Niedziela, 11 listopada 2012, godz. 12:30
0 : 3
zawiszaZawisza Bydgoszcz
1. połowa0 : 2
96'

Kończy męczarnie zawodników na boisku sędzia z Słupska. Flota przegrywa z Zawiszą 0:3. Za wspólne 90 minut dziękuje Szura Bartłomiej i zapraszam na kolejne relacje LIVE na Ekstraklasa.net

91'

Aż 5 minut dolicza sędzia do drugiej połowy.

88'

Śpiączka mija Kaczmarka i będąc przed pustą bramką...wypada z piłką poza linię końcową

88'

Drygas ukarany za faul na Niewiadzie

86'

Jankowski zmienia Ostalczyka

86'

Wydaje się, że wszyscy już na boisku czekają na ostatnie gwizdek sędziego

84'

Zamieszanie w polu karnym Zawiszy kończy się rzutem rożnym

82'

Hermes z daleka....oczywiście na wiwat!! Nudny w Świnoujściu straszne !!!!!!!!!!

79'

Przypadkowe uderzenie w twarz kolanem przez Olszara golkipera gości jednak Kaczmarek szybko się podniósł

78'

Krzysztof Bodziony strzela na wiwat na bramkę Kaczmarka

78'

Agresywnie próbuje w polu karnym atakować Śpiączka Skrzyńskiego ale doświadczony zawodnik z Bydgoszczy świetnie radzi sobie i od bramki zacznie Kaczmarek

74'

100% okazję na strzelenie bramki marnuje Olszar z 5 metrów kierując piłkę obok słupka!!!

73'

Seria zmian w zespołach obu drużyn. Chałas za Leśniewskiego

71'

Ostatnia zmiana w zespole Floty. Wrzesień za Arifovica

70'

Pierwsza zmiana w zespole Zawiszy. Aktywny Błąd opuszcza boisko

68'

Znów Adrian Błąd próbuje uderzać na bramkę ale piłka przelatuje obok słupka

66'

Strzał Błąda kapitalnie broni Kasprzik a dobijający Leśniewski był na pozycji spalonej

63'

Bodziony z 25 metrów nad bramką Kaczmarka. Nie idzie dziś zupełnie liderowi

62'

Chwilowa przewaga w tym meczu należy do gospodarzy - jednak czy Flota będzie w stanie choć raz dziś pokonać Kaczmarka?

60'

Niedziela próbował wykorzystać błąd Kaczmarka ale jego dośrodkowanie wybił Hermes na korner

59'

Sędzia zdecydował, że Masłowski był faulowany w środku pola i odgwizdał rzut wolny dla gości

59'

Awizowana zmiana. Śpiączka na boisku

58'

Za moment na boisku pojawi się napastnik Śpiączka - jednak czy Flota jest w stanie jeszcze coś zmienić w tym meczu?

55'

Nnamani za faul na Błądzie ogląda kartkę koloru żółtego

55'

G o o o o o o l l l l l l !!!! Koronkowa akcja gości, błąd obrony Floty i goście już chyba dobijają gospodarzy. Ostalczyk z 9 metrów trafia do pustej bramki!!

53'

Pierwsze 7 minut bez jakiś spontanicznych ataków gospodarzy. Flota być może jest bardziej aktywna ale goście spokojnie kontrolują mecz

51'

Ivan Udarević po dośrodkowaniu Opałacza główkuje tuż obok słupka

50'

Sebastian Olszar za faul otrzymuje 4 żółtą kartkę i tym samym zakończył już rundę jesienną bo w ostatnim meczu musi pauzować

47'

Szansa Zawiszy już na początku drugiej połowy na podwyższenie rezultatu ale najpierw Masłowski a po chwili Leśniewski nie zagrali dokładnie i obrońcy ze Świnoujścia zażegnali niebezpieczeństwo

46'

Zaczynamy drugą połowę!

46'

Pierwsza zmiana w zespole Floty

13:31

Piłkarze wracają na boisko

46'

Sędzia kończy 1 połowę po której Zawisza prowadzi 2:0. Zapraszam po przerwie

45'

Minuta doliczona

44'

Nie - Arifović prosto w ręce bramkarza

43'

Czy Flota zdobędzie bramkę kontaktową jeszcze przed przerwą. Za moment będziemy mieli rzut wolny z 20 metrów dla gospodarzy

42'

G o o o o o o l l l l l l l ! ! ! ! ! ! Po kapitalnym rozegraniu Zawistowskiego z Błądem rzutu wolnego ten drugi kapitalnie uderzył z narożnika pola karnego i piłka wpadła do siatki nad bramkarzem!!!

39'

Olszar musi opuścić boisko po tym jak pomocy udzielał mu sztab medyczny. Po chwili jednak sędzia Piasecki pozwala mu wejść na murawę

36'

10 minut do końca pierwszej połowy i niewiele zmienia się obraz gry. Zawisza kontroluje spotkanie a Flota nie potrafi stworzyć naprawdę klarownej sytuacji pod bramką Kaczmarka

34'

Błąd uderza z pierwszej piłki z 20 metrów nad poprzeczką

32'

Za głębokie dośrodkowanie Fryca i od bramki zacznie Wojciech Kaczmarek

31'

Paweł Zawistowski za niebezpieczne zagranie otrzymuje żółtą kartkę

30'

Masłowski gdyby doszedł do piłki będąc 3 metry przed pustą bramką to goście prowadziliby już dwoma bramkami

28'

Przepiękne uderzenie Adriana Błąda z 30 metrów fenomenalnie broni Kasprzik

27'

Flota od własnej bramki próbuje rozpocząć akcje ofensywną, która dałaby gospodarzom bramkę wyrównającą

26'

Przewaga optyczna Zawiszy w tym spotkaniu jest bardzo widoczna.

23'

Arifovic do Nnamaniego który jednak uderza bardzo niedokładnie

20'

Zawistowski wrzuca piłkę w pole karne jednak Niewiada wybija piłkę. Dopada do niej Strąk ale jego zablokowane uderzenie spokojnie łapie bramkarz gospodarzy.

20'

Podanie Drygasa do Ostalczyka w ostatniej chwili przecina Opałacz

18'

Olszar z 20 metrów uderza jednak zdecydowanie za wysoko nad bramką Kaczmarka

17'

Ensar Arifović na spalonym

13'

Ale okazja Floty !!! Patryk Fryc fantastycznie wyrzucił piłkę w pole karne z autu a głową w poprzeczkę uderzał Zalepa!!

11'

Pierwsze 10 minut to przewaga gości, którzy kontrolują spotkanie nie dopuszczając graczy Floty za blisko swojej bramki

10'

Akcja dwójki Leśniewski-Masłowski ale ten drugi uderza nad bramką Kasprzika

8'

Ostalczyk na spalonym

8'

Marek Niewiada ukarany żółtą kartką za faul

6'

Za komentowanie decyzji arbitra Leśniewski otrzymuje kartkę

4'

Po rzucie rożnym dla gospodarzy piłkę od bramki wprowadzać będą goście

3'

Flota próbuje odrobić stratę bramki ale obrońcy Zawiszy radzą sobie z zagraniem zawodników trenera Nowaka

1'

G o o o o o l l l l l l !!!!!! Rafał Leśniewski zaskakuje Kasprzika strzałem pod poprzeczkę po błędzie obrony !!!

1'

Zaczynają gospodarze!!

12:28

Piękna pogoda w Świnoujściu, dobrze przygotowane boisko. Sędzia międzynarodowy 36-letni Dawid Piasecki wyprowadza obie drużyny na boisko

12:28

Rezerwa gości: Chałas, Wójcicki, Ciechanowski, Hrymowicz, Jankowski, Kopacz, Skowroński

12:26

Rezerwa Floty: Waśków, Chyła, Jasiński, Niedziela, Śpiączka i Wrzesień

12:20

Po słabych występach trener Zawiszy podał się do dymisji jednak ta nie została przyjęta przez właściciela klubu

12:08

Zawisza jest w ogromnym kryzysie - po początkowych świetnych występach ostatnio podopieczni Jurija Szatałowa nie potrafią wygrać.

11:59

Już za pół godziny początek szlagierowego starcia w 1. lidze. Liderująca Flota podejmuje będącą w kryzysie Zawiszę. Na relację LIVE z tego meczu zapraszam bardzo serdecznie