Koniec spotkania. Elana Toruń remisuje bezbramkowo z MKS-em Oława.

93'

Po dośrodkowaniu Młodzieniaka w polu karnym faulowany bramkarz MKS-u.

92'

Po faulu W.Gancarczyka rzut wolny dla Elany. Sam odniósł kontuzje i jest opatrywany poza boiskiem.

90'

Sędzia dolicza cztery minut do regulaminowego czasu gry.

89'

Ostra gra obu zespołów. Tym razem na boisku opatrywany Kiełbasa.

85'

Rzut rożny dla MKS-u. Po wrzutce K.Gancarczyka pewnie piąstkuje bramkarz Elany.

83'

K.Gancarczyk w pojedynku z Czarneckim, jednak dośrodkowuje bardzo niecelnie. Od bramki rozpocznie Bebłowski.

80'

Zostało 10 minut regulaminowego czasu gry. W Toruniu nadal bezbramkowy remis.

77'

Zmiana u gości. Kontuzjowanego M.Gancarczyka zastępuje Synówka.

75'

K.Gancarczyk dogrywa w pole karne i fatalnie przestrzela Lipiński.

73'

Gra wznowiona. Od bramki Elana.

72'

Na boisku opatrywany bramkarz gospodarzy Bebłowski.

71'

W drugiej połowie optyczna przewaga MKS-u. Podopieczni Sebastiana Sobczaka stwarzają sobie więcej sytuacji, jednak na razie bez efektów w postaci gola.

68'

Za ciągniecie za koszulkę żółtą kartką ukarany Lewandowski.

68'

Zmiana w Elanie. Czyżniewski za Zamiatowskiego.

66'

Druga zmiana w drużynie gości. K.Gancarczyk za Łodygę,

63'

Po dośrodkowaniu Poroński uderza futbolówkę głową, lecz z łatwością radzi sobie bramkarz żółto-niebieskich.

61'

Łodyga po minięciu jednego z obrońców Elany oddaje bardzo niecelny strzał.

60'

Strzał (podanie?) Wróbla z 60 metrów spokojnie łapie Mordal.

59'

Zmiana w drużynie gospodarzy. Maćkiewicz zastępuje Nowasielskiego.

57'

Uderzenie Mierzwy i blokuje Kucharski. Coraz groźniejsze akcje gości.

55'

Kolejna groźna sytuacja MKS-u i ponownie Łodyga. Tym razem główkuje nad poprzeczką.

51'

Po zamieszaniu w polu karnym Elany z bliskiej odległości uderzał Łodyga i świetnie zatrzymuje go Bebłowski.

48'

Pierwszy strzał w drugiej połowie Rasaka, który w przerwie pojawił się na boisku.

46'

Początek drugiej połowy.

46'

W drużynie gości spotkanie kończy Kozioł. Na murawie melduje się Mierzwa.

46'

Zmiany w przerwie. W Elanie Rasak za Bołądzia.

17:51

W sektorze gości do tej poru ok. 30 fanów MKS-u.

17:48

Wyrównana gra w pierwszej części spotkania. Gra toczyła się głównie w środku boiska, a oba zespoły nie stworzyły sobie zbyt wielu klarownych sytuacji do zdobycia gola.

45'

Koniec pierwszej połowy. Elana remisuje bezbramkowo z MKS-em Oława.

45'

Sędzia dolicza dwie minuty.

44'

Brutalny faul Bołądzia. Mamy kolejną żółtą kartkę dla zawodnika Elany.

44'

Po faulu w środku pola na W.Gancarczyku żółtą kartką ukarany Kikowski.

42'

MKS-u już w komplecie. Na spalonym złapany Łodyga.

41'

Po starciu z jednym rywalem M.Gancarczyk opatrywany poza boiskiem.

40'

"Jesteśmy zawsze tam" krzyczy garstka kibiców gości.

38'

M.Gancarczyk wpada z piłką w pole karne, jednak świetnie interweniuje Bebłowski.

35'

W.Gancarczyk fauluje ostro w środku pola Młodzieniaka i zostaje ukarany żółtą kartką.

33'

Młodzieniak z dystansu i z wielkim trudem od utraty bramki gości ratuje Mordal! Najlepsza okazja Elany.

32'

M.Gancarczyk dośrodkowuje w pole karne. Główkuje Łodyga, jednak bardzo niecelnie.

29'

Pierwsi kibice z Oławy wchodzą na sektora gości.

27'

Pierwszy rzut rożny w dzisiejszym spotkaniu wykonują gospodarze. Po dośrodkowaniu Kikowskiego, bez problemu futbolówkę wybijają defensorzy MKS-u.

26'

Pierwsza groźna sytuacja Elany. Lewandowski do Nowasielskiego, a ten minimalnie obok prawego słupka!

25'

Z boiska wieje nudą. Częściej, jednak pod polem karnym Elany znajdują się goście.

23'

Kolejny rzut wolny dla MKS-u. Wejerowski prosto w mur.

21'

Po faulu Kucharskiego, z rzutu wolnego strzelał W.Gancarczyk, lecz wysoko nad bramką.

18'

Głośny doping kibiców Elany: "ELANA GOL". Fanów MKS-u na stadionie brak.

16'

M. Gancarczyk i minimalnie nad poprzeczką.

15'

Kikowski fauluje Lipińskiego i mamy rzut wolny dla gości z ok. 30 metra.

14'

W dalszym ciągu ostra walka w środku pola. Przy piłce częściej utrzymują się gospodarze.

12'

Młodzieniak do Bołądzia, lecz zbyt mocno i piłka wychodzi poza boisko. Od bramki rozpocznie Mordal

10'

Na spalonym złapany Nowasielski. Do tej pory bez akcji podbramkowych.

7'

Odezwali się kibice Elany. Na trybunach: toruńska Elana!

6'

Na razie trwa badanie sił. Gra toczy się głównie w środku boiska.

4'

Odpowiedz z drugiej strony boiska jednak słaba wrzutka Wróbla zatrzymuje się na pierwszej przeszkodzie.

3'

Pierwszy rzut wolny dla MKS-u. Dośrodkowuje W.Gancarczyk, ale spokojnie piłkę wybijają defensorzy Elany.

1'

Początek meczu. Od środka rozpoczęli gracze Elany.

16:57

Sędzia wyprowadza zawodników na murawę, Gospodarze wystąpią w żółto-niebieskich strojach, goście w biało-czarnych.

16:53

Na trybunach mała liczba kibiców. Na stadion nie dotarli jeszcze fanatycy gości.

16:50

Pierwsze jedenastki udały się już do szatni. Początek inauguracji w Toruniu za ok. 10 minut.

16:49

Ławka rezerwowa MKS-u: Radosław Florczyk, Arkadiusz Synówka, Kamil Dołgan, Kamil Mierzwa, Daniel Pawlak, Krzysztof Gancarczyk, Maciej Zapał

16:47

Ławka rezerwowych Elany: Łukasz Osiński, Bartosz Maćkiewicz, Damian Rasak, Kamil Czyżniewski

16:47

Oba zespoły aktualnie rozgrzewają się na płycie boiska. W Toruniu pochmurna pogoda.

16:45

Sędzią dzisiejszego meczu będzie Andrzej Martynowicz z Zachodniopomorskiego ZPN. Na liniach pomagać mu będą Artur Smolnik oraz Grzegorz Prostak.

16:40

Witamy Państwa ze Stadionu Miejskiego w Toruniu. Już za około 20 minut rozpocznie się spotkanie 2. kolejki drugiej ligi zachodniej pomiędzy miejscową Elana, a beniaminkiem MKS Oława.