Koniec meczu! ŁKS wygrywa mecz "o sześć punktów"!

92'

10 żółta kartka w tym meczu! Uarany Konrad Kaczmarek

91'

Kontratak gości i Mieczkowski znów ratuje swój zespół broniąc strzał Artura Golańskiego.

90'

Piotr Darmochwał ukarany kartonikiem.

89'

Znowu zagranie w pole karne, znowu główka (tym razem Cisse) i znów broni Wyparło. Okocimski mimo osłabienia dąży do wyrównania.

88'

Wyparło broni główkę Urbańskiego.

86'

Trzecia zmiana również w ekipie gości. Artur Golański wchodzi w miejsce Poźniaka.

85'

Tomasz Ogar zmianie Pawłowicza. Ostatnia roszada w zespole Okocimskiego.

85'

Tomasz Baliga osłabia swój zespół! Druga żółta kartka dla piłkarza Okocimskiego, który musi przedwcześnie opuścić boisko.

82'

Efektownie przyjął piłkę Paweł Smółka i równie efektownie chciał strzelić. Uderzenie z woleja trafiło jednak w boczą siatkę.

80'

Po dośrodkowaniu Michała Oświęcimki strzelał Wojcieszyński, ale na posterunku był Wyparło.

78'

Przemysła Kita zmienia strzelca bramki Jakuba Więzika.

75'

W tej samej sytuacji kartka dla Jacka Kuklisa.

75'

Wojciech Wojcieszyński ukarany żółtą kartką.

71'

Aktywny Darmochwał znów pokusił się o uderzenie, ale piłkarze Okocimskiego mają dziś rozregulowane celowniki!

70'

Pierwsza zmiana w ŁKS. Daniel Brud wchodzi w miejsce Stąporskiego.

70'

Idrissa Cisse bardzo dobrze podał do Wojcieszyńskiego, a ten zdecydował się na strzał z pierwszej piłki. Znów zabrakło naprawdę niewiele do szczęścia.

67'

Darmochwał bardzo blisko wyrównania! Wszedł odważnie piłkarz "Piwoszy" w pole karne i strzelił na bramkę gości. Ta minęła minimalnie bramkę gości. Było blisko.

66'

Mieczkowski z trudem wybija piłkę na rzut rożny, by po chwili znów interweniować po główce Kaczmarka. SPoro pracy ma w drugiej połowie golkiper Okocimskiego.

65'

Dobra próba Wojciecha Wojcieszyńskiego z dystansu. Pewnie ten strzał wybronił jednak Wyparło.

63'

Druga zmiana w drużynie gospodarzy. Michał Oświęcimka zmienia Pawła Pyciaka.

62'

Tym razem Mieczkowski przesadził z wyjściem z bramki. Przy linii bocznej minął go Paweł Kaczmarek. Gdyby tylko lepiej dośrodkował pewnie byłaby druga bramka dla ŁKS.

58'

Znów groźnie pod bramką Okocimskiego, ale wysoko wyszedł Mieczkowski uprzedzając Kaczmarka.

63'

Błyskawicznie reaguje Krzysztof Łętocha wprowadzając na boisko Idrissę Cisse. "Djibril" wreszcie pokaże na co go stać?

55'

Strzelec bramki znów wpisuje się do sędziowskiego protokołu. Tym razem w rubryce "Żółte kartki".

53'

Dawid Mieczkowski poradził sobie jeszcze ze strzałem Konrada Kaczmarka, ale przy dobitce Więzika nie miał już nic do powiedzenia. ŁKS świetnie rozpoczął drugą połowę meczu!

53'

GOL dla ŁKS! Jakub Więzik!

47'

ŁKS ciągle utrzymuje piłkę na połowie rywala. Jacek Kuklis strzela z dystansu bardzo niecelnie.

47'

Już goście wywalczyli sobie rzut rożny, ale obrońcy gospodarzy łatwo poradzili sobie z dośrodkowaniem.

46'

Zaczynamy drugą połowę. Oba zespoły na razie bez zmian.

12:55

Na boisku spotkały się dziś dwie drużyny z końca tabeli, ale emocjo do przerwy nie brakowało. W roli głównej wystąpili bramkarze, którzy mieli pełne ręce roboty. Oba zespoły potrafiły mocno zaatakować swojego rywala, ale żaden nie zrobił tego skutecznie. Pewne jest, że i Okocimski i ŁKS zagra dziś o zwycięstwo. Po przerwie może być zatem jeszcze ciekawiej.

45'

Koniec pierwszej połowy!

45'

Akcja znów przeniosła się pod drugą bramkę. Okocimski też wywalczył rzut rożny, a po nim strzelali najpierw Pyciak, a później Darmochwał. Świetnie wybronił jednak Wyparło.

43'

Po kontrze ŁKS goście wywalczyli rzut rożny. Po dobrym dośrodkowaniu Jakub Więzik trafił w słupek. Okocimski znów ma szczęście!

40'

Po rzucie wolnym ŁKS strzela gola, ale sędzia go nie uznaje! Arbiter uznał, że Mateusz Stąporski był na pozycji spalonej.

40'

Kolejna żółta kartka, tym razem dla Mateusza Urbańskiego.

39'

Po rzucie rożnym znów niebezpiecznie pod bramką gospodarzy. Mieczkowski ratuje jednak zespół wybijając piłkę znów za linię końcową boiska.

38'

Okres przewagi łodzian. Po faulu na Kuklisie, rzut wolny z okolic pola karnego Okocimskiego wykonywał ŁKS. Piłkę uratowali jednak obrońcy wybijając ją na korner.

34'

Żółta kartka dla Roberta Trznadla.

32'

Teraz to ŁKS przejął inicjatywę w środku pola. Gospodarze kontrują, ale nie wychodzi im to najlepiej, tak jak w akcji sprzed chwili kiedy Pyciak zagrał prosto pod nogi Sasina. Mecz za to się zaostrzył. Za chwilę faul, gwizdek, kartka...

30'

Żółta kartka dla Tomasza Baligi.

30'

Efektowne (z zamierzenie) uderzenie Konrada Kaczmarka łapie Mieczkowski.

26'

Niecelny strzał Pawła Sasina z dystansu.

25'

Tempo gry troszkę siadło. Przez ostatni kwadrans Okocimski miał dużą przewagę i dość mocno przycisnął łodzian. Gola strzelić się jednak nie udało.

22'

Tym razem nie obyło się już bez kartonika po ostrym faulu Stąporskiego na Wawryce.

20'

Teraz to mieliśmy efektowne zagrania. Piłkę z pola karnego szczupakiem wybił Mateusz Pawłowicz, ta spadła pod nogi Kuklisa, który nie zastanawiając się huknął ile sił w nogach. Niestety pomylił się znacznie.

17'

Sędzia na razie jest pobłażliwy. Za takie zagranie, jak faul na Balidze, Jacek Kuklis mógł dostać żółtą kartkę, ale na razie kończy się na słownej reprymendzie.

15'

Wyparło broni nieprzyjemny strzał Rafała Ceglińskiego.

14'

Kamil Poźniak ładnie wypatrzył Pawła Kaczmarka, a ten nieźle przymierzył w długi róg bramki Okocimskiego. Pomylił się nieznacznie.

12'

Po faulu na Balidze, z rzutu wolnego dośrodkował Wojcieszyński, ale tym razem Darmochwał główkował obok bramki.

9'

Sporo się dzieje od pierwszych minut na boisku w Brzesku. Atakują oba zespołu, jest sporo strzałów na bramkę, niezłe widowisko.

7'

Po rzucie rożnym głową uderzał Piotr Darmochwał, ale znów na posterunku był Wyparło, który wybił piłkę na korner.

6'

Dobry kontratak gospodarzy. Wyparło miał teraz problemy i wybił piłkę na róg po strzale Wojciecha Wojcieszyńskiego.

5'

Groźnie pod bramką Okocimskiego po zupełnie przypadkowej akcji. Mateusz Stąporski przejął w okolicach pola karnego i pomknął w stronę bramki, ale skuteczna interwencja Mieczkowskiego go powstrzymała.

4'

Lekkie zamieszenie pod polem karnym ŁKS. Piłkę uderzał Paweł Pyciak, ta jeszcze otarła się od innego zawodnika, ale Boodzio W. nie miał z tym większych problemów.

4'

Pierwsza dobra interwencja Dawida Mieczkowskiego. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bramkarz Okocimskiego wypiąstkował piłkę.

3'

Zablokowane podanie od Konrada Kaczmarka i mamy pierwszy rzut rożny dla ŁKS.

1'

Zaczynamy mecz w Brzesku!

11:59

W Brzesku dziś bardzo ładna pogoda. Jest ciepło (ok 10 stopni) i słonecznie.

11:59

Piłkarze są już na boisku. Gospodarze w białych strojach, a ŁKS na niebiesko.

11:57

Również w Brzesku mówi się o zwolnieniu Krzysztofa Łętochy. - Z ŁKS-em gramy o sześć punktów. Nie możemy pozwolić sobie na jakąkolwiek stratę - przekonuje prezes "Piwoszy" Czesław Kwaśniak.

11:57

- Wiemy, co się dzieje w tabeli. Mimo że nie zagraliśmy ostatnio tak jak chcieliśmy, to dół tabeli jest spłaszczony. To wymaga od nas zwycięstw. Nie możemy oglądać się na to, co robią rywale - przekonuje Dawid Mieczkowski, bramkarz "Piwoszy".

11:56

Okocimski w tym sezonie wygrał dwa mecze - podobnie, jak ŁKS - ale oba na wyjazdach. Na własnym stadionie zdobył tylko pięć punktów, remisując w pięciu spotkaniach i przegrywając w trzech.

11:56

Warte podkreślenie, że do bramki ŁKS wraca dziś Bogusław Wyparło. W meczu z Miedzią zagrał Adrian Olszewski, który zawalił gola.

11:54

Oba zespoły są w fatalnym położeniu - tuż przed końcem rundy znajdują się w strefie spadkowej. Żeby spokojnie przepracować zimę trzeba dziś wygrać. Remis nie zadowoli nikogo. Jak donosi "Dziennik Łódzki" Marek Chojnaci gra dziś o swoją posadę.

11:52

ŁAWKI REZERWOWYCH:

Okocimski: Aleksander Kozioł, Przemysław Bella, Konrad Wieczorek, Michał Oświęcimka, Idrissa Cisse, Tomasz Ogar

ŁKS: Adrian Olszewski, Mikołaj Barsukou, Daniel Brud, Artur Golański, Przemysław Kita, Agwan Papikyan, Dawid Sarafiński

11:51

Znamy już składy obu zespołów. Za chwilę podamy ławki rezerwowych.

11:46

Witamy w relacji live z meczu dwóch outsiderów 1. ligi. Okocimski podejmie dziś ŁKS Łódź.