Kolejarz StróżeKolejarz Stróże
90'

Koniec meczu. Okocimski Brzesko 1:1 Kolejarz Stróże.

90'

Piłka poszybowała nad bramką. Tymczasem na trybunach zapanowała euforia. Chwilę przez wyrównującą bramką, niektórzy kibice już opuszczali stadion, nie wierząc w powodzenie swojej drużyny.

90'

90'

Okocimski idzie za ciosem i atakuje. W ciągu jednej akcji dwie żółte kartki dla zawodników Kolejarza - Niane i Szufryna. Rzut wolny Dla Okocimskiego 25 metrów od bramki.

89'

Cudowny strzał Pawła Pyciaka zza pola karnego w samo okienko. Bramkarz Kolejarza był bez szans!

87'

Zmiana w drużynie Kolejarza. Kamil Nitkiewicz za strzelca bramki, Macieja Kowalczyka.

86'

Okocimski atakuje, ale wciąż nie mogą zakończyć akcji strzałem.

84'

Druga żółta, w konsekwencji czerwona kartka, dla Michała Gryźlaka, za bardzo brutalny faul na Mateuszu Wawryce. Piłkarzowi Okocimskiego na szczęście nic się nie stało. Zaledwie 30 minut spędził na boisku Gryźlak, Czy Kolejarz w "10" utrzyma prowadzenie?

82'

Tym razem fatalne dośrodkowanie z rzutu rożnego Marcina Szałęgi. Piłka poza linią boiska.

81'

Kolejne dośrodkowanie aktywnego Szałęgi. Obrońcy Kolejarza wybijają piłkę na rzut rożny.

80'

Marcin Szałęga dośrodkował piłkę w połę karne, ale piłka po uderzeniu Tomasza Ogara nie doleciała nawet do bramki.

78'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego pewnie wyłapuje Konrad Forenc, który dodatkowo jest faulowany.

76'

Michał Gryźlak ukarany żółtą kartką za faul.

75'

Kibice, wieloma niecenzuralnymi okrzykami, pokazują co myślą o poziomie meczu, jak i wyniku.

73'

Za mocne podanie na do Piotra Darmochwała, który nie zdążył do piłki. Od bramki Konrad Forenc.

70'

Wiele niecelnych podań z obydwu stron. Okocimski pomimo niekorzystnego rezultatu, jakoś specjalnie nie próbuje póki co odwrócić losów meczu.

68'

Ostatnia zmiana trenera Łętochy. Ogar zmienia Zaniewskiego.

66'

Kolejna zmiana. Na boiska pojawia się Łukasz Bocian w miejsce Krzysztofa Gajtkowskiego.

64'

Dośrodkowanie w pole karne Konrada Wieczorka. W walce o o piłkę faulował jednak Piotr Darmochwał.

62'

Druga zmiana w ekipie Okocimskiego. Za Tomasza Baligę, wchodzi Valentin Jeriomenko

61'

Zawodnicy ze Stróż za namową trenera cofnęli się na własną połowę i czekają na okazje do kontry.

60'

Strzał z 30 metrów Konrada Wieczorak. Bardzo niecelnie

59'

miana w zespole gospodarzy. Trener Łętocha woli nie ryzykować czerwonej kartki Litwiniuka, na boisku w jego miejsce pojawił się Paweł Pyciak.

58'

Mateusz Wawryka wbiegł z piłką w pole karne Kolejarza, jednak odskoczyła mu piłka, którą złapał Konrad Forenc.

56'

Żółta kartka dla iwana Litwiniuka, za faul na Gajtkowskim, który jest teraz opatrywany za linią boczną.

54'

Pierwsza zmiana. Opatrywanego chwilę wcześniej Adama Giesę zastępuje Michał Gryźlak

53'

Gol dla Kolejarza!! Piękne podanie Adama Giesa, do wychodzącego Kowalczyka, który znalazł się w sytuacji sam na sam z Dawidem Mieczkowskim i strzałem po ziemi dał prowadzenie gościom ze Stróż!

51'

Przy linii bocznej opatrywany jest Adam Giesa.

50'

OKS

50'

Adam Giesa wpadł w pole karne Okocimskiego, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane. Rzut rożny.

49'

Na trybunach pojawiło się trochę nowych kibiców.

47'

Rzut wolny dla Okocimskiego z około 30 metrów. Dośrodkowywał w pole karne Wojcieszyński, ale obrońcy Okocimskiego wybili piłkę.

46'

Drugą połowę rozpoczęli piłkarze Kolejarza.

17:58

Zawodnicy wybiegli już na murawę i za chwilę rozpocznie się druga połowa. Miejmy nadzieję, że w drugivh 45 minutach obejrzyy ciekawsze widowisko.

17:50

Stadion OkocimskiegoStadion Okocimskiego

17:46

O tym, że w meczu nie działo się wiele ciekawego, może świadczyć fakt, że sędzia nie doliczył do pierwszej połowy ani jednej minuty, jakby chciał jak najszybciej zakończyć te męki. Oby trenerzy w przerwie zmobilizowali piłkarzy.

45'

Koniec pierwszej, niezbyt ciekawej połowy. Niecały 1000 kibiców zgromadzony na meczu nie może być zadowolony z poziomu widowiska.

43'

Błąd Wieczorka, który stojąc niedaleko własnego pola karnego, minął się z piłką, kopniętą z głębi pola. Na jego szczęście nie było zanim żadnego zawodnika Kolejarza.

40'

Indywidualna akcja Wojcieszyńskiego, który odegrał piłkę do Piotra Darmochwała, którego dośrodkowanie zablokowali obrońcy Kolejarza. Kolejny rzut rożny.

38'

Pierwszy rzut rożny w meczu. Dla Okocimskiego. Po dośrodkowaniu Marcina Szałęgi, piłkę przejeli obrońcy Kolejarza

37'

Pierwszy strzał w światło bramki, oddany z 25 przez Łukasza Zaniewskiego. Jednak bardzo słaby i Konrad Forenc bez problemu złapał piłkę.

33'

Indywidualna akcja Janusza Wolańskiego, który w końcowej fazie akcji odegrał piłkę do Macieja Kowalczyka, który jednak faulował obrońcę Okocimskiego

30'

Zawodnicy Okocimskiego szybko rozegrali między sobą piłkę, jednak futbolówka zagrana w pole karne przez Marcina Szałęgę nie dotarła do nikogo.

28'

W ostatnich minutach, to Kolejarz przejął kontrolę i rozgrywają piłkę coraz bliżej bramki przeciwników.

26'

Janusz Wolański zauważył daleko stojącego od bramki Dawida Mieczkowskiego i uderzył z 40 metrów niewiele nad bramką!

24'

Chwilę przerwy w grze z powodu niegroźnego urazu Dariusza Walęciaka, piłkarze obu drużyn wykorzystali na uzupełnienie płynów w organizmie.

22'

Żółta kartka dla Konrada Wieczorka, za atak na nogi Macieja Kowalczyka.

20'

Warto także dodać, że kibice nie prowadzą dziś dopingu.

18'

Bardzo ostre wejście Iwana Litwiniuka. Sędzia nie pokazał jednak żółtej kartki.

17'

Maciej Kowalczyk po podaniu z głębi pola wychodził na czystą pozycję, jednak sędzia odgwizdał spalonego.

15'

Na trybunach poniżej 1000 kibiców.

14'

Łukasz Zaniewski ambitnie powalczył o piłkę z dwoma obrońcami Kolejarza. Sędzia orzekł jednak, że napastnik pomagał sobie w niedozwolony sposób. Widać dużą chęć do gry tego zawodnika

12'

Można się było spodziewać zdecydowanie większej ilości kibiców. Tymczasem niewielu fanów obserwuje debiut swoich piłkarzy w I lidze w Brzesku.

10'

Gracze Kolejarza szybko rozegrali rzut wolny w okolicach pola karnego Okocimskiego. Obrona "Piwoszy" jednak na razie pewnie i bezblędnie.

8'

Wrzutka w pole karne Marcina Szałęgi, jednak nikt nie zdołał przejąć piłki.

8'

Drużyna z Brzeska cały czas kontroluje grę, spokojnie rozgrywając piłkę, pomiędzy biegającymi piłkarzami Kolejarza.

6'

Pierwsza groźna akcja Okocimskiego. Konrad Wieczorek wbiegł z piłką w pole karne Kolejarza i dograł do Piotra Darmochwała, który uderzył bez przyjęcia. Obok bramki.

4'

Od pierwszych minut pressing Kolejarza, którego zawodnicy wysoko wyszli do spokojnie rozgrywających piłkę piłkarzy OKS-u.

3'

Gospodarze wykonywali rzut wolny z 40 metrów, ale źle go rozegrali i z okazji nic nie wyszło.

2'

Jak na razie gra toczy się w środkowej strefie boiska.

1'

Początek spotkania!

16:58

Kapitan Okocimskiego, odebrał właśnie pamiątkowy puchar za awans drużyny do I. ligi

16:56

Oba zespoły wychodzą już na boisko, za chwilę początek spotkania.

16:50

Patrząc na trybuny niewielkiego stadionu w Brzesku, widać, że dzisiejszy mecz nie zelektryzował fanów Okocimskiego. Trybuny wciąż świecą pustkami, pomimo pięknej pogody w Małopolsce.

16:45

W poprzedniej kolejce zarówno Okocimski, jak i Kolejarz wygrały swoje mecze 2:1. "Piwosze" pokonali na wyjeździe GKS Bogdankę w dramatycznych okolicznościach, natomiast zespół ze Stróż u siebie Miedź Legnica.

16:42

Na murawie trwa obecnie rozgrzewka obu zespołów, ale za chwilę piłkarze udadzą się do szatni.

16:38

Znamy już składy obu zespołów. Na ławce rezerwowych Okocimskiego: Aleksander Kozioł, Przemysław Bella, Rafał Cegliński, Valentin Jeriomenko, Tomasz Ogar, Paweł Pyciak i Mateusz Pawłowicz. Rezerwowymi Kolejarza są: Łukasz Lisak, Rafał Pietrzak, Kamil Nitkiewicz, Damian Michalik, Łukasz Bocian, Michał Gryźlak i Grzegorz Arłukowicz.

16:35

Witamy w relacji na żywo ze spotkania 3. kolejki rozgrywek o mistrzostwo pierwszej ligi, w którym Okocimski Brzesko na własny stadionie podejmie Kolejarza Stróże w meczu derbów województwa Małopolskiego.