GKS TychyGKS Tychy
5 : 0
wartaWarta Poznań
19:16

Tyszanie bezlitośnie wykorzystali każdy błąd gości. Zasłużenie wygrali różnicą aż 5. goli i pogrążyli Wartę Poznań. Dziękuję za uwagę.

92'

Koniec spotkania. Tyszanie rozgromili walczącą w 9. Wartę Poznań aż 5:0. Tym samym "Warciarze" spadają do 1. ligi.

90'

GOL !!! !!! !! Folc dobija leżącego 5:0 !!!

90'

a sędzia dolicza aż 2 minuty...

89'

Czupryna do Chomiuka ten do Małkowskiego. Małkowski do Bąka i tak w kółko krązy piłka pomiędzy piłkarzami GKSu Tychy.

87'

Jakóbowski biega za piłkę ale bez szans na jej przejęcie, Tyszanie mądrze wymieniają piłkę między sobą już od kilku minut.

86'

Oba zespoły czekają juz tylko na koniec spotkania...

84'

Wilczyński ograł Balula oddał strzał akle wprost w ręce Misztala.

82'

Małkowski stanał przed szansą na kolejnego gola ale tym razem bezbłędny okaza sie Lis, wybijając piłkę na rzut rożny.

80'

Kupczak bliski straty ale ofiarnie zawalczył i piłkę i w jej posiadaniu od dłuższego czasu tyszanie.

79'

Bezradna już Warta Poznań. Niedokładny GKS Tychy i gra tocząca się w środku pola, tak wygląda obecnie gra.

78'

W miejsce Giela - Czoska.

77'

Namnożyło się zmian w końcówce spotkania. Swoją szansę otrzymuje również Kotus, zastępuje on Trojanowskiego.

76'

Ostatnia zmiana w zespole GKS Tychy. Boisko opuszcza Babiarz, a zastępuje go Czupryna.

74'

Pierwsza zmiana w drużynie Warty Poznań. W miejsce Bartoszka pojawił sie Jakóbowski.

73'

GOL !!! !!! !!! Wawoczny ze stoickim spokojem oddaje strzał z woleja będąc niepilnowany w polu karnym. Mamy juz 4:0 !!!

71'

Misztal zalicza "babola" ale bez konsekwencji.

70'

Kolejna zmiana w GKSie Tychy, Boisko opuszcza Bukowiec, zastępuje go Wawoczny.

68'

Żółta kartką ukarany strzelec pierwszego gola - Bukowiec.

67'

Pierwsza zmiana w dzisiejszym spotkaniu. Boisko opuszcza Szczęsny, a w jego miejsce Folc.

65'

W Jaworznie istnieje już tylko jedna drużyna, co zrozumiałe. Tyszanie dążą do zdobycia kolejnych goli.

64'

Dramat piłkarzy Warty. Kończą ten mecz już w 9. i niemal pewne staje się, że przyszły sezon zaczną o jedną ligę niżej.

63'

GOL !!! !!! !!! Małkowski huknął nie do obrony ale z rzutu wolnego! Piłka w samym okienku bramki Lisa. W Jaworznie juz 3:0!

62'

A jednak mamy piłkę na lini pola karnego i rzut wolny z 16. metrów.

62'

Czerwona kartka dla Wichtowskiego i drugi rzut karny w dzisiejszym meczu dla GKS Tychy!

60'

Najgorsze z możliwych rozwiązań wybierają piłkarze Warty gdy dochodzą do sytuacji pod bramką Misztala. Tym razem fatalnie i niezrozumiale dla kolegów zagrywa Trojanowski.

58'

Żółta kartka dla Pogonowskiego za przerwanie groźnie zapowiadającego się kontrataku.

55'

Jak narazie nie widać przewagi jednego zawodnika na boisku, którą mają gospodarze. Warta Poznań ambitnie walczy.

55'

Magdziarz przypadkowo zagrywa w pole karne ale fatalnie pudłuje Trojanowski. Mógł więcej zimnej krwi w tej sytuacji zachować pomocnik Warty.

54'

Nudnawo w Jaworznie. Tyszanie bezskutecznie atakują, a Warta wygląda na pogodzoną ze spadkiem choć wciąż walczą o kontaktowego gola. Brakuje klarownych sytuacji pod bramką zarówno Misztala jak i Lisa.

51'

Chomiuk zbyt długo cholował piłkę i wręcz oddał ją wprost w ręce bramkarza rywali.

49'

Tyszanie nieustają w atakach, które często przerywane są faulami.

49'

Bardzo ciężko będzie Warcie grając o jednego zawodnika mniej odrobić starty. A przypominam remis na niewiele zdaje się gościom. Warta Poznań aby utrzymać się w lidze musi dziś zainkasować 3. punkty.

46'

Fatalnie zaczyna sie druga połowa dla Warty Poznań. Goście juz w 10. Boiska za drugą żółtą kartkę opuszcza Bartkowiak.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę.

18:26

Dobiega końca przerwa w spotkaniu. Na murawie pierwsi meldują się piłkarze Warty Poznań, a już za parę chwil początek drugiej połowy.

18:16

W Jaworznie oglądamy jak do tej pory mało interesujące spotkanie. Warta Poznań straciła dwa gole po dwóch fatalnych błędach i bardzo ciężko będzie o odrobienie tych strat. Tyszanie prezentują się zdecydowanie lepiej i po przerwie mogą dobić rywala strzelając koleje gole. Spadek już bardzo blisko "Warciarzy".

45'

Sędzia kończy pierwszą połowę nie doliczając ani minuty.

43'

"Warciarze" doszli w końcu do głosu na dłuższą chwilę...

41'

Wilczyński oddaje soczysty strzał z dalszej odległości ale piłkę pewnie łapie Misztal.

40'

Pierwszy rzut rożny w dzisiejszym spotkaniu. Wykonywać go będą piłkarze Warty.

37'

Bartoszak mógł wlać nadzieję w serca kibiców Warty ale zmarnował dogodną dla siebie sytuację. Misztal popisał się w tej akcji fantastyczną interwencją.

36'

Napastnik GKSu Tychy znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i pewnie go wymanewrował umieszczając piłkę pewnie w bramce.

36'

GOL !!! !!! !!! Bąk podwyższa prowadzenie swojego zespołu i mamy już 2:0

34'

Trojanowski faulowany przy próbie oddania strzału. Zawodnik Warty opatrywany poza boiskiem.

33'

Szczęsny chcąc naprawić swój błąd fauluje.

31'

Małkowski zagrywa do będącego w polu karnym Bąka ale ten po całkiem dobrym przyjęciu oddaje kiepski strzał.

30'

Pierwsza żółta kartka w dzisiejszym meczu, a ukaranią nią Bartkowiak.

29'

Tyszanie niezwalniają tempa i w dalszym ciągu atakuja.

27'

Adrian Lis dobrze wyczuł intencje Bukowca ale strzał był na tyle mocny, że okazał sie nie do obrony.

27'

GOL !!! !!! !!! Bukowiec wyprowadza swój zespół na prowadzenie. Mamy 1:0 dla GKSu Tychy

25'

Rzut karny. Zagranie ręką piłkarza Warty Poznań we własnym polu karnym.

25'

Warta Poznań nastawiona na grę z kontrataku dobrze broni się, skutecznie wybijając z rytmu tyskich piłkarzy. Kolejne akcje skrzydłem Mańki i Małkowskiego bezpowodzenia.

22'

Ogromna przewaga GKSu jeśli chodzi o posiadanie piłki. Przewaga ta nie przekłada się jednak na sytuacje podbramkowe. Wciąż czekamy na stuprocentowe okazje do zdobycia gola.

19'

Babiarz próbuje prostopadłego podania do Bąka jednak próba w jego wykonaniu zbyt mocna. Piłka ląduje w rękach Lisa.

18'

Tyszanie w dalszym ciągu w natarciu. Próbują narzucić swój styl gry i zdominować rywala.

14'

Bąk faulowany przez Wróblewskiego. Dziś młody zawodnik tyskiego klubu występuje na pozycji nominalnego napastnika. Nie tak jak zazwyczaj na skrzydle,

13'

Bardzo ładna wymiana kilkunastu podań w wykonaniu piłkarzy GKSu Tychy ale to wszystko na własnej połowie.

10'

Groźny strzał Bukowca! Napastnik GKSu miał czas aby przyjąć piłkę i uderzyć z woleja, a wszystko to 16. metrów od bramki Lisa.

9'

Kopczyk zażegnuje zagrożenie pod własną bramką i wybija piłkę na rzut rożny. "Zieloni" po raz pierwszy tak blisko bramki Misztala.

9'

Małkowski przebiegł parenaście metrów z piłką i uderzył na bramkę Lisa. Piłka odbita od rąk bramkarza zatańczyła przed bramką ale gola z tej sytuacji nie będzie.

7'

Na łwace rezerowych Warty dziś tylko 5. zawodników, w tym bramkarz Dumieński.

6'

Na własnej połowie cała 11. Warty Poznań. Zdecydowanie lepszy początek w wykonaniu podopiecznych Piotra Mandrysza. Adrian Lis już kilkukrotnie łapał piłkę w ręce po dośrodkowaniach ze skrzydła.

3'

Pierwsza doskonała okazja dla gospodarzy. Babiarz główkuje z kilku metrów wprost w ręce Lisa.

3'

Spokojnie rozpoczynają goście. Nie mają zbyt wiele do stracenia "Zieloni" jednak nie ruszyli do zdecydowanych ataków od pierwszych minut.

17:30

Pierwszy gwizdek sędziego. GKS Tychy rozpoczyna spotkanie.

17:28

Przed pierwszym gwizdkiem sędziego zachęcamy jeszcze do lektury zapowiedzi dzisiejszego spotkania. Jest ona dostępna tutaj.

17:27

Obie drużyny już na murawie, spotkanie rozpoczną gospodarze.

17:26

Tyszanie wygrywając dziś będą mieli szansę zakończyć sezon na wysokim 5. miejscu. Dla beniaminka ligi byłby z pewnością to doskonały wynik.

17:25

Już za moment początek bardzo ważnego dla Warty Poznań spotkania. Goście muszą zawalczyć o pełną pule. Remis niezadowoli z pewnością piłkarzy walczących o utrzymanie w pierwszej lidze.

17:20

Już za 10 minut rozpocznie się spotkanie 32. kolejki 1. ligi między GKS-em Tychy a Wartą Poznań. Zapraszamy na relację LIVE z tego meczu w Ekstraklasa.net.