Zawisza Bydgoszczzawisza
3 : 0
Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
93'

KONIEC MECZU! Zawisza pokonał Olimpie Grudziądz 3:0! Za uwagę dziękuje - Krzysztof Wiosna.

92'

Bydgoszczanie cały czas atakują bramkę Michała Wróbla.

90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

90'

3:0!!! Zagranie z prawej strony Tomasza Ostalczyka i bramkarza gości pokonuje Kamil Drygas.

88'

Ostatnia zmiana w zespole Zawiszy. Tomasz Ostalczyk w miejsce Jakuba Wójcickiego.

87'

Olimpia miała rzut rożny, jednak grudziądzanie źle go rozegrali.

86'

Do gry przygotowany jest Tomasz Ostalczyk.

85'

Blokowany strzał gości tuż przed polem karnym.

85'

Okazja Zawiszy! W biegu strzał oddał Leśniewski, który instynktownie broni Wróbel. Było blisko trzeciej bramki!

83'

Ostatnia zmiana w zespole gości. Kontuzjowanego Marcina Smolińskiego na placu gry zastąpił Bartosz Fafiński.

83'

Żółta kartka dla Kryszaka.

83'

Ładne, długie zagranie do Leśniewskiego, ten bardzo ambitnie powalczył o piłkę i wybił ją sprzed nosa Wróblowi. Chwilę później Leśny wrzucił do Mąki, ten jednak strzelił ponad bramką.

81'

Marcin Smoliński jest opatrywany poza boczną linią. Zawodnik Olimpii ma problemy z prawą nogą.

80'

Na boisku leży jeden z piłkarzy Olimpii.

79'

Zawisza miał rzut rożny. W polu karnym o piłkę walczył Hermes, ta jednak spadła pod nogi Pawła Strąka. Obrońca niebiesko-czarnych dośrodkowywał miękko w pole karne, jednak dobrze obrońcy Olimpii. Chwilę później sprzed pola karnego huknął jeszcze któryś z bydgoszczan i piłka minęła bramkę Wróbla.

76'

Okazja dla Olimpii, jednak grudziądzanie mają dziś problemy z celnością.

75'

Pierwsze zagranie do Leśniewskiego, jednak zbyt mocne.

75'

74'

I mamy drugą zmianę w ekipie Ryszarda Tarasiewicza. W miejsce strzelca drugiej bramki - Pawła Abbotta wchodzi Rafał Leśniweski.

73'

Do zmiany gotowy jest Rafał Leśniewski, który powraca na pierwszoligowe boisko po kontuzji.

72'

Zawisza - Olimpia

70'

Okazja gości i strzał w boczną siatkę bramki Kaczmarka. Było blisko kontaktowego trafienia.

69'

Na boisku dominują bydgoszczanie. Najpierw zawodnika gości ośmieszył Abbott, później Masłowski minął obrońcę i wycofał do Hermesa, który również z wielkim spokojem pozbył się krycia.

66'

Po rzucie rożnym dobrze obrońcy gości, którzy wybijają piłkę poza swoją połowę.

65'

Świetna akcja Zawiszy! Masłowski do Mąki, a ten strzelił wprost w bramkarza Olimpii! Rzut rożny dla bydgoszczan.

63'

A na trybunach trwa świetna zabawa kibiców Zawiszy.

63'

Długie zagranie w kierunku Abbotta, jednak napastnik Zawiszy nie miał szans, aby dojść do piłki szybciej niż Wróbel.

62'

Bardzo ładna interwencja Kaczmarka po strzale z dystansu jednego z zawodników z Grudziądza.

61'

Żółtą kartką ukarany został Daniel Mąka za brzydki wślizg w środku pola.

60'

Masłowski na prawo do Wójcickiego, ten dobiegł do tej mocno zagranej piłki dośrodkował. W polu karnym Olimpii było kilku zawodników w niebiesko-czarnych strojach, jednak jeden z nich główkował minimalnie niecelnie.

56'

Bardzo dobra interwencja Ciechanowskiego, który przerwał akcję gości.

55'

Zmiana w zespole Zawiszy. W miejsce Vahana Gevorgyana wchodzi Daniel Mąka.

54'

Dobra interwencja obrońców Olimpii i bez zagrożenia.

52'

Po rzucie rożnym wycofana piłka do Łukasza Skrzyńskiego, a ten po raz kolejny bardzo dobrze uderza na bramkę i kolejny raz z problemami na rzut rożny wybija Wróbel.

51'

Akcja dwóch Pawłów. Strąk zagrywał na lewo do Abbotta, a ten oddał strzał, po którym Wróbel wybija na rzut rożny.

50'

Kontra Zawiszy. Piłkę z prawej strony dostał Wójcicki, przełożył futbolówkę na lewą nogę i uderzył na bramkę - niecelnie.

50'

Spokojny początek drugiej części meczu. Goście z Grudziądza starają się przeprowadzić jakąś akcję, jednak jak na razie to zadanie się im nie udaje.

46'

Pierwsza akcja bydgoszczan w drugiej połowie. Wójcicki do Gevorgyana, a ten uderzył minimalnie niecelnie.

46'

Zaczynamy drugą połowę.

46'

Pawłowski w miejsce Pisarczuka

46'

Kokoszka w miejsce Banasiaka.

19:04

Bydgoszczanie powrócili już na boisko.

18:49

Zaw-Oli

46'

Arbiter zakończył pierwszą połowę. Do przerwy Zawisza prowadzi z Olimpią w derbowym pojedynku 2:0 po trafieniach Michała Masłowskiego, oraz Pawła Abbotta.

45'

Arbiter doliczył minutę.

44'

Z prawej strony Frańczak minął Petasza i dośrodkował, jednak zawodnik Olimpii główkował ponad bramką. To już nie pierwszy raz, gdy goście szukają okazji z prawej strony.

42'

Piłkę z lewej strony od Michała Masłowskiego dostał Jakub Wójcicki, który wbiegł w pole karne i dośrodkował wprost na głowę Pawła Abbotta. Ten dokonał tylko formalności i Zawisza prowadzi 2:0!

40'

Gooool!!!! 2:0

40'

Od kilku minut to goście przejęli inicjatywę. Umiejętnie bronią się jednak piłkarze Zawiszy.

39'

Lewą stroną goście, jednak wślizgiem na rzut rożny piłkę wybijał Ciechanowski.

37'

Petasz próbował dośrodkowywać, jednak wybijają obrońcy. Chwile później Petasz w roli obrońcy, dwukrotnie kiksował. Na szczęście dla bydgoszczan - bez zagrożenia pod bramką Kaczmarka.

36'

Zaw-Oli Sektor kibiców gości.

35'

Kolejna próba Olimpii - tym razem ponad bramką Kaczmarka.

34'

Zaw-Oli

34'

Przed momentem okazja gości, dośrodkowanie z prawej strony i wybijają bydgoszczanie.

32'

Zaw - Oli Całości towarzyszą okrzyki fanów Zawiszy oraz Olimpii: CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM!

29'

A kibice Zawiszy prezentują patriotyczną oprawę.

29'

Ładna akcja Olimpii. Dośrodkowanie z prawej strony i minimalnie niecelna główka zawodnika z Grudziądza.

26'

Pisarczuk w pojedynku biegowym z Petaszem i górą obrońca Zawiszy.

24'

Piłka na prawo do Pisarczuka, a ten zagrał... do nikogo. Od bramki Kaczmarek.

23'

Próba zagrania Petasza do Abbotta, jednak piłka była grana zbyt głęboko i bez problemów złapał ją Wróbel.

22'

Spokojniejszy fragment meczu.

21'

Ależ teraz próba kapitana Zawiszy Łukasza Skrzyńskiego. Skrzyński huknął prawie z połowy boiska minimalnie ponad bramką Wróbla. Kapitan Zawiszy nie pierwszy raz próbował tego typu zagrania. Tym razem było naprawdę blisko.

19'

@mkrab, @marcinos98-98: Widzów jest około 6 tysięcy. Dokładną liczbę podam, gdy poda ją spiker (prawdopodobnie w przerwie meczu).

18'

Piotr Petasz dostał piłkę na lewej flance. Obrońca Zawiszy czekał na partnerów jednak zawodnik Olimpii odebrał mu piłkę.

17'

Szczot zagrywał do Frańczaka, jednak bardzo dobrze podanie przecinał Petasz.

16'

Strzał gości i piłka poszybowała wysoko nad bramką Kaczmarka.

14'

Prawą stroną próbował Ciechanowski, jednak młody obrońca Zawiszy przegrał pojedynek z obrońcą Olimpii.

14'

Zespołowa akcja gości. Olimpia wymieniła kilka podań, jednak we wszystkie wmieszali się obrońcy Zawiszy.

12'

Próba zagrania do Roberta Szczota, jednak bardzo dobrze podanie przeciął Łukasz Skrzyński.

11'

Damian Ciechanowski wywalczył rzut rożny dla bydgoszczan. Z narożnika boiska dośrodkowywał Piotr Petasz, jednak piłkę posłał zbyt mocno i żaden z jego kolegów nie miał szans, aby tę piłkę przyjąć.

9'

Słabe dośrodkowanie i obrońcy wybijają piłkę. Chwilę później strzał jednego z piłkarzy Ryszarda Tarasiewicza minimalnie obok bramki Olimpii.

8'

I znowu na rzut rożny wybija Wróbel.

7'

Tym razem korner dla Zawiszy. Dośrodkowanie i na kolejny rzut rożny piąstkował Wróbel.

6'

Olimpia miała rzut rożny. Goście nie zagrozili jednak bramce Kaczmarka.

5'

Bliźniacza akcja z pierwszej minuty. Piłkę dostał Masłowski i pognał w kierunku bramki Wróbla. Masłowski minął obrońcę i uderzył, jednak tym razem jego strzał został zablokowany.

3'

Szansa dla Olimpii. Dośrodkowanie w pole karne z prawej strony i Wojciech Kaczmarek łapie piłkę.

2'

Piłkę przed polem karnym dostał Michał Masłowski, który podszedł bliżej bramki i pokonał Wróbla - wyprowadzając tym samym Zawiszę na prowadzenie!

1'

Pierwsza akcja meczu i mamy bramkę dla Zawiszy!!

1'

Zaczęli gospodarze!

18:00

Zawisza na niebiesko-czarno, Olimpia na biało-zielono.

17:59

Piłkarze Olimpiad Specjalnych wyprowadzają sędziów oraz piłkarzy obu ekip. Za chwilę zaczynamy!