Dolcan ZąbkiDolcan Ząbki
94'

Koniec spotkania. Dolcan wygrywa w Jaworznie z GKSem Tychy 1:2.

93'

Misztal wznawia grę od własnej bramki. To już ostatni moment na doprowadzenie do wyrównania.

91'

Sędzia dolicza 4. minuty.

90'

Gra przerywana przez zmiany przeprowadzane w obu drużynach. Mimo tego nieustają ataki GKSu Tychy.

89'

W miejsce Wiśniewskiego na boisku pojawił się Koziara.

85'

Ostatnia zmiana w zespole GKSu. W miejsce Babiarza pojawił sie Czupryna.

85'

GOL !!! !!! !!! Kontaktowy gol dla GKS Tychy. Rzut karny pewnie wykonuje Rocki.

85'

Rzut karny dla GKS Tychy.

84'

Goście starają się grać z dala od własnej bramki, zażegnując tym samym zagrożenie pod własną bramką.

79'

Żółta kartka dla Rockiego.

77'

Zmiana także w drużynie gospodarzy. Słaby w dzisiejszym spotkaniu Zunić zmieniony przez Szczęsnego.

74'

W miejsce Świerblewskiego - Sasin.

74'

GOL !!! !!! !!! 0:2 Dolcan podwyższa swoje prowadzenie. Nieporozumienie Balula z Masternakiem wykorzystuje Piątkowski.

74'

Zjawiński z rzutu wolnego wprost w ręce Misztala.

71'

Rocki wystawia idealną piłkę dla Bukowca ale ten zbyt lekko uderza w dogodnej dla siebie sytuacji.

69'

Zmiana także w zespole GKSu Tychy. Boisko opuścił Folc, a w jego miejsce Bukowiec.

69'

Pierwsza zmiana w dzisiejszym meczu. W miejsce kontuzjowanego Piesia pojawia sie Bazler.

66'

GOL !!! !!! !!! 0:1 Piotr Klepczarek wyprowadza swój zespół na prowadzenie.

63'

Kolejna żółta kartka dla gospodarzy. Ukarany Kupczak.

61'

Kierowany z trybun zespoł Dolcanu radzi sobie coraz lepiej. Przed momentem groźnie pod bramką Misztala jednak rezultat bez zmian.

56'

Trener Dolcanu - Podoliński odesłany na trybuny.

55'

Żółta kartka dla piłkarza Dolcanu - Osolińskiego.

53'

Tyszanie dłużej utrzymują się przy piłce. Na niewiele pozwalają piłkarzom Dolcanu. Chyba kilka ostrych słów Piotra Mandrysza mobilizująco podziałało na tyskich piłkarzy.

50'

Swoich sił próbował również Babiarz ale jego strzał zablokował jeden z obrońców Dolcanu. Tyszanie sprawiają wrażenie całkiem innej drużyny w tej połowie.

48'

Bąk uprzedzony przez wybiegającego z bramki Leszczyńskiego.

13:16

GKS Tychy rozpoczyna 2. połowę spotkania.

13:16

Piłkarze powracają już na płytę główną boiska. Oba zespoły do drugiej połowy przystępują bez żadnych zmian.

13:10

Przez długie fragmenty gra toczy się w środku pola. Goście nie potrafią sforsować dobrze dysponowanej dziś obrony GKSu Tychy. Być może po przerwie zacznie coś więcej dziać się na Stadionie Miejskim w Jaworznie.

13:06

Po pierwszych 45. minutach Dolcan Ząbki zostawił nieco lepsze wrażenie. Goście mogli prowadzić już 2 golami, ale niewykorzystali swoich okazji. Tyszanie słabo rozpoczęli to spotkanie i niepotrafili rozkręcić się w trakcie jego trwania.

45'

Sędzia kończy pierwszą połowę spotkania.

45'

Zjawiński tuż przed przerwą mógł wyprowadzić swój zespół na prowadzenie. Jego strzał z kilku metrów na rzut rożny sparował Misztal. To była najlepsza okazja gości do zdobycia gola!

45'

Do pierwszej połowy spotkania arbiter dolicza 1. minutę.

45'

Misztal pewnie wyłapuje dośrodkowanie Piesia.

43'

Niewiele dzieje się w Jaworznie spotkanie jak narazie rozczarowuje.

40'

Żółta kartka dla Wiśniewskiego. To pierwszy "kartonik" dla graczy Dolcanu w dzisiejszym spotkaniu.

37'

Jakubik miał czas w polu karnym aby przyjąć piłkę, obrócić się z nią i oddać groźny strzał na bramkę gospodarzy. Piłka minimalnie obok słupka bramki.

35'

Piesio uderza z woleja na bramkę Misztala, piłka po jego strzale wciąż utrzymuje się w boisku. To świadczy o jakości tego strzału ...

32'

Mańka dał ograć się Świerblewskiemu, a ten wywalczył kolejny już dla swojej drużyny rzut rożny.

30'

Niewiele dzieje się pod bramkami zarówno Misztala jak i Leszczyńskiego. Brakuje 100% okazji do gola. Dużo walki i ambitnej gry. Mnożą się również faule, ale rzuty wolne nie przynoszą rezultatu.

28'

Kolejna żółta kartka i po raz kolejnu ukarany nią zawodnik gospodarzy Mateusz Mączyński.

26'

Misztal zażegnuje niebezpieczeństwo pod własną bramkę. Wyręcza tym samym nieporadnych w tej akcji tyskich obrońców.

25'

Piłkę od bramki wznowił już Misztal. Szybko piłką trafia jednak do piłkarzy Dolcanu i to goście przed kolejną szansą na zdobycie gola.

24'

Sędzia zarządził krótką przerwę na uzupełnienie płynów.

22'

Mączyński faulowany w środku pola.

20'

Babiarz wymanewrował w polu karnym obrońcę Dolcanu ale strzał kompletnie nie wyszedł tyskiemu pomocnikowi.

19'

Misztal wybija piłkę dośrodkowaną z rzutu rożnego ale przy piłce wciąż utrzymują się goście.

17'

Pierwsza żółta kartka w dzisiejszym meczu. Ukarany nią został obrońca GKSu Tychy - Tomasz Balul.

16'

Mańka z ponad 40 mentrów uderza na bramkę Leczyńskiego. Bramkarz gości z problemami ale łapie piłkę.

13'

Pierwszy okres gry w którym to tyszanie dłużej utrzymują się przy piłce, wymieniając przy tym kilka podań.

11'

A na boisku wciąż gra toczy się głównie w środku pola. Obie drużyny starają się nie popełnić błędów w obronie.

9'

Gorąco dziś na Stadionie w Jaworznie. Na trybunach zasiada dość liczna grupa kibiców ... GKSu Katowice. Duże kordony Policji uniemożliwyły nam wcześniejsze dotarcie na Stadion.

8'

Balul do swoich kolegów - "Obudźmy się". To efekt nieco słabego początku spotkania w wykonaniu GKSu Tychy. Lepsze wrażenie sprawiają zawodnicy Dolcanu w biało-niebieskich strojach.

6'

Grzelak spróbował swoich sił oddając strzał z rzutu wolnego. Kombinacyjnie rozegrany stały fragment gry zaskoczył gospodarzy ale piłka minęła minimalnie słupek bramki Misztala.

4'

Groźny kontratak gości, Świerblewski dobrywa do Piątkowskiego lecz tego drugiego uprzedił wybiegający z bramki Misztal.

4'

Rocki faulowany w narożniku pola karnego - będzie dobra okazja do zdobycia gola ze stałego fragmentu gry.

12:14

Spotkanie rozpoczęli goście z Ząbek.

12:12

Witamy ze Stadionu Miejskiego w Jaworznie. Już za moment pierwszy gwizdek sędziego w spotkaniu 30. Kolejki 1. ligi pomiędzy GKSem Tychy a Dolcanem Ząbki

0'

Ławka rezerwowych Dolcanu Ząbki: Maciej Humerski, Piotr Bazler, Rafał Wiśniowski, Daniel Dybiec, Maciej Tataj, Patryk Koziara, Paweł Sasin.

12:05

Ławka rezerwowych GKS Tychy: Marek Igaz, Mateusz Bukowiec, Łukasz Małkowski, Damian Szczęsny, Damian Czupryna, Łukasz Kopczyk, Adrian Chomiuk.