dogrywka 1. połowa0 : 1
20:54

Za śledzenie relacji dziękują Państwu Andrzej Rukść oraz Adam Kamiński. Pozdrawiamy !!!

20:53

Słaba druga połowa Arki. Poza pierwszymi 10. minutami oraz ostatnimi 5. minutami Arkowcy w drugiej połowie "spali". Jeśli się nie wykorzystuje takich sytuacji jak Wojowski i Zwoliński w końcówce to się przegrywa. Tym samym uciekają szansę na 5 miejsce i mistrza wiosny. Stomil natomiast świętuje utrzymanie w 1. lidze.

90'

Koniec meczu. Stomil po bramce Niewulisa wygrywa 1:0

90'

Za przepychanki z Sobierajem również żółtym kartonikiem ukarany Niewulis

90'

Żółtą kartką za przepychanki w polu karnym ukarany Sobieraj

90'

Kolejna akcja Arkowców. Tym razem pogubił się da Silva, a miał aż 4 partnerów do grania w polu karnym

89'

Teraz z kolei Łukasz Zwoliński wprawił we wściekłość kibiców Arki. W wymarzonej sytuacji sam na sam zachował się jak amator. To jest napastnik...??? Masakra !!!

88'

Powinno być 1:1. Nie zaśnie dziś w nocy Paweł Wojowski. Mógł mieć debiut jak marzenie i zapewnić Arce punkt w tym spotkaniu. Będąc niepilnowany w idealnej sytuacji spudłował z 5. metra

87'

W dobrej sytuacji po dośrodkowaniu z rzutu rożnego znalazł się Zwoliński, jednak fatalnie spudłował

86'

Szymonowicz wchodzi na ostatnie 5 minut, zastępując Łysiaka

84'

"Jarza" ukarany żółtym kartonikiem za ostre wejście w nogi

82'

Arka nie może znaleźć sposobu na dobrze ustawionych zawodników z Olsztyna

81'

Zwoliński zastępuje Radzewicza

80'

Glanowski za kontuzjowanego Dziemidowicza

78'

Sędzia przerywa mecz, gdyż na boisku leży Dziemidowicz. Potrzebne będą nosze

77'

Mecz nie należy do najostrzejszych. W 77. minucie sędzia pokazał dopiero pierwszą żółtą kartkę...

77'

Za ostry faul w środku pola żółtą kartką ukarana Piceluk

76'

Gałecki ładnie wprowadza Szwocha, jego dośrodkowanie jest blokowane i mamy rzut rożny. Po kornerze Arkowcy nie potrafili stworzyć zagrożenia

74'

Dośrodkowanie da Silvy bez komentarza...

73'

Mamy debiut w Arce. Schodzi Dettlaff, a w jego miejsce pojawia się po raz pierwszy w barwach Arki Wojowski

72'

Z rzutu wolnego uderzał Pruchnik. Jego strzał choć mocny trafia w sam środek bramki

71'

Piceluk zastępuje Kaźmierowskiego

20:27

71'

Po rzucie rożnym do głowy doszedł Pruchnik, jego uderzenie powstrzymują defensorzy Stomilu

69'

Strzał Kaźmierowskiego zza pola karnego za słaby by zaskoczyć Szromnika

65'

Gałecki zastępuje Kuklisa. "Kuki" na pewno nie zaliczy tego spotkania do udanych

63'

Teraz dobre zagranie "Radzy" do Surdykowskiego, "Surdyk" oddaje strzał, który po nodze jednego z obrońców wychodzi na rzut rożny.

57'

Żółto- niebiescy wzięli się do roboty. Próbują odrobić straty i przeprowadzają atak za atakiem

55'

Strzału zza pola karnego próbuje "Radza". Jego uderzenie blokują obrońcy z Olsztyna

54'

Znów groźnie w polu karnym Stomilu. Tym razem Surdykowski źle kończy dobrą akcję Arki. Był jednak na pozycji spalonej

53'

Bardzo dobre dośrodkowanie da Silvy z prawej flanki. Piłka mija jednak trzech Arkowców. Żółto- niebiescy ponownie w natarciu, tym razem da Silva wpada w pole karne i sam finalizuje akcję mocnym strzałem. Kapitalna interwencja Skiby

50'

Po dośrodkowaniu Stomil nadział się na kontrę, z której jednak nic nie wyszło

50'

Zbyt wysoko uniesiona noga Pruchnika i Stomil będzie miał rzut wolny z ok. 30 metrów

48'

Trzy razy próbowali strzelać Arkowcy. Dwa uderzenia zostały zablokowane przez obrońców, trzeci w wykonaniu Kubowicza o pół metra minął prawy słupek Skiby

46'

Zaczynamy II połowę. Czy Arka pokaże charakter i przedłuży serię bez porażki do 8 spotkań? Na to pytanie poznamy odpowiedź już za 45 minut

19:48

Do przerwy goście dość niespodziewanie prowadzą 1:0. Mecz stoi na całkiem niezłym poziomie. Mimo, że to Arka stworzyła więcej okazji do zdobycia bramki, nie można powiedzieć, że Stomil jest dziś zespołem słabszym

46'

Do przerwy goście prowadza 1:0

44'

Kontra Stomilu, Dominik Kun prostym zwodem gubi obrońcę i uderza bardzo mocno, minimalnie nad poprzeczką. Bardzo ładny strzał

42'

To niemożliwe, że nie mamy wyrównania! Kubowicz złamał akcję do środka na lewą nogę, dograł płasko do Surdykowskiego, ten piętką wyprowadził Szwocha sam na sam, ale Mateusz zmarnował tą okazję.

37'

Po fatalnym błędzie "Jarzy", z piłką w kierunku bramki popędził Kaczmarek. Miał 3 partnerów do rozegrania akcji, jego płaskie dośrodkowanie zablokował Sobieraj. Gdyby Kaczmarek rozegrał to lepiej mogło być już 0:2

34'

Ależ kapitalne uderzenie Kuklisa zza pola karnego! Niewiele brakowało a piłka znalazłaby miejsce tuż pod poprzeczką bramki bronionej przez Skibę

32'

Arka mogła szybko odpowiedzieć, jednak strzał z dystansu nieznacznie niecelny

32'

Po tymże dośrodkowaniu głową piłkę musnął prawdopodobnie Niewulis i pokonał Szromnika.

29'

1:0 dla Stomilu !!!!!

29'

Za wysoko uniesiona noga Dettlaffa i Stomil będzie wykonywał rzut wolny z dobrej pozycji, z prawej strony boiska...

28'

Teraz niezły strzał Dominika Kuna, piłka nabrała jeszcze dziwnej rotacji po interwencji obrońcy Arki, jednak ponownie pewnie w bramce Szromnik

19:26

Sektor gości

25'

"Radza" wrzuca piłkę z prawego skrzydła, da Silva zgrywa ją do Surdykowskiego, tego jednak ponownie uprzedza Skiba

25'

Po dwójkowej akcji Kubowicza ze Szwochem mamy rzut rożny dla Arki. Radzewicz przeciągnął jednak dośrodkowanie i mamy rzut z autu dla Stomilu

23'

Pruchnik odbiera piłkę w środku pola, ucieka do lewego skrzydła i dośrodkowuje, jednak wprost do rąk Skiby

21'

Surdykowski wpada w pole karne, jednak wypychany przez obrońce do linii końcowej traci panowanie nad piłką. Prosty błąd techniczny i nic z tej akcji nie będzie

19'

Kapitalne prostopadłe podanie Łysiaka do Kaźmierowskiego, który wychodzi sam na sam i tylko wręcz kapitalna interwencja Szromnika ratuje Arkę przed utratą gola. Szromnik czuje się w bramce Arki coraz pewniej. Powinno być 0-1

18'

Ładnie "poklepali" Arkowcy w środku pola, po czym Pruchnik zagrał świetną niesygnalizowaną piłkę w tempo, da Silva jednak na minimalnym spalonym

15'

Stomil atakuje prawą stroną i wywalcza rzut rożny. Dośrodkowanie pada jednak łupem pewnie interweniującego Szromnika

13'

Trybuna "Tory" jest niemal w 100% pełna i skąpana w słońcu. Wspaniała pogoda i wspaniała atmosfera na trybunach. Kibice obu ekip mobilizują się wzajemnie do jeszcze lepszego dopingu

12'

Komunikat jest efektem pojawiających się ostatnio w prasie informacji o kłopotach finansowych klubu.

12'

Przed samym spotkaniem spiker podał oficjalny komunikat Rady Nadzorczej Arki Gdynia. Kibice zostali zapewnieni, że finansowanie pozostanie na podobnym poziomie, a miasto Gdynia również włączy się aktywnie w pomoc klubowi

8'

Ależ mocno zaczęli Arkowcy. Lewym skrzydłem przedarł się Dettlaff i popisał się świetnym płaskim dograniem w pole karne do Surdykowskiego, "Surdyk" pojechał na wślizgu i zabrakło mu dosłownie centymetrów aby dosięgnąć piłkę i skierować ją do siatki

8'

Po niezłej indywidualnej akcji faulowany przed polem karnym był Kubowicz. Z rzutu wolnego uderzał Radzewicz. Strzał miał dobrą siłę i rotację, jednak ponownie bez problemu wyłapał ją Skiba

5'

Arka ponownie w natarciu. Przed polem karnym da Silva podaje na lewo do Radzewicza, ten dośrodkowuje w pole karne, wybita przez obrońców piłka trafia jeszcze do Kuklisa, który z pierwszej piłki uderza po koźle, jednak wprost w bramkarza.

19:05

3'

Pierwsza groźna akcja żółto- niebieskich. Na prawym skrzydle Kubowicz do Pruchnika, ten drugi popisał się świetnym dośrodkowaniem na Radzewicza, wyżej wyskoczył jednak obrońca Stomilu i zażegnał niebezpieczeństwo

2'

Gdyńscy fani na początku spotkania "pozdrowili" kibiców Stomilu. Zapowiada się ciekawy pojedynek również na trybunach.

1'

Zaczynamy. Arkowcy na żółto- niebiesko, Stomil błękitno- biało.

18:55

Tradycyjnie przed samym spotkaniem rozbrzmiewa "Rota". Piłkarze wychodzą już na murawę. Za moment zaczynamy!

18:54

Stomil wspiera dziś grupa okołu 200 fanatyków!

18:53

A na pustej trybunie "Górka" pojawił się wymowny transparent: "MIAŁEŚ RYCHU ZŁOTY RÓG... DZISIAJ ZOSTAŁ TYLKO DŁUG... ODEJDŹ! ZOSTAW NASZ KLUB!"

18:43

Kibice żółto- niebieskich będą dziś prowadzić doping z bocznego sektora trybuny "Tory". Wszystkie "sektorówki" znalazły swoje miejsce również na "Torach"

18:36

Rezerwowi Stomilu: Leszczyński, Szymonowicz, Glanowski, Michałowski, P. Kun, Żwir, Piceluk

18:35

Rezerwowi Arki: Kamola, Brodziński, Gałecki, Wojowski, Grzelak, Pietkiewicz, Zwoliński

18:32

Dzisiejsze spotkanie zabezpiecza spora liczba policjantów. Zwiększone środki bezpieczeństwa spowodowane są przyjazdem sporej grupy kibiców przyjezdnych.

18:31

Przypominam, że na dzisiejszym meczu zamknięta jest trybuna "Górka", to efekt rac odpalonych na ostatnim meczu w Gdyni z Okocimskim Brzesko.

18:30

Dziś z okazji zbliżającego się dnia dziecka, klub przygotował dla najmłodszych Arkowców szereg atrakcji. Dzieciaki do lat 13 mogą dziś wejść na mecz za symboliczną złotówkę.

18:29

W barwach żółto- niebieskich nie zagrają dziś Krajanowski oraz Tomasik. Obaj pauzują za kartki, a skorzysta na tym Dettlaff, który po dłuższej przerwie dostanie szansę na pokazanie się przed gdyńską publicznością. Z kolei po kartkowej absencji do meczowej osiemnastki wracają Surdykowski, da Silva oraz Brodziński.

17:50

W rundzie wiosennej Arka dość pewnie pokonała w Olsztynie Stomil 2:0. Bramki w tamtym spotkaniu zdobywali: Marcus da Silva oraz Mateusz Szwoch.

17:48

Zarówno gospodarze jak i goście mają jeszcze o co walczyć. Stomil nie zapewnił sobie jeszcze utrzymania w lidze (14. miejsce, 34 pkt.) i dziś ma szansę znacząco do tego celu się przybliżyć. Arka (6. miejsce, 51 pkt.) walczy natomiast o tytuł mistrza wiosny i 5. miejsce w tabeli.

17:45

Żółto- niebiescy żegnają się dziś z gdyńską publicznością. To ostatni mecz Arki w tym sezonie w roli gospodarza.

17:41

Z Gdyni wita Państwa Andrzej Rukść. Zapraszam na relację live z meczu Arka Gdynia- Stomil Olsztn