Sandecja Nowy Sączsandecja nowy sącz
1 : 0
Górnik ŁęcznaGórnik Łęczna
19:00

Po słabej grze i bramce Aleksandra z rzutu karnego Sandecja pokonała Bogdankę Łęczna, 1:0, dzięki czemu godnie pożegnała się ze swoimi kibicami. Za śledzenie relacji LIVE dziękuje Marcin Rogowski

93'

Koniec meczu!!

91'

Sanchez za Aleksandra

90'

Sędzia doliczył trzy minuty do drugiej połowy

89'

Dośrodkowanie Irie pewnie wyłapał Cabaj

87'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, w polu karnym głową uderzał Midzierski i tylko Cabaj uratował gospodarzy przed stratą bramki!

18:45

Polub nas na Facebooku! Sandecja Nowy Sącz w Ekstraklasa.net:

18:45

86'

Oziemczuk uderzył z dystansu, ale prosto w ręce Cabaja

81'

Za to samo kartkę dostał Pesir

81'

Za dyskusję z arbitrem ukarany Świątek

80'

Dośrodkowanie Nikitovica z rzutu wolnego pewnie wybił Cabaj

18:39

79'

Irie za Zubera

78'

Dośrodkowanie Wilczyńskiego na rzut rożny wybił obrońca

74'

Za faul na wychodzącym Świątku żółtą kartką ukarany Renusz

71'

Z rzutu wolnego dośrodkował Nikitović, ale tak beznadziejnie, że piłką wyszła na aut

71'

Żółtą kartką ukarany Mróz

70'

Wilczyński w miejsce Szeligę

69'

Z rzutu wolnego uderzał "Bury", ale trafił prosto w mur

66'

Z rzutu wolnego dośrodkował Nikitović, w polu karnym głową uderzał Paluch, ale wysoko nad bramką

18:22

18:21

18:20

Na stadionie jest dzisiaj około 1,2 tyś kibiców (brak fanów gości)

61'

Z rzutu wolnego dośrodkował Nikitović, ale prosto w ręce Cabaja

59'

Oziemczuk zagrał przed pole karne do Pesira, ale strzał Czecha poleciał obok bramki

57'

Wiśniewski jak na tacy wyłożył piłkę Szelidze, ale strzał młodego pomocnika Sandecji w genialny sposób obronił Prusak!

56'

Paluch za Mandrysza

56'

Po wybiciu piłki poza pole karne dopadł do niej Mandrysz, ale jego strzał poleciał wysoko nad bramką

54'

Żółta kartka dla Kowalskiego za faul w środku pola

18:12

50'

Szeliga płasko dośrodkował w pole karne, tam w piłkę trafił Midzierski i niewiele brakowało, by zdobył bramkę samobójczą!

46'

Schodzi Leśniak, wchodzi Świątek

46'

Pielach za Łukasiewicza

46'

Bogdanka rozpoczyna drugą połowę!!

17:52

Przez całą pierwszą połowę to Bogdanka przeważała, to Bogdanka grała w piłkę, ale to Sandecja strzeliła bramkę. Jednak jeśli gospodarze chcą utrzymać prowadzenie to zdecydowanie muszą poprawić swoją grę. Na drugą połowę zapraszam za około 15 minut

46'

Koniec pierwszej połowy!!

17:48

45'

Sędzia doliczył minutę do pierwszej połowy

40'

Oziemczuk uderzył z ostrego kąta, piłka która trafiła w słupek wróciła na plac gry, dopadł do niej Pesir, ale mając przed sobą pustą bramkę przestrzelił!

17:43

Kapitan Sandecji uderzył w lewy róg bramki, Prusak rzucił się w prawy, przez co piłka zatrzepotała w siatce

39'

GOOOOOOL!! 1:0!! Arkadiusz Aleksander

38'

Szeliga faulowany w polu karnym i mamy karny dla Sandecji. A żółtą kartką za ten faul ukarany Kalkowski

17:39

35'

Burkhardt dostał dobre podanie, mógł wyjść oko w oko z bramkarzem, ale złym przyjęciem wszystko zepsuł

34'

Po dośrodkowaniu Nikitowica głową uderzał Benkowski, ale prosto w ręce Cabaja

31'

Zamieszanie przed polem karnym gości kończy się niecelnym strzałem Mroza

30'

Aleksander dostał dobre podanie, oddał strzał z pierwszej piłki, ale tak beznadziejny, że piłce było bliżej do chorągiewki narożnej niż do słupka

29'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę poza pole karne wybili obrońcy Sandecji

28'

W narożniku boiska Petran faulował Renusza

27'

Z rzutu wolnego uderzył "Bury",ale nie ma bramki, bo świetną interwencją popisał się Prusak!

25'

Renusz chciał minąć Makucha, ale dobrze ustawiony zawodnik Sandecji wybił piłkę na rzut rożny

22'

Mróz zagrał do Leśniaka, ale tego uprzedził obrońca i wybił piłkę na aut

17:22

Sandecja gra dzisiaj w tradycyjnych biało-czarnych strojach. Natomiast zawodnicy Bogdanki cali są na czarno

17:21

17:21

17'

Pesir dośrodkował w pole karne, tam najlepiej znalazł się Oziemczuk, ale jego strzał głową poleciał nad poprzeczką

16'

Mróz uderzył z dystansu i tylko dobra interwencja Prusaka uratowała gości!

15'

Zuber ukarany żółtą kartką za faul na Szelidze

14'

Renusz wrzucił w pole karne i gdyby Oziemczuk nie minął się z piłką to Bogdanka, by prowadziła!

13'

Mroziński przegrał pojedynek biegowy z Pesirem, ale na szczęście dla Sandecji, ofiarną interwencją zablokował jego dośrodkowanie

11'

Oziemczuk uderzył z linii pola karnego, ale jego strzał został zablokowany

8'

Dośrodkowanie "Burego" spadło na głowę Wiśniewskiego, ale jego strzał minął lewy słupek bramki

5'

Makuch nie przeciął długiej piłki do Renusza, ten ją przejął, ale przegrał pojedynek sam na sam z Cabajem!

4'

Szeliga zgrał długą piłkę w kierunku Kowalskiego, ale za mocno i od autu rozpoczną goście

2'

Kalkowski uderzył z rzutu wolnego i tylko dobra interwencja Cabaja ratuje gospodarzy!

1'

Zółta kartka dla Mrozińskiego za faul na Oziemczuku

1'

Sandecja rozpoczyna mecz!!

17:01

Minuta ciszy, by upamiętnić zmarłego Jana Płachtę

17:00

Zawodnicy są już na murawie stadionu w Nowym Sączu. Oznacza to, że tylko kilka chwil dzieli nas od rozpoczęcia spotkania

16:49

Sędzia Małek zaprosił zawodników do szatni, by mogli się przygotować do rozpoczęcia spotkania

16:33

16:32

16:31

16:30

Na przedmeczowej rozgrzewce pojawili się zawodnicy obu drużyn

16:27

Ławka rezerwowych Bogdanki: Paweł Socha, Mateusz Pielach, Ricardo Silva Faria, Tomasz Tymosiak, Grzegorz Wojdyga, Michał Paluch, Toshikazu Irie

16:26

Ławka rezerwowych Sandecji: Paweł Zwoliński, Wojciech Wilczyński, Mateusz Młynarczyk, Ruben Sanchez, Adrian Świątek

16:25

Zupełnie inaczej wyglądała ostatnia kolejka w wykonaniu zawodników Bogdanki, którzy na własnym boisku pokonali Polonię Bytom, 3:1. Dwie bramki dla Łęcznian zdobył Dawid Sołdecki, a jedną dorzucił Michał Zuber. Bogdanka nieco sennie rozpoczęła to spotkanie, bo w 12. minucie przegrywała jedną bramką, ale jeszcze przed przerwą odrobiła straty. W drugiej połowie jej przewaga ani przez chwilę nie podlegała żadnej dyskusji, dzięki czemu pewnie wygrała to spotkanie.

16:20

W ostatniej kolejce Sandecja na wyjeździe uległa Cracovii, 1:0. Mimo porażki zawodnicy z Nowego Sącza byli bardzo chwaleni, ponieważ pokazali prawdziwy góralski charakter. Sam mecz, szczególnie w końcówce, był bardzo dobrym oraz emocjonującym widowiskiem i tak naprawdę niewiele zabrakło, by Sandecja w końcówce doprowadziła do wyrównania.

16:15

16:10

Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

16:05

Czy Sandecja podniesie się z kolan po trzech porażkach z rzędu? Czy też Bogdanka wróci do Łęcznej z trzema punktami? A może padnie remis? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach.

16:00

Serdecznie witam Państwa w relacji LIVE z meczu 16. kolejki pierwszej ligi, w którym to Sandecja Nowy Sącz na własnym stadionie podejmować będzie GKS Bogdankę Łęczna. Obszerną zapowiedź spotkania można przeczytać TUTAJ