Koniec meczu. Widzew inkasuję na inaugurację ligi cenne 3 punkty.

Elsner z ok. 20 metrów obok bramki Widzewa.

Za Wasiluka pojawił się Spahić.

89'

Kaczmarek z wolnego na krótki słupek. Obrońcy Śląska wybili piłkę.

84'

Elsner z dystansu! Z ogromnymi kłopotami Mielcarz wybił piłkę w bok, do piłki dopadli jeszcze zawodnicy Śląską, podanie do Soboty który nabił gracza Widzewa.

82'

Niezła centra Kaczmarka, ale do piłki nie doszedł Okachi.

79'

Wrzutka Elsnera na głowę Kaźmierczaka który daje jeszcze nadzieję wrocławianom. Czekają nas ogromne emocje w końcówce!

79'

2-1!!! Kaźmierczak!

78'

Druga zmiana także w Śląska. Za Patejuka na boisku pojawił się Ćwielong.

78'

I druga zmiana w Widzewie. Owacjami pożegnano strzelca pierwszej bramki, Sebastiana Dudka, a na murawie zameldował się młodziutki Adrian Pietrowski.

77'

Sobota przed szansą! Mielcarz skrócił kąt, a Sobota uderzył obok słupka.

74'

Widzew gra dzisiaj świetne zawody. Broź dostał dobre podanie, wyszedł sam na sam z Kelemenem i nie dał mu żadnych szans!

74'

GOOOOL! Łukasz Broź!!!

73'

Świetna piłka od Brozia do Kaczmarka! Kaczmarek wyszedł oko w oko z Kelemen, ale górą okazał się golkiper wrocławian.

71'

Widzew Łódź - Śląsk Wrocław</p><p>

70'

Do końca meczu 20 minut. Czy aktualny Mistrz Polski odrobi straty i wywiezie z Łodzi chociaż 1 punkt?

69'

I pierwsza zmiana w Widzewie. Za Tunezyjczyka Ben Dhifallaha wszedł Stępiński.

65'

I pierwsza zmiana w Śląsku. Za Grodzickiego wszedł Sobota.

63'

Piłka kierowana do Patejuka trochę za mocna i Mielcarz ubiegł zawodnika Śląska.

61'

Dudek miękko w pole karne, ale jeden z obrońców Śląska na miejscu.

60'

Cetnarski z dystansu prosto w Mielcarza.

57'

Wrzutka Kaczmarka z lewej strony, obrońcy Śląska wybili futbolówkę.

56'

Świetna piłka do Dudka który uciekł obrońcom Śląska i dał prowadzenie Widzewowi!

56'

GOOOOOOOOOOOOOOL! Sebastian Dudek!!

56'

Tym razem żółtą kartką ukarany Patejuk za próbę wymuszenia rzutu wolnego.

56'

Świetne podanie Voskampa do Patejuka! Ten sam na sam z Mielcarzem i górą Mielcarz!

53'

Kaczmarek z rzutu rożnego, ale za głęboko i piłka nie znalazła adresata.

51'

Kaczmarek tym razem z lewej strony narożnika Śląska Wrocław, tym razem Socha wyjaśnił całą sytuację.

50'

Marcin Kowalczyk ukarany żółtym kartonikiem za faul na Kaczmarku.

50'

Voskamp z ok. 25 metrów zdecydował się na strzał. Mielcarz bez problemów.

49'

Kaczmarek z rzutu wolnego prosto w mur.

46'

Zaczynamy drugą połowę. Czy zobaczymy w niej bramki?

46'

Arbiter zaprosił oba zespoły do szatni na 15 minutową przerwę.

45'

Kontrowersyjna sytuacja w polu karnym Śląska. Grodzicki w polu karnym przewrócił na ziemię Ben Dhifallaha, ale sędzia nie podyktował rzutu karnego. Na trybunach gwizdy niezadowolenia.

45'

Patejuk na lewej stornie powstrzymany przez Brozia.

43'

Świetna kontra Widzewa! Długa piłka do Kaczmarka, ten rozpędzony wpadł w pole karne, ale defensor Śląska wyjaśnił całą sytuację.

41'

Kaczmarek z rzutu rożnego, Kelemen wypuścił piłkę, ale Grodzicki na szczęście Śląska uratował wrocławian przed utratą bramki.

39'

Wrzutka Patejuka z lewej strony, Mielcarz bez problemów.

37'

Tym razem ukarany kartką Marcin Kaczmarek.

33'

Kaczmarek z prawej strony wrzucał w pole karne, pewnie wyłapał piłkę Kelemen.

30'

31'

Każmierczak z wolnego prosto w mur widzewiaków.

29'

Kaczmarek dośrodkowywał z rzutu wolnego z prawej strony narożnika Śląska Wrocław, piłkę wybili defensorzy wrocławian, ale piłka trafiła do Bartkowskiego który także wrzucał bardzo niecelnie i piłka została oddalona od pola karnego Kelemena.

28'

Dhifallah próbował dośrodkowywać z lewej stony, ale raz, że zagranie Tunezyjczyka było fatalna, a dwa, iż nikt z Widzewa nie wbiegał w pole karne Kelemena.

25'

Marcin Kaczmarek wykonywał rzut rożny, ale bardzo dobrze zachowali się defensorzy Śląska Wrocław. Dzięki temu Patejuk mógł wyprowadzić kontratak, ale zatrzymany został przez Bartkowskiego.

23'

Patejuk wyraźnie szybszy od obrońców Widzewa, ale ostatecznie piłka wybita poza linię boczną.

20'

Ben Dhifallah padł jak ścięty po zderzeniu z bramkarzem w polu karnym. Sędzia jednak nie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego.

18'

Odpowiedz Slaska. Uruchomiony gornym podaniem Voskamp zgral do bedacego na 5.metrze Cetnarskiego, ktory natychmiast probowal skierowac pilke do bramki. Niezbyt mu to wyszlo. Raz, ze zle rozwiazac ta sytuacje, a z drugiej strony Maciej Mielcarz popisal sie dobra interwencja.

14'

Kaczmarek chyba chcial dosrodkowywac. Wyszlo mu z tego podanie do bramkarza.

11'

Widzewski doping probuja ratowac kibice z sektora C i Niciarki. Przez chwile niezle im to wychodzilo. Teraz jednak przycichli.

9'

Widzew, choc wyraznie ustepuja przeciwnikom, mogl przed chwila wyjsc na prowadzenie. Broz fantastycznie przerzucil pilke nad obroncami, wypuszczajc rozpedzonego Alexa Bruno. Brazylijczyk pomknal w kierunku bramki. Mial przed soba tylko Kelemena, ale uderzyl bardzo nieczysto, marnujac doskonala okazje.

6'

Slask ciagle probuje nacierac. Bardzo upodobal sobie lewa strona. Przed chwila jeden z zawodnikow gosci latwo poradzil sobie z Lukaszem Broziem i odegral na 17.metr do Przemyslawa Kazmierczaka, ktory przymierzyl kilka centymetrow nad poprzeczka.

3'

Slask od poczatku stara sie zaatakowac i zbudowac przewage. W pierwszych minutach dluzej utrzymuje sie przy pilce.

1'

Ben Dhifallah do Okachiego. Zaczynamy !

15:44

Piłkarze obu drużyn są już na murawie. Za chwile pierwszy gwizdek.

15:43

Tymczasem na Niciarce kibice wywiesili transparent: Szanuj kibice swego, bo mozesz nie miec zadnego. Frekwencja nieco sie poprawila. Na trybunach zasiada okolo 3,5 tys widzow.

15:36

Widzew rozgrzewka

15:33

Zegar Widzew Tak prezentuje sie dzisiaj popularny "Zegar", gdzie zasiadaja najbardziej zagorzali i najglosniejsi sympatycy Widzewa...

15:28

Pilkarze Widzewa nie moga dzisiaj liczyc na wsparcie kibicow. W zwiazku z zenujaca polityka zarzadu postanowili nie prowadzic dopingu. Na stadionie jest w tej chwili okolo 2 tys kibicow.

15:23

Po lewej stronie sa juz widoczne sklady obu zespolow. Podajemy lawki rezerowych. Widzew: Dragojevic, Banasiak, Pietrowski, Duda, Nowak, Mariusz Stepinski, Rybicki. Slask: Zukowski, Cwielong, Garyga, Menzel, Juraszek, Sobota, Spahic.

15:05

Juz za 40 minut Widzew Lodz i Slask Wroclaw zainauguraja nowy sezon Ekstraklasy. Witamy Panstwa na relacji z tego spotkania.