Stomil OlsztynStomil Olsztyn
95'

Koniec meczu. Legniczanie przegrywają 1-2 po wygranej pierwszej połowie.

91'

4 minuty dolicza sędzia techniczny.

90'

Glanowski na boisku.

87'

Legniczanie szukają miejsca do zdobycia bramki lecz Madejski traci kolejną piłkę.

83'

Kaźmierowski za Piceluka.

80'

Piotr Madejski za późno wrzucił piłkę w pole karne, zdecydował się dośrodkować, gdy w polu karnym jego koledzy byli już dobrze pilnowani.

76'

Obrońcy odczytują każdy ruch napastników gospodarzy.

75'

Zatwarnicki świetnie zaczął zmianę jednak nie przynosi to gola.

73'

Ostatnia zmiana na boisku Mowlik.

72'

Zatwarnicki za kontuzjowanego Nowackiego.

71'

Kaczmarek pokonuje swobodnie Ptaka.

69'

Łuszkiewicz otrzymuje żółtą kartkę.

68'

Nowacki opuścił boisko kulejąc.

67'

Żółtym kartonikiem ukarany Niewulis.

66'

Lenkiewicz za Zasade.

64'

Lech indywidualnie do pola karnego, oddaje piłkę Kaczmarkowi który oddaje silny strzał i na raty broni bramkarz Miedzi.

62'

Kaczmarek oddaje silny strzał z przed pola karnego i z trudnościami Ptak

61'

Madejski ponownie traci piłke praktycznie oblepiony obrońcami Stomilu.

58'

Legniczanie jak na razie bez pomysłu na połowie rywala a goście coraz odważniej pojawiają się w polu karnym Ptaka ale tam lepsi obrońcy miedzi.

55'

Zawodnicy Stomilu grają pressingiem na połowie Miedzi, w ten sposób chcą wymusić na rywalu stratę piłki, ale gospodarze wyszli z tej sytuacji obronną ręką.

53'

Retlewski przegrywa pojedynek z obrońcą w polu karnym gości.

52'

Goście jak na razie mocno stoi na połowie gospodarzy i szuka opcji na zdobycie kolejne gola.

50'

Piceluk z łatwością pokonuje Ptaka. I mamy po jeden.

21:02

I zaczynamy II połowę.

20:59

Miedź w widocznej przewadze na połowie gości, jednak olsztynianie nie odpuszczają i próbują swoich szans w polu karnym Ptaka. Legniczanie z pewnością będą chcieli utrzymać zwycięstwo. Czy Stomil powalczy o punkty ?? przekonamy się już za kilkanaście minut.

57'

Parę zdjęć z I połowy:miedź stomilmiedź stomilmiedź stomil

20:47

Koniec pierwszej połowy.

47'

Piotr Madejski strzela z wolnego tuz przed polem karnym, ale piłka po jego uderzeniu mija bramkę Skibę.

45'

Sędzia techniczny dolicza minutę dodatkowego czasu do pierwszej połowy.

42'

Adrian Woźniczka przegrywa walkę ze Strzelcem i tylko rzut rożny, po którym Skiba ma problemy z obroną piłki.

39'

Nowacki uderza z 30 metrów i z problemami broni Skiba.

39'

Goście powoli próbują zdobywać połowę gospodarzy ale lepsi jak do tej pory legniczanie.

34'

Ptak świetnie broni strzał zawodnika z Olsztyna.

33'

Za Suchockiego wchodzi Niewulis

29'

Zasada uderza z lewej strony i Skiba z trudnościami wyciąga piłkę by nie było gola.

27'

Łuszkiewicz z rogu a w polu karnym świetnie odnajduje się Kasperkiewicz i strzela pierwszą bramkę.

26'

Woźniczka dośrodkowuje z lewej strony, jednak szybszy był obrońca Stomilu.

23'

W Legnicy historyczna chwila słońce już się schowało za horyzont i legniczanie mogą zobaczyć efekt sztucznego oświetlenia.

21'

Suchocki dośrodkowuje w lewego boku, piłkę przejmuje Tanżyna.

17'

Indywidualna akcja Madejskiego,który podaje futbolówkę do Zasady, uderzenie zawodnika gospodarzy z najbliższej odległości w ostatniej chwili zostało zablokowane przez obrońcę.

16'

Łuszkiewicz z prawego boku dośrodkowuje ale wysoko nad bramką gości.

15'

Piotr Kasperkiewicz ograny w środku pola, szybkie podanie do napastnika Stomilu, który znajdował się jednak na pozycji spalonej. Arbiter gwizdkiem przerwał mecz.

13'

Pierwsza akcja Stomilu ale piłkę przed polem karnym stracił Lech.

12'

Kolejna szansa dla Miedzi ale obrona Stomilu tak szybko się nie poddaje.

9'

Legnicy kibice bardzo głośnio dopingują swoja drużynę ale i fanatycy z Olsztyna pokazują siłę swoich gardeł.

7'

Gra przeniosła się do środka pola ale Legniczanie prawie w ogóle nie wpuszczają rywala na swoja połowę.

4'

Ponowny atak Legniczan ale tym razem pewnie piłkę łapie Skiba.

2'

Legniczanie od razu przejmują inicjatywę ale Retlewski źle uderza głową.

19:59

I zaczynamy od środka Olsztyn.

19:58

Zawodnicy już na murawie za chwile początek spotkania

19:57

Prezydent miasta Tadeusz Krzakowski przemawia przy okazji inauguracji sztucznego oświetlenia.

19:55

Kibice wciąż schodzą się na stadion im. Orła Białego. Już jest niespełna 2 tys. plus dot tego kibice z Olsztyna w ilości około 50 osób.

19:53

Zawodnicy już w szatni za niespełna 10 minut początek meczu.

19:41

Rezerwowi Miedzi : Winogrodzki, Mowlik, Szymański, Zatwarnicki, Bany, Lenkiewicz, Zieliński. Rezerwowi Stomilu: Leszczyński, Niewulis, Glanowski, Kun, Łysiak, Kaźmierowski, Łukasik.

19:29

Zawodnicy Obydwu drużyn już na boisku rozpoczynają rozgrzewkę. za chwile składy drużyn.

19:24

Rywale grają o ogromną stawkę, bo wciąż nie mogą być pewni utrzymania. Preferują system 4-1-4-1, podobnie jak my. Są wybiegani i bardzo dobrze przygotowani motorycznie. Zapowiada się ciekawy mecz

- Mówi Trener Legniczan Bogusław Baniak.

19:18

Dzisiejsze spotkanie dla miasta jest bardzo ważnym wydarzeniem. Bowiem dzisiaj będzie Inauguracyjny mecz przy sztucznym oświetleniu. Na ten historyczny mecz z pewnością przy będą tłumy kibiców, spodziewani są również kibice z Olsztyna.

19:15

W Legnicy pogoda bardzo ładna z mocniejszymi podmuchami wiatru. Dla gości dzisiejsza ewentualna wygrana daje zwiększenie szansy na odskoczenie od strefy spadkowej. Zaś dla Legniczan jest to walko o kolejne punkty by zająć jak najwyższe miejsce w tabeli do końca rundy.