Stomil OlsztynStomil Olsztyn
0 : 0
GKS KatowiceGKS Katowice
93'

Pan Dreschel z Gdańska kończy mecz. Podział punktów pomiędzy Stomilem Olsztyn i GKSem Katowice. Nie obejrzeliśmy bramek w tym meczu, który zakończył się wynikiem 0:0. Dziękuję Państwu za uwagę.

91'

Wolny dla GKS, wrzucenie piłki w pole karne, Pitry głową w poprzeczkę!

90'

Sędzia dolicza 3 minuty

88'

Wolny z 25 metrów dla GKSu, przy piłce Pitry, strzał wysoko nad bramką Olsztynian

84'

Problemy techniczne naszego serwisu. Na boisku natomiast bez zmian, nadal 0:0

80'

Dłuższa przerwa w grze, pomoc medyczna udzielana Pitremu i za chwile rożny dla Katowiczan

77'

Ostatnia zmiana w Stomilu Olsztyn, za Dominika Kuna, Łukasz Suchocki

75'

Prostopadła piłka do Piceluka, a ten z 17 metrów sam na sam z Budziłkiem obok bramki!

73'

Dośrodkowanie z prawej strony Kaczmarka, Łysiak główkował ale był na spalonym, w dalszym ciągu atakuje Stomil

72'

Dość w ospałym tempie toczy się ta druga połowa, żadna z drużyn nie zyskuje przewagi. Widać, że piłkarze mają w głowach zapewnione utrzymanie w I lidze

70'

Stomil też odpowiada zmianą, Niewulis za Hempela

69'

Ostatnia zmiana w drużynie Katowic schodzi Czerwiński a w jego miejsce Sadzawicki

66'

Pomoc medyczna dla jednego z zawodników GKS i znowu okazje do uzupełnienia płynów przez piłkarzy

65'

Tym razem zmiana w ekipie GKS, schodzi Kowalczyk a za niego Radionow

63'

Indywidualna akcja Goncerza z lewego skrzydła zszedł do środka, oddał strzał ale bez problemów Leszczyński

62'

Paweł Piceluk zmienia Kaźmierowskiego

59'

Kolejna żółta kartka dla zawodnika Stomilu, tym razem Kaźmierowski i wolny dla GKS

59'

Gancarczyk z lewej strony podawał wzdłuż linii bramkowej lecz nikt nie zamknął tej akcji i od bramki Stomil.

57'

Na trybunach w Dzień dziecka zebrała się dość spora liczba kibiców dopingujących Olsztynian. Niestety kibice gości nie wybrali się na dzisiejsze spotkanie.

55'

Rożny dla Stomilu, Kaczmarek egzekwuje z narożnika jednak Budziłek na posterunku i łapie piłkę

53'

W drugiej połowie śmielej GKS, trener Górak musiał przebudzić w szatni swoich zawodników

49'

Po strzale z rzutu wolnego, zamieszanie pod bramką Leszczyńskiego, ale obrońcy na rzut rożny, który nie przyniósł zagrożenia pod bramką gospodarzy.

47'

Próba strzału z za pola karnego Goncerza, faulował przy próbie bloku Baranowki i rzut wolny z około 30 metrów

46'

Zmiana w zespole GKS, po przerwie Gancarczyk zmienił Sobotke

46'

Zaczynamy drugą połowę meczu. Przy piłce GKS

45'

Nad Olsztynem słoneczna pogoda, miejmy nadzieję że w drugiej połowie piłkarze dostarczą nam jeszcze więcej emocji

45'

Nad Olsztynem słoneczna pogoda. Miejmy nadzieje, że w drugiej połowie piłkarze obu drużyn dostarczą nam jeszcze więcej emocji.

45'

Kończy się pierwsza połowa meczu, lekka przewaga Stomilu lecz nie oglądaliśmy bramek. Do przerwy 0:0

45'

Kamil Hempel ukarany żółtą kartką

45'

Kolejny rożny dla Stomilu, piłkę bił Kaczmarek, Kazimierowski strącił na krótki słupek, Budziłek minął się z piłką, Remisz główkował lecz nie trafił do pustej bramki!

41'

Kolejne dośrodkowanie z lewej strony, tym razem Hempel, piłke strącił Kun ale na posterunku Budziłek który wyłapał piłkę

37'

Teraz okres w którym Stomil utrzymuje się dłużej przy piłce konstruując atak pozycyjny. Katowiczanie oprócz groźnego rzutu rożnego nie mają sposobu na dobrze zorganizowaną defensywę Olsztynian

36'

Po dośrodkowaniu z lewej strony zderzenie Budziłka z Kaźmierowskim. Bramkarzowi GKS udzielana jest pomoc, a obie ekipy uzupełniają płyny przy linii bocznej

32'

Gra wyrównała się, lecz Stomil groźnie atakuje skrzydłami. Jak na razie jednak żadna z ekip nie znalazła drogi do bramki przeciwnika

30'

Prawą stroną znów podłączył się Bucholc, wbiegł w pole karne, rozegrał piłkę z Kunem oddał strzał ale piłka po raz kolejny nad poprzeczką

28'

Na posterunku Budziłek wybił piłkę, atak pozycyjny Katowiczan

26'

Piłka wybita przez obrońców GKS i kolejny korner dla Stomilu, dośrodkowuje Kaczmarek

25'

Kaźmierowski rozegrał piłkę z Kunem, piłka zablokowana po dośrodkowaniu i rzut rożny

23'

Z lewej strony dośrodkowywał Kaczmarek, po piłki doszedł Kaźmierowski, uderzył głową ale piłka znowu ponad bramką!

20'

Rożny dla GKS, dośrodkowanie z narożnika, piłkę główkował Goncerz do Pitrego który minimalnie minął się z piłką!

18'

Co chwilę piłka wrzucana w pole karne GKS, Stomil osiągnał przewagę

15'

Bucholc podłączył się prawym skrzydłem, do górnej piłki doszedł Łysiak ale strzał na poprzeczką!

12'

Gra przeniosła się na połowę Katowic, Stomil atakuje raz lewą raz prawą flanką a GKS ogranicza się do długich piłek

8'

Cały czas gra toczy się w środkowej części boiska bez przewagi żadnej ze stron

7'

Znów akcja pod bramką GKS strzelał Kaczmarek z przed pola karnego ale strzał wysoko ponad bramką.

2'

Pierwsza groźna akcja lewą stroną Stomilu, dośrodkowywał Hempel, jeden z zawodników w polu karnym oddał strzał, ale w prost w bramkarza

1'

Gwizdek i zaczęli! GKS w jednolitych zielonych strojach, Stomil na biało-niebiesko.

16:56

Obie drużyny już na boisku i zaraz zaczynamy spotkanie!

16:55

Choć obie drużyny mają zagwarantowane już utrzymanie w I lidze, to każda z ekip dzisiejszego spotkania będzie próbowała przechylić szalę zwycięstwa a swoją korzyść. GKS po czwartkowej porażce w Grudziądzu z tamtejszą Olimpią 2:1, będzie chciał zrehabilitować się swoim kibicom. "Duma Warmii" natomiast będzie chciała godnie pożegnać się ze swoimi kibicami w ostatnim ligowym meczu w Olsztynie w tym sezonie.

16:55

W drużynie Stomilu po pauzie za kartki do gry wracają Janusz Bucholc i Kamil Hempel. W I lidze zadebiutuje Michał Leszczyński. W szeregach GieKSy natomiast po ostatnim meczu w Grudziądzu wszyscy są zdrowi i gotowi do gry. GKS Katowice zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli z dorobkiem 46 pkt, natomiast Stomil Olsztyn uplasował się na 11. pozycji z uzbieranymi 37. oczkami.

16:54

W obecym sezonie GKS wygrał u siebie z :biało-niebieskimi" 4:2 po bramkach 10 listopada 4:2 dla GKS Przemysława Pitrego, oraz trzech Denissa Rakelsa, natomiast dla Olsztynian strzelali Łukasz Suchocki i Dominik Kun. Przemysław Pitry mógł w pierwszej połowie pokonać bramkarza Stomilu z jedenastu metrów ale nie wykorzystał karnego.

16:50

W dotychczasowych spotkaniach obu drużyn lepiej spisywała się ekipa z Katowic która wygrała siedmiokrotnie, czterokrotnie przegrała, a dwukrotnie podzieliła się punktami. Warto zaznaczyć, że ostatnie zwycięstwo w Olsztynie GKS odniósł w sezonie 94/95 !

16:37

Dzisiejszy mecz rozgrywany jest w ramach 33. kolejki I ligi. Pogoda w Olsztynie słoneczna , a warunki gry idealne do rozgrywania dzisiejszych zawodów.

16:36

Ze stadiony przy Al. Piłsudskiego w Olsztynie wita Państwa Łukasz Dubełek. Serdecznie zapraszam na relację live meczu Stomil Olsztyn - GKS Katowice