GKS KatowiceGKS Katowice
1. połowa0 : 2
19:00

92'

Zakończenie meczu. Okocimski przegrywa z GieKSą 1-4 i ma bardzo małe szanse na utrzymanie w lidze. GieKSa za to wygrywa kolejny mecz i wraca do Katowic w genialnych nastrojach. Za uwagę dziękuję Bartosz Czekała.

88'

Karny sprokurował Budziłek który nogą podciął gracza Okocimskiego. Otrzymał za to żółty kartonik.

90'

GOOOL! 1-4! Wojcieszyński!

88'

Rzut karny dla Okocimskiego!

87'

Trzy minuty do końca. Czy GKS jeszcze podwyższy prowadzenie? Czy może Okocimski strzeli bramkę honorową?

84'

Ostatnia zmiana w Okocimskim. Za Darmochwała wchodzi Pyciak.

80'

Okocimskiemu nie można odmówić walki, ale nie przekłada się to na bramki.

78'

Za Rakelska na boisku pojawia się 16 letni debiutant, Paweł Szołtys.

75'

Rakels sam mógł dzisiaj spokojnie ustrzelić hattricka. Brakuje zimnej krwi temu zawodnikowi.

73'

Znowu Rakels przed szansą! Minął dwóch graczy Okocimskiego i stanął oko w oko z Mieczkowskim. Mógł podawać do Radionowa, ale zdecydował się na strzał...prosto w Mieczkowskiego.

71'

Bardzo ostre wejście Flisa w nogi Rakelsa. Skończyło się to zółtą kartką, ale arbiter mógł spokojnie pokazać czerwień.

68'

GKS gra dzisiaj jak u siebie. Głośny doping fanów katowickiej GieKSy z pewnością pomaga swoim zawodnikom. Na trybunach głośne 'GKS Katowice!'.

65'

Znowu Rakels przed szansą! Pracuje dzisiaj na bramkę jak kto inny! Stanął oko w oko z Mieczkowskim i ponownie golkiper Okocimskiego górą!

64'

Zółta kartka dla Kucharskiego za faul. Zawodnik nie zgadza się z tą decyzją i protestuje. Kibice także nie pozostają dłużni i lecą 'bluzgi' z trybun.

62'

Rajd Flisa, minął trzech obrońców GKS-u, ale Budziłek go uprzedza.

61'

Kolejna roszada w zespole gości. Za strzelca jednej z bramek Gancarczyka wchodzi Radionow. Trener Górak stawia w dalszym ciągu na atak mimo prowadzenia 4-0.

59'

Niezła kontra GKS-u. Sobotka zdecydował się na indywidualną akcję, ale stracił piłkę.

56'

Zmiana także w GieKSie. Za Wołkowicza wchodzi Sobotka.

54'

Za najlepszego gracza Okocimskiego, Kowalskiego wchodzi Cegliński.

51'

Wawryka popędził lewą stroną, ale akcja zakończyła się na Budziłku.

49'

Kolejna szansa dla gości! Uderzenie Pitrego zatrzymuje się na słupku!

46'

Po przerwie także zmiana w zespole gospodarzy. Za Wieczorka wszedł były gracz GieKSy, Niechciał.

47'

Bramka po przerwie dla GKS-u! Po rożnym wykonywanym przez Fonfare, Napierała umieszcza piłkę głową!

47'

0-4!! Napierała!

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Koniec pierwszej części gry. Do przerwy GieKSa prowadzi w Brzesku 3-0. Wracamy za 15 minut.

44'

Jedni i drudzy czekają już na końcowy gwizdek w tej połowie. Do Brzeska przyjechało 120 kibiców GieKSy. Grupa kilkunastu osób nie została wpuszczona i dopinguje z dachu autokaru.

43'

Gospodarze mimo, że przegrywają nie poddają się i próbują zagrozić katowiczanom z kontrataku.

40'

Kolejna kartka. Tym razem ukarany Fonfara.

38'

Dośrodkowanie Kowalskiego z rzutu rożnego, ale zabrakło wykończenia.

36'

Okocimski nie jest w stanie stworzyć sobie dogodnej sytuacji. Zasłużone prowadzenie GKS-u.

33'

GKS nokautuje Okocimskiego! Czekamy jeszcze na oficjalne potwierdzenie strzelca bramki bo po sporym zamieszaniu w polu karnym nikt nie ma pewności kto strzelił tę bramkę z linii pola karnego.

33'

0-3!!! Wołkowicz!!!

31'

Okocimski chyba na kolanach! Gancarczyk minął Mieczkowskiego i wpakował piłkę do bramki!!

31'

0-2! Gancarczyk!

27'

Kartka dla Gancarczyka za faul na Kowalskim.

26'

Flis świetnie zagrał do Wojcieszyńskiego, ale ten zamiast oddawać strzał postanowił dograć piłkę do kolegi z zespołu i stracił piłkę na rzecz defensorów gości.

26'

Znowu szansa dla gości! Rakels świetnie przerzucił sobie piłkę nad defensorem Okocimskiego i oddał strzał, ale broni Mieczkowski!

23'

Trudne zadanie przed Okocimskim. Przegrywają 0-1 i grają w dziesiątkę...

21'

GOOOOOL! 0-1! Strzałem od słupka Fonfara zdobywa pierwszą bramkę w tym meczu!

19'

Rzut karny dla GKS-u!! I czerwona kartka dla Byrtka za ostry faul!

18'

Bardzo spora liczba kibiców GieKSy od początku głośno dopinguje swój zespół. Widoczności jednak najlepszej nie mają bo murawę zasłaniają im flagi na płocie. W związku z tym parę osób poszło zasiąść na swój autokar oglądając mecz z parkingu. Widoczność mają na pewno o wiele lepszą niż z trybun.

17'

Pierwsza kartka w tym meczu. Ukarany za ostry wślizg Wieczorek.

14'

Deszcz już ustał i wyszło słońce.

13'

Mogło być 1-0 dla Okocimskiego! Mocny dorzut w pole karne katowiczan, Budziłek minał się z piłką, ale nie miał kto wpakować tej piłki do siatki!

12'

Zagranie Flisa do Kowalskiego który zdecydował się na strzał z dystansu. Jego uderzenie bardzo niecelne.

10'

Dość śmieszna sytuacja która mogła skończyć się golem. Budziłek nie porozumiał się z obrońcami i przy wybiciu futbolówki trafił w jednego ze swoich kolegów z drużyny. Niewiele brakowało aby ta wpadła do bramki GKS-u.

9'

Kontra katowiczan. Rakels zdecydował się na uderzenie które broni Mieczkowski. Dobra akcja GieKSy!

9'

Nad stadionem w Brzesku doczekaliśmy się letniego deszczyku.

7'

Kolejny rzut wolny dla GieKSy. Niewiele brakowało aby Pitry doszedł do piłki, ale jednak uprzedził go Mieczkowski.

5'

Poszkodowany wykonawcą rzutu wolnego jednak z niego nic nie wynikło.

5'

Ostre wejście Wieczorka w nogi Fonfary, ale jednak nic poważnego się nie stało.

5'

Od początku piłka toczy się głównie w środku pola. Bardzo dużo niedokładności po obu stronach.

2'

Pierwsza akcja Okocimskiego, ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną.

17:03

Początek meczu. Przy piłce GKS Katowice.

17:03

Bardzo spora grupa sympatyków GieKSy jest dziś na trybunach w Brzesku. Od początku bardzo słyszalne 'Jesteśmy zawsze tam gdzie nasza GieKSa gra'.

17:01

Piłkarze obydwu drużyn już na boisku.

16:55

Za parę minut rozpoczniemy to spotkanie. Jaki wynik typujecie? Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami w komentarzach.

16:47

W zespole z Katowic nie może wystąpić Sławomir Duda który pauzuje za kartki, a w zespole Okocimskiego Piotr Koman.

16:38

Piłkarze obydwu zespołów już prężnie się rozgrzewają.

16:37

W ostatniej kolejce Okocimski przegrał w Gdyni 1-3 mimo tego, że pierwszy objął prowadzenie. GieKSa za to wygrała na trudnym terenie w Legnicy z Miedzią 2-0.

16:33

GieKSa w tej rundzie spisuje się bardzo dobrze. Podopieczni Rafała Góraka już nie grają praktycznie o nic. Utrzymanie mają raczej pewne, a szans na awans do Ekstraklasy nie ma.

16:30

Od kiedy rolę pierwszego trenera w Brzesku przejął Czesław Palik gra brzeszczan wygląda lepiej, ale cały czas brakuje punktów. Kolejek do końca sezonu coraz mniej, a Okocimski traci 7 punktów do bezpiecznej strefy. Co prawda szansa na utrzymanie jeszcze jest, ale teraz do końca tego sezonu trzeba praktycznie wygrać wszystkie mecze.

16:23

Przed meczem zachęcam do zapoznania się z Zapowiedzią tego meczu

16:22

Witam serdecznie na relacji live z meczu 30 kolejki 1 ligi gdzie na własnym boisku Okocimski Brzesko podejmie GKS Katowice.