4 : 2
Stomil OlsztynStomil Olsztyn
1. połowa3 : 1
95'

Koniec meczu! GKS Katowice zasłużenie pokonuje Stomil Olsztyn 4-2, a bohaterem spotkania został zdobywca trzech bramek, Dennis Rakels. Za uwagę dziękuje Michał Kopciński.

93'

Mamy jeszcze zmianę. Za Rakelsa wchodzi Mazurek.

92'

Bardzo sprytnym lobem popisał się Czerwiński- piłka uderzyła w słupek i spadła pod nogi Łotysza, który kompletuje hat-tricka.

90'

Hat-trick Rakelsa!4-2!

89'

Pitry przegrywa pojedynek sam na sam bramkarzem!

88'

Nieudana pułapka ofsajdowa graczy GKS-u po dośrodkowaniu z lewej strony boiska- Kun znalazł się sam przed bramką i pewnym uderzeniem głową pokonuje Sabelę. Szykują się ciekawe ostatnie minuty gry.

86'

Gol kontaktowy! 3-2!

85'

Piłka po mocnym strzale z dystansu Kujawy odbija się od jednego z rywali i szybuje ponad bramką. Korner dla gospodarzy.

83'

Zmiana w drużynie olszyńskiej. Łukasik za Stefanowicza.

83'

Bardzo mocny strzał Kamińskiego z 30 metrów z trudem broni Ptak.

79'

Dobre uderzenie z dystansu Sobotki-piłka przechodzi metr obok lewego słupka bramki strzeżonej przez Ptaka.

78'

Korner dla katowiczan.

75'

Wołkowicz wchodzi w miejsce Pietronia.

75'

Druga połowa jest dużo słabsza niż pierwsze 45 minut. Z boiska wieje nudą.

68'

Strzał Suchockiego ze stałego fragmentu gry na rzut rożny paruje Sabela.

67'

Będzie rzut wolny dla Stomilu z 25 metrów. Może być groźnie.

66'

Zmiana w szeregach gospodarzy. Sobotka wchodzi w miejsce Chwalibogowskiego.

64'

W dogodnej sytuacji znalazł się Bucholc.Jego strzał kapitalnie broni Sabela.

60'

Pierwsza zmiana w drużynie gości. Za Glanowskiego Kun.

59'

W końcu mamy strzał w drugiej części gry- niecelnie uderzał Czerwiński.

58'

Pierwszy korner w drugiej części gry dla gospodarzy.

57'

Chwalibogowski na spalonym.

54'

Na trybunach kibice tańczą "Labada".

51'

GKS nie forsuje tempa, Stomil nie jest w stanie podejść pod pole karne gospodarzy- na boisku póki co nic ciekawego.

48'

Spokojne pierwsze minuty drugiej części gry- czekamy na dobre akcje.

46'

Druga połowa rozpoczęta.

47'

Koniec I połowy. GKS Katowice-Stomil Olsztyn 3:1.

45'

Pierwsza połowa zostaje przedłużona o 2 minuty.

43'

Mogło być 4-1. Piłka trafiła pod nogi dobrze ustawionego w polu karnym Fonfary- uderzenie pomocnika GieKsy broni nogami Ptak.

40'

Kolejne, tym razem niecelne uderzenie podopiecznych Rafała Góraka. Strzelał Pietroń.

39'

Sprytne podanie Pitrego do wychodzącego na czystą pozycję Czerwińskiego- młody zawodnik GKS-u był jednak na pozycji spalonej.

36'

Kolejna szansa dla gospodarzy! Mierzony strzał Pietronia z 20 metrów przechodzi centymetry obok bramki przeciwników.

34'

Szybka kontra katowiczan. Kujawa bardzo sprytnie uruchomił wychodzącego na czystą pozycję Rakelsa, który pewnym strzałem pokonuje bramkarza rywali.

32'

Co za mecz! 3-1 i znowu Rakels!

32'

Po dośrodkowaniu lewą nogą Czerwińskiego bardzo dobrym uderzeniem głową popisał się Rakels,który daje swej drużynie prowadzenie.

29'

Goool dla GKS-u! 2-1!Rakels!

27'

Bardzo dobre uderzenie z rzutu wolnego Fonfary- z najwyższym trudem piłkę na rzut rożny paruje Ptak.

26'

Fantastyczna atmosfera na Blaszoku- kibice przybyli dziś na stadion bardzo licznie i wspierają swych piłkarzy.

24'

Na boisku teraz zdecydowana przewaga gospodarzy- raz za razem przeprowadzają groźne rajdy po obu stronach boiska. Osłabionych olsztynian czekają ciężkie chwile.

21'

Groźnie pod bramką Stomilu- dośrodkowanie Pitrego z lewej strony boiska wywołało chaos w szeregach gości- w ostatniej chwili wybijają oni piłkę poza pole karne.

19'

Snajper GKS-u na raty pokonuje rezerwowego bramkarza Stomilu. Pierwsze uderzenie broni Ptak-przy dobitce był już bezradny.

17'

1-1! Przemysław Pitry!

16'

Rezerwowy bramkarz Ptak za Kalonasa.

16'

Po prostopadłym zagraniu Dennis Rakels znalazł się w sytuacji sam na sam, bramkarz Stomilu ewidentnie faulował i wylatuje z boiska.

14'

Rzut karny i czerwona kartka dla Skiby!

13'

Strzał z dystansu Pitrego- bez problemu broni golkiper olsztynian.

11'

Po prostopadłym podaniu w stronę wychodzącego na czystą pozycję Suchockiego fatalny błąd popełnił Chwalibogowski, który poślizgnął sie umożliwiając zawodnikowi Stomilu wyjście na sytuację sam na sam. Celny strzał i gol- katowiczanie przegrywają.

9'

Gool!0-1!

8'

Dobra akcja olsztynian. Podanie po ziemi Kalonasa trafiło do Jeglińskiego- ten uderza niecelnie.

6'

Próba szybkiej akcji GieKsy zakończona nieudanym dośrodkowaniem Czerwińskiego.

5'

Zamieszanie w polu karnym Stomilu po rzucie rożnym- w końcu piłka opuszcza plac gry. Od bramki rozpocznie Skiba.

4'

Bardzo głośny doping na Blaszoku. Dzisiejsze spotkanie obserwuje "na oko" ponad 3000 kibiców.

2'

Pierwszy, bardzo niecelny strzał Rafała Remisza.

1'

Pierwszy rzut wolny dla przyjezdnych z około 35 metrów.

1'

Spotkanie rozpoczęte. Goście od środka.

17:00

GKS zagra w charakterystycznych żółto-czarnych pasiakach,Stomil na biało-niebiesko.

16:59

Piłkarze już na boisku-czekamy na pierwszy gwizdek w tym meczu.

16:54

Obie drużyny już za kilka chwil pojawią się na boisku wraz z sędziami dzisiejszego spotkania.

16:51

Ławka rezerwowych Stomilu Olsztyn: Ptak, Głowacki, Świderski, Łysiak, Tunkiewicz, Kun, Łukasik

16:50

Ławka rezerwowych GKS-u Katowice: Hauffe, Cholerzyński, Kaciczak, Mazurek, Sobotka, Wołkowicz

16:48

Drużyna Stomilu Olsztyn otwiera strefę spadkową 1. ligi. W dotychczasowych 15 spotkaniach zdobyła zaledwie 12 punktów i każdy kolejny mecz dla tej drużyny jest spotkaniem z kategorii tych „za sześć punktów”.

16:47

Zawodnicy GieKSy dzisiejszym meczem chcą godnie pożegnać się ze swoimi fanami przed przerwą zimową i zapewnić sobie bezpieczne miejsce w środku ligowej tabeli.