Okocimski KS BrzeskoOkocimski KS Brzesko
94'

Koniec meczu. Kompromitacja łęcznian. Dziękujemy za śledzenie relacji.

94'

GOL. GOL DLA OKOCIMSKIEGO. OGAR CHWILĘ PO WEJŚCIU NA BOISKO, PO DOŚRODKOWANIU TRAFIA I OKS WYCHODZI NA PROWADZENIE.

94'

Ogar za Zaniewskiego

93'

Faul taktyczny i kolejne żółtko dla brzeszczana

92'

Arbiter przedłuża drugą połowę o 2 minuty

90'

Żółta kartka dla Zaniewskiego za przeszkadzanie w znowieniu gry

88'

Świetna centra świeżego Japończyka, ale niecelny strzał głową notuje Bogdanka

87'

Za Oziemczuka wchodzi Toshikazu Irie

85'

Dobry strzał z ostergo kąta Macieja Ropiejki. Piłka mija jednak okienko bramki pilnowanej przez Mieczkowskiego

84'

Valentin Jeriomenko zmienia Piotra Darmochwała

82'

Cisza w naszych komentarzach spowodowana jest poziomem gry w ostatnich kilku minutach. Ten mecz napewno nie będzie długo wspominany przez zawodników obu drużyn

77'

Bella 5 minut ! Bella 5 minut ! Krzyczał przed momentem Krzysztof Łętocha. Szykuje nam się druga zmiana w ekipie "Piwoszy"

76'

Pyciak za Szałęgę

74'

Kiks Urbańskiego, ale Mandrysz nie przewidział takiego zakończenia akcji i futbolówka w rękach Mieczkowskiego

70'

Kamil Oziemczuk strzela... nad trybuną ! Oby piłka nie trafiła w nadjeżdżający samochód, bo Kamil będzie miał spore problemy po meczu :)

68'

Mecz w Łęcznej wyraźnie stracił tempo. Do głosu powróciła Bogdanka, ale jej ataki rozbijane są przed polem karnym przez podopiecznych Krzysztofa Łętochy

64'

Żółtko dla Wojcieszyńskiego za ostre wejście w nogi Wojdygi

61'

W odpowiedzi Dawid Sołdecki, który został właśnie zmieniony przez Roberta Mandrysza.

59'

Strzał Marcina Szałęgi przechodzi wysoko nad poprzeczką. Okocimski gra o wiele pewniejszą piłkę, niż miało to miejsce w pierwszej połowie meczu.

58'

Michał Zuber zastępuje Sebastiana Szałachowskiego

56'

Sam na sam z Prusakiem wychodził Zaniewski, ale arbiter odgwizdał spalonego

54'

Lewą stroną nieskutecznie przedzierał się Midzierski, następnie po odbiorze strzał kapitana Bogdanki, Veljko Nikitovicia, blokują obrońcy Okocimskiego.

50'

Przed świetną szansą Oziemczuk, ale zamiast strzelać na bramkę niepotrzebnie podaje piłkę do Nikitovicia.

45'

Rozpoczynamy drugą część spotkania

46'

Koniec pierwszej połowy.

44'

I połowa przedłużona będzie o 2 minuty.

44'

Po zamieszaniu w polu karnym piłka wbita trafiła do Oziemczuka, ten główką w pole karne, a Ropiejko blisko drugiego trafienia. Wpadł jednak niefortunnie w bramkarza gości, a sędzia przerwał grę.

40'

Krótko trwające oblężenie bramki Mieczkowskiego, którego finałem był zablokowany strzał Szałachowskiego.

38'

Ale groźnie zrobiło się pod bramką brzeszczan! Najpierw wrzutka Ropiejki do Szałachowskiego, ale ten nie poradził sobie z obrońcami, a potem sam na sam Pesir zablokowany przez obrońcę w tak nieudolny sposób, że ten omal nie wbił piłki do własnej bramki!

36'

GOOOL! Wrzutka z prawej strony, i źle upilnowany Wojciech Wojcieszyński z główki obok bezradnego Prusaka.

34'

Sebastian Szałachowski po ziemi z dystansu, ale niecelnie.

33'

Nudno zrobiło się na stadionie w Łęcznej. Dużo gry w środku, wszystkie ataki rozbijają obrońcy, tak z jednej, jak i z drugiej strony.

28'

Ożywili się nieco zawodnicy Okocimskiego. Zaczęli odważniej atakować bramkę Sergiusza Prusaka.

24'

Ropiejko sam na sam z bramkarzem, ale na spalonym.

23'

Poprzeczka! Ależ kuriozum w Łęcznej! W wyprowadzeniu akcji Łęcznian przeszkodził... sędzia, co wykorzystali brzeszczanie i po kontrze i wrzutce ze skraju boiska z głowy uderzał Zaniewski.

21'

Piłkarze Bogdanki klepią sobie jak z dziećmi. Niesamowicie dużo miejsca mają Łęcznianie i świetnie to wykorzystują, jednak bez następnej korzyści bramkowej.

16'

Słupek! Przed sytuacją z rzutu rożnego Maciej Ropiejko. Piękny wolej!

15'

Piłkarze z Łęcznej prowadzą grę, a wszelaki zapędy ofensywne brzeszczan są rozbijane przez obronę gospodarzy.

11'

Piękna akcja zawodników Bogdanki i blisko kolejnej bramki. Długa piłka do Ropiejki, ten efektownie piętą do Oziemczuka, który odegrał sam na sam Ropiejce. Ten ostatni w ostatniej chwili powstrzymany przez Mieczkowskiego.

8'

Bogdanka w natarciu. To już trzeci rzut rożny dla gospodarzy.

6'

Zagranie główką między dwóch obrońców Pesira, Ropiejko wychodzi sam na sam z bramkarzem, mija go i po profesorsku z ostrego kąta umieszcza piłkę w siatce!

5'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Maciej Ropiejko!!

4'

Póki co możemy zaobserwować na boisku lekką przewagę gości.

2'

Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy. Wykonawcą Veljko Nikitović. Niebezpieczeństwo zażegnane przez Piwoszy.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i tym samym początek zawodów w Łęcznej. Rozpoczynają zawodnicy Okocimskiego.

16:54

Na stadionie w Łęcznej zgromadziło się około tysiąca sympatyków futbolu. Brak przyjezdnych z Brzeska.

16:51

Zawodnicy obu drużyn już przygotowują się do wyjścia na mecz. Sędzia gwizdkiem wezwał do stawienia się przy tunelu prowadzącym na płytę boiska.

16:34

Zawodnicy Okocimskiego już na płycie boiska w rozgrzewce.

16:16

Zawodnicy Bogdanki wyszli na rozgrzewkę.

16:16

Ławka rezerwowych gości: Aleksander Kozioł, Przemysław Bella, Rafał Cegliński, Valentin Jeromienko, Tomasz Ogar, Paweł Pyciak, Mateusz Pawłowski

16:15

Ławka rezerwowych gospodarzy: Paweł Socha, Robert Mandrysz, Michał Zuber, Michał Gamla, Michael Łukasiewicz, Toshikazu Irie, Tomasz Tymosiak

16:08

Witamy na relacji meczu 2. kolejki o mistrzostwo 1. ligi pomiędzy GKS Bogdanka, a Okocimskim Brzesko. Zawodnicy są jeszcze w szatniach przed rozgrzewką, na płycie boiska są jedynie przygotowujący się do występów performerzy z Zina Freestyle Football. Niebo zachmurzone, jest dość chłodno. Oby był to gorący pojedynek.