Niedziela, 11 listopada 2012, godz. 17:00
Korona KielceKorona Kielce
1 : 1
Wisła KrakówWisła Kraków
95'

Koniec meczu! Grająca w dziewiątkę Korona w ostatnich sekundach meczu remisuje z grającą w dziesiątkę Wisłą 1-1

95'

W pole karne Wisły wpadł z piłką Maciej Korzym!! 1-1

93'

zmiana taktyczna w zespole gości. Boisko opuścił Boguski, a w jego miejsce wszedł Quioto

91'

Lisowski dośrodkowanie w pole karne, ale piłka wysoko przeleciała nad zawodnikami

90'

Korona przy piłce, Wisła cofnięta pod własne pole karne

90'

Sędzia doliczył 4 minuty do podstawowego czasu gry

90'

Za groźnie wyglądający faul na Łukaszu Sierpinie, ponownie drugą żółtą kartkę ujrzał Michał Szewczyk

90'

Michał Szewczyk.

88'

zmiana w kieleckiej ekipie. Na boisku pojawił się Żewłakow

86'

żółta kartka dla Piotra Malarczyka

85'

85'

Faulowany Tomasz Lisowski i żółta kartka dla Michała Szewczyka który przed chwilą pojawił się na boisku

84'

Michał Szewczyk zastępuje Jana Frederiksena.

83'

Druga żółta kartka dla Vlastimira Jovanovićia! Korona gra w 9!

82'

Golański dośrodkowanie w pole karne do Korzyma, ale bardzo niedokładnie

82'

Wisła zamknięta na własnej połowie. Zawodnicy Korony za wszelką cenę chcą zdobyć bramkę

80'

Żółta kartka dla Cezarego Wilka.

79'

Pareiko spokojnie łapie piłkę i od bramki rozpoczną Wiślacy

79'

Rzut wolny dla kielczan, dośrodkowywać będzie Paweł Golański

79'

Dobry odbiór Golańskiego, gra przenosi się pod pole karne Wisły

77'

Zmiana w zespole gości na boisko za Daniela Sikorskiego wchodzi Radosław Sobolewski

76'

Dobre podanie Sierpiny do Michała Zielińskiego który wbiegał w pole karne, ale napastnik Korony kopnął piłkę prosto w obrońcę Wisły

75'

Żółta kartka dla Jovanovića za faul na Danielu Sikorskim

74'

Kontra Korony i ponownie faulowany Maciej Korzym. Tym razem przez Cezarego Wilka.

73'

Dobry zwód Korzyma, który został faulowany przez Frederiksena za co zawodnik Białej Gwiazdy zobaczył żółty kartonik

70'

przerwa w meczu. Na boisku opatrywany jest jeden z zawodników Wisły

69'

Rafał Boguski uderzał z dystansu, piłka poszybowała wysoko nad bramką

66'

Gospodarze przy piłce

65'

Groźny strzał Michała Chrapka. Rzut rożny dla Wisły

63'

Tempo w drugiej części spotkania zaczyna powoli spadać. Ciężko stwierdzić która drużyna wypracowała sobie przewagę jednak wydaje się, że to grający w dziesiątkę gospodarze stwarzają więcej zamieszania na połowie Wisły

60'

Dośrodkowanie Łukasza Sierpiny w pole karne, ale dobrze ustawiony Pareiko zażegnał zagrożenie.

58'

Piłkarze z Krakowa przy piłce

57'

W środkowej części boiska faulowany Michał Zieliński, jednak sędzia nie dopatrzył się przewinienia

57'

Garguła zagrywa piłkę w pole karne, ale futbolówkę wybija obrońca Korony. Rzut rożny dla Wisły

56'

Kontra Korony, Korzym zagrywa do Zielińskiego w pole karne, ale niestety niedokładnie

54'

Odważne wejście z piłką Łukasza Garguły, ale bramkarz Korony wyjaśnia szybko sytuację

53'

Rzut rożny dla Wisły

53'

Piotr Malarczyk skutecznie przerywa groźnie zapowiadającą się kontrę piłkarzy z Krakowa

52'

Korona przy piłce od rzutu z autu na wysokości pola karnego Wisły rozpocznie Tomasz Lisowski

51'

Na spalonym Maciej Korzym. Wisła wznawia grę

50'

Faulowany Korzym w środkowej części boiska. Dośrodkowywać w pole karne będzie Paweł Golański

49'

Piłkarze Wisły uspokoili trochę tempo meczu. Korona zamknięta na własnej połowie

47'

Strzał Golańskiego! Piłka mija słupek o kilka centymetrów!

46'

Dobry rajd Sierpiny i mamy róg dla Korony

45'

45'

Zaczynamy drugą połowę

45'

Dwie zmiany w zespole Korony. Boisko opuścili Tomasz Foszmańczyk oraz Grzegorz Lech, a w ich miejsce pojawili się na murawie Michał Zieliński i Łukasz Sierpina

46'

Koniec pierwszej połowy. Po pierwszych 45 minutach Korona przegrywa z drużyną Wisły 0-1.

45'

Do pierwszej części spotkania arbiter dolicza 1 minutę

42'

Wisła przy piłce. Piłkarze z Krakowa długimi podaniami starają się rozciągnąć formację gospodarzy

41'

Dośrodkowanie w pole karne Golańskiego, piłkę na rzut rożny wybija Chavez

40'

Dobry odbiór w środku pola Lenartowskiego

39'

Kolejna próba dośrodkowania piłki do Genkova i po raz kolejny Zbigniew Małkowski nie miał problemów ze złapaniem futbolówki

37'

Wiślacy w dalszym ciągu przy piłce

37'

Dośrodkowanie Chrapka w pole karne, piłkę wybija Malarczyk

33'

Kolejna akcja Wisły. Piłka uderzona głową przez Genkova spokojnie ląduje w rękach bramkarza Korony

30'

Wyraźnie spadło tempo spotkania, Korona grając w dziesiątkę skutecznie przerywa akcje Wisły

29'

Malarczyk faulował w środku pola zawodnika Wisły, jednak tym razem obeszło się bez kartki

27'

Faul na zawodniku gości. Czerwoną kartkę ujrzał Michał Janota

26'

Bramka dla Wisły, z głowki strzelał Cwetan Genkow.

24'

Piłkarze Wisły starają się zamknąć Koronę na własnej połowie, ale niestety nie mają pomysłu jak przedostać się pod bramkę gospodarzy

22'

Bliski strzelenia bramki był Artur Lenartowski jednak piłka uderzona przez piłkarza z Kielc trafiła w boczną siatkę

21'

Dobra sytuacja dla Korony, jednak piłka przeleciała metr od bramki

19'

Gospodarze przy piłce, z autu na wysokości pola karnego Wisły piłkę wrzucał Lisowski jednak po raz kolejny nie znalazła ona adresata

17'

Strzał z dystansu Daniela Sikorskiego, piłka powędrowała wysoko w trybuny

16'

Piłkarze z Krakowa starają się ustawić atak pozycyjny jednak zawodnicy Korony skutecznie przerywają akcje w środku pola

15'

Lisowski faulował Chaveza. Skończyło się upomnieniem dla zawodnika z Kielc

14'

Delikatnie zarysowała się przewaga gospodarzy. Kielczanie stwarzają sobie dogodniejsze sytuacje do strzelenia bramki jednak brakuje w drużynie gospodarzy ostrego presingu do którego przyzwyczaili kibiców

12'

Golański dośrodkowanie w pole karne, jednak Pareiko wyjaśnił sytuację

11'

Faulowany Korzym, Korona ma dobrą sytuację do zdobycia gola

9'

Groźnie pod bramką Korony, obrońcy trochę przyspali, jednak całą sytuację zażegnał Małkowski.

5'

Gra przeniosła się pod bramkę Wisły. Lisowski z autu wrzucił piłkę w pole karne, ale ponownie nikt z kieleckich zawodników nie zdołał dojść do futbolówki

3'

Zmuszony do interwencji Zbigniew Małkowski wpadł na Piotra Malarczyka który wyraźnie ucierpiał

3'

Szybkie przeniesienie akcji na drugą stronę, dośrodkowywał Lisowski, ale piłka nie znalazła żadnego adresata

2'

Dośrodkowanie po ziemi Jaliensa, ale na posterunku był Piotr Malarczyk

2'

Pierwszy strzał Korony. Piłkę daleko od bramki posłał Michał Janota

1'

Zaczynamy! Wisła przy piłce

16:57

Zawodnicy wychodzą właśnie na murawę, za chwilę sędzia Sebastian Jarzębak rozpocznie spotknie.

16:42

Korona Kielce - Wisła Kraków

16:25

Znamu już składy drużyn, ławka rezerwowych Korony - Szlakotin, Kijanskas, Sierpina, Kiercz, Cebula, Żewłakow, Zieliński. Wisła - Miśkiewicz, Jovanović, Szewczyk, Sobolewski, Stolarski, Iliev, Robinson

16:19

Pojedynek o coś więcej niż tylko trzy punkty od lat elektryzuje kibiców w obu miastach. Za niecałą godzinę staną naprzeciwko siebie piłkarze którzy zapowiadają walkę o każdy centymetr boiska. Pogoda w Kielcach dopisuje co ważne nie pada, więc stan murawy na to spotkanie nie pozostawia żadnych zastrzeżeń. Cała otoczka spotkania oraz warunki do gry sprzyjają piłkarzom do stworzenia niezapomnianego widowiska. Miejmy nadzieję, że przy Ściegiennego 8 zobaczymy mecz pełen zwrotów akcji.