Podbeskidzie Bielsko-BiałaPodbeskidzie Bielsko-Biała
0 : 1
Polonia WarszawaPolonia Warszawa
93'

Sędzia kończy spotkanie. Polonia Warszawa zasłużenie wygrywa z Podbeskidziem 1:0 po bramce Łukasza Piątka. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje.

93'

Chmiel zagrywał w pole karne, lecz piłkę wybili obrońcy.

92'

Ostatnie 60 sekund spotkania.

90'

Sędzia doliczył trzy minuty.

88'

Todorovski zagrywa przed pole karne do Łukasza Piątka, ale jego strzał przelatuje nad poprzeczką.

86'

Teodorczyk opuszcza boisko w jego miejsce Injac.

85'

Znakomita okazja dla Podbeskidzia. Jeleń wpadł w pole karne, uderzył po długim rogu, piłkę do boku odbił Przyrowski wprost na głowę Adamka, lecz piłka po jego uderzeniu wybijają obrońcy.

83'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne, tam do piłki dopadł Teodorczyk, ale piłka po jego strzale przeleciała nad poprzeczką

82'

Ireneusz Jeleń pada w polu karnym, ale sędzia uznaje to za próbę wymuszenia i ukarał go żółtą kartką.

81'

Chwile później boisko opuścił właśnie Wszołek, a w jego miejsce Gołębiewski.

80'

Żółta kartka dla Wszołka.

80'

Wszołek wpada w pole karne, lecz piłkę wybija mu jeden z obrońców.

77'

Rzut rożny dla zespołu gości. Dośrodkowanie w pole karne, ale obrońcy oddalają niebezpieczeństwo od swojego pola karnego.

76'

Zamieszanie w polu karnym gospodarzy, ale ostatecznie piłkę traci Teodorczyk.

75'

Na razie zawodnicy Podbeskidzia nie mają pomysłu jak odrobić straty. Czy uda im się jaszcze doprowadzić do remisu?

73'

Wszołek zagrywa piłkę do Dwaliszwiliego, ten ma przed sobą tylko Zajaca i bramkarz gospodarzy popisuje się doskonałą interwencją.

72'

Na boisku pojawia się Cohen.

71'

Dwaliszwili uderza na bramkę Podbeskidzia, piłkę przed siebie wybija Zajac i obrońca gospodarzy wybija piłkę na rzut rożny.

70'

Próba wyjścia z kontratakiem gospodarzy,ale ostatnie podanie było bardzo niedokładne.

67'

Nather zmienia Łatkę.

66'

Dośrodkowanie Dwaliszwiliego na długi słupek do Baszczyńskiego, ten zgrywa do Piątka, który uderza z pierwszej piłki i zdobywa bramkę.

66'

GOOOOOOOL! Łukasz Piątek!

63'

Jeleń zagrywał w pole karne, ale ani Chmiel, ani Adamek nie zdołali dojść do piłki.

61'

Łatka na środku boiska minął Łukasza Piątka, ale był faulowany. Z rzutu wolnego w pole karne zagrywał Chmiel, lecz piłkę wybili obrońcy gości.

59'

Na boisku pojawia się Kamil Adamek w miejsce Demjana.

57'

Tuż przed polem karny faulowany Dwaliszwili. Cotra uderza na bramkę piłkę piąstkuje Zajac.

56'

Piłkarze Podbeskidzia nie potrafią wyprowadzić piłki z własnej połowy. Tym razem Teodorczyk zbiegł z piłką ze skrzydła przed pole karne, ale jego strzał minął bramkę Zajaca.

53'

Dwaliszwili próbował zagrać prostopadłą piłkę w kierunku Wszołka, ale piłkę wybili obrońcy.

50'

Polonia od początku drugiej połowy agresywnie zaatakowała Podbeskidzie.

48'

Wszołek uderzył w prawy róg bramki i pewnie piłkę złapał Zajac.

48'

Nie wykorzystany rzut karny przez Pawła Wszołka.

47'

Dwaliszwili faulowany w polu karnym i będzie szansa na bramkę dla gości.

46'

Sędzia rozpoczął drugą część spotkania. Przy piłce zawodnicy gości.

45'

Koniec pierwszej części spotkania.

43'

Ziajka zagrywał na długi słupek w kierunku Jelenia,który uderzył na bramkę przyrowskiego, lecz piłka minęła bramkę.

42'

Kolejny rzut rożny dla gości. Dośrodkowanie w pole karne na długi słupek, ale strzał Baszczyńskiego bardzo niedokładny.

41'

Wszołek dośrodkowywał w pole karne, do piłki doszedł Teodorczyk, który strącił piłkę na długi słupek, ale tam był dobrze ustawiony obrońca gospodarzy, który wybił piłkę.

39'

Dwaliszwili ukarany żółtą kartką za faul na Damianie Byrtku.

37'

Rzut wolny dla Polonii. Cotra zagrywa w pole karne, ale tam był dobrze ustawiony Pietrasiak i zażegnał niebezpieczeństwo.

36'

Polonia cały czas nie potrafi stworzyć sobie dogodnej sytuacji do zdobycia bramki.

34'

Byrtek ukarany żółtą kartką.

33'

Próba wyjścia z kontratakiem gospodarzy, ale ostatnia faza akcji była zbyt niedokładna.

31'

Cotra zagrywa z rzutu rożnego wprost na głowę Kokoszki, ale jego strzał zbyt niedokładny by zagroził Zajacowi.

30'

Uderzenie Dwaliszwiliego z przed pola karnego i będzie rzut rożny dla Polonii.

29'

Pazio zagrywa przed pole karne do Dwaliszwiliego, ale ten traci piłkę na rzecz obrońców gospodarzy.

27'

Rzut wolny dla Podbeskidzia. Dośrodkowanie Chmiela w pole karne i dobrze interweniują obrońcy gości.

24'

Polonia zepchnięta do defensywy, ale jak na razie nie przynosi to efektu bramkowego dla Podbeskidzia.

23'

Kolejna próba ataku ze skrzydła Jelenia, ale po raz kolejny piłkę zabierają mu obrońcy Polonii.

20'

Król zagrywał w kierunku Demjana, ale pewnie piłkę łapie Przyrowski.

19'

Rzut wolny dla Polonii. Dośrodkowanie w pole karne, ale dobrze interweniują obrońcy.

17'

Uderzenie z dystansu Adama Pazio, piłkę przed siebie "wypluwa" Zajac, ale po chwili naprawia swój błąd.

17'

Ziajka atakował lewym skrzydłem, ale dobra interwencja obrońców Polonii.

15'

Rzut wolny dla Polonii. Pazio zagrywa w pole karne, lecz piłka ląduje w rękach Zajaca.

15'

Prostopadła piłka ze skrzydła do Jelenia, ale jego strzał przeszedł obok bramki.

14'

Słabe dośrodkowanie Chmiela, gospodarze tracę piłkę

13'

Od autu Polonia

11'

Na spalonym Piter-Bucko od piłki Przyrowski

10'

Faul na Chmielu rzut wolny w odległość 30 metrów do brami Polonii

10'

na spalonym Pazio od piłki gospodarze

8'

Próba Teodorczyka - pewnie Zajac

7'

Faul na Sokołowskim na połowie gospodarzy

6'

faulowany Łatka - dośrodkowanie, ze spalonego uderza Byrtek

5'

aut dla bielszczan

3'

Dośrodkowanie Poloni - łapie Zajac

1'

Rozpoczęli gospodarze

13:16

Sędzia Bartosz Frankowski z asystentami wyprowadza obie ekipy na murawę Ekipa Podbeskidzia w biało-niebieskich strojach, natomiast Polonia w strojach koloru czarnego.

13:13

Polonia - rezerwa Pawełek, Szymanek, Gołębiewski, Injac, Olczak, Michalski, Gomez Torres

13:11

Podbeskidzie - rezerwowi Bąk, Cohen, Dancik, Malinowski, Adamek, Pawela, Nather

12:51

Podopieczni trenera Marcina Sasala od kilku minut również intensywnie się rozgrzewają.

12:49

Dziś na bielskim stadionie będziemy mieć do czynienia z tak zwaną "piknikową" atmosferą, gdyż 9.11.2012r Stowarzyszenie Sympatyków Klubu TS Podbeskidzie wydało oświadczenie, w którym zerwało porozumienie z klubem.

12:44

Drużyna czarnych koszul właśnie rozpoczęła rozgrzewkę.

12:40

O godzinie 13.30 na stadionie przy ulicy Rychlińskiego rozpocznie się spotkanie, w który drużyna Podbeskidzie podejmie Warszawską Polonię. Przed meczem zapraszamy do przeczytania zapowiedzi tego spotkania!