0 : 3
Miedź LegnicaMiedź Legnica
Walkower
10:30

MECZ ZAKOŃCZYŁ SIĘ WYNIKIEM 2:2, JEDNAK W CZWARTEK DEPARTAMENT ROZGRYWEK KRAJOWYCH PZPN PRZYZNAŁ WALKOWERA DLA MIEDZI, BO W POZNAŃSKIM ZESPOLE WYSTĄPIŁ NIEUPRAWNIONY ZAWODNIK - IGOR JURGA (WCZEŚNIEJ WYSTĄPIŁ W MECZU REZERW WARTY).

93'

Koniec spotkania! Miedź wyrwała zwycięstwo Warcie! Ostatecznie w Poznaniu remis 2:2!

87'

Uderzenie Zakrzewskiego przechodzi tuż nad poprzeczką!

85'

GOOOOOOOOL!!! PIŁKĘ DO SIATKI PAKUJE GRZEGORZEWSKI!

85'

Będzie rzut karny dla Miedzi! Faulowany w polu karnym Madejski!

83'

GOOOOOOOOOL!!! INDYWIDUALNA AKCJA MADEJSKIEGO I JUŻ TYLKO 1:2!!

80'

GOOOOOOOOLL!!! TROJANOWSKI UDERZENIEM BEZPOŚREDNIO Z RZUTU WOLNEGO PODWYŻSZA NA 2:0!

78'

Zatwarnicki ogląda kartkę.

78'

Doskonała akcja dla Warty! Uderzenie Jakóbowskiego sparował bramkarza, ale prosto pod nogi Klatta, który fatalnie przestrzelił!

75'

A w Warcie do gry wchodzi Marcin Klatt, za strzelca jedynego gola.

73'

Ostatnia zmiana w Miedzi: Mateusz Zatwarnicki za Nowackiego

69'

Bramkę głową zdobywa Zakrzewski, ale zdaniem sędziego był spalony!

67'

Robert Ziętarski wchodzi za Pogonowskiego.

65'

Wyborna akcja Grzegorzewskiego, który tym razem nie znalazł drogi do bramki z ok. 5 metrów!

62'

Od razu po wejściu "Zaki" zagrał płaską piłkę w kierunku Grzegorzewskiego, który nie trafił w futbolówkę.

60'

Zbigniew Zakrzewski zastępuje Lenkiewicz.

59'

Ależ nieskuteczny jest dzisiaj Grzegorzewski! Tym razem napastnik legniczan zmarnował sytuację sam na sam!

56'

Rzut wolny egzekwował Nowacki, ale w polu karnym najwyżej wyskoczyli do futbolówki obrońcy gospodarzy.

54'

Po przerwie przestało padać, wyszło słońce i pogoda zrobiła się naprawdę niezła. Jeśli chodzi o frekwencję, to w Ogródku zasiada dzisiaj ok. 150 widzów.

51'

Gra toczy się w środku pola, przy piłce dłużej utrzymują się warciarze. Brak ciekawych sytuacji podbramkowych.

49'

Starają się naciskać piłkarze Warty, ale nie są w stanie sfinalizować podań od kolegów.

46'

Artur Marciniak zastąpił Adriana Łuszkiewicza.

46'

Wznawiamy spotkanie po przerwie.

45'

Koniec pierwszej połowy. Warta prowadzi 1:0 po trafieniu Jurgi.

45'

Jedna minuta doliczona.

42'

Jeszcze jedna okazja dla Jurgi, którym tym razem nie trafił czysto w futbolówkę.

40'

Warciarze utrzymują korzystny rezultat, ale w dalszym ciągu Miedź dochodzi do kolejnych sytuacji.

37'

Nowacki w zamieszaniu podbramkowym uderzył prosto w bramkarza!

35'

Niewykorzystana sytuacja Miedzi zemściła się. Z prawej strony dośrodkował Marcin Trojanowski, piłka trafiła po rykoszecie na głowę Jurgi, który strzałem w kierunku dalszego słupka umieścił ją w siatce.

34'

GOOOOOOOOL!!! IGOR JURGA I 1:0 DLA WARTY!

33'

Żółtą kartką ukarany Mateusz Pogonowski.

32'

W odpowiedzi Miedź miała idealną okazję na 1:0! Nowacki zagrał idealnie do Grzegorzewskiego, który nie trafił czysto w piłkę w kluczowym momencie!

31'

Miejscowi popisowo rozegrali piłkę w szesnastce Miedzi i Trojanowski uderzył nad poprzeczką z najbliższej odległości!

30'

Coraz więcej pracy ma Lis, często adresują piłkę w pole karne zawodnicy z Legnicy.

27'

Sporo niedokładności i chaosu wkradło się w poczynania obu zespołów. W ostatnich minutach nie oglądaliśmy żadnej ciekawej akcji.

24'

Bardzo emocjonalnie na poczynania swoich podopieczni reaguje Bogusław Baniak. Popularny "Bebeto" nie jest zadowolony z gry Miedzi.

21'

Zachmurzyło się i zaczęło powoli kropić. Nieliczni kibicie i dziennikarze w Ogródku nie są zachwyceni...

19'

W zespole legniczan najbardziej aktywny jest Grzegorzewski, który często stara się uderzać na bramkę. Przed momentem sprawdził czujność Adriana Lisa z ostrego kąta.

17'

W pierwszych minutach lepsza wydaje się być Warta, która jest groźniejsza i bardziej zdeterminowana.

15'

Magdziarz dopadł do wybijanej piłki i od razu uderzył mocno, ale nad poprzeczką bramki Miedzi.

13'

Po początkowych pierwszych dynamicznych minutach, gra uspokoiła się i przeniosła do środka pola.

11'

Pewny chwyt golkipera Miedzi, który przechwycił piłkę wrzucaną z narożnika boiska.

9'

W odpowiedzi goście przeprowadzili kontratak, który starał się wykończyć uderzeniem Jakub Grzegorzewski i pomylił się nieznacznie!

8'

Tym razem Magdziarz dośrodkował z rzutu wolnego, piłkę przedłużył Jurga, który trafił w poprzeczkę! Ale i tak okazało się, że był spalony.

6'

Jeszcze lepszą okazję mógł mieć z dobitki Igor Jurga, ale za bardzo się zamotał w polu bramkowym.

5'

Rzut rożny dla Zielonych egzekwował Tomasz Magdziarz, piłka trafiła do Adama Gajdy, lecz jego strzał zatrzymał Robert Winogrodzki!

3'

Dobra interwencja Daniela Tanżyny, który przerwał akcję warciarzy. Gospodarze szukają okazji w szybko przeprowadzanych atakach.

1'

Rozpoczynamy spotkanie.

16:52

Pogoda na razie w Poznaniu niezła, słońce nawet przebija się przez chmury. Ale niewykluczone, że już w trakcie meczu będzie padać.

16:42

Rezerwowi Miedź: Paweł Wójcik, Artur Marciniak, Mariusz Mowlik, Zbigniew Zakrzewski, Mateusz Zatwarnicki.

16:40

Rezerwowi Warta: Łukasz Radliński, Przemysław Kanarek, Hubert Kotus, Krzysztof Bartoszak, Marcin Klatt, Leszek Nowosielski.

16:31

Póki co przed piłkarzami Warty pojedynek z Miedzią Legnica, naszpikowaną… byłymi warciarzami. Zacznijmy mod tego, że zespół prowadzi doskonale znany przy Drodze Dębińskiej Bogusław Baniak, a jego asystentem jest Piotr Tworek, który tą samą funkcję pełnił podczas pracy „Bebeto” w Poznaniu. Ponadto piłkarzami Miedzi są Andrzej Bledzewski, Zbigniew Zakrzewski, Grzegorz Bartczak oraz Artur Marciniak – wszyscy mają za sobą przeszłość w zielonych barwach, a dwaj ostatni występowali w nich jeszcze na jesień.

16:28

Dobiega końca fatalna runda wiosenna w wykonaniu „Zielonych”. Piłkarze z poznańskiej Wildy w minionym półroczu na boisku wywalczyli zaledwie trzy punkty i zsunęli się w dół w pierwszoligowej tabeli, kotwicząc w strefie spadkowej. Na opuszczenie jej poznaniacy nie mają żadnych szans, ale mimo to w przyszłym sezonie wciąż mogą występować na zapleczu Ekstraklasy.

16:21

Witamy ze stadionu przy Drodze Dębińskiej. Dzisiaj miejscowa Warta zmierzy się z Miedzią Legnica. Zapraszamy na relację na żywo!