Widzew ŁódźWidzew Łódź
94'

Koniec spotkania. Jagiellonia nie przełamała się u siebie, a Widzew grał do końca i wywiózł cenny punkt.

93'

Widzew włos od objęcia prowadzenia ! Po centrze Banasiaka z lewej strony, Rybicki główkuje tuż obok słupka !

93'

Jagiellonia robi co może, by znów wyjść na prowadzenie. Po rozegraniu rzutu rożnego, Tymiński dostał piłkę na woleja, ale nic z tego nie mogło wyjść.

91'

W doliczonym czasie gry Widzew wyrównuje! Nie trafił w piłkę Słowik, a piłkę wbił do bramki Stępiński! Co za wejście smoka!

90'

Tymiński wylatuje za drugą żółtą kartkę.

89'

Tymiński szukał szczęście z rzutu wolnego i Mielcarz musiał odbijać piłkę do boku.

88'

Stępiński za Bartoszewicza.

87'

Fantastyczna okazja Widzewa ! Po centrze z kornera, Broź główkował minimalnie obok słupka !

84'

Wrzutka Radzio w ostatniej chwili przerwana i wybita przez Ukaha.

83'

Duda przerwał kontrę Jagielloni i zarobił kartkę.

79'

Bartoszewicz ostro zaatakował Grzyba. Ewidentny faul i zasłużona kartka.

78'

Radzio mógł doprowadzić do remisu. Dostał fenomenalną piłkę za plecy obrońców i mógł stanąć sam na sam z bramkarzem, który w tej sytuacji okazał się szybszy i zapobiegł niebezpieczeństwu.

77'

Banasiak próbował z rzutu wolnego wrzucić piłkę za kołnierz Słowikowi. Ten nie dał się zaskoczyć.

75'

Norambuena ukarany żółtym kartonikiem.

73'

Przesunięty na prawej skrzydło Kaczmarek nieudanie dośrodkowywał.

72'

Jagiellonia w ostatnich minutach wyraźnie się uspokoiła. Nie zdobywała się na ataki, skupiając się przede wszystkim na obronie. To się zemściło.

71'

GOOOOOOOOOOOOL !!!! Okachi podbiegł z piłką kilka metrów, odegrał na środek na 17.metr do Rybickiego, który przymierzył po ziemi prosto do bramki. Tu jeszcze mogą być emocje. !

69'

Boisko opuszcza żegnany brawami Dżalamidze. Za niego pojawia się Kądzior.

67'

Kaczmarek był w świetnej sytuacji w polu karnym, lecz wcześniej arbiter odgwizdał spalonego.

67'

Pazdan ukarany żółtym kartonikiem.

66'

Zachorski zmienia Frankowskiego. Opaska kapitańska przekazana Kupiszowi.

63'

Phibel nieczysto przymierzył w piłkę i fatalnie przestrzelił.

60'

Tymiński za Bandrowskiego.

59'

Zła wrzutka Dżalamidze. Od bramki Mielcarz.

57'

Słowik przerzuca nad poprzeczką potężne uderzenie Brozia.

56'

Radzio w miejsce Kowalskiego.

55'

Podwójna zmiana w Widzewie. Banasiak za Dudka.

53'

Po obu stronach dużo niedokładności. W pierwszych minutach drugiej połowy lepiej wyglądają łodzianie.

51'

Dwie próby Dudka - pierwszą wybronił Słowik, druga przeleciała z dala od światła bramki.

50'

Widzew od kilku chwil wymienia piłkę na połowie przeciwnika. Nic z tego nie wynika.

46'

Czas na drugą połowę !

45'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Frankowskimógł wypracować znakomitą sytuację na 3:0. W finalnym momencie zaczął się za bardzo zastanawiać i oddał czytelny, lekki strzał prosto w Mielcarza.

43'

Wyśmienita szansa Rybickiego. Młody napastnik dostał świetne podanie, wbiegł w pole karne i mając przed sobą tylko bramkarza uderzył ponad bramką.

41'

Duda huknął Panu Bogu w okno.

38'

Widzew nieporadnie próbuje stworzyć zagrożenie. Nie potrafi jednak sforsować zasieków obronnych przeciwnika.

35'

Strzał Plizgi z siedmiu metrów poleciał w będącego na miejscu Mielcarza.

35'

Kaczmarek fantastycznie ograł Ukaha i pomknął w pole karne, gdzie przestrzelił w sytuacji sam sam. Chciał przy okazji wymusić rzut karny, ale arbiter nie dał się nabrać na jego upadek.

33'

Dżalamidze zagrał na prawej skrzydło do Modelskiego. Ten fatalnie dośrodkował.

31'

Mocny strzał Dudka z rzutu wolnego wędruje prosto w ręce Słowika.

27'

Okachi potknął się na śliskiej murawie. Przez chwilę leżał na murawie, ale wrócił do gry.

26'

Widzew gra pressingiem. Stara się wymusić stratę.

25'

Wrzutkę Plizgi z rzutu wolnego ze spokojem wyłapuje Mielcarz.

23'

Okachi wychodzi d świetnej wrzutki, mija bramkarz i trafia... barkiem do siatki. Paweł Raczkowski odgwizduje spalonego. Nie ma gola.

21'

Zbyt mocna wrzutka Bartkowskiego wylatuje poza linię końcową.

18'

Grzyb ostro potraktował Grzyba.

15'

GOOOOOOOOOOL !!!! Jagiellonia prowadzi już 2:0, a katem Widzewa okazuje się Dżalamidze. Tym razem zaczęło się od złego wybicia Dudy. Jagiellonia wykorzystała to do przeprowadzenia szybkiego ataku pozycyjnego, który zakończył Dżalamidze uderzając na dalszy słupek.

14'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL !!!! Nika Dżalamidze przypomniał się widzewiakom. Świetnie wypracowana akcja gospodarzy. Plizga wycofał sprzed linii końcowej na szesnasty metr do Dżalamidze, który wspaniałym, płaskim strzałem w prawy róg pokonał Mielcarza.

10'

Wrzutka z rzutu rożnego i Mielcarz zmuszony do piąstkowania.

9'

Teraz to Jagiellonia częściej utrzymuje się przy piłce. Po stałych fragmentach, już dwukrotnie zagroziła bramce.Przed chwilą przeprowadziła dobrą akcje prawym skrzydłem, którą w samą porę przerwał Duda.

6'

Rzut rożny po zagraniu Frankowskiego. Było groźnie w polu karnym Widzewa.

3'

Po wrzutce Plizgi, do piłki wyskoczył Norambuena, ale piłka wylądowała w rękawicach Mielcarza.

3'

Widzew zaczął z grubej rury. Od początku atakuje. Kolejna składna akcja zakończona strzałem Rybickiego prosto w dobrze ustawionego bramkarza.

2'

Strzał Bartkowskiego w rękach Słowika

1'

Jedziemy Panowie, jedziemy. Od początku - instruuje podopiecznych Radosław Mroczkowski. A oni go pilnie słuchają. Okachi zagrał na prawą stronę do Rybickiego. Ten wbiegł w pole karne, który odegrał z linii końcowej do Kaczmarka, ale strzał pomocnika Widzewa z pola karnego został zablokowany.

1'

Od środka zaczęła Jaga. Zaczynamy spotkanie !

18:00

Obie jedenastki są już na murawie !

17:43

Rezerwowi Widzewa: Milos Dragojević, Patryk Stępiński, Krystian Nowak, Adam Banasiak, Mariusz Stępiński, Mehdi Ben Dhifallah, Sebastian Radzio

17:42

Rezerwowi Jagiellonii: Krzysztof Baran, Euzebiusz Smolarek, Tomasz Zahorski, Luka Pejović, Łukasz Tymiński, Maciej Gajos, Damian Kądzior

17:42

Znamy już składy obu zespołów. W ataku Jagiellonii zagra oczywiście Tomasz Frankowski, Euzebiusz Smolarek rozpocznie mecz na ławce rezerwowych. O bramki dla Widzewa zatroszczyć ma się Mariusz Rybicki.