Niedziela, 11 listopada 2012, godz. 12:15
1. połowa4 : 1
95'

Koniec spotkania Miedź wygrywa mecz

95'

Alexandre z Lenkiewiczem się nie zgadali i obydwoje wyskoczyli do piłki co spowodowało że piłka ląnduje obok bramki

92'

Sędzia dolicza 3 minuty do końca spotkania

90'

Miedź z rożnego i na raty ale skutecznie broni Lis

89'

Lenkiewicz blisko zagrożenia dla bramki Warty ale mija się z piłka

88'

Zmiana w Miedzi na boisko wchodzi Lenkiewicz za Madejskiego

87'

Alexandre obejrzał żółty kartonik

86'

Trochim ponownie uderza wprost w bramkarza Miedzi

84'

Trochim kolejna piłkę posyła w trybuny

83'

Z wolnego Pawłowski ale piłki nikt nie dotyka i od bramki Ptak

81'

Zmiana w Warcie na boisku melduje się Ciach za Pogonowskiego

80'

Bardzo duże zamieszanie w polu karnym Warty i gola samobójczego zdobywa Adrian Bartkowiak.

79'

Bramka samobójcza Bartkowiaka

77'

GGGGGGOOOOOOLLLLLLLL dla Miedzi

77'

Szybkość gry troszkę zmalała

73'

Legniczanie nie potrafią opuścić własnej połowy czyżby Warta tak mocno ich przycisnęła.

71'

Za Zakrzewskiego wchodzi Alexandre

71'

Warta w natarciu na bramkę Legniczan, jakby Miedź straciła siły

70'

Zakrzewski opuścił boisko wygląda to dość poważnie

68'

Zakrzewski leży na boisku chwila przerwy w grze

67'

Magdziarz szukał luki w bramce Miedzi lecz nieskutecznie obok bramki

65'

Warta chce koniecznie strzelić trzecią bramke ale w bramce skutecznie broni Aleksander Ptak.

62'

Zmiana w Miedzi na plac gry wchodzi Grzegorzewski za Nowackiego

62'

Piłka uderza w mur

62'

Kolna szansa dla Warty rzut wolny

59'

Karnego pewnie wykorzystuje Grzegorz Bartczak wychowanek z Legnicy, zaś Ptak był bliski obrony.

58'

GGGGGGOOOOOLLLL Bartczak dla Warty

57'

Rzut karny dla Warty

56'

Zmiana w Warcie Za Trojanowskiego wchodzi Bartoszak

53'

Warta blisko zdobycia bramki jednak Magdziarz strzela milimetry od bramki Ptaka

51'

Żółty kartonik obejrzał Trojanowski za faul na Wołoczku

50'

Miedź jak i Warta spokojnie rozpoczynają tą połowę grając piłkę w środku boiska

48'

Grę rozpoczyna Miedź

60'

Zawodnicy Miedzi pojawili się już na murawie

49'

Sędzia po odgwizdaniu kolejnego gola dla Miedzi kończy pierwszą połowę

48'

Łobodziński po raz kolejny pokonuje Lisa

47'

GGGGGGGOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL Łobodziński

47'

Sędzia dolicza jedną minute do końca pierwszej połowy

45'

Żółtą kartką został ukarany Zakrzewski z Miedzi

43'

Legniczanie pod koniec I połowy zaczyna przeważać w tym spotkaniu

43'

Madejski uwolnił się obrońcą i zbyt mocnym strzałem posyła piłkę nad bramką Lisa

41'

Trochim silnym uderzeniem posyła piłkę na drugi koniec boiska z pod własnego pola karnego

38'

Miedź kolejny raz atakuje tym razem wywalczyła rzut rożny.

37'

Wołczek wprowadza piłkę w połowę Warty oddaję ją Nowackiemu a ten z łatwością pokonuje Lisa.

35'

GGGGGGOOOOOOOLLLL Nowacki

33'

Poznaniacy szukają dziury w obronie Legniczan konstruując kolejne podejścia do bramki Miedzi

31'

Warta utrzymuje się na połowie Legniczan Ptak kolejny ratuje przed utratą bramki

28'

Seria strzałów Warty ale nic nie zagrażało bramce Ptaka w końcu piłkę pewnie łapie bramkarz.

27'

Bartaczak podaje do Magdziarza lecz piłkę odbierają mu obrońcy Miedzi

25'

Warta próbuje z daleka lecz nad bramką rywala

22'

Ciach świetnie dogrywa piłkę w pole karne i z trudnościami Ptak ale ostatecznie piłkę wybijają obrońcy.

21'

Legnicka obrona skutecznie blokuje każde dojście piłki do ich własnego pola karnego.

20'

Gra jakby bardziej przeniosła się w środek boiska, Miedź nadal szuka błędu Warty.

17'

Mecz zaczyna przypominać szybka wymianę piłek przy bramkach obydwu drużyn.

16'

Miedź pokazuje klasę. Łobodziński przechodzi gładko prawą stroną i podaje do dobrze ustawionego Zakrzewskiego ten zdobywa bramkę dla Legniczan.

15'

GGGGGGGGOOOOOOOLLLLLLLLLLL Zakrzewski zdobywa gola

13'

Gra zaczyna się od nowa

13'

Piłkę zagrywał w pole karne Łuszkiewicz a bramkę zdobył Wojciech Łobodziński.

11'

GGGGGGGOOOOOOLLLLL dla Miedzi

11'

Rzut wolny dla miedzi po faulu na Nowackim

9'

Miedź po stracie bramki próbuje przebić się na pole karne rywala lecz z mizernym jak narazie skutkiem

8'

Z zamieszania w polu karny korzysta Magdziarz który dostaje piłkę wprost na głowę i bez problemu pokonuje Ptaka

6'

GGGGOOOOOLLLLLLLLL dla Warty.

5'

Miedź nie pozostaje dłużna Nowacki posyła piłkę nad bramką Poznania.

4'

Pierwsza groźna sytuacja warty Magdziarz urwał się obrońcom i posyła piłkę w pole karnego lecz nikogo z warty tam jeszcze nie było.

3'

Szybkie przejęcie piłki przez miedź ale skutecznie obrońcy warty.

12:15

Spotkanie rozpoczynają piłkarze Warty Poznań.

12:13

Zawodnicy prowadzeni przez trójkę sędziowską wychodzą już z tunelu. za parę minut pierwszy gwizdek spotkania.

12:05

Zawodnicy po udanej rozgrzewce udają się już do szatni, za parę minut rozpoczniemy spotkanie.

12:00

Miedź Legnica

11:53

Zaś wśród zawodników z Wielkopolski jest Grzegorz Bartczak wychowanek Legnickiego Konfeksu.

11:51

Dzisiejszy mecz przywoła z pewnością wiele wspomnień dla byłych zawodników Warty Poznań którzy byli Bledzewski oraz Zakrzewski zaś trenerem który wyniósł poznański klub był Bogusław Baniak obecnie szkoleniowiec Miedzi Legnica.