180 sekund dolicza sędzia do regulaminowych 90

89'

Pawłowski wchodzi na ostatnie minuty zmieniając Rogalskiego

87'

Goście rzucili się do rozpaczliwych ataków i Sławomir Duda trafił w poprzeczkę!!

86'

Gawęcki opuszcza boisko w jego miejsce Kokoszka

85'

G o o o o o l l l l l ! ! ! ! ! ! Grzegorz Goncerz dobija uderzenie Pitrego z 4 metrów i pokonuje Wróbla!!

84'

Pierwsza korekta w składzie gospodarzy. Banasiak zmienia Szczota

81'

Strzał Frańczaka trafia w poprzeczkę!!

79'

Na 11 minut przed końcem mogliśmy mieć dodatkowe emocje. Przemysław Pitry znalazł się około 3 metrów od bramki Michała Wróbla. Golkiper jednak to uderzenie obronił

77'

Szczot z 16 metrów zaskakująco uderza na bramkę Budziłka, który jeszcze lepiej broni

76'

Na kwadrans przed końcem Olimpia zasłużenie prowadzi 2:0 będąc drużyną dojrzalszą w ostatnich fragmentach spotkania

74'

To powinno być 3:0 gdy Rogalski otrzymał piłkę na 5 metrze od bramki ale przeniósł ją wysoko nad bramką

72'

Po indywidualnej akcji Rogalskiego uderza on z 20 metrów piłkę, która ląduje w bramce gości

72'

G o o o o o l l l l ! ! ! ! ! Indywidualna akcja Macieja Rogalskiego znajduje swój finał w bramce Budziłka!! Gospodarze prowadzą 2:0

70'

Na 20 minut przed końcowym gwizdkiem trener Górak wykorzystał już komplet zmian. Szkoleniowiec gospodarzy ma ich jeszcze komplet

69'

Słabo dziś grający Gancarczyk opuszcza boisko w jego miejsce Chwalibogowski

67'

Kolejne już niecelne dośrodkowanie zawodników Olimpii w pole karne GKS

65'

Gra bramkarza Olimpii ogranicza się dziś do wyłapywań dośrodkowań zawodników z Katowic

63'

Adrian Napierała ogląda kartkę

61'

Słabo dziś grający Gancarczyk źle przyjmuje piłkę i od bramki rozpocznie Wróbel

60'

Godzina meczu za nami. Tempo spotkania nie może powalać na kolana. Zobaczymy co przyniosą ostatnie 2 kwadranse

56'

Bartosz Sobotka ogląda pierwszą żółtą kartkę w tym spotkaniu

55'

Pada w polu karnym Olimpii Przemysław Pitry ale arbiter z Olsztyna nie reaguje

54'

Wprowadzony po przerwie Radionov podał do Gancarczyka, który jednak źle centruje na bramkę

54'

Źle drugą połowę rozpoczęli gości. Olimpia tylko dzięki swojej niedokładności oraz kapitalnej postawie Budziłka nie prowadzi wyżej

52'

To powinno być 2:0 !! Gawęcki próbował powtórzyć swój wyczyn z końca pierwszej połowy ale tym razem kapitalnie bronił Budziłek

51'

Marcin Smoliński oddaje atomowe uderzenie na bramkę Budziłka. Piłka jednak przelatuje obok bramki

48'

Od pierwszych minut drugiej połowy gospodarze przystąpili do ataku. Dośrodkowanie z rzutu wolnego wybija jednak Fonfara

46'

Goncerz zmienia Kamińskiego

46'

Radionow zmienia Sadzawickiego

46'

Rozpoczynamy drugą połowę

17:50

45'

Arbiter kończy pierwszą połowę spotkania po której Olimpia prowadzi z gośćmi z Katowic 1:0

42'

Smoliński z 25 metrów wysoko nad poprzeczką

41'

Krzyszak w pole karne GKS. Obrona wybija piłkę daleko jednak na połowę Olimpii

39'

Goście próbują szybko odpowiedzieć ale uderzenie Pitrego przelatuje wysoko nad bramką

37'

G o o o o l l l l l l ! ! ! ! ! Po świetnej kontrze były zawodnik m.in. Sandecji Nowy Sącz płaskim uderzeniem z około 11 metrów pokonuje Łukasza Budziłka!!

36'

Mariusz Kryszak zagrywa kolejną piłkę w pole karne ale kolejny raz jest to niedokładne podanie

34'

Duda do Pitrego w pole karne Olimpii. Michał Wróbel jest dziś jednak bardzo pewny

32'

Rogalski próbuje zagrać do Woźniaka ale Budziłek uprzedza wszystkich i piłka ląduje w jego rękach

30'

Pół godziny za nami. Nie widać żadnych widoków na bramki w tym spotkaniu

28'

Smoliński uderza wprost w ręce bramkarza. Goście próbują odpowiedzieć na akcji Olimpii ale zawodnicy Rafała Góraka są bardzo niedokładni

26'

Najaktywniejszy w zespole gości Gancarczyk znów przegrywa z bramkarzem w dogodnej sytuacji.

24'

Znów dobra piłka do Adama Frańczaka ale zawodnik gospodarzy kolejny raz zagrywa niedokładnie

23'

Gancarczyk wychodzi sam na sam z Wróblem ale golkiper gospodarzy szybkim wyjściem skraca kąt i zażegnuje niebezpieczeństwo.

21'

Pisarczuk doskonałym wybiciem zażegnuje niebezpieczeństwo po dośrodkowaniu z rzutu wolnego za faul na Bartoszu Sobotce

19'

Prawie dwadzieścia minut spotkania za nami. Jak do tej pory nic nie zmienia się w obrazie spotkania

16'

Kolejne dośrodkowanie zawodników gości. Tym razem piłka kierowana w kierunku Cholerzyńskiego wypada po za końcową linię

14'

Akcję próbują zawiązać zawodnicy z Górnego Śląska ale dobrze we wszystkim orientuje się Marcin Woźniak, który wybija piłkę

12'

Atomowe uderzenie Woźniaka z ponad 30 metrów niewiele mija bramkę Budziłka. Olimpia w przewadze

11'

Dośrodkowanie Gawęckiego do Adama Frańczaka przechwytuje bramkach z Katowic

9'

Pierwsze minuty to przewaga gospodarzy, która przejawia się w dużej ilości rzutów rożnych. Jednak zagrożenia pod bramką Budziłka nie ma

6'

Rogalski do Szczota ale zawodnik Olimpii na pozycji spalonej

4'

W odpowiedzi szybka akcja Pitrego ale Staniek spokojnie zatrzymuje napastnika z Katowic

3'

Akcja gospodarzy zakończona niecelnym uderzeniem Szczota na bramkę Budziłka

1'

Od samego początku w ataku goście, którzy jeszcze nie stracili piłki po rozpoczęciu meczu

1'