Termalica - Olimpia 1-1 Co za końcówka!!!

18:50

Flota - Zawisza 2-2 Cracovia zachowuje jeszcze szanse na ekstraklase.

18:48

Koniec meczu. Cracovia przegrywa 1-0 i najprawdopodobniej zostaje w 1 lidze na kolejny sezon.

94'

Marciniak trafia w boczną siatkę. To koniec marzeń Cracovii.

93'

Zawisza - Flota już 2-1. Przy takich układach wyników znamy już zespoły, które awansują do ekstraklasy.

92'

Zawisza - Flota 1-1

91'

Puzigaca strzelił prosto w ręce Misztala.

90'

Sędzia przedłużył mecz o 4 minuty.

88'

Zmiana w GKS-ie. Za bukowca wchodzi Wawoczny.

84'

Żółta kartka dla Chomiuka.

82'

Zmiana w GKS-ie. Za Rockiego wchodzi Folc.

82'

Marciniak z 5 metrów strzela nad bramką.

80'

Marciniak strzelił prosto w Misztala.

78'

Zmiana w Cracovii. Dąbrowskiego zmienia Steblecki

77'

Kosanović uderzył z daleka. Piłka przeleciała daleko od bramki.

76'

żółta kartka dla Strausa za symulowanie

75'

Bernhardt dochodzi do strzału, ale jest w ostatniej chwili blokowany

74'

Cracovia w ataku, gospodarze grają o pełną pulę. Nic im jednak z tego nie wychodzi.

71'

Zółta kartka dla Balula

70'

Faul w ataku Marciniaka.

68'

Cracovia atakuje niesiona głośnym dopingiem, ale nic z tego nie wychodzi.

66'

Tymczasem Flota prowadzi 1-0 z Zawiszą

66'

GOOL dla Pasów!! Nie ma! Sędzia wskazał spalonego!!!!

64'

Słabo wygląda gra Pasów w drugiej połowie. W takiej dyspozycji krakowianie nie mają co liczyć na trzy punkty w dzisiejszym meczu.

62'

Słaby strzał Boljevicia. Piłka leciała wysoko nad bramką.

61'

Saidi był faulowany 25 metrów od bramki Misztala. Będzie szansa na strzał z rzutu wolnego.

59'

Budziński wybija piłkę z lini bramkowej po rzucie rożnym dla GKS-u!!!

58'

Do uderzenia głowa doszedł Saidi, ale piłka minęła bramkę Misztala.

57'

Termalica prowadzi 1-0 w meczu z Olimpią Grudziądz

56'

Budziński uderza na bramkę, ale trafia tylko w boczną siatkę!! Było blisko!

54'

Misztal ściągnał piłkę prosto z głowy Boljeviciowi. Mogło być groźnie!!

53'

Za Dudzica wchodzi Straus!!

53'

Faulowany Boljević. Będzie rzut wolny dla Pasów. Fatalnie jednak wykonany.

51'

Druga połowa nie porywa. Brakuje otwartych ataków na bramki.

51'

Próbował uderzyć Puzigaca, ale wyjątkowo mu to nie wyszło. Piłka leciała daleko od bramki Misztala.

47'

Oba zespoły walczą o dominację w środkowej strefie boiska.

46'

Startuje II połowa! Zaczęli goście!

46'

Zmiana w Cracovii. Za Szeligę wchodzi Ntibazonkiza.

17:57

Zawodnicy wracają na murawę. Za chwilę wznawiamy grę!!

17:48

Taką oprawę zaprezentował sektor rodzinny

48'

Koniec pierwszej połowy!! Jak na razie GKS prowadzi 1-0. Mecz może się podobać. Gra jest szybka i oba zespoły stworzyły sobie wiele okazji do strzelenia gola. Na drugą połowę zapraszamy za około 15 minut!

46'

Mańka trafia w poprzeczkę!!! Kolejny dobry strzał z dystansu zawodników gości!!!

45'

Sędzie doliczył jedną minutę do regulaminowego czasu.

45'

Przypadkowa akcja Pasów. Seria kilku blokowanych strzałów. Ostatecznie sędzia odgwizdał pozycję spalona Puzigacy.

43'

Z rzutu wolnego dośrodkowywał Boljević, uderzenie Żytki mija jednak bramkę Misztala.

42'

Uderzenie Bukowca nie ez problemów łapie Pilarz.

42'

W Niecieczy i Bydgoszczy nie padły jeszcze gole.

40'

Dobra akcja Bernhardta, który wpadł w pole karne, ale wywalczył tylko korner.

39'

Uderzenie Bukowca zatrzymało się na elewacji stadionu koło telebimu.

39'

Kolejne starcie Budzińskiego z Rockim. Pachnie tutaj czerwonymi kartkami jak obaj panowie się nie opamiętają.

37'

Szczęście Pilarza! Bramkarz Cracovii minął się z piłką po rzucie rożnym, ale sytuację wyjaśnili jednak obrońcy.

36'

Do przerwy zostało około 10 minut. Czy Cracovia zdoła wyrównać jeszcze przed przerwą? A może to Tychy powiększą swoją przewagę?

34'

Seria błędów w obronie graczy Pasów. Skończyło się tylko na rzucie rożnym.

32'

I dla Budzińskiego.

32'

Na murawie leży Rocki, który ucierpiał w starciu z Budzińskim. Obaj zawodnicy walczyli zbyt agresywnie. Żółta kartka dla Rockiego.

30'

Dośrodkowanie Boljevicia z rzutu wolnego. Z piłką mija się Misztal, ale na posterunku nie ma żadnego gracza Cracovii. Nie ma także zagrożenia.

28'

Jak on tego nie strzelił???!! Dudzic wychodzi sam na sam, ale przenosi piłkę nad bramką! Kolejna zmarnowana akcja Cracovii!!!

27'

Ćwiartka meczu za nami. Kto nie ogląda tego meczu to może żałować. Naprawdę wspaniale się ogląda ten pojedynek. Oba zespoły nastawione są na atak. Nikt nie odpuszcza.

26'

Niezła wrzutka Rockiego, ale pewnie interweniuje Pilarz.

25'

Spięcie pomiędzy Kosanoviciem i Bąkiem. Sędzia wkracza do akcji.

23'

KOSANOVIĆ!!! Uderza z 25 metrów prosto w poprzeczkę!!! Piłka odbija się jeszcze tuż przed linią bramkową i wychodzi w pole!! Takiego meczu dawno nie widziałem!!!

21'

Co za strzał Chomiuka! Świetne, techniczne uderzenie z 14 metrów. Jeszcze lepsze piąstkowanie Pilarza!!

20'

Świetny okres gry Cracovii został zakończony golem dla gości! Jak ten mecz się dalej potoczy? Jedno jest pewne. Emocje będą gwarantowane!!

18'

GOOOOOL!!!! Co za odpowiedź GKS-u!!!!!!! Świetnie z 25 metrów uderzył Kupczak i piłka ląduje prosto w okienku bramki Pilarza!!!! 0-1!!!!!

17'

Trzecia akcja!!!! Znowu świetnie Bernhardt, który dograł do Boljevicia. Ten strzela, ale jego strzał w ostatniej chwili blokuje jeden z obrońców co umożliwia interwencje Misztalowi!!!

16'

I od razu kolejna okazja!!!! Z 25 metrów uderzył Budziński. Piłka trafiła idealnie w spojenie słupka z poprzeczką!!! Co za strzał!!!!

15'

Ależ klepka Pasów!!! Ostatnie podanie zepsuł jednak Bernhardt, który nie dograł do idealnie ustawionego Boljevicia!!

14'

Cracovia atakuje. Najpierw próbował Boljević a następnie Bernhardt. Nic jednak z tego nie wyszło. Pasy budują kolejny atak. Goście nastawieni są na kontrę.

13'

Ręką zagrał jeden z gości. Cracovia rozpocznie od rzutu wolnego na środku boiska.

10'

Znakomita okazja dla gości!! Dośrodkowanie z prawej strony, do piłki doszedł Babiarz i trącił piłkę. Trafił jednak prosto w Pilarza!

9'

Z dystansu uderzał Dąbrowski. Piłka przeleciało obok bramki. To jest jednak dobry pomysł na dzisiejszy mecz.

8'

Na spalonym Dudzic, mogło być groźnie!

6'

Chwilę później kolejna akcja Bernhardta, który wpadł w pole karne i tam się przewrócił. Sędzia jednak nie przerywa akcji. Faulu nie było.

6'

Pierwsza groźna akcja! Dośrodkowywał Bernhardt, główkował Dudzic, ale piłka przeleciała metr od bramki Misztala!!

4'

Cracovia długo rozgrywała piłkę, ale w końcu przejął ją niezmordowany Rocki, który szarpnął lewą stroną. Akcję przerwał dopiero Żytko.

3'

Dobra interwencja Puzigacy w obronie. Przerwał oskrzydlającą akcję gości.

1'

Od początku głośny doping dla obu zespołów. Piłkarze na razie przyzwyczajają się do warunków gry.

1'

Zaczynamy!! Pierwsza piłka dla gospodarzy!

16:55

Piłkarze wychodzą na boisko wyprowadzani przez sędziego dzisiejszego spotkania, pana Mariusza Złotka.

16:55

Jak na dzisiejszą pogodę frekwencja na stadionie Pasów nie jest zła. O dokładniej liczbie fanów poinformuję jak tylko otrzymamy oficjalne informacje.

16:53

Na bieżąco będziemy monitorować także sytuację na stadionach w Niecieczy i Bydgoszczy.

16:51

@1908lolek - do Ekstraklasy awansuje Zawisza no i chyba Cracovia wolę ich niż termalikę i flotę.

Taki jest typ jednego z użytkowników naszego serwisu. Zgadzacie się z jego opinią? Ewentualne opinie proszę pisać w komentarzach.

16:48

Murawa pustoszeje. Zawodnicy obu zespołów zeszli do szatni wysłuchać ostatnich wskazówek trenerów. Do rozpoczęcia spotkania pozostało około 10 minut!

16:48

W Krakowie jest także zorganizowana grupa kibiców gości. Na ten moment jest ich w sektorze około 100. Do tego trzeba oczywiście doliczyć fanów GKS-u zasiadających na sektorach gospodarzy. Szykuje się iście przyjacielska atmosfera.

16:47

Tak się prezentuje sektor rodzinny

16:42

Jako, że dzisiaj dzień dziecka to na stadionie mamy sporo przedstawicieli młodego pokolenia. Jest także... dmuchana zjeżdżalnia ;)

16:38

W ramce po lewej stronie widoczne są składy wyjściowe obu zespołów. Podaję nazwiska rezerwowych.

GKS Tychy: Igaz, Mączyński, Szczęsny, Wawoczny, Czupryna, Folc

Cracovia: Perdijić, Nykiel, Ntibazonkiza, Steblecki, Zejdler, Zieliński, Straus

16:36

Rozgrzewka piłkarzy GKS-u Tychy

16:35

Trzeba przyznać, że krakowska murawa ma dobry drenaż. Mimo całodziennych opadów piłka toczy się po murawie bez problemów.

16:31

W Krakowie od rana pada deszcz, który przed godziną nieco zelżał. Warunki jednak nie są najlepsze. Murawa jest nasiąknięta wodą co będzie miało wpływ na przebieg dzisiejszego spotkania. Problem mogą mieć krakowianie, którzy preferują grę krótkimi podaniami po ziemi.

16:27

Serdecznie witamy prosto z deszczowego stadionu przy ulicy Kałuży! Już za około 30 minut początek meczu pomiędzy Cracovią a GKS-em Tychy. Serdecznie zapraszamy do pozostania z nami i śledzenia relacji LIVE w serwisie Ekstraklasa.net!