3 : 3
Norwich CityNorwich City
1. połowa1 : 2
94'

Koniec spotkania! Arsenal traci dwa bardzo ważne punkty i może stracić trzecie miejsce w tabeli!

94'

Jeszcze doskonała okazja Arsenalu, ale broni Ruddy.

90'

Cztery minuty doliczone.

89'

Protesty piłkarzy Arsenalu, bo faulowany w polu karnym był van Persie, ale sędzia nakazał grać dalej.

87'

Van Persie marnuje kolejną setkę w tym spotkaniu!

85'

Niewiarygodne! Norwich wyrównuje po strzale rezerwowego Morisona! Nie upilnował go w tej sytuacji Koscielny. Szczęsny nie miał nic do powiedzenia.

83'

Wilbraham zmienił Holta.

79'

Van Persie dostał piłkę na piątym metrze i mocnym strzałem pokonał próbującego interweniować Ruddego. Piłka przeszła pod ręką bramkarza Norwich i wpadła do siatki.

79'

Arsenal dopiął swego. Van Persie zdobywa bramkę na 3:2!

75'

Pilkington zmienia Hoolahana.

74'

Rzut rożny z prawej strony i po wrzutce Chamakh zdołał oddać strzał głową, ale piłka minęła bramkę. Arsenal liczy na zwycięstwo i dalej atakuje.

72'

Van Persie w końcu wykorzystuje szansę i po podaniu Songa zdobywa wyrównującą bramkę!

69'

Morison zmienił Jacksona.

69'

Chamakh zmienia Benayouna.

67'

Van Persie wyszedł idealnie do prostopadłej piłki, ale znowu fatalnie przestrzelił

63'

Chamberlain zmienił Ramseya.

62'

Wrzutka z wolnego w pole karne gości, zamieszanie, ale obrońcy wybijają ostatecznie piłkę.

59'

Benayoun wyłożył piłkę w pole karne na szósty metr, ale van Persie zmarnował świetną okazję.

56'

Bardzo topornie idzie Kanonierom wyprowadzanie akcji i na razie biją głową w mur. Z taką grą mogą stracić trzecie miejsce w tabeli gwarantujące grę w Lidze Mistrzów.

52'

Kontra Norwich, ale strzał Jacksona zbyt lekki by zaskoczyć Szczęsnego.

50'

Próbują i Rosicky, i van Persie, ale cały czas brakuje ostatniego podania i dokładności.

48'

Arsenal zaczął wysokim pressingiem i oblega pole karne Norwich.

46'

Początek drugiej połowy.

49'

Koniec pierwszej połowy. Na razie Arsenal w trudnej sytuacji.

45'

45'

Van Persie dryblował w polu karnym i zdołał oddać strzał, bramkarz wypluł piłkę i wybił ją jeden z obrońców.

43'

Martin opatrywany za linią końcową a od bramki zaczął Szczęsny.

42'

W ataku piłkarze Norwich. Najpierw bili rzut wolny, ale wywalczyli tylko kornera. Po wrzutce Beneta strzelać próbował Russel Martin, ale ucierpiał w starciu i trzyma się za głowe.

37'

Świetna okazja Gibbsa po zagraniu Gervinho, ale nie ma bramki. Ależ pech Kanonierów.

36'

Kolejny atak Norwich, tym razem lewą stroną i po uderzeniu Holta piłka minęła bramkę Szczęsnego.

35'

Nie ma szczęścia dzisiaj Arsenal, błąd bramkarza, obrońców, teraz chyba poważna kontuzja. Do tego zmarnowane okazje. Jubileuszowy, 900 mecz Wengera nie zapowiada się dla niego zbyt dobrze.

33'

Opatrywany Sagna, który doznał chyba poważniejszego urazu i na noszach opuszcza boisko. Wygląda na pęknięci kości. Zmienia go Coquelin.

30'

A tymczasem żółta kartka dla Jacksona, sędzia wcześniej zastosował przywilej korzyści, ale po zmarnowanej okazji van Persiego wrócił do faulu na Koscielnym i pokazał piłkarzowi Norwich kartonik.

29'

Arsenal próbował odpowiedzieć, Sagna zagrał piłkę w pole karne z prawej strony, ale van Persie minął się z piłką.

27'

Ależ niespodzianka! Tym razem błąd obrońców Arsenalu i sporo szczęścia miał Holt, który po rykoszecie przelobował Szczęsnego. Tym razem nasz bramkarz bez winy.

21'

Żółta kartka dla Ramseya za faul od tyłu.

20'

Teraz podanie na wolne pole do van Persiego, ale on również spalony.

19'

Bennet do Holta i piękna interwencją popisał się Szczęsny. Do tego snajper Norwich był jeszcze na spalonym.

16'

Pierwszy rzut rożny dla Arsenalu. Wrzucał Rosicky, ale obrońcy wybijają piłkę

12'

Błąd Szczęsnego i bramka wyrównująca dla Norwich. Hoolahan dostał piłkę z prawej strony na szósty metr i uderzył po ziemi, a polski bramkarz przepuścił piłkę po rękach.

11'

Wolny dla Norwich.

10'

Benayoun prostą piłką próbował zagrać na wolne pole lecz za mocno, bramkarz zgarną piłkę

7'

Długa piłka do Granta Holta przed pole karne ten odgrywa do kolegi z zespołu przed bramkę, niestety trafił w obrońce.

4'

Po zdobyciu bramki Arsenal długo utrzymuje się przy piłce i stara się kontrolować przebieg spotkania.

2'

Przepiękna bramka Benayuna, który zrobił sobie idealny prezent urodzinowy. Gibbs zgarnął na siebie uwagę obrońców, Benayun zwiódł balansem ciała Naughtona i uderzył po przekątnej prosto w okienko.

1'

Arsenal rozpoczyna.

13:39

Norwich City: Aaron Wilbraham, Steve Morison, David Fox, Andrew Surman , Anthony Pilkington, Jed Steer i Elliott Ward.

13:37

Na ławce Arsenalu zasiądą: Johan Djourou, Park Chu-Young, André Santos, Marouane Chamakh, Lukasz Fabianski, Francis Coquelin i Alex Oxlade-Chamberlain.

13:19

Arsene Wenger w meczu przeciwko Norwich City po raz 900. usiądzie na ławce trenerskiej Arsenalu Londyn.

12:32

Trener Wenger nie będzie mógł skorzystać z kontuzjowanych Theo Walcotta, Mikela Artety, Jacka Wilshere'a i Pera Mertesackera. Do obozu Norwich wraca kapitan Grant Holta oraz gotowi do gry powinni być Kule Naughton i Zak Whitbread

12:32

Za ponad godzinę w ramach 37 kolejki Premier League zmierzy się drużyna Arsenalu Londyn z Norwich City. Arsenal aktualnie zajmuje trzecie miejsce w tabeli, a drużyna Norwich City dopiero czternaste. Kanonierzy w ostatnich 3 meczach zdobyli tylko 2 punkty, jeśli myślą o utrzymaniu swojej pozycji muszą wygrać. Zapraszam do śledzenia relacji live!