Koniec! Stomil zwyciężył w Nowym Sączu i wydostał się ze strefy spadkowej. Przed piłkarzami Sandecji trudna końcówka sezonu.

Trzy minuty doliczone.

87'

Tomasz Strzelec zastępuje Suchockiego.

86'

GOOOOOL!! Kaczmarek na 2:0! Piłkarz Stomilu dostał dobre podanie, wyszedł sam na sam z Cabajem i pokonał go lekkim lobem.

84'

Cabaj po raz kolejny uratował Sandecję w sytuacji sam na sam z Kaczmarkiem.

82'

Z linii pola karnego uderzał Głowacki, ale obok bramki.

78'

Z linii pola karnego uderzał Certik, ale uderzenie zostało zablokowane przez obrońcę.

75'

Dobra akcja Tuszyńskiego i Górskiego, ale ten pierwszy był na spalonym.

73'

Kazimierowski za Piceluka.

71'

Po dośrodkowaniu Mójty w polu karnym gości faulował Górski.

69'

Sam na sam wychodził Bucholc, ale był na spalonym.

66'

Sandecja będzie kończyć mecz w 10, bowiem kontuzji nabawił się Kosiorowski.

64'

W polu karnym ewidentnie faulowany był Certik, ale sędzia nie użył gwizdka.

61'

Tuszyński uderzył z dystansu i piłka poleciała minimalnie obok bramki.

60'

Kaczmarek wychodził san na sam z Cabajem, ale bramkarz gospodarzy fenomenalnie go zatrzymał.

59'

Dośrodkowanie Suchockiego w ostatniej chwili zablokował Petran.

56'

W polu karnym Mójta już miał oddać strzał, ale piłkę z nogi zdjął mu obrońca.

55'

Dwójkowa akcja Szczepańskiego z Makuchem zakończona złym dośrodkowaniem tego drugiego.

53'

Szczepański wchodzi za Mrozińskiego.

50'

Stomil wychodził trzech na czterech, ale akcja zmarnowana, bo na spalonym był Kaczmarek.

48'

Po dośrodkowaniu z prawej strony Kosiorowski znów znalazł się w doskonałej sytuacji, ale przestrzelił.

46'

Zaczynamy drugą połowę.

46'

A także Górski za Giela.

46'

Dwie zmiany w przerwie. Certik za Bębenka.

18:56

Polub nas na Facebooku! Sandecja Nowy Sącz w Ekstraklasa.net:

18:53

Za nami pierwsza połowa tego spotkania. Stomil prowadzi po niej zasłużenie, bowiem to piłkarza z północy Polski wykazali się większą determinacją i zaangażowaniem. Jeśli Sandecja chce myśleć o zdobyciu choćby punktu to musi zdecydowanie poprawić swoją grę. Na drugą połowę zapraszam za około 15 minut.

45'

Koniec pierwszej połowy. Stomil prowadzi z Sandecją 1:0 po golu Baranowskiego.

45'

Jedna minuta doliczona.

45'

Mroziński ukarany żółtą kartką.

44'

Z lewej strony dośrodkował Mójta, ale na raty wyłapał piłkę bramkarz.

41'

Dośrodkowanie Bucholca poza własne pole karne wybił Petran

40'

Długie podanie w kierunku Giela pewnie przechwycił Skiba

18:38

18:37

34'

Dosrodkowanie Mojty pewnie wylapal bramkarz

27'

Bucholc ukarany żółtą kartką za faul na Tuszyńskim.

26'

Z rzutu wolnego uderzał Mójta, ale prosto w mur.

26'

Żółta kartka dla Baranowskiego

23'

Piłkarze Sandecji trzykrotnie uderzali z dystansu, ale każde uderzenie zablokowali obrońcy Stomilu

21'

Kosiorowski znalazł się w sytuacji sam na sam, ale fatalnie przestrzelił. Nadal 1:0 dla Stomilu.

18'

Dużo walki w środkowej strefie boiska. Gospodarze starają się skonstruować groźny atak.

15'

Z dystansu uderzał Kosiorowski, ale piłka poleciała wysoko nad bramką Skiby

18:14

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego z piłką minął się wychodzący Cabaj, dzięki czemu Baranowski nie miał problemu z wpakowaniem jej do pustej bramki

14'

GOOOOOOL!! 0:1!! Paweł Baranowski

12'

Z prawej strony dośrodkowywał Kosiorowski, ale uczynił to niedokładnie i nikt nie zamknął tej akcji

18:10

Sandecja gra dzisiaj w swoich tradycyjnych, biało-czarnych strojach. Natomiast Stomil występuje w błękitnych koszulkach i białych spodenkach.

9'

Kaczmarek zszedł do środka i uderzył zza pola karnego, ale za lekko dla Cabaja

5'

Ależ okazja dla Sandecji! Po podaniu Bębenka strzelał Kosiorowski, ale jego uderzenie z linii brakowej wybił obrońca gości!

3'

Żółtą kartką ukarany Czarnecki

2'

Bucholc zagrywał w pole karne, ale dobrze ustawiony Czarnecki przejął piłkę

1'

Sandecja rozpoczyna mecz!!

17:58

Obie jedenastki są już na murawie stadionu przy ulicy Kilińskiego 47. Oznacza to, że tylko kilka chwil dzielni nas od rozpoczęcia tego meczu

17:49

Sędzia ze Stalowej Woli zaprosił zawodników obu drużyn do szatni, by ci przygotowali się do rozpoczęcia tego arcyważnego, w kontekście utrzymania, spotkania

17:41

17:37

17:34

17:30

Na przedmeczowej rozgrzewce pojawili się zawodnicy obu ekip. A w Nowym Sączu panują idealne warunki do gry w piłkę: świeci piękne słońce i wieje lekki wietrzyk.

17:27

Ławka rezerwowych Stomilu: Michał Leszczyński, Andrzej Niewulis, Tomasz Strzelec, Dominik Kun, Grzegorz Lech, Szymon Kaźmierowski, Paweł Łukasik

17:26

Ławka rezerwowych Sandecji: Daniel Bomba, Marcin Kowalski, Przemysław Szarek, Jozef Certik, Sebastian Szczepański, Maciej Górki, Kristof Kurczyński

17:25

Również Stomil zremisował swoje poprzednie spotkanie. Zespołem, który urwał punkty beniaminkowi okazała się Polonia Bytom. Jednak w tym przypadku można mówić o starcie dwóch punktów przez podopiecznych trenera Kaczmarka, bowiem to oni od samego początku meczu mieli przewagę, ale nie potrafili udokumentować jej zdobytą bramką.

17:20

W ostatniej kolejce Sandecja na wyjeździe zremisowała z GKS-em Katowice, 0:0. Remis biało-czarni powinni uznać za zdobycie jednego punktu, ponieważ to podopieczni trenera Górka stworzyli więcej dogodnych okazji do zdobycia bramki i tylko przez swoją nieskuteczność nie zainkasowali trzech punktów.

17:15

17:10

Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

17:05

Czy Sandecja zrewanżuje się za jesienny pogrom? Czy też Stomil wydostanie się ze strefy spadkowej? A może padnie remis? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach.

17:00

Serdecznie witam Państwa w relacji LIVE z meczu 28. kolejki pierwszej ligi, w którym to Sandecja Nowy Sącz na własnym stadionie podejmować będzie Stomil Olsztyn. Obszerną zapowiedź spotkania można przeczytać TUTAJ