1 : 2
Arka GdyniaArka Gdynia
1. połowa1 : 2
19:27

Arka grając praktycznie całą drugą połowę w 10. dowiozła 3 punkty do końca spotkania. GKS może sobie tylko pluć w brodę, za niewykorzystane sytuacje. Ten mecz to była naprawdę dobra reklama 1. ligi. Zapraszamy na inne nasze relacje. Do zobaczenia!

95'

Koniec meczu! Arka wygrywa 2:1 na terenie GKS Katowice!

95'

Centra w pole karne łapie piłkę Szromnik i to już chyba będzie koniec!

95'

Rzut rożny dla GKS chyba ostatnia szansa. Piłkę wybijają obrońcy, Gancarczyk uderza i kolejny rzut rożny.

94'

Jeśli nie teraz to już nigdy! Pitry dostał idealną piłkę w polu karnym i w sytuacji sam na sam znowu znakomicie interweniuje Szromnik!

94'

Rafał Grzelak założył siatkę jednemu z zawodników GKS, ale za chwilę stracił piłkę.

93'

Sobieraj znowu przyprawił kibiców Arki o palpitacje serca... chciał zastawić piłkę i cudem w ostatniej chwili nabił napastnika GKS.

90'

5 minut nadziei dla GKS.

90'

Zwoliński z kolei chyba zapomniał, że istnieje coś takiego jak spalony i czekał na piłkę daleko za obrońcami.

90'

Szromnik chyba zapomniał jak się łapie piłkę! Fonfara dośrodkował z rzutu wolnego, ale łatwą piłkę zamiast łapać wypiąstkował bramkarz Arki.

88'

Grzelak jest na boisku kilkadziesiąt sekund i już dostał żółtą kartkę. Dużo teatru jednak ze strony Kowalczyka na co dał się nabrać sędzia.

88'

Tomasik miał okazję do dośrodkowania ale źle to zrobił. Piłka poza boiskiem.

87'

No i mamy ostatnią zmianę w meczu. Kuklisa zastępuje Grzelak.

86'

Kuklis leży na boisku ponownie, został uderzony w twarz łokciem. GKS grał dalej i miał niezłą okazję, ale strzał daleko od brami. Żeby było ciekawiej, to Kuklis za to że został uderzony dostał żółtą kartkę.

84'

Kuklis w pojedynku z Chwalibogowskim, jednak faul dla graczy GKS.

83'

Dośrodkowanie Chwalibogowskiego do niepilnowanego zawodnika GKS. Ten uderzył głową ale Szromnik obronił nogami. Na szczęście dla Arki był jeszcze spalony.

83'

Rzut wolny dla GKS po faulu na Fonfarze. Błąd Szwocha.

82'

Ależ miał szansę Kowalski! Wykorzystał błąd obrońcy i znalazł się w sytuacji sam na sam. Uderzył lewą nogą ale wysoko ponad bramką.

81'

Zmiana w Arce. Radzewicza zastępuje Dettlaff.

80'

Szromnik piąstkuje dośrodkowaną piłkę dwa razy pod rząd. Kamiński próbował piętką, ale nic z tego nie mogło wyjść.

79'

Ależ byłaby szansa dla Arki! Szwoch ze Zwolińskim przeciwko dwóm obrońcom GKS. Pomocnik Arki znakomicie ograł jednego z defensorów, po czym wystawił piłkę Zwolińskiemu, ale ten wywrócił się przy starcie do piłki.

78'

Ostatnia zmiana w GKSie. Rakelsa zmienia Radionow.

76'

Sadzawicki fauluje Tomasika, rzut wolny, ale bez kartki.

76'

Nic nie wyszło z tego rzutu wolnego, krótkie rozegranie i traci piłkę Tomasik.

75'

Gancarczyk fauluje Tomasika w środku pola, rzut wolny dla Arki.

73'

Fatalne uderzenie Fonfary z powietrza, piłka leciała daleko od bramki, ale złapał ją Szromnik.

72'

Dośrodkowywał Fonfara, wypiąstkował Szromnik, wprost pod nogi zawodnika GKS, który uderzył na pustą bramkę! Mnóstwo szczęścia i piłka ląduje za bramką!

71'

Żółta kartka dla Sobieraja za nieprzepisowe zatrzymanie Pitrego.

71'

Na Blaszoku pojawiły się także race, które wspierają transparenty trzymane przez kibiców.

70'

Druga zmiana w ekipie gospodarzy. Dudę zastępuje Cholerzyński.

70'

Radzewicz spróbował uderzenia z gorszej prawej nogi... cóż bez komentarza.

69'

Tymczasem kibice GKS zaprezentowali oprawę.

68'

Jarzębowski faulowany na połowie Arki przez Kowalczyka.

68'

Było bardzo niebezpiecznie dla Arki. Dośrodkowanie z rzutu wolnego minęło bramkę Szromnika bardzo blisko.

67'

Radosław Pruchnik nie może kontynuować gry i zmienia go Rzuchowski.

66'

Tomasik zatrzymał kontratak GKS faulując Pitrego za co obejrzał żółty kartonik.

66'

Dośrodkowanie Radzewicza z rzutu wolnego pewnie wyłapuje Budziłek.

65'

Brawa dla Radosława Pruchnika. Pognał prawą stroną i dał się sfaulować blisko pola karnego. Żółta kartka dla Kowalczyka.

64'

Sędzia Lizak zatrzymał akcję Arki gdyż przeciął podanie do Tomasika.

63'

Dośrodkowanie piłkarza GKS z rzutu rożnego wybijają obrońcy, po chwili poprawka i broni Szromnik. Dalej jednak przy piłce gospodarze.

62'

Ależ okazja dla GKS! Pitry sam na sam ze Szromnikiem! Górą bramkarz Arki!

61'

Krótko rozegrany rzut wolny, dośrodkowanie z lewej strony i wybija Kamiński. Kontra GKS zatrzymana bo Rakels rzekomo zagrał ręką. Nie było jednak o tym mowy i znowu gotują się trybuny.

60'

Sędzia zastosował przywilej korzyści po faulu na Szwochu, a gdy Radzewicz stracił piłkę, wrócił do poprzedniej akcji. Rzut wolny dla Arki.

59'

Rzut rożny dla GKS po dośrodkowaniu Gancarczyka. Dobra centra, ale wybijają piłkę obrońcy Arki, a do tego faulował Kamiński.

58'

Znowu się gotuje na boisku. Pojedynek Gancarczyka z Kuklisem, piłka wyszła za boisko jednak Gancarczyk kontynuował akcję. Sędzia gwizdnął a z ogromnymi pretensjami wyskoczył do niego trener GKS. Gancarczyk miałby całą wolną lewą stronę.

56'

Pitry z rzutu wolnego bardzo niecelnie, piłka przeleciała wysoko nad bramką.

55'

No i stało się, Krajanowski fauluje, kłóci się z sędzią i wylatuje z boiska za drugą żółtą kartkę.

54'

Pitry oddał mocny strzał z 20 metrów, powinien obronić to bez problemu Szromnik, ale odbił piłkę przed siebie.

53'

Faulowany Tomasik przez Fonfarę i akcja GKS przerwana.

52'

Krajanowski ostro dyskutuje z sędzią, a warto przypomnieć, że ma już na swoim koncie żółtą kartkę.

51'

Dobra próba lewą stroną Gancarczyka, wpadł w pole karne, ograł Kubowicza, ale nie starczyło mu boiska i wyszedł z piłką poza nie. Od bramki Szromnik.

50'

Pruchnik oddaje strzał ze znacznej odległości, bardzo niecelny.

49'

Zwoliński wziął się za rozegranie piłki, ale nie zauważył świetnie wychodzącego Kuklisa, zamiast tego zagrał do Krajanowskiego bardzo niecelnie i piłkę przejęli obrońcy.

47'

Akcja GKS, wydawało się że Kubowicz był faulowany przez Fonfarę, ale sędzia nie gwizdnął. Fonfara dośrodkował ale Kowalczyk nie sięgnął piłki głową.

46'

Drugą część gry rozpoczyna Arka!

46'

W przerwie zmiana w ekipie gospodarzy. Wołkowicza zastępuje Arkadiusz Kowalczyk.

18:21

Znakomita końcówka pierwszej połowy, bardzo dramatyczna chociaż duża w tym zasługa sędziego. Do przerwy 2:1 dla Arki jednak bramka dla GKS niesłusznie uznana bo Duda zagrał ręką. W końcówce Kuklis zmarnował niesłusznie przyznany rzut karny dla Arki. Oj działo się! Nic tylko czekać na drugą połowę!

46'

Koniec pierwszej połowy! 2:1 do przerwy dla Arki!

45'

Kuklis marnuje jedenastkę!

45'

Kolejna fatalna decyzja sędziego! Rzut karny dla Arki! Ale nie było żadnego faulu na Radzewiczu!

43'

Duda zagrał ręką po dośrodkowaniu Chwalibogowskiego, ale wpakował piłkę do bramki! Fatalny błąd sędziego!

43'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! GKS łapie kontakt 1:2! Strzelcem Duda!

42'

Wołkowicz otoczony przez zawodników Arki wypracował rzut wolny, sfaulował go Tomasik.

41'

Była szansa dla Arki, ba, nawet Kamiński już wybił piłkę na rzut rożny, sędzia orzekł faul dla GKS, po tym jak obrońca Katowic się przewrócił.

39'

Sadzawicki dośrodkowuje z prawej strony do Pitrego, ale nagle zza jego pleców wybiega Rakels i wyskakuje do piłki. Strzał głową Rakelsa bardzo zły.

38'

Dośrodkowanie Fonfary z narożnika boiska piąstkuje Szromnik.

37'

Jarzębowski wybija to dośrodkowanie z rzutu wolnego na rzut rożny.

37'

Żółtą kartkę ogląda kapitan Arki za faul na Chwalibogowskim. Krajanowski jest na tyle zły że jeszcze krzyczy coś w kierunku przeciwnika.

36'

Zakotłowało się w polu karnym Arki po pozornie złym dośrodkowaniu Wołkowicza. Ostatecznie w zamieszaniu wybija piłkę Kubowicz.

34'

Pitry zagrał ręką i mamy rzut wolny ze znacznej odległości dla Arki. Tomasik uderza prosto w mur.

33'

Dobra akcja Arki, Pruchnik odebrał piłkę na połowie GKS i zagrał ją do Szwocha, ten dośrodkował ale piłkę wybił obrońca.

32'

Zwoliński zszedł na lewe skrzydło, gdzie otrzymał zagranie od Radzewicza, następnie zszedł na prawą nogę i spróbował uderzenia. Zablokował je Kamiński.

31'

Złe dośrodkowanie Fonfary z rzutu rożnego piłka przelatuje wysoko nad polem karnym i od autu Arka.

30'

Szwoch faulował w ataku i kontra GKS. Dośrodkowanie Wołkowicza z prawej strony, Kubowicz wybija na rzut rożny.

30'

Ależ Krajanowski teraz powalczył z Gancarczykiem, spora ambicja kapitana Arki.

29'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, głową próbuje Pitry, ale łapie spokojnie Szromnik.

28'

Szansa dla GKS ale Fonfara nie miał z czego uderzyć rzut rożny dla GKS.

26'

Zwoliński padł na murawę po pojedynku z Napierałą. Szwoch grał dalej, ale sędzia przerwał grę gdyż nie podnosił się z murawy napastnik Arki.

24'

Rzut wolny dla Arki w narożniku boiska. Radzewicz znakomicie dośrodkował na krótki słupek, gdzie najwyżej wyskoczył Kubowicz i głową skierował piłkę do siatki.

24'

GOOOOOOOOOOOOOL! 2:0! Kubowicz znakomicie wykorzystuje dośrodkowanie Radzewicza!

22'

Ależ szansa dla Arki! Zwoliński po podaniu Pruchnika znalazł się w sytuacji sam na sam, jednak GKS uratowało szybkie wyjście Budziłka z bramki!

21'

Złe dośrodkowanie Krajanowskiego, piłkę łapie Budziłek.

20'

Kamiński sfaulował Kuklisa przy wyprowadzaniu kontrataku przez Arkę i obejrzał żółtą kartkę.

20'

Próba dośrodkowania Chwalibogowskiego z lewej strony, asekurują to wszystko obrońcy Arki, ostatecznie aut dla gospodarzy, po którym też nic nie wynika.

19'

Arka starała się utrzymać przy piłce, ale przeszkodził im w tym Duda, który sfaulował Kuklisa. Po rzucie wolnym dla Arki z akcją rusza GKS.

18'

Szwoch faulowany przez Fonfarę na połowie Arki przy wyprowadzaniu akcji. Przy piłce utrzymuje się Arka.

17'

Pitry spróbował szczęścia z około 30 metrów, pewnie łapie piłkę Szromnik. Nie musiał się zbytnio natrudzić.

16'

Krótko rozegrany rzut wolny i wymiana kilkunastu podań przez gospodarzy, ale kończy się to wszystko na fatalnym przerzucie Wołkowicza na lewo do Gancarczyka, gdyż piłka wylądowała poza boiskiem.

15'

Fonfara faulowany przez Pruchnika w środku pola i rzut wolny dla GKS.

14'

Lewą stroną próbował Radzewicz wypuszczając sobie piłkę, ale dobra asekuracja obrońcy GKS i piłkę łapie Budziłek.

13'

Sporo niedokładności w grze gospodarzy, znowu spróbowali zagrać długą piłkę, ale nic z tego bo sytuację kontroluje obrona Arki.

12'

Pretensje zawodników Arki, którzy domagali się rzutu rożnego, ale od bramki zacznie Budziłek.

11'

Tym razem w natarciu Arka, Szwoch chciał po raz drugi wypuścić piłkę partnerowi w polu karnym, ale nie zrozumiał się ze Zwolińskim, który pobiegł w drugą stronę.

11'

Ależ była szansa dla GKS! Dośrodkowanie z lewej strony, pogubili się zawodnicy Arki, futbolówka trafiła do Pitrego, a ten wystawił piłkę Rakelsowi, który z 11 metrów uderzył fatalnie ponad bramką.

9'

Byłaby szansa dla Arki, ale spalił Zwoliński.

9'

Sadzawicki na prawej stronie, spróbował dośrodkowania, ale było ono zbyt niskie i zatrzymał je pierwszy obrońca Arki.

7'

Arkowcy nie zwalniają tempa, tym razem rzut rożny, ale dośrodkowanie Radzewicza na krótki słupek po ziemi przejmują obrońcy.

6'

Wszystko zaczęło się od faulu na Szwochu w środku pola. Radzewicz krótko rozegrał rzut wolny, Arka wymieniła kilka podań, ostatecznie futbolówka trafiła do Szwocha, który zamarkował strzał i wypuścił prostopadłym podaniem Jarzębowskiego, a ten znakomicie wykończył sytuację sam na sam.

5'

GOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla Arki! Tomasz Jarzębowski!

4'

Próba zagrania długiej piłki przez zawodników GKS, spokojnie łapie Szromnik i znowu akcję kreuje Arka.

2'

Dobre zagranie Zwolińskiego i Tomasika. Tomasik odebrał piłkę na połowie Arki i zagrał ją do napastnika Arki, ten znakomicie się zastawił i rozciągnął grę na lewo do Radzewicza, ostatecznie jednak nic z tej akcji nie wyszło.

1'

Pruchnik przejął piłkę w środku pola, zagrał długą piłkę do Zwolińskiego, jednak ten wypchnięty przez obrońcę poza linię boczną.

1'

Mecz od środka rozpoczął GKS! Zaczynamy pierwsze 45 minut!

17:29

Rezerwa GKS: Sabela, Czerwiński, Cholerzyński, Radionov, Szołtys, Sobotka, Kowalczyk

17:28

Rezerwa Arki: Szlaga, Marcjanik, Rzuchowski, Grzelak, Brzuzy, Dettlaff, Pietkiewicz.

17:25

Jednak Radosław Pruchnik w wyjściowym składzie Arki. Spodziewano się, że usiądzie na ławce, ale zacisnął zęby i zobaczymy go dzisiaj na murawie.

17:18

Wiadomo już, że "na szpicy" w zespole Arki wystartuje Łukasz Zwoliński. Będzie miał szansę strzelić pierwszego gola w żółto-niebieskich barwach.

17:16

Kibice GKS Katowice mieli okazję sami "Zatopić Arkę" w dedykowanej aplikacji na facebooku. Nagrodami były gadżety i bilety na mecz. Jak będzie po meczu?

17:14

Zwycięstwo Arki da jej 5. miejsce w tabeli, zależnie od wyniku meczu Dolcanu Ząbki. Piotr Tomasik, skrzydłowy Arki w nawiązaniu do jej znakomitej formy stwierdził: "Jeżeli na końcu zabraknie nam dwóch punktów, to nie przeżyję". Cóż trzeba przyznać, że gdyby nie fatalna jesień, to oba zespoły mogłyby walczyć o coś więcej niż górna połówka tabeli.

17:09

Na początek garść informacji. Arka pojechała do Katowic bardzo osłabiona. Zabraknie przede wszystkim Marcusa da Silvy i Janusza Surdykowskiego, którzy pauzują za kartki. Kontuzja uniemożliwiła grę Radosławowi Pruchnikowi. Czy zdziesiątkowana Arka poradzi sobie w Katowicach? Jakie jest Wasze zdanie? Zapraszamy do komentowania!

17:05

Arcyciekawe spotkanie czeka nas dzisiaj. Niepokonana od 6 meczów Arka zmierzy się z wiceliderem tabeli rundy wiosennej. Zapraszamy do śledzenia relacji z tego wydarzenia!