CracoviaCracovia
2 : 1
Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
14:24

KONIEC MECZU!!! Cracovia wygrywa 2-1 z liderem tabeli i wskakuje na 2 miejsce!!!!! Bohaterem spotkania Krzysztof Pilarz!!!!!! Za udział w relacji dziękuje Krzysztof Orski, zapraszam na kolejne relacje serwisu Ekstraklasa.net!

93'

Ostatnia szansa dla gości. Rzut rożny i Nowak w polu karnym! Ale nic z tego!

92'

Jeszcze żółta kartka dla Nykiela.

92'

Krótkie rozegranie i Pasy grają na czas.

91'

Danielewicz faulowany pod polem karnym Termaliki. Będzie szansa na dośrodkowanie.

90'

Sędzia doliczył 3 minuty do dzisiejszego meczu.

88'

Budziński szaleje w defensywie. Raz po raz wygarnia piłke napastnikom gości.

86'

Na bramkę Pilarza uderzał Lipecki. Piłka wylądowała na dachu stadionu i tam tkwi.

85'

Żółta kartka dla Struny

85'

I ostatnia zmiana. Zejdler zmienia Boljevicia.

83'

Za Dąbrowskiego Szeliga

83'

Co się dzieje??!! Rybski trafia w poprzeczkę a później 3 fenomenalne interwencje Pilarza!!!! To prawdziwy bohater Cracovii!!!

82'

Trwa napór gości. Tym razem skończyło się na faulu w ofensywie.

81'

W polu karnym szarżował Lipecki, ale poradzili sobie z nim gracze Cracovii.

80'

Ostatnia zmiana trenera Moskala. Za Jareckiego wchodzi Rybski.

79'

Cracovia próbowała zaatakować, ale ostatecznie sędzia odgwizdał pozycję spaloną Bernhardta.

78'

Sobczak w ataku fauluje Nykiela. Gre wznowi Pilarz.

77'

Cracovia stara się kontrolować grę i nie dopuszcza Termaliki pod własne pole karne.

75'

za Drozdowicza na boisko wchodzi Sobczak.

75'

Dzisiejszy mecz ogląda 7081 kibiców

72'

Dobra interwencja w obronie Czerwińskiego, który główką podał do Nowaka.

71'

Głośny doping dla Pasów. Kibice uwierzyli w zwycięstwo!

68'

Strzelec gola ukarany także żółtą kartką.

68'

GOOOOOL!!!! Akcja Saidiego po prawej stronie, wielkie zamieszanie w polu karnym, strzelił Dudzic, obronił Nowak. Piłka trafiła do Bernhardta, który strzela na 2-1 dla Cracovii!!

67'

Zmiana w Niecieczy. Za Ceglarza na boisku melduje się Kaczmarczyk.

65'

Saidiemu brakuje szybkości, widać, że Burundyjczyk ma braki treningowe.

63'

Zagranie ręką Bernhardta, będzie wolny dla Niecieczy.

62'

Kosanović trafił jednak prosto w mur.

61'

Budziński faulowany 25 metrów od bramki Nowaka. Będzie szansa na strzał!

61'

Godzina gry za nami. Druga połowa jak na razie rozczarowuje. Żadna z drużyn nie kwapi się do mocnych ataków.

60'

Sędzia w dzisiejszy meczu odgwizduje każde starcie bark w bark.

59'

Pierwsze dośrodkowanie Saidiego, ale do nikogo.

56'

I mamy Saidiego na boisku za Dudzica!

56'

Do zmiany gotowy jest już Saidi Ntibazonkiza!

55'

Na boisku leży Bernhardt, który otrzymał mocny cios piłką prosto w twarz.

54'

Żółta kartka dla Dudzica za protesty. Arbiter odgwizdał faul skrzydłowego Pasów. Przewinienia jednak nie było.

53'

Dąbrowski w ostatniej chwili przerwał groźną kontrę Słoników. Piłka trafiła do Ceglarza, który strzelił wysoko nad bramką Pilarza.

52'

Tymczasem w Krakowie zaczęło padać.

51'

Tym razem to Termalica ma problem ze skonstruowaniem akcji ofensywnej.

50'

Mocne uderzenie Boljevicia z dystansu, ale tuż obok bramki Nowaka!

49'

Żółta kartka dla Piątka.

49'

Dobra wrzutka Boljevicia z rzutu wolnego, ale poradzili sobie obrońcy gości.

47'

Dobra interwencja Budzińskiego w obronie. Cracovia mocno zaczęła drugą połowę.

46'

Oba zespoły rozpoczęły bez zmian.

46'

Gwizdek sędziego! Rozpoczęli gracze Pasów!

13:30

Piłkarze wracają na murawę. Za chwilę początek drugiej połowy!

13:18

Koniec 1 połowy. Do przerwy w Krakowie mamy remis 1-1. Na drugie 45 minut zapraszamy za około 15 minut.

46'

Przerwa, na boisku leży Piątek. Przed chwilą wielkie zamieszanie w polu karnym Pilarza. Niezdecydowania obrońców Cracovii mało nie wykorzystał Drozdowicz.

45'

1 minuta doliczona do pierwszej połowy.

45'

Małe zamieszanie przy wykonaniu wrzutu z autu. Nikt nie wiedział dla kogo ma być ten stały fragment gry.

43'

Mecz zaczyna się od nowa. Trzeba jednak obiektywnie przyznać, że Cracovia ma w tym meczu więcej szczęścia niż umiejętności.

42'

GOOOOOL!!!!!! Dośrodkowanie Boljevicia i głową strzela Żytko!!

41'

faulowany Nykiel, będzie szansa dla Pasów z rzutu wolnego.

40'

Kolejna pewna interwencja Pilarza na przedpolu i kolejna fatalna kontra w wykonaniu Cracovii.

38'

Żółta kartka dla Boljevicia za faul na Piątku.

37'

Dąbrowski ratuje drużynę po własnym błędzie. Mogło być gorąco.

35'

Cracovia próbowała wyjść z kontrą, ale ostatnie podanie zepsuł Budziński.

33'

PILARZ!! Jak on to zrobił? Obronił strzał Drozdowicza z 2 metrów a później dobitkę Jarckiego. Po chwili rzut rożny i kolejne fenomenalne interwencje Pilarza!

32'

Boljević otrzymał dobrą piłkę, wychodził sam na sam z Nowakiem, ale źle przyjął piłkę i wybił ją Nalepa!!

31'

Budziński uderzył z dystansu, ale słabo i w środek bramki.

29'

Ależ szanse dla Niecieczy!! Najpierw w pole karne wpadł Pawlusiński, wstrzelił piłkę, ale przeciął ją Pilarz. Po chwili piłka trafiła do Piątka, który strzelił z dystansu, ale poradził sobie Pilarz.

28'

Bernhardt do Dudzica, ten uderza na bramkę Nowaka, ale bardzo niecelnie. Nie ma zagrożenia.

27'

Faul w ataku Bernhardta. Spod własnego pola karnego zaczyna Termalica.

25'

Zza pola karnego uderzał Jarecki, ale trafił prosto w Andraża Strunę.

25'

Słabe dośrodkowanie Piątka z rzutu wolnego. Gre wznawia Pilarz.

23'

Cracovia została ewidentnie zaskoczona wysokim pressingiem niecieczan. Pasy wyglądają na zagubione na boisku.

21'

Składna akcja Cracovii po prawej stronie, ale ostatnie podanie Żytki było niecelne.

18'

GOOOOOL!!!! Kontra po rzucie rożnym i gola strzela Emil Drozdowicz!!! Spokojnie umiescił piłkę obok bezradnego Pilarza!

18'

Drybling Nykiela i będzie rzut rożny dla Pasów.

15'

Kosanović walczył z Ceglarzem, będzie rzut wolny dla Pasów.

14'

Dośrodkowanie Żytki pewnie wyłapuje Nowak.

13'

Faulowany Bernhardt. Ostatnie upomnienie dla Lipeckiego.

12'

Cracovia ciągle ma problemy z rozegraniem piłki. Tymczasem kibice skandują nazwisko Pawlusińskiego.

10'

Ostre starcie w narożniku pola karnego. Bernhardt poleciał na bandy reklamowe, ale faulu nie było.

8'

Z rzutu wolnego uderzył Pawlusiński. Piłkę na raty złapał jednak Pilarz.

7'

Cracovia ma problem z rozegraniem piłki. Termalica stosuje skuteczny pressing.

7'

Po rozegraniu rzutu rożnego z dystansu strzelał Jarecki, ale niecelnie.

6'

W polu karnym upadł Piątek, ale gwizdek sędziego milczy. Będzie tylko korner dla gości.

5'

Dośrodkowanie Pawlusińskiego pewnie wyłapał Pilarz.

5'

3'

Na spalonym Boljević, podawał Bernhardt.

2'

Dąbrowski! Strzelił z 25 metrów tuż obok spojenia bramki Nowaka!!

1'

Głębokie dośrodkowanie Piątka, ale prosto w ręce Pilarza.

1'

Zaczynamy! Pierwsza piłka dla zawodników z Niecieczy!

12:26

Sędzia główny, Jacek Małyszek wyprowadza obie jedenastki na murawę stadionu. Z głośników płynie hymn Cracovii w wykonaniu Macieja Maleńczuka.

12:22

Co ciekawe, na trybunie rodzinnej zasiadły także dzieci w barwach Termaliki!!

12:21

Murawa już jest pusta, do rozpoczęcia meczu pozostało około 10 minut! Czuć już atmosferę piłkarskiego święta!

12:17

Sektor gości

12:17

Podopieczni trenera Moskala zeszli do szatni. Na murawie pozostała jedenastka Cracovii.

12:13

Do rozpoczęcia meczu pozostało około 20 minut. Jak na razie frekwencja nie powala na kolana są za to kibice gości w liczbie kilkunastu!

12:04

Rezerwa Cracovii: Perdijić, Ntibazonkiza, Steblecki, Szeliga, Zejdler, Zieliński, Lacić

Rezerwa Termaliki: Budka, Biskup, Kaczmarczyk, Piotrowski, Rybski, Sobczak, Skołorzyński

12:02

Transparent na przywitanie Dariusza Pawlusińskiego

12:01

Patrząc na dzisiejsze składy widać dwa wielkie powroty na stadion przy ulicy Kałuży. Pierwszy to obecność w meczowej 18 Pasów Saidiego Ntibazonkizy. Drugi to obecność Dariusza Pawlusińskiego w jedenastce z Niecieczy. Kibice nie zapominają ile goli dla Cracovii strzelił popularny Plastik.

11:58

Rozgrzewka piłkarzy Kazimierza Moskala

11:56

Na boisku trwa rozgrzewka zespołu z Niecieczy. Po drugiej stronie grzeją się jedynie bramkarze i rezerwowi Pasów.