Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
0 : 0
Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
93'

Rafał Rokosz kończy spotkanie. Olimpia Grudziądz - Teremalica Bruk-Bet Nieciecza 0:0

93'

Horvath za Kaczmarczyka.

90'

Sędzia dolicza 3 minuty do drugiej części spotkania.

89'

Grischok za Ruszkula.

89'

Zółtą kartką ukarany Lipecki.

86'

Piłkarze wymieniają cios za cios w postaci dobrych sytuacji.

83'

Dośrodkowanie Pawlusińskiego wyłapuje Wróbel. Znakomita interwencja bramkarza Olimpii.

80'

Zmiana w szeregach gospodarzy. Boisko opuścił Kryszak, w jego miejsce Gawęcki

80'

Ożywiło nam się spotkanie. Oba zespoły grają bardziej agresywnie. Masażyści mają ręce pełne roboty, bowiem raz po raz któryś z zawodników leży na murawie.

77'

Zółtą kartką ukarany Kryszak.

71'

Dobry strzał Szczota, jednak broni Nowak.

68'

Druga zmiana w szeregach gości. Pawlusiński za Jareckiego.

65'

Dalibor Pleva na bramkę Wróbla. Bramkarz gospodarzy wybija piłkę przed siebie, dobija Caglarz, ale był na pozycji spalonej.

63'

Na zmianę zdecydował się także trener Asensky. Szczot za Frańczaka.

61'

Lepiej przez pryzmat pierwszej połowy patrząc, prezentuje się druga część spotkania. Gra stała się bardziej agresywna, a oba zespoły raz po raz tworzą sobie sytuacje. Jednak wciąż brakuje celnych strzałów.

57'

Zmiana w drużynie gospodarzy Drozdowicz za Szczoczarza.

50'

Zółtą kartką ukarany Pleva.

48'

Rzut wolny dla gości, ale pewnie broni Wróbel.

47'

Zółtą kartką ukarany Kłus.

46'

Rozpoczęła się druga połowa spotkania.

13:58

Miejmy nadzieję, że w drugiej części spotkania zobaczymy więcej dobrych sytuacji( których w tym meczu było jak na lekarstwo) oraz tego, co kibice lubią najbardziej czyli widowiskowych bramek.

13:50

Bezbramkowy remis trafnie odzwierciedla to co działo się na boisku. Praktycznie nie dane nam było obserwować żadnego groźnego strzału zarówno w wykonaniu gości jak i gospodarzy.

45'

O minutę dłużej potrwa pierwsza połowa spotkania.

37'

Żółty kartonik za nieczyste wejście ujrzał Adam Cieśliński.

29'

Obie ekipy starają się przeprowadzać swoje akcje, ale dobra gra w linii obrony zarówno gości jak i gospodarzy skutecznie uniemożliwia oddanie dobrego strzału.

20'

Żółtą kartką ukarany Woźniak.

15'

Leżał w polu karnym Olimpii jeden z zawodników gości, ale sędzia nie dopatrzył się faulu.

10'

Puki co nudne spotkanie w Grudziądzu. Obie ekipy starają się wypracować sobie sytuacje, ale nie wiele z tego wynika.

4'

Sporo niedokładności w szeregach obu ekip. Gra toczy się głównie w środkowej części boiska.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego. Rozpoczynają goście.

12:58

Zawodnicy obu zespołów ponownie pojawili się na murawie. Już za chwilę rozpoczną oni zmagania o punkty.

12:51

Zawodnicy opuścili już płytę boiska. Coraz mniej czasu pozostało do pierwszego gwizdka.

12:50

Słoneczna pogoda i bezchmurne niebo na pewno przyciągnie wielu sympatyków piłki nożnej na pożegnanie rundy jesiennej w Grudziądzu.

12:46

Do rozpoczęcia spotkania pozostało 15 minut. Zawodnicy obu drużyn rozgrzewają się na płycie boiska.

12:39

Termalica Bruk-Bet NIeciecza: Nowak, Pielorz, Czerwiński, Nalepa, Pleva, Lipecki, Horvath, Ceglarz, Jarecki, Piątek Szczoczarz Ławka rezerwowych: Budka, Drozdowicz, Kaczmarczyk, Pawłowski, Pawlusiński, Rybski, Sobczak.

12:36

Olimpia Grudziądz: Wróbel, Woźniak, Staniek, Łabędzki, Pisarczuk, Rogalski, Kłus, Kryszak, Frańczak, Ruszkul, Cieśliński. Ławka rezerwowych: Osiecki, Adamczyk, Gawęcki, Szczot, Grischok, Mazurkiewicz, Abramowicz