Zawisza Bydgoszczzawisza
2 : 2
Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście
94'

Koniec meczu! 2;2 i sprawa awansu ciągle otwarta! Było blisko rozstrzygnięcia w Bydgoszczy

93'

Kolejna okazja i strzał Drygasa zablokowany!

93'

Co się dzieje w Bydgoszczy! Teraz kontra Zawiszy 3 na 2, ale Petasz trafia w słupek!

92'

Rzut rożny dla Floty!

91'

Kontra gości 4 na 2. Nwaogu po zagraniu Aleksandra nie trafia z 5 metrów!

90'

Strzał Drygasa z 16 metra zablokowany i rzut rożny.

89'

A jednak 2:2! Po zagraniu Niewiady Aleksander wykorzystał zamieszanie i zdobył bramkę!

87'

Abbott zmieniony przez Ostalczyka

86'

Groźnie uderzał Nwaogu, ale w boczną siatkę.

86'

Aleksander zmienił Szałka.

84'

Z rzutu rożnego bezpośrednio na bramkę piłkę wkręcił Petasz! W zamieszaniu Kasprzik nic nie widział. Jest 2:1!!

82'

W atakach gospodarze, kolejny rzut rożny dla niebiesko-czarnych.

80'

Przepraszamy za kłopoty techniczne, spowodowane dużym obciążeniem serwerów. Stale je poprawiamy, ale rosnące zainteresowanie relacjami przerasta nasze możliwości. Dziękujemy, że jesteście z nami! Wracamy do relacji!

80'

Daniel Mąka po indywidualnej akcji uderzył od słupka. mamy 1:1

65'

Daniel Mąka zmienił Gevorgyana

65'

Za Nnamaniego na boisku pojawił się Niedziela.

63'

Dośrodkowanie Ciechanowskiego zatrzymane wślizgiem.

62'

Zawisza przejął inicjatywę po straconej bramce, jednak z jego ataków nic nie wynika.

58'

Dośrodkowanie w pole karne, a defensor Floty na wślizgu pakuję piłkę do bramki Kaczmarka.

58'

GOOL! 0-1, strzelcem bramki Zalepa.

55'

Przy starciu z Olszarem, ucierpiał Ciechanowski jest opatrywany przy linii bocznej.

55'

Dośrodkowanie Olszara zamyka... Petasz i klatką piersiową gra do Kaczmarka.

53'

Nie potrzebny faul w środkowej strefie boiska Abbotta, przy piłce piłkarze Floty.

51'

Groźna akcja gości. Drygas z przymusu na rzut rożny.

50'

Kiks Ciechanowskiego w polu karnym nie wykorzystany przez Nwaogu.

49'

Dośrodkowanie w pole karne Fryca bardzo niecelne.

48'

Drygas przerywa kontrę gości. Gra trochę zaostrzyła się.

47'

Skrzyński w stronę Masłowskiego, ten na wślizgu chciał sięgnąć piłkę jednak zabrakło mu palców. Groźna akcja gospodarzy.

47'

Piłkarze Zawiszy ruszyli do ataków już od początku drugiej części.

46'

Brzydki faul Nnamaniego przy pierwszej akcji.

46'

Druga część spotkania rozpoczynają piłkarze Zawiszy!

18:03

W pierwszej części spotkania Flota dominowała na boisku, piłkarze Ryszarda Tarasiewicza czekali na przeciwnika i chcieli kontrować. Miejmy nadzieję, że druga część spotkania będzie bardziej atrakcyjna i obie drużyny zaatakują siebie nawzajem.

48'

Chwilę później Musiał kończy pierwszą część spotkania.

48'

Sędzie nie dyktuje jedenastki dla Zawiszy. Vahan Gevorgyan według jego interpretacji wymuszał rzut karny.

46'

Jasiński w pole karne do Bodzionego, ten bardzo niecelnie główkuje.

45'

Sędzia do regulaminowego czasu gry dolicza 2 minuty.

42'

Petasz ukarany żółtą kartką, za nie potrzebne stąpnięcie nogą na Frycu przy akcji ofensywnej.

41'

Nwaogu uciekał Ciechanowskiemu, ten na wślizgu wybija piłkę na rzut rożny. Goście nie zagrozili bramce Kaczmarka przy tym stałym fragmencie gry.

40'

Sprytne bity rzut wolny Petasza, Niewiada wślizgiem jednak zatrzymuję lot piłki.

38'

Żółta kartka dla Nnamaniego za ostry faul w środkowej strefie boiska na Petaszu.

37'

Nwaogu strzela bramkę, jednak sędzia liniowy uniósł chorągiewkę do góry. Napastnik Floty był na pozycji spalonej.

37'

Szałek w pole karne z rzutu wolnego, piłkę na aut wybija Petasz na spółkę z Hermesem.

35'

Po chwilowym przestoju z obu stron. Kamil Drygas z blisko 25 metrów zdecydował się na strzał, który minimalnie minął lewy słupek bramki Kasprzika.

32'

Drygas przerwał kontrę gości, jednak chwilę później w łatwej sytuacji sam ją oddał.

32'

30'

Bardzo aktywny w szeregach gości jest Nwaogu. Po raz kolejny urywał się defensorom gospodarzy, Hermes zatrzymał go faulem.

29'

Nwaogu kapitalnie zwiódł dwóch zawodników Zawiszy, jednak uderza w boczną siatkę.

26'

Trwa głośny doping kibiców Zawiszy.

26'

Petasz z rzutu rożnego za mocno, od bramki Kasprzik.

25'

Urywał się Abbott, jednak jego strzał zatrzymał Zalepa.

24'

Goście prowadzą grę. Zawisza nie jest w stanie skonstruować groźnej akcji.

23'

Po raz kolejny Bodziony tym razem z głowy, broni Kaczmarek.

22'

zawisza

22'

Z 16 metra na bramkę Kaczmarka uderza niecelnie Bodziny.

21'

Kontra Zawiszy, Gevorgyan jednak zagrywa do nikogo.

18'

Na stadionie pojawili się kibice gości w liczbie około 40.

16'

Nwaogu po raz kolejny z dystansu, i po raz kolejny niecelnie.

16'

W odpowiedzi Zawisza, Petasz w pole karne jednak nikt nie zamykał akcji i od bramki zacznie Kasprzik.

15'

Nwaogu z dystansu postraszył Kaczmarka. Jego strzał minął prawy słupek bramki.

14'

Nie dokładnie Hermes w stronę Abbotta, przy piłce piłkarze Floty.

13'

Zalepa zatrzymuje wślizgiem Masłowskiego.

12'

Dośrodkowanie Nnamaniego wyłapuje Kaczmarek.

10'

Kontra gości zatrzymana wślizgiem Fryca.

9'

Nie dokładnie Kasprzik wznawia grę ręką z autu Ciechanowski.

8'

Piłka wybita za pola karne, momentalnie wraca ledwo głową sięga ją Bodziony i od bramki gospodarze.

7'

Rzut rożny dla gości do piłki podchodzi Szałek.

7'

Drygas nie dokładnie do Petasza w wolny sektor boiska goście od autu.

5'

Nnamani naciskał Petasza, od bramki niebiesko-czarni.

4'

Piłka w kierunku Nwaogu niecelna, łapie futbolówkę Kaczmarek.

2'

Urywał się w bocznym sektorze Nwaogu jednak Strąk go zatrzymuje. Od autu goście.

1'

Błąd przy wyprowadzaniu piłki Niewiady, Abbott uderza z dystansu niecelnie.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego! Rozpoczynają goście.

16:57

Sędziowie wyprowadzają obie jedenastki na murawę.

16:55

Zawodnicy przygotowani w tunelu do wyjścia na murawę boiska przy ul.Gdańskiej! Dzielą nas minuty od pierwszego gwizdka sędziego.

16:50

Głównemu sędziemu Tomaszowi Musiałowi, na liniach pomagać będą Maciej Wierzbowski oraz Sebastian Mucha.

16:47

Obie drużyny zakończyły rozgrzewkę.

16:47

@ tatracity: Na moje oko na stadionie zasiada aktualnie ok. 7 tysięcy osób. Sporo jest jeszcze pod kasami.

16:43

Stadion zapełnia się, w Bydgoszczy może paść rekord frekwencji.

16:43

Zawisza

16:39

Rozgrzewka

16:36

Ławka rezerwowych gospodarzy: Witan, Leśniewski, Daniel Mąka, Nawotczyński, Ostalczyk, Płonka, Zieliński.

16:35

Ławka rezerwowych gości: Kupczanko, Aleksander, Arifović, Kieruzel, Niedziela, Śpiączka, Wrzesień.