GKS TychyGKS Tychy
2 : 0
CracoviaCracovia
94'

Koniec meczu! GKS Tychy po bramkach Folca i Mańki pokonuje Cracovię Kraków 2:0. Za uwagę dziękuje: Sebastian Czapliński

91'

Śpieszy się Cracovii, ale strzelić w tym meczu chociażby bramkę, będzie bardzo ciężko.

90'

Sędzia dolicza do regulaminowego czasu 4 minuty.

90'

Strzela Zejdler, ale bardzo niecelnie.

89'

Fenomenalne dośrodkowanie Rockiego, ale obrońcy "Pasów" wyjaśniają sytuację.

89'

2 minuty do zakończenia meczu. Tyszanie kontrolują przebieg spotkania. Ciężko będzie Cracovii nawet o honorowe trafienie.

86'

Faulowany Mateusz Wawoczny.

84'

Strzelał groźnie Suvorov, ale ponad bramką.

82'

Boljević bardzo niecelnie dośrodkowuje w pole karne gospodarzy.

81'

Małkowski w miejsce strzelca pierwszej bramki dla GKS-u Tychy - Marcina Folca.

80'

Żółtą kartką ukarany Dąbrowski.

78'

Obrona Cracovii jakby zahipnotyzowana. Nieupilnowany Maciej Mańka i Tyszanie coraz bliżej ligowego zwycięstwa.

77'

GOOOOOOOOOOOOL!!! 2:0!!!!!! Piotr Rocki z rzutu wolnego i Maciej Mańka strzałem głową pokonuje Krzysztofa Pilarza!

77'

Rzut wolny dla GKS-u Tychy.

76'

Zamieszanie pod bramką Misztala! Strzelał Boljević, ale obronił bramkarz GKS-u Tychy!

74'

Świetnie w dniu dzisiejszym gra defensywa GKS-u Tychy!

74'

Suvorov bardzo groźnie, ale wybija piłkę Misztal.

73'

Ostatnia zmiana w Cracovii. Zejdler za Dudzica.

71'

Strzał głową wprowadzonego Zunicia. Piłka poleciała jednak nad bramką strzeżoną przez Krzysztofa Pilarza.

70'

Zunić w miejsce Bukowca.

69'

Do zmiany szykuje się już Ivica Zunić.

69'

Zaostrzył nam się mecz w ostatnich minutach.

68'

Straus fauluje Mańkę przed polem karnym i otrzymuje żółtą kartkę.

67'

Żółta kartka dla Mateusza Bukowca po faulu na Strausie.

63'

Zmiana także w GKS-ie. Za Babiarza wchodzi Wawoczny.

63'

Kolejna zmiana w Cracovii. Suvorov w miejsce Bernhardta.

61'

Bramka dla GKS-u zdecydowanie ożywiła to spotkanie.

61'

Kapitalne uderzenie z dystansu Strausa, broni Mistztal!

59'

Na spalonym Dudzic.

58'

Dośrodkowanie Mańki wyłapuje Krzysztof Pilarz.

58'

Żółta kartka dla Budzińskiego, który dopiero co pojawił się na placu gry.

56'

Zmiana w Cracovii. Schodzi Szeliga, wchodzi Budziński.

55'

Mecz przypomina pojedynek Celticu Glasgow z FC Barceloną. Jedni atakują, drudzy strzelają.

55'

GOOOOL! Dośrodkowanie z rzutu rożnego Piotra Rockiego i bramkę dla GKS-u Tychy strzałem głową zdobywa Marcin Folc!

54'

Na dośrodkowanie zdecydował się Maciej Mańka i wywalczył rzut rożny.

53'

52'

Bartłomiej Babiarz ukarany żółtą kartką przez arbitra Jarosława Rynkiewicza.

49'

Sam na sam z Misztalem stanął Boljević, ale nie wykorzystał znakomitej sytuacji!

46'

Sędzia rozpoczyna drugą połowę meczu.

12:57

Piłkarze powoli wybiegają na boisko, aby rozpocząć drugą połowę meczu.

12:51

GKS Tychy broni się w dzisiejszym spotkaniu bardzo mądrze. Cracovia próbuje, ale nie potrafi sforsować dobrze grających w defensywie Tyszan.

46'

Po pierwszych 45-minutach gry wynik 0:0 ze wskazaniem na Cracovię.

47'

"Strzał rozpaczy" w wykonaniu Mateusza Żytko.

45'

Sędzia dolicza do pierwszej połowy 60 sekund.

44'

Żółtą kartką ukarany Mateusz Kupczak.

43'

Cracovia przejęła inicjatywę w tym spotkaniu.

43'

Po raz kolejny fenomenalnie uderzał spoza "16" Boljević, ale jeszcze lepiej zachował się Misztal i sparował piłkę na rzut rożny!

41'

Świetna akcja Boljevicia! Piłkarz Cracovii uderzył jednak obok słupka.

39'

Żytko uderzał głową, ale wysoko nad poprzeczką.

38'

Kapitalne uderzenie Boljevicia i piłkę nad poprzeczką przenosi Piotr Misztal!

37'

Mamy bardzo mało przerw w grze, ale na boisku, w dniu dzisiejszym niewiele się dzieje.

32'

Groźnie dośrodkowywał z rzutu rożnego Rocki!

30'

Dośrodkowywał z prawej strony Chomiuk, ale wyłapał to dośrodkowanie Pilarz.

29'

Cracovia stara się podejść pod pole karne gospodarzy, ale obrońcy z Tych grają dziś w defensywie niemal bezbłędnie.

26'

Groźne uderzenie Szeligi, ale piłka przeleciała nad poprzeczką.

26'

Świetne wejście w pole karne BERNHARDTA , wybija piłkę na rzut rożny Kopczyk.

24'

Piknikowa atmosfera na trybunach udzieliła się także piłkarzom. Mało dziś ciekawej gry po obu stronach.

22'

Bardzo ostry faul Sławomira Szeligi na Babiarzu i żółta kartka dla zawodnika Cracovii.

19'

Opatrywany na boisku Mateusz Bukowiec, powoli podnosi się z murawy.

19'

Żółta kartka dla Andraża Struny.

18'

Po kwadransie gry więcej przy piłce zawodnicy "Pasów", ale to Tyszanie groźniej atakowali.

16'

Kupczak zdecydował się na uderzenie, ale znów na posterunku Krzysztof Pilarz.

15'

Dośrodkowywał Rocki, akcję zamykał niecelnym strzałem głową - Kopczyk.

14'

I jeszcze jeden korner dla GKS-u Tychy.

14'

Kapitalny strzał Bukowca, ale jeszcze lepiej spisuje się Pilarz! Rzut rożny dla gospodarzy.

12'

Groźny strzał Szeligi. Broni Piotr Misztal.

10'

I dają znać o sobie kibice GKS-u Tychy, którzy głośnym dopingiem spoza stadionu dopingują swoich ulubieńców.

9'

Na rajd przez połowę boiska zdecydował się Maciej Mańka, wywalczył rzut rożny dla gospodarzy.

8'

Szeliga uderzał na bramkę, ale bardzo niecelnie.

6'

Dośrodkowywał Chomiuk, ale piłkę złapał Pilarz.

5'

Jak na razie gra toczy się w środkowej części boiska. Żaden z zespołów nie jest skłonny zaatakować rywala.

3'

Cracovia rozgrywa atak pozycyjny.

1'

Mecz rozpoczynają zawodnicy Cracovii.

12:01

Zawodnicy wychodzą na plac gry.

11:58

Około 30 kibiców gospodarzy zjawiło się w okolicach stadionu i będą dopingować swój zespół zza ogrodzenia.

11:55

W składach obydwu zespołów bez większych niespodzianek. Na ławce rezerwowych GKS-u Tychy: Marek Ignaz, Mariusz Masternak, Ivica Zunic, Łukasz Małkowski, Mateusz Wawoczny, Jakub Bąk, Dawid Jarka. Na ławce rezerwowych Cracovii zasiądą: Marcin Skrzeszewski, Krzysztof Danielewicz, Krzysztof Nykiel, Bojan Puzigaca, Alexandru Suvorov, Łukasz Zejdler, oraz Marcin Budziński.

11:50

Przed rozpoczęciem spotkania, zachęcamy wszystkich do przeczytania zapowiedzi z dzisiejszego meczu.Zapowiedź

11:48

Witamy Państwa ze Stadionu Miejskiego w Jaworznie, gdzie już za 15 minut zmierzą się ze sobą ekipy GKS-u Tychy i Cracovii Kraków. Mecz odbędzie się bez udziału publiczności, ze względu na karę nałożoną na kibiców gospodarzy przez PZPN.