Jeszcze rzut rożny dla MKS-u. Deja z narożnika i nic z tego.

Ostatnia zmiana w meczu. Dolewka za Kiełba.

Dopiero teraz sędzia dolicza 4 minuty do końca meczu.

Kolejny corner dla MKS-u i znów niecelne uderzenie głową.

91'

Damian Kaczmarek głową prosto w ręce Michałą Kołby.

90'

Gra MKS-u wygląda jak bicie głową w mur. Kibice właśnie krzyczą "Zejdźcie z boiska, nie róbcie z nas pośmiewiska" i "Co wy robicie, wy nasz MKS hańbicie". Nic więcej dodawać nie trzeba, tym bardziej, że był to jedyny okrzyk kibiców w tym meczu.

85'

Staroń uderzał na bramkę, ale minimalnie obok słupka.

83'

Trener Andrzej Konwiński stawia wszystko na jedną kartę i chyba słusznie.

82'

Za Hobera wchodzi Kaczmarek.

82'

Arian za Gieraka.

81'

Za Artura Bogusza na boisku pojawia się Dawid Borys.

79'

Jakub Kiełb powinien wylecieć z boiska! Faul bez piłki na Hoberze, ale sędzia pokazał tylko żółtą kartkę.

78'

Rzut rożny dla MKS-u. Tur nie potrafi wyjść z własnej połowy!

76'

Na razie wygląda to tak, że MKS gra w piłkę, a Tur zdobywa gole.Trzeba przyznać, że uderzenie Kotwicy to stadiony świata.

73'

Zółtą kartką ukarany został Adam Deja.

72'

Tomasz Syska za Piotra Gląb.

71'

MKS stara się odgryźć golem, ale piłkarze Turka dobrze się bronią.

68'

W miejsce Kojdera wchodzi Jurga.

67'

Za Swędrowskiego wchodzi Kumiec.

64'

Ależ bramka! Marcel Kotwica uderzył z 30 metrów w samo okienko!

63'

Trener MKS-u właśnie krzyknął do Igora Jurgi i Denisa Kumca, żeby wracali z rozgrzewki. Będą zmiany.

61'

Z trybun słychać opinie, że najwyższy czas na zmiany w ekipie gospodarzy. Na razie jednak trener Konwiński ani myśli coś zmieniać.

57'

"BURY BURY ŁEB DO GÓRY :d" - na pewno lepiej by się czuł popularny "Bury", jeśli wykorzystałby sytuacje w pierwszej połowie :)

55'

Uderzenie Rafała Niziołka przeleciało ponad bramką.

54'

Teraz rzut rożny dla MKS-u. Na stadionie oklaski zachęcające do walki zespół gospodarzy.

54'

SŁUPEK! Uderzał Piotr Burski i po rykoszecie piłka trafiła w słupek!

53'

Świetny rajd Hobera, ale linię spalonego złamał Piotr Burski. Zapowiadało się świetnie!

51'

Sędzia chyba popełnił błąd! Liniowy zasygnalizował faul, którego ewidentnie nie było. Trener oraz kibice protestują, bo Hober wychodził na czystą pozycję.

49'

Świetnym odbiorem na 20 metrze przed bramką gospodarzy popisał się Rafał Niziołek - przerwał dobrą akcję Tura.

48'

Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie meczu zobaczymy gole. W pierwszej części gry powinny paść co najmniej dwa.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę meczu. Oba zespoły jak na razie bez zmian w składzie.

17:30

"Może i na stadionie w Kluczborku nie ma kibiców ale w Turku zapewne jest ich wielu." Na pewno tak. Szkoda jednak, że nie wybrali się do Kluczborka, szczególnie, że to tylko 150 kilometrów.

47'

Koniec pierwszej połowy meczu. Jak na razie spotkanie dostarcza sporo emocji i tylko brak skuteczności zawodników obu drużyn decyduje o bezbramkowym wyniku.

46'

Sędzia doliczył do pierwszej części meczu dwie minuty.

45'

Świetna interwencja Wnuka! Mocno uderzył Głąba, ale Wnuk bardzo dobrze wypiąstkował mokrą piłkę.

44'

Zamieszanie w polu karnym Tura! Zadecydowała "za krótka noga" Michała Kojdera, który nie sięgnął piłki - ta wylądowała w rękach Michała Kołby.

41'

W zespole Tura od 1. minuty gra dziś były zawodnik MKS-u Kluczbork - Kamil Wenger, który na razie spisuje się poprawnie.

39'

Żółtą kartką za faul przed polem karnym ukarany Wojciechowski. Może być groźnie, wrzuca Deja.

37'

Groźna wrzutka Mikołajczyka, jednak minimalnie za wysoka dla Głąby i Staronia.

36'

Wysokim pressingiem starają się atakować piłkarze z Kluczborka, ale goście radzą sobie z tym koncertowo i ładnie rozgrywają piłkę w środku pola.

35'

"Mam pytanie do redaktora czy kibice MKsu sa wogole na swoim sektroze tzw. Młynie ?" - tak, na trybunie jest kilkudziesięciu kibiców.

34'

100 - procentowa sytuacja Burskiego! Sam na sam z Kołbą, ale bramkarz dał radę odbić na rzut rożny!

33'

"Dlaczego kibice MKS-u Strajkują?" - dobre pytanie, jak na razie brak dopingu.

32'

Cały czas oglądamy w miarę szybki mecz i ciągle zanosi się na gola. Nie wiadomo jednak która z drużyn strzeli pierwsza, bo spotkanie jest na razie bardzo wyrównane.

29'

Z rzutu wolnego potężnie kropnął Ganowicz, jednak piłka przeleciała nad bramką.

24'

Uderzenie z dystansu Łukasza Staronia dobrze paruje w bok Grzegorz Wnuk.

22'

Świetna okazja Piotra Burskiego. Nie trafił czysto w piłkę i piłka przeszła minimalnie obok słupka.

21'

Jak na razie nie doświadczyliśmy żadnego dopingu. W Kluczborku brak kibiców z Turka, a fani MKS-u na razie strajkują i nie dopingują.

18'

Piłka coraz częściej znajduje się w obrębie 30 metra od bramki Tura, więc może za jakiś czas zobaczymy bramki. Tur próbuje grać z kontry.

12'

W Kluczborku mamy okres spokojniejszej gry i długich zagrań z obu stron.

9'

Dośrodkowanie Deji okazało się zbyt krótkie i tylko rzut rożny.

9'

Może być groźnie pod bramką Tura. Rzut wolny z około 30 metrów będzie wykonywał Adam Deja

7'

Teraz znowu Hober! Świetnie pociągnął akcję skrzydłem, zagrał wzdłuż bramki, ale do piłki nie zdążył Swędrowski.

6'

Dobre uderzenie głową Piotra Głąby, ale około metr obok bramki.

5'

Piłkarze z Kluczborka starają się rozgrywać piłkę w środku pola, ale w ich grze widać na razie sporo niedokładności. Teraz atakują zawodnicy z Turka.

3'

Z rożnego nie wynikło żadne zagrożenie, ale przy piłce nadal gospodarze.

2'

Świetna sytuacja już w 1. minucie meczu! Wojciech Hober świetnie urwał się obrońcom, ale jego strzał na rzut rożny sparował Kołba

1'

Zaczynamy!

16:28

Zawodnicy MKS-u i Tura są już na murawie i za moment zaczynamy mecz !

16:28

Obu klubom bardzo potrzebne są dziś 3 punkty. W roli faworyta zagra MKS, ale o zwycięstwo będzie na pewno bardzo ciężko.

16:25

Piłkarze obu ekip stoją już w tunelu prowadzącym na murawę.

16:20

Na ławce rezerwowych drużyny z Turka usiądą: Kępka, Kowalski, Lebowski, Biel, Borys, Dolewka oraz Syska.

16:20

Na ławce rezerwowych w zespole MKS-u pozostają: Abramowicz, Kumiec, Sudoł, Gawron, Arian, Jurga i Kaczmarek.

16:17

Zawodnicy już od dłuższego czasu rozgrzewają się, za około 10 minut rozpoczniemy mecz.