Zawisza Bydgoszczzawisza
3 : 1
CracoviaCracovia
19:55

Zawisza wygrywa swoje spotkanie i wskakuje na drugie miejsce w tabeli I-ligi, wyprzedzając Flotę i Cracovię! Za uwagę i wspólnie spędzony czas dziękuje państwu Marcel Olczyk!

94'

Sędzia gwizdnął w tym spotkaniu po raz ostatni, Zawisza na swoim boisku wygrywa 3:1 z Cracovią!

93'

GOOOOOOL! GEVORGYAN pewnie wykorzystuje rzut karny!

93'

Mąka sfaulowany w polu karnym przez Marciniaka, rzut karny!

92'

Kamil Drygas dostał żółtko.

92'

@mkrab dobry doping gospodarzy przez całe spotkanie, kibice odpalili też pirotechnikę na trybunie. Ogólnie na plus.

91'

Zieliński dośrodkowywał w pole karne Zawiszy ale zbyt głęboko i piłkę wyłapał Kaczmarek.

90'

Cztery minuty doliczył sędzia do tego spotkania.

89'

Świetna kontra Zawiszy! Trzech na dwóch wychodzili gospodarze, Masłowski zagrał do Mąki, ten strzelał w sytuacji sam na sam, ale Pilarz obronił ten strzał! Dobre zachowanie bramkarza Cracovii!

86'

Ostatnia zmiana w Zawiszy, Mąka za Wójcickiego.

84'

@mepron ponad 8000 kibiców, w tym 100 kibiców z Krakowa.

83'

Dobry sprint Zielińskiego, który na kilku metrach wyprzedził obrońcę Zawiszy, po wrzutce piłka jednak nie została dosięgniętego przez żadnego z zawodników Pasów.

82'

Gevorgyan obrocił się w polu karnym ale jego strzał został zablokowany przez obrońcę.

81'

Za strzelca drugiej bramki dla Zawiszy wchodzi młody Rafał Leśniewski.

80'

Za Zejdlera wchodzi Zieliński, ostatnia zmiana w Cracovii.

79'

Młody Damian Ciechanowski ukarany żółtkiem za faul przy linii końcowej.

77'

Abbott uderzał z 30 metru ale piłka przeleciała w bezpiecznej odległości od bramki.

75'

Wójcicki wbiegł sam na sam w pole karne i uderzył minimalnie nad poprzeczką!

73'

Zawisza wciąż naciera, chce pójść za ciosem i podwyższyć prowadzenie.

70'

12. trafienie Abbotta w tym sezonie.

69'

GOOOOOL! ABBOOOOOTT! Wstrzelenie piłki w pole karne z rzutu wolnego, Petasz przepuścił ją i dopadł do niej Paweł Abbott, przymierzył i wbił ją do bramki!

68'

Marciniak za faul ukarany żółtym kartonikiem

66'

Gevorgyan przyjął w polu piłkę ręką ale i tak nie trafił w bramkę przeciwnika.

65'

Kosanović uderzył z wolnego i trafił Drygasa prosto w twarz, przerwa w grze.

63'

Za Ziajkę melduje się Vahan Gevorgyan.

62'

Boljević strzelał z "wolnego" ale wysoko nad poprzeczką.

60'

Za najlepszego dzisiaj na boisku Bernhardta wchodzi młody Steblecki.

58'

Pierwsza zmiana w zespole Pasów, za Szelgię wchodzi Dąbrowski.

57'

Drygas pobiegł do linii końcowej ale wywalczył tylko rzut rożny, łapie Pilarz i wyrzuca piłkę na kontrę, ale przechwytują zawodnicy Zawiszy.

52'

Masłowski strzelał z przed pola ale piłka przeszła obok słupka bramki Pasów.

51'

Nykiel dośrodkował w pole karne, źle wybiegł z bramki Kaczmarek co chciał wykorzystać Danielewicz, ale jego strzał głową przeszedł nad poprzeczką.

49'

Boljević dośrodkował z rzutu wolnego, ale Kaczmarek nie miał problemów z wyłapaniem piłki.

48'

Szybka akcja Zawiszy, ale zatrzymana przez defensywę Cracovii.

45'

Sędzia Hubert Siejewicz swoim gwizdnięciem obwieścił początek drugiej połowy meczu Zawisza - Cracovia.

18:59

Obie ekipy już na murawie za chwilę rozpocznie się II połowa spotkania.

18:59

Termalica ucieka Cracovii i Zawiszy, jeśli marzą o szczycie tabeli, nie mogą tylko zremisować dzisiejszego meczu.

18:57

Już wszystkie pozostałe mecze I ligi zostały zakończone: Olimpia Grudziądz po wyrównanym spotkaniu bezbramkowo zremisowała z Okocimskim Brzeskiem. GKS Tychy w derbach zremisował 1:1 z GKSem Katowice.

18:55

Kolejarz Stróże na własnym boisku wygrał 3:0 z GKSem Bogdanką, po hat-tricku Macieja Kowalczyka. Miedź Legnica zremisowała 1:1 z Arką Gdynia.

18:53

Sędziowie zakończyli już dwa spotkania I ligi: spotkanie Polonia Bytom z Dolcanem, które gospodarze wygrali 3:1 oraz mecz Termalicki z Wartą zakończone wynikiem 3:0. Lada chwila skończą sie kolejne mecze.

18:49

W drugim ze spotkań rozpoczętych I-ligi o 18:00 Stomil po bramce Baranowskiego prowadzi 0:1.

45'

Sędzia Hubert Siejewicz nic nie dolicza i odgwizduje zakończenie pierwszej połowy.

42'

Bernhardt minął dwóch zawodników Zawiszy i uderzył, ale było to bardzo niecelne uderzenie.

39'

Petasz wykorzystał błąd Budzińskiego, który się poślizgnął i uderzył z ostego kąta, ale Pilarz pewnie broni ten strzał.

38'

Cóż za tempo meczu! Świetny mecz obserwujemy dziś w Bydgoszczy!

38'

Skrzyński w dobrej akcji uderzył lewą nogą z okolic 25 metra, ale Pilarz wyciągnął się jak Struna i wybił piłkę na rzut rożny!

36'

Bernhardt w polu karnym wycofuje do Danielewicza a ten w dobrej sytuacji trafia tylko w słupek!

35'

Teraz dużo walki z obu stron, gra toczy się w okolicach środka boiska.

31'

GOOOOOOL! KAMIL DRYGAS! Ziajka wykłada Drygasowi a ten uderza z przed pola pod słupek bramki Pilarza!

30'

Petasz wrzucał z rzutu rożnego ale piłka zagrana zbyt krótko.

29'

Bernhardt po odebraniu piłki obrócił się i strzelił na bramkę Kaczmarka, ale piłka przelatuje obok słupka.

26'

Cóż za kontra Zawiszy! Masłowski do Abotta, ten do Ziajki, który strzelał na bramkę Pilarza ale strzał zablokował Nykiel! Piłka odbiła się od nogi, a potem ręki zawodnika Cracovii! To mógł być karny dla Zawiszy!

25'

Dobra akcja Zawiszy zakończona słabym podaniem Masłowskiego do Abotta, piłka zagrana przez młodego zawodnika z Bydgoszczy w ręce Pilarza.

22'

Zejdler wbiegł w pole karne ale został zatrzymany przez obrońcę, który wybił poza linię końcową, piłkę zagraną z "rogu" zgarnął Wójcicki.

19'

Zawisza wybiegał z akcją, Wójcicki próbuje podać do Masłowskiego, ale temu piłkę zdejmują obrońcy. Po chwili faul, a z rzutu wolnego Petasz zagrywał do Wójcickiego, ale z tej akcji nic nie wyszło

17'

Jakieś problem z ręką miał Boljević, którym opiekowali się masażyści ale zawodnik już na boisku.

16'

GOOOOOOOOL! Bernhardt wygyrwa pojedynek w parterze podaje piłkę do wbiegającego w pole karne Nykiela i mamy 0:1!

14'

Bernhardt do Zejdlera, który wbiegał sam na sam ale Kaczmarek wybiegł z bramki i wybrał zawodnikowi piłkę z pod nóg.

12'

Petasz uderzył z rzutu rożnego pod poprzeczkę ale Pilarz na posterunku.

9'

Abott wygrał główkę ale żaden z jego kolegów nie dobiegł do piłki, którą pewnie wyłapał Pilarz.

8'

Bernhardt szukał prostopadłym podaniem Danielewicza ale obrońcy połapali się w tym zagraniu.

7'

Boljević uderzył zza pola karnego, ale strzelał z okolic 40 metra i piłka leciała ze zbyt małą prędkością aby zaskoczyć Kaczmarka.

5'

Błąd Żytki który podaje do Wójcickiego, ten wystawia Masłowskiemu, który strzela metr nad poprzeczką bramki Pilarza.

4'

Masłowski starł się z Lacićem ale sędzia nie odgwizdał faulu, miał całą sytuację kilka metrów od siebie.

1'

Pan Hubert Siejewicz zagwizdał w tym spotkaniu po raz pierwszy, Pasy zaczynają.

17:59

Obie drużyny wybiegają już na murawę, za chwilę rozpocznie się spotkanie w Bydgoszczy.

17:46

Ławka rezerwowych Crocovii: Matko Perdijić, Krzysztof Szewczyk, Damian Dąbrowski, Sebastian Steblecki, Bruno Żołądź, Michał Zieliński, Andraž Struna

17:45

Ławka rezerwowych Zawiszy: Andrzej Witan, Hermes Neves Soares, Matej Nather, Vahan Gevorgyan, Paweł Zieliński, Daniel Mąka, Rafał Leśniewski

17:38

Goście z Krakowa plasują się na drugim miejscu w tabeli z dorobkiem 51 punktów, tyle samo oczek zdobyła trzecia w tabeli Flota, tuż pod którą znajdują się gospodarze dzisiejszego spotkania, którzy tracą do "Pasów" 2 punkty.

17:37

Już za niespełna 30 minut rozpocznie się jedno z najciekawszych spotkań w I lidze, Zawisza Bydgoszcz podejmie na własnym stadionie Cracovię, obie ekipy wciąż walczą o awans do Ekstraklasy i dzisiejsze spotkanie może w końcowym rozrachunku przesądzić o awansie do wyższej klasy rozgrywkowej.