Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
1 : 1
Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
97'

Koniec spotkania!! 1:1 i sprawa awansu wciąż jest otwarta! Nieprawdopodobna hisotria! Michał Wróbel odbiera Termalice radość już w tej kolejce!

94'

I sprawa awansu wciąż otwarta! A bramkarz Olimpii notuje drugą bramkę w sezonie! Ależ rollercoaster w Niecieczy!!!

93'

GOOOOOOOOLLLLLL!!!! MIchał Wróbel, bramkarz trafia bramkę dla Olimpi.

93'

Żółta kartka dla Kaczmarczyka, ale trafił przecież w piłkę!

91'

2:2 w Bydgoszczy, ale to nie zmienia faktu, że Słoniki są na teraz w najwyższej klasie rozgrywkowej!

91'

4 minuty musi czekać na Eksraklasę Nieciecza!

90'

Jeszcze Olimpia! Ale Kaczmarczyk dobrze wybija piłkę!

88'

Kontratak, świetnie Ceglarz, ale defensywa gości skuteczna.

88'

W chwili obecnej w Ekstraklasie są Zawisza i Termalica, ale jeszcze parę minut!

86'

Zmiana w zespole gości. Schodzi Szczot, za niego Kokoszka.

85'

Bramkarz przypłacił to wejście urazem, ale już jest na nogach.

84'

Na przedpolu ofiarnie interweniował Wróbel, do pustej bramki próbował strzelać Drozdowicz, ale nie trafił!

84'

Zmiana także w zespole gospodarzy. Schodzi Dariusz Jarecki, za niego Jakub Czerwiński.

83'

Zmiana w zespole gości. Schodzi Rogalski, za niego Banasiak.

83'

Termalica - OlimpiaTermalica - OlimpiaTermalica - OlimpiaTermalica - Olimpia

80'

Świetna kontra gospodarzy. Na wolne pole wyszedł Kaczmarczyk, oddał strzał, ale Wróbel świetnie broni! Gorąco reagują trybuny!

80'

Świetna płaska centra z lewej strony Ceglarza i kiks znów zalicza Emil Drozdowicz, a mogło być 2:0

78'

Teraz jeszcze żółta dla Jareckiego.

77'

A żółtą kartkę otrzymał wcześniej Staniek za faul na jednym z zawodników gospodarzy.

76'

75'

Mamy znów problemy z łączem, za które przepraszamy. W ostatnich minutach warte odnotowania jednak tylko dośrodkowanie Ceglarza w pole karne.

69'

Zmiana w zespole gospodarzy. Żegnany gromkimi oklaskami schodzi Jakub Biskup, ze niego Piotr Ceglarz.

69'

Piątek odważnie rzuca się pod nogi szarżującego Szczota i wybija piłkę za linie boczną.

66'

Rzut wolny dla Termaliki. Do piłki podchodzi Jarecki i mocno uderza. Trafia w głowę zawodnika Olimpii, który ustawił się w murze.

64'

Gorąco na trybunach, mamy nawet pierwszego kibica, który został usunięty ze stadionu:)

63'

A Flota prowadzi z Zawiszą 1:0 i sprawa awansu dalej otwarta.

60'

Rogalski groźnie centrował z lewej strony, ale jego dośrodkowanie nie znalazło adresata w polu karnym Nowaka.

60'

I mamy race na stadionie.

59'

Walka Drozdowicza ze Stańkiem na korzyść zmoczonego stopera Olimpii.

57'

Strzelał z dystansu Karol Piątek, ale jego piłka szybuje wysoko, gdzieś w okolice masztu kamery telewizyjnej.

57'

A zabawa kibiców jakiej tutaj nigdy nie było. Teraz w powietrze wyrzucone confetti.

56'

... z którego nic nie wynika.

55'

Mamy rzut rożny z prawej strony dla gospodarzy...

55'

Zawodnik Olimpii poza boiskiem, ale wydaje się, że wróci do gry.

54'

Właśnie wspomniany Rogalski leży teraz na murawie opatrywany przez medyka.

53'

Pada w polu karnym Rogalski, ale nie może być mowy o rzucie karnym!

51'

Dośrodkowanie z prawej strony Dariusza Jareckiego świetnie wykończył Jakub Biskup i na chwilę obecną Termalica jest w Ekstraklasie!

50'

I mamy bramkę!!!!

50'

Przepraszamy za usterki, ale w Niecieczy nie tylko pogoda nie rozpieszcza, ale także internet.

46'

Czekamy na emocje w drugiej połowie! Choć woda na pewno psuje nam to widowisko. Ale gramy dalej! Od środka goście!

18:02

W przerwie prace nad murawą trwają, ale nie można spodziewać się, że przyniosą one jakiś efekt.

18:01

Jedno z poniższych zdjęć w bliższym ujęciu jest bardzo wymowne: Termalica - Olimpia

17:57

Kilka zdjęć z pierwszej połowy: Termalica - OlimpiaTermalica - OlimpiaTermalica - Olimpia

45'

Koniec pierwszej połowy w Niecieczy. Termalica jest stroną aktywniejszą, ale brakuje jej szczęścia pod bramką Wróbla. Fatalne warunki atmosferyczne powodują, że w Niecieczy oglądamy więcej przypadku niż przemyślanych, składnych zagrań. Goście z Grudziądza nie ograniczają się do defensywy i organizują całkiem śmiałe wyprawy pod bramkę Nowaka.

44'

Walka dominuje na boisku w Niecieczy. Wobec obfitych opadach deszczu obie ekipy wybierają najprostsze rozwiązania.

42'

Piotrowski przejmuje futbolówkę przed polem karnym i błyskawicznie uderza. Centymetry obok bramki. Skrzydłowy niecieczan jest mocno rozczarowany efektem tej akcji.

38'

Rybski ostro atakuje rywal w środkowej strefie boiska i zostaje ukarany żółtą kartką.

36'

Biskup błyskawicznie ścina do środka i uderza w kierunku dalszego słupka. Piłka nieznacznie mija okienko bramki Wróbla.

34'

Nowak efektownie wyłapuje wysoką centrę Frańczaka.

33'

Nalepa traci kontrolę nad piłką w okolicach pola karnego. Szczot korzysta ze sprzyjających okoliczności i wbiega z piłką przy nodze w pole karne. Nalepa przy upadku powala rywala. Gwizdek sędziego milczy....

29'

Biksup przyjmuje piłkę po nieudanym strzale Jareckiego i rozpoczyna taniec z piłką przed polem karnym gości. Jego strzał jest blokowany i mamy kolejny korner.

28'

Horvath uruchamia na prawym skrzydle Piątka. Dogranie bocznego obrońcy Termaliki jest zbyt mocne dla Biskupa.

25'

Rzut wolny wykonuje Jarecki. Jego wrzutkę wybijają obrońcy. Olimpia wychodzi z szybką kontrą, ale z centrą Frańczaka radzi sobie Pielorz.

24'

Pisarczuk nieprzepisowo zatrzymuje Piotrowskiego i otrzymuje zasłużony kartonik.

23'

Smoliński uderza w kierunku bramki. Nowak wyłapuje nieprzyjemną piłkę, która wykonała zdradliwy kozioł tuż przed rękawicami niecieczańskiego golkipera.

21'

LIpecki fauluje Szczota na wysokości trzydziestego metra. Rzut wolny dla Olimpii.

21'

Nowak uprzedza Szczota i umiejętnie wygarnia mu piłkę spod nóg.

18'

Drozdowicz popisuje się efektownym dryblingiem i świetnie dostrzega niepilnowanego Piotrowskiego. Prawy skrzydłowy "Słoników" fatalnie kiksuje.

17'

Termalica spokojnie konstruuje atak pozycyjny. W końcowej fazie piłka dociera do Horvatha, a ten decyduje się na strzał z dystansu. Bardzo niecelny.

16'

Dobrze ustawiony Pielorz wybija mocne dośrodkowanie Woźniaka.

14'

Plasowany strzał Piątka z wysokości pola karnego pada łupem Wróbla.

13'

Lipecki po profesorsku zatrzymuje dynamicznie szarżującego Gawęckiego.

12'

Rybski prostopadle zagrywa do Biskupa, ale pierwszy przy piłce jest Wróbel.

12'

Od początku gospodarze wyglądają na zdeterminowanych, by szybko zdobyć bramkę. Ich ataki często zatrzymują kałuże wody.

10'

Horvath podaje prostopadle do Piotrowskiego. Skrzydłowy niecieczan korzysta ze swojej szybkości i wbiega z prawej strony w pole karne Wróbla. Jego strzał mija nieznacznie przeciwległy słupek.

8'

Piękna akcja Biskupa z Jareckim na lewej stronie. Dośrodkowanie popularnego "Jarego" nie dociera do Drozdowicza.

7'

Seria pojedynków głowowych pod polem karnym Nowaka. Sytuację wyjaśnia Pielorz podaniem do własnego golkipera.

7'

Biskup łatwo ogrywa na lewym skrzydle Pisarczuka, ale jego centra mija wszystkich piłkarzy skumulowanych w okolicach pola bramkowego.

5'

Horvath z rzutu rożnego. Piłka po ofiarnej interwencji Smolińskiego w posiadaniu gości.

4'

Pierwsze minuty stanowią studium przypadku. Piłka płata figle kolejnym zawodnikom i ciężko mówić o składnych atakach pozycyjnych.

3'

Kibice z Niecieczy przygotowali oprawę na dzisiejsze spotkanie. Na murawie wylądowała sterta serpentyn.

1'

Rozpoczynamy mecz w Niecieczy!

16:49

Gospodarze zakończyli już rozgrzewkę, goście także właśnie w tym momencie schodzą do szatni.

16:42

Termalica - OlimpiaTermalica - Olimpia

16:36

Czas jeszcze na ławki rezerwowych. Termalica: Budka, Czerwiński, Pleva, Ceglarz, Kaczmarczyk, Pawlusiński, Sobczak Grudziądz: Banasiak, Fafliński, Kokoszka, Woźniak , Górka

16:33

Moglibyśmy jeszcze omówić wyjściowy skład drużyny z Grudziądza, ale jest on identyczny jak w ostatnim spokakniu z GKS-em Katowice.

16:30

Możecie także zapoznać się z ZAPOWIEDZIĄ PRZEDMECZOWĄ.

16:29

Zapraszamy do śledzenia innych dzisiejszych relacji NA ŻYWO. Są one pod TYM LINKIEM. U nas także tabela na bieżąco.

16:24

Piłkarze gości także wychodzą już na tą przemokniętą nawierzchnię, a za chwile ich skład.

16:23

W końcu widzimy jak zachowuje się piłka na murawie w Niecieczy. I nie są to dobre wieści. Jeśli spotkanie się odbędzie to z pewnością w czasie meczu będzie sporo przypadku. Futbolówka miejscami staje w miejscu na wodzie.

16:21

Piłkarze gospodarzy wychodzą na murawę, ale widać, że spod ich nóg wydostaje się sporo wody.

16:19

W przypadku Cracovii trzeba przyznać, że zespół trenera Stawowego ma nieco łatwiejszy kalendarz. Nie mierzą się już z zespołami ścisłej czołówki. Natomiast Zawisza gra dziś z Flotą, a Termalica z wyspiarzami mierzy się w następnym tygodniu.

16:17

Zibi - Moim zdaniem awansuje do Ekstraklasy Zawisza i Cracovia ponieważ Zawisza pięknie gra w piłkę i ogrywa przeciwników takich jak Termalica, a Cracovia ponieważ jest dosyć dobrym zespołem choć nie przekonywuje swoją grą ale należy jej się awans.

16:12

Na murawie miejscami zalega sporo wody. Wydaje się, że najgorzej jest przy linii bocznej w okolicy ławki rezerwowej gości. Jednak nie tylko, ponieważ widać, że przy żywszym kroku osób na murawie spod ich stóp chlapie woda.

16:10

Do rozpoczęcia spotkania jeszcze duuużo czasu. Piłkarze nawet nie wyszli jeszcze na rozgrzewkę. Więc w ramach rozruchu mamy do Was pytanie. Kto Waszym zdaniem awansuje do Ekstraklasy i dlaczego?:)

16:07

Trwają prace na stadionie mające na celu zalegającej miejscami wody. Czy spotkanie się odbędzie? Wydaje się, że tak, natomiast cały czas dosyć mocno pada deszcz.

16:07

Termalica - Olipmpia

16:03

Znamy już skład gospodarzy. Trener Moskal wobec ostatniej postawy niecieczan wprowadził kilka zmian w składzie. Na środku obrony Łukasz Pielorz, a Dariusz Jarecki przesunięty na lewą stronę defensywy. Do pierwszego składu po kontuzji wraca Jakub Biskup, a na ławce usiądzie najlepszy strzelec, Dariusz Pawlusiński. W pierwszej jedenastce jest także Damian Piotrowski.

15:57

Z deszczowej Niecieczy witamy Państwa na relacji NA ŻYWO ze spotkania przedostatniej kolejki 1. ligi, a mierzą się dziś druga w tabeli Termalica Bruk-Bet Nieciecza ze znajdującą się w środkowej strefie Olimpią Grudziądz. Mecz za godzinę. Emocje w pierwszej lidze rosną do niebotycznych rozmiarów!