1 : 3
Piast GliwicePiast Gliwice
1. połowa1 : 2
97'

Sensacja we Wrocławiu stała się faktem! Mistrz Polski zasłużenie przegrał z Piastem Gliwice 1:3. Bohaterem meczu z pewnością będzie Damian Zbozień, który w tym spotkaniu zagrał na własną odpowiedzialność w specjalistycznym kasku. Także Trela dzięki fenomenalnej interwencji w 62 minucie pomógł swojemu zespołowi. Dziękuję za wspólne 90 minut - Szura Bartłomiej.

90'

4 minuty doliczone do drugiej połowy

90'

Klepczyński otrzymuje 3 żółtą kartkę w sezonie

88'

Diaz za symulowanie rzutu karnego otrzymuje kartkę

88'

Sikora za Kędziorę

86'

Ćwielong sam na sam z Trelą trafia w boczną siatkę!!

85'

Jeden z nielicznych strzałów Śląska - Diaz wprost w ręce Treli

83'

Podgórski faulowany przez Grodzickiego w środku boiska

82'

Do końca meczu pozostało 10 minut. Piast świetnie ustawiony nie daje Śląskowi większych szans. Ani Ćwielong ani Diaz nie potrafią przebić się przez szczelną obronę Piasta

79'

Niesamowity mecz beniaminka !! Śląsk zagubiony nie potrafi zupełnie zorganizować akcji ofensywnej

77'

G o o o o o l l l l l l !!!!! Zbozień wykorzystuje szkolny błąd Soboty i pokonuje Kelemena pewnym strzałem z 8 metrów !!!!

75'

Diaz za Gikiewicza

75'

Klepczyński za Zganiacza

73'

Będą zmiany w obu drużynach. Diaz i Klepczyński już gotowi do gry

72'

Długie dośrodkowanie Elsnera spokojnie łapie Trela

70'

Mądrze w ostatnich minutach gra Piast. Czy Śląsk zdoła wyrównać?

68'

Podgórski dobrze do Izvolta ale szybszy jest bramkarz Śląska

65'

Bardzo dobry mecz gra dziś Jurado. Tym razem jednak za szybko wyszedł za linię obrońców Oleksy i sędzia odgwizdał spalonego

64'

KAPITALNA INTERWENCJA TRELII !!!! Z 7 metrów fenomenalnie obronił uderzenie Kaźmierczaka i potem z 3 metrów dobitkę Gikiewicza !!!!!

62'

Seria rzutów rożnych dla Śląska

61'

Dwa piękne uderzenia Mili i Soboty świetnie broni Trela!!

60'

Wysoko gra beniaminek T-Mobile Ekstraklasy uniemożliwiając Śląskowi rozgrywanie akcji swobodne

58'

Matras w wyskoku fauluje zawodnika Śląska i od bramki gospodarze na 31 minut przed końcem

57'

Siejewicz upomina szkoleniowca Śląska

57'

Paweł Oleksy zagrywa zbyt mocno do Jurado i piłka ląduje na górnej siatce

56'

Świetnie gra w drugiej połowie Zbozień

55'

Awizowana zmiana. Ćwielong na boisku

54'

Patejuk już na boisko nie wróci - zastąpi go za moment Ćwielong

53'

Patejuk na boisku opatrywany

53'

Zganiacz w doskonałej sytuacji strzelając z 20 metrów trafił...w Rubena Jurado

52'

Pawelec brzydko fauluje Rubena Jurado i ogląda kartkę

50'

Kędziora w doskonałej okazji źle zagrywa piłkę w polu karnym Śląska!!

48'

Włączający się do akcji ofensywnej Zbozień zagrał za mocno do Izvolta i od bramki Śląsk

47'

Błąd Pawelca i tylko dzięki szybkości Spahica Kędziora nie wyszedł sam na sam z Kelemenem

46'

Rozpoczął Piast

46'

W barwach goście także jedna zmiana

46'

Pierwsza zmiana w zespole Śląska

16:48

Co będzie się działo w drugiej połowie? Już za moment zaczniemy drugie 45 minut

45'

Niespodzianka po pierwszej połowie we Wrocławiu. Mistrz Polski przegrywa z beniaminkiem 1:2. Zapraszam po przerwie

45'

Fantastycznie broni strzał głową Cuerdy Kelemen

45'

Patejuk w doliczonym czasie pierwszej połowy strzela z narożnika pola karnego ale Trela świetnie broni

45'

śląsk wrocław, piast gliwice

44'

G o o o o o o l l l l l l l l l l ! !!!!!!! Ruben Jurado pokonuje z ostrego kąta Kelemena po akcji Zbozienia i Podgóskiego !!!!!

43'

Piast jeszcze przed końcem pierwszej połowy próbuje strzelić drugiego gola

41'

Sędzia Siejewicz podyktował rzut karny dla Piasta po chwili. Prawdopodobnie dostał sygnał od arbitra liniowego, że Sobota zagrał ręką w polu karnym za co potem otrzymał żółtą kartkę

40'

G o o o o o l l l l l ! ! ! ! ! Piłka w siatce !!! Mamy remis !!! Kędziora trafia do siatki

39'

za zagranie ręką w polu karnym

38'

Karny dla Piasta !!!

37'

Śląsk zaczyna z każdą minutą coraz mocniej przeważać spychając Piasta pod swoją bramkę

36'

Marcin Kowalczyk świetnie minął Oleksego ale na miejscu był Polak i wybił piłkę

35'

Kędziora z 16 metrów ponad bramką Śląska!!

31'

Kędziora wywalczył na wysokości pola karnego rywali rzut z autu

30'

Obrona gości była skupiona na Łukaszu Gikiewiczu a Mila pozostał niepilnowany pod bramką Piasta

29'

G o o o o o o l l l l l l l !!!!! Dwójkowa akcja Sobota-Mila i ten drugi głową pewnie pokonuje z 6 metrów Dariusza Trelę !!!

28'

Za mocno Zganiacz do Kędziory i piłka w rękach bramkarza

25'

Tomasz Jodłowiec wybija centrę Podgórskiego w pole karne Śląska

25'

Kolejna centra Mili i znów Gikiewicz głową nad bramką Treli

24'

Wpada w pole karne Podgórski ale będąc już w polu karnym zagrywa niedokładnie do Jurado!!

22'

Oleksy po rykoszecie pokonuje Trelę ale wcześniej po podaniu jednego z zawodników Śląska Mila jest na spalonym i sędzia prawidłowo nie uznaje gola

21'

Kowalczyk fauluje Zganiacza i mamy kartkę dla zawodnika Śląska

19'

Dużo niedokładności w rozegraniu piłki w pierwszych 20 minutach tego spotkania

17'

Dobrze po centrze Podgórskiego próbował uderzać Ruben ale strzelając przewrotką trafił w głowę Patejuka i sędzia przerwał grę

16'

Rafał Grodzicki fauluje Kędziorę i mamy wolny z 25 metrów dla Piasta

15'

Wracamy do gry Spahić też wraca na boisko

14'

Spahić minął Cuerdę oraz Izvolta ale ostatecznie zatrzymał go wracający Cuerda. Spahić przy tej akcji doznał kontuzji

13'

Oj Lazdins zaatakował wyprostowaną nogą Kaźmierczaka i otrzymał żółtą kartkę choć sędzia mógł pokazać kartkę czerwoną

11'

Mila poza boiskiem ale prawdopodobnie za moment wróci na murawę i do gry

9'

Po wejściu Zganiacza zwija się na murawie Mila.

9'

Kombinacja Zbozień-Podgóski ale kapitan Piastunek zagrywa zbyt mocno do Kędziory i piłkę łapie słowacki bramkarz Śląska

8'

Jurado dobrze chciał zagrać w pole karne Śląska ale obrońcy z Wrocławia kapitalnie wyczuli intencje Hiszpana

7'

Izvolt wyjechał po szybkiej kontrze z piłką poza linię boczną

5'

Gikiewicz na spalonym. Od rzutu wolnego Zbozień

5'

Szybko zmieniła się sytuacja na boisku - Kowalczyk sfaulował Podgóskiego i od rzutu wolnego Polak

4'

Zepsuł ten rzut wolny Elsner strzelając daleko obok słupka

3'

Świetnie zastawił się Gikiewicz Cerda go faulował i Mila zacznie od rzutu wolnego w groźnej sytuacji

2'

Sobota niedokładnie i pewnie piłkę łapie Trela

1'

Spahić rozpoczął od rzutu wolnego w środku boiska

1'

Sędzia Siejewicz rozpoczął to spotkanie!!

15:45

Przywitanie obu zespołów i za moment zaczynamy!!

15:41

Fatalnie prezentujący się w ostatnich spotkaniach Mido tym razem nie znalazł się nawet w meczowej "18"

15:38

Jak spisze się tak przemeblowana "11" gości?

15:37

Mistrzowie Polski to zdecydowanie faworyt dzisiejszego meczu ale Piast mimo 4 porażek z rzędu z pewnością łatwo skóry nie odda.

15:32

Damian Zbozień w dzisiejszym spotkaniu zagra w specjalnym kasku - podobnym jaki od pewnego czasu nosi Petr Ceh.

15:29

Zapowiada się niezwykle interesujące spotkanie - Śląsk w ostatniej kolejce pewnie wygrał z innym beniaminkiem w Szczecinie 3:0 natomiast Piast poniósł kolejną z rzędu porażkę przegrywając z Ruchem Chorzów.

15:13

Rezerwowi Piast: Jakub Szumski, Mateusz Matras, Tomasz Bzdęga, Pavol Cicman, Adrian Klepczyński, Łukasz Krzycki, Adrian Sikora

15:13

Rezerwowi Śląsk: Rafał Gikiewicz, Patrik Mraz, Mateusz Cetnarski, Dalibor Stevanović, Mariusz Pawelec, Piotr Ćwielong, Cristian Diaz

15:11

Dziś arbitrem głównym będzie Hubert Siejewicz a więc jeden z najlepszych polskich arbitrów - zobaczymy czy po tym spotkaniu będą jakiś kontrowersje

15:09

Działacze Piasta wystosowali oficjalne pismo do PZPN z prośbą o rozpatrzenie ostatnich niekorzystnych decyzji sędziów w spotkaniach z udziałem gliwickiego Piasta

15:00

Wrócili do podstawowej jedenastki Oleksy oraz Ruben - z kolei w odstawkę dość niespodziewanie powędrował Adrian Klepczyński

14:57

Już za 45 minut początek spotkania we Wrocławiu. Trener gospodarzy zbytnio nie zaskoczył natomiast z całą pewnością Brosz.