94'

94'

A doskonałą okazję w końcówce zmarnował Biskup!

94'

KONIEC MECZU! Zawisza pokonuje w Niecieczy Termalicę 0:1 po bramce Jakuba Wójcickiego i jest liderem tabeli! Dziękuję za uwagę!

94'

Termalica miała okazję meczu! Dośrodkowanie i z problemami broni Kaczmarek!

94'

Piłkę meczową miał Masłowski, jednak nie zdołał oddać strzału będąc tuż przed linią pola karnego.

92'

Długie zagranie do Nalepy, jednak bardzo dobrze obrońca Zawiszy - wybija piłkę.

92'

Z lewej strony faulowany był Petasz.

91'

Drozdowicz miał teraz fantastyczną okazję. Zawodnik Termalici strzelał jednak bardzo niecelnie.

90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

90'

Długa piłka do Leśniewskiego, a ten strzela wprost w Nowaka.

90'

Ostalczyk do Masłowskiego, a ten strzela ponad bramką.

90'

Piłka w rękach Kaczmarka i ten ukradł kilka cennych dla bydgoszczan sekund.

89'

Zagranie do Leśniewskiego, ten oddaje strzał, który blokuje obrońca Termalici.

87'

Z prawej strony faulowany Ziajka. Żółtą kartką za ten faul ukarany został Jarecki.

86'

Strąk czysto powstrzymywał Nalepę w pojedynku w polu karnym. Od bramki Kaczmarek.

86'

Strzał Ostalczyka z narożnika pola karnego broni Nowak!

85'

Akcja Zawiszy prawą stroną i Ziajka dośrodkowywał wprost w ręce Nowaka.

85'

Dośrodkowanie w pole karne Zawiszy i na rzut rożny wybija Drygas. Chwile później piłkę po rzucie rożnym wybija Hermes.

84'

Zawodnik Zawiszy za moment powróci na murawę.

84'

Na murawie leży Kamil Drygas.

83'

W polu karnym Zawiszy o piłkę walczył Andrzej Rybski, jednak dobrze zachowali się obrońcy z Bydgoszczy.

82'

Ceglarz górą w pojedynku o piłkę z Leśniewskim.

81'

Ziajka zza linii bocznej do Hermesa, ten odgrywał do Ziajki, jednak zawodnik Zawiszy faulował obrońcę Termalici.

80'

Masłowski wrzucał z rzutu rożnego, jednak piłka zagrana była zbyt mocno.

79'

Ciechanowski do wbiegającego w pole karne Masłowskiego, ten oddał mocny strzał, który broni Nowak!

79'

Ostatnia zmiana w zespole Ryszarda Tarasiewicza. Rafał Leśniewski w miejsce strzelca bramki - Jakuba Wójcickiego.

79'

Rybski odgrywał teraz na prawe skrzydło. Tam jednak nie było żadnego piłkarza w pomarańczowym stroju.

78'

Zbyt mocne dośrodkowanie Krzysztofa Lipeckiego.

78'

Niecieczanie próbowali prawą stroną, jednak dobrze obrońcy z Bydgoszczy.

76'

Ambitnie teraz o piłkę walczył Kamil Drygas, pomocnik Zawiszy nie zdążył jednak przejąć futbolówki przed bramkarzem gości.

76'

Nerwowo w polu karnym bydgoszczan, jednak zawodnicy Zawiszy oddalają zagrożenie.

74'

Ostatnia dziś zmiana w zespole z Niecieczy. W miejsce Dariusza Pawlusińskiego - Jakub Biskup.

73'

Zawodnik gospodarzy kartką ukarany został za przytrzymanie piłki rękoma.

73'

Żółtą kartką ukarany został Horvath.

70'

Kolejna zmiana w zespole Zawiszy. Sebastian Ziajka zastępuje Vahana Gevorgyana.

70'

W pole karne wchodził teraz jeden z zawodników Termalici. Zawodnik gospodarzy zbyt długo zwlekał jednak z oddaniem strzału i po szansie.

68'

Po raz drugi od wejścia na boisko faulowany był Tomasz Ostalczyk.

67'

Zaostrzyła się gra.

67'

Zmiana także w zespole gospodarzy. Boisko opuszcza Jakub Czerwiński, a w jego miejsce wchodzi Piotr Ceglarz.

66'

Boisko opuszcza Paweł Abbott, a w jego miejsce wchodzi Tomasz Ostalczyk.

64'

Chwilę później szansa dla niecieczan, jednak bardzo dobrze piłkę blokował Strąk.

63'

Błąd Czerwińskiego i sam na sam był Vahan Gevorgyan, ten jednak oddał słaby strzał wprost w Nowaka.

63'

W pole karne dośrodkowywał Andrzej Rybski, jednak w polu karnym Zawiszy nie było żadnego, dobrze ustawionego partnera.

61'

W środku pola faulowany był Jakub Wójcicki.

61'

Dośrodkowanie Masłowskiego na głowę Pawła Abbotta, ten jednak główkował minimalnie niecelnie.

60'

Do strzału składał się Horvath, jednak blokował go Wójcicki.

59'

Akcja gospodarzy lewą stroną, jednak dobrze zachował się obrońca Zawiszy, który wybił futbolówkę.

58'

Kibice Zawiszy śpiewają: "Gramy u siebie, Zawiszo - gramy u siebie!"

58'

Akcję niecieczan rozpracował Piotr Petasz, który próbował wyprowadzić kontrę, jednak przeszkadzali mu zawodnicy w pomarańczowych strojach.

55'

Jarecki wrzucał piłkę z rzutu wolnego, jednak arbiter odgwizdał spalonego.

54'

Z rzutu rożnego wznawiał Piotr Petasz, a w polu karnym ręką pomagał sobie Kamil Drygas za co ukarany został żółtą kartką.

53'

Petasz do Wójcickiego, ten w polu karnym walczył o pozycję do oddania strzału i wywalczył rzut rożny.

51'

Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Zawisza Bydgoszcz 0:1 po pierwszej połowieTermalica Bruk-Bet Nieciecza - Zawisza Bydgoszcz 0:1 po pierwszej połowie

50'

Długa piłka do Pawlusińskiego przecinana przez Łukasza Skrzyńskiego.

49'

Zagranie w środku pola do Abbotta. Napastnik Zawiszy nie zdołał jednak przyjąć piłki.

48'

Od pierwszych minut drugiej części meczu to niecieczanie stwarzają sobie sytuacje.

47'

Gospodarze nie zagrozili bramce Wojciecha Kaczmarka.

47'

Jarecki dośrodkowywał z lewej strony i wywalczył rzut rożny.

46'

Akcja Termalici prawą stroną, dośrodkowanie i minimalnie obok bramki główkował Jarecki.

46'

Zmiana w zespole gospodarzy. Kaczmarczyka zatępuje Jarecki.

45'

Zaczynamy drugą połowę!

18:30

Piłkarze obu ekip powrócili już na murawę. Za moment początek drugiej połowy meczu.

46'

Arbiter zakończył właśnie pierwszą połowę meczu. Termalica przegrywa do przerwy z Zawiszą 0:1, a bramkę dla niebiesko-czarnych strzelił Jakub Wójcicki.

44'

W pole karne gospodarzy wbiegł teraz Masłowski, który szukał podaniem Abbotta, jednak nie odnalazł go i piłka minęła bramkę Nowaka.

43'

Drygas faulował Piątka i gospodarze mieli rzut wolny. Piłka zagrana była jednak zbyt mocno i niecieczanie nie stworzyli zagrożenia pod bramką Wojciecha Kaczmarka.

41'

Z lewej strony faulowany był teraz Kamil Drygas.

40'

Z rzutu wolnego Pawlusiński. Piłka po jego strzale leciała w okienko bramki Kaczmarka, jednak bardzo ładnie na rzut rożny odbija bramkarz Zawiszy.

39'

Przed polem karnym faulowany przez Wójcickiego był Pielorz.

38'

Od pierwszych minut na głośny doping dla piłkarzy z Bydgoszczy, który wyraźnie uskrzydla bydgoszczan.

38'

Długa piłka do Gevorgyana, ten jednak nie zdążył do piłki przed bramkarzem. Chwilę później strzelał Abbott i piłkę na raty łapie Nowak.

37'

Gospodarze mieli rzut rożny. Strzał z okolic linii pola karnego oddał Karol Piątek jednak na raty dobrze łapie Kaczmarek.

36'

Szansa dla Termalici. Rybski próbował zagrać w pole karne Zawisy jednak bardzo dobrze kolejny raz zachował się Paweł Strąk, który zablokował zagranie.

34'

Zagranie Wójcickiego do Abbotta. Piłka jednak leciała zbyt szybko i napastnik Zawiszy nie zdołał jej zatrzymać. Od bramki Nowak.

33'

Świetnie teraz w środku pola piłkę przechwycił Kamil Drygas.

32'

Trwa spokojniejszy fragment meczu.

31'

Z prawej strony dośrodkowywał Pawlusiński i tym razem blisko przyjęcia piłki był Rybski. Gospodarze już nie pierwszy raz stwarzają zagrożenie pod bramką Kaczmarka właśnie z prawej strony.

29'

Jak na ten moment to podopieczni Ryszarda Tarasiewicza są liderem pierwszoligowej tabeli.

28'

Rzut wolny dla niecieczan i bardzo dobrze Paweł Strąk, który wybija futbolówkę.

28'

Jak na razie mecz może się podobać kibicom. Piłkarze stwarzają mnóstwo okazji pod bramkami. Jak na razie padła jednak tylko jedna bramka.

26'

Pawlusiński minął Petasza i dośrodkował do... nikogo.

26'

Gevorgyan w polu karnym Niecieczy, jednak po raz kolejny skutecznie przeszkadzali mu obrońcy gospodarzy.

25'

Dośrodkowanie w kierunku Rybskiego, ten jednak nie zdołał przejąć zbyt mocno zagranej piłki.

24'

Ależ okazja Zawiszy! Abbott do Gevorgyana, ten wbiegł w pole karne, minął obrońcę i strzelił wprost w Nowaka. Pachniało drugą bramką dla Zawiszy!

23'

Dośrodkowanie z prawej strony Termalici, piłka jednak leciała wysoko ponad bramką i nikt nie zdołał jej przejąć.

22'

Kolejna akcja gospodarzy przeprowadzana prawym skrzydłem przerwana przez obrońców Zawiszy.

21'

Geovorgyan na prawo do Ciechanowskiego, ten za daleko wypuścił sobie piłkę, ale wywalczył rzut z autu.

20'

Akcja gospodarzy lewą stroną rozpracowana przez bydgoszczan.

19'

Na spalonym Paweł Abbott.

19'

Rybski do Drozdowicza, jednak piłka grana była zbyt mocno i najszybciej dobiegł do niej Wojciech Kaczmarek.

19'

Rzut wolny dla niecieczan. Wykonawcą Pawlusiński, a piłka po jego strzale została wybita przez obrońców Zawiszy.

18'

Z rzutu wolnego Petasz. Piłka po jego strzale leciała w światło bramki, próbował ją jeszcze musnąć inny zawodnik Zawiszy, jednak sędzia odgwizdał spalonego.

17'

Ładnie z prawej strony przedzierał się strzelec bramki - Jakub Wójcicki. Zawodnik Zawiszy został jednak sfaulowany przez Lipeckiego.

15'

Z prawej strony próbował przedostać się pod pole karne Wójcicki, jednak skutecznie przeszkodzili mu w tym obrońcy z Niecieczy.

14'

W środku pola faulowany był Drygas. Piłkę z rzutu wolnego uderzał Masłowski. Zawodnik Zawiszy trafił jednak w mur.

13'

Tym razem długa piłka do byłego zawodnika Zawiszy - Andrzeja Rybskiego. Na posterunku był jednak Kaczmarek, który złapał piłkę.

12'

Długie zagranie do Palusińskiego i ten miał dobrą okazję do pokonania Kaczmarka. Zawodnik Termalici nie trafił jednak czysto w piłkę.

11'

Rzut rożny dla zespołu gości. Piotr Petasz dośrodkowywał w kierunku Pawła Strąka, jednak przeszkadzali mu obrońcy gospodarzy.

10'

Niecieczanie z rzutu wolnego. Dariusz Pawlusiński uderzył jednak wprost w Wojciecha Kaczmarka, który bez problemu łapie piłkę.

9'

Zagranie na prawo do Pawlusińskiego, jednak dobrze zagranie ze środka pola przecina Petasz.

7'

Termalica miała rzut rożny, jednak bez zagrożenia bramki.

6'

Kolejna okazja bydgoszczan! W pole karne z piłką wbiegał Paweł Abbott, jednak w oddaniu dobrego strzału przeszkadzał mu Czerwiński i strzał zawodnika Zawiszy odbija Nowak.

5'

Akcja Pawła Abbotta z Jakubem Wójcickim. Kuba zagrywał do Abbotta, ten odegrał mu piłkę - pomocnik Zawiszy wbiegł w pole karne i uderzył obok interweniującego Nowaka.

4'

GOOOL!!!! Jakub Wójcicki!!!

2'

Abbott do Gevorgyana, ten próbował odegrać do Drygasa, jednak wmieszał się we wszystko zawodnik Termalici.

1'

Kontra Zawiszy. Skrzyński do Wójcickiego, ten jednak pomagał sobie ręką.

1'

Pierwsza akcja prawą stroną i dobrze Piotr Petasz.

1'

Zaczynamy! Od środka niecieczanie!

17:29

Gospodarze na pomarańczowy, Zawisza na niebiesko-czarno.

17:28

Piłkarze obu ekip wchodzą na murawę!

17:26

@djvivi: Kibice niebiesko-czarnych powoli pojawiają się na swoim sektorze.

17:20

Piłkarze obu ekip zakończyły już rozgrzewkę. Dziesięć minut dzieli nas od pierwszego gwizdka!

17:14

Kibiców śledzących relację zachęcam do typowania wyniku dzisiejszego pojedynku!

17:14

Piłkarze obu ekip przebywają aktualnie na rozgrzewce.

17:14

Rezerwowi bydgoskiego Zawiszy: Andrzej Witan, Łukasz Nawotczyński, Paweł Zieliński, Michał Płonka, Sebastian Ziajka, Tomasz Ostalczyk oraz Rafał Leśniewski.

17:12

Rezerwowi Termalici Bruk-Bet Nieciecza: Maciej Budka, Dariusz Jarecki, Damian Piotrowski, Jakub Biskup, Piotr Ceglarz, Maciej Maślany oraz Jakub Wróbel.

17:09

Znamy już składy obu ekip!

17:06

Witam! Już za około 25 minut rozpocznie się pojedynek dwóch ekip walczących o awans do T-Mobile Ekstraklasy! W Niecieczy Termalica Bruk-Bet zmierzy się z bydgoskim Zawiszą!