Niedziela, 29 kwietnia 2012, godz. 12:00

Koniec meczu! Real pewnie zwycięża z Sevillą 3:0!

90'

Spokojne rozgrywanie piłki przez piłkarzy Królewskich.

86'

Ronaldo miał szansę na drugą bramkę w meczu, jednak nie poradził sobie z defensywą gości.

84'

Navas dośrodkowuje, do piłki mógł dojść Ivan Rakitić. Dobrą interwencją popisuje się jednak Arbeloa.

82'

Iker Casillas wyszedł z bramki, a Navas starał się dośrodkowywać. Piłkę głową wybił Pepe.

80'

Khedira podaje, ale zbyt mocno i piłka znalazła się w rękach bramkarza gości.

78'

W ostatnich minutach piłkarze obu drużyn konstruują akcję, ale bez większego zagrożenia.

76'

Ostatnia zmiana w Realu. Albiol pojawia się zamiast Xabiego Alonso.

72'

Ostatnia zmiana w Sevilli. Na boisku pojawia się Campaña, zamiast Deivida.

72'

W polu karnym pada Ronaldo, ale nie było faulu.

69'

Navas dośrodkowuje, ale niecelnie. W kontrze Realu bramkę po podaniu Benzemy, mógł zdobyć Oezil, ale nie doszedł do podania.

64'

A także na boisku pojawi się Luis Alberto, który zastąpi Reyesa.

64'

Zmiany w drużynie gości. Z boiska schodzi Negredo, a jego miejsce zajmuje Diawara.

64'

Po dośrodkowaniu Mesuta Oezila, bliski zdobycia gola był Pepe, ale uderzył nad bramką.

61'

A kolejna to José Callejón za Angela Di Maria.

61'

Zmiany w Realu Madryt. Z boiska schodzi Granero, jego miejsce na boisku zajmuje Khedira.

60'

Żółta kartka dla Angela Di Maria.

58'

Cala dostaje żółtą kartkę po dyskusji z sędzią.

56'

Navas podaje do Negredo, ale piłka minimalnie mija bramkę Realu Madryt.

55'

Żółta kartka dla Deivida po faulu taktycznym.

52'

Szybka kontra Realu, mimo że na boisku leżała dwójka zawodników Oezil podał daleką piłkę do Ramosa, a obrońca Królewskich fantastycznie dośrodkował ją na głowę Benzemy.

52'

Goolll! Karim Benzema po raz drugi!

48'

Dośrodkowywał Angel Di Maria, piłkę powinien przeciąć Coke, ale tego nie zrobił i z najbliższej odległości bramkę zdobył Karim Benzema.

48'

Goool! Benzema! 2:0!

48'

Dobra okazja gości. Błąd Pepe, na bramkę strzela Negredo, ale znowu zbyt słabo.

46'

Trochowski dośrodkowuje, piłkę przedłuża Negredo, ale w końcu zagrożenie zniwelowane przez jednego z obrońców Królewskich.

46'

Rozpoczynamy 2 połowę!

46'

Koniec pierwszej połowy!

45'

Ale zamieszanie w polu karnym gości! Akcja Ronaldo i Benzemy. Francuz pada w polu karnym, potem Oezil podaje CR7, ale portugalczyk uderza niecelnie piętką.

43'

Kolejna okazja Realu! Czterech zawodników na dwóch obrońców. Akcja zakończyła się niecelnym uderzeniem Benzemy.

41'

Di Maria przebiegł pół boiska, ale podał niecelnie do Benzemy.

41'

Arbeloa podaje do Di Marii, ale piłkę przejmują obrońcy gości.

39'

Posiadanie piłki: 55% do 45% dla Realu.

37'

Nie ma gola! Po wykonaniu rzutu wolnego pośredniego, Cristiano Ronaldo uderza w słupek!

36'

Rzut wolny pośredni dla Realu w polu karnym. Fazio miał nogę na wysokości głowy Ronaldo.

34'

Marcelo znalazł się w dobrej sytuacji, oddał uderzenie z bliska, ale dobrą interwencją popisał się Javi Varas.

33'

Benzema oddaje strzał zza pola karnego, ale minimalnie obok bramki.

29'

Kolejna okazja gości! Błąd defensywy Realu, ale Negredo uderza nad bramką Casillasa.

28'

Mogło być 1-1 ! Reyes podał świetnie piłkę do Navasa. Zawodnik gości znalazł się 1 na 1, ale uderzył niecelnie.

27'

Marcelo dośrodkowywał w pole karne, ale zbyt mocno. Piłkę przejął jednak Di Maria, ale uderzył wysoko ponad bramką.

26'

Reyes niepilnowany oddał strzał na bramkę, ale zbyt słaby żeby zagrozić Casillasowi.

25'

Żółta kartka dla Oezila po zagraniu ręką.

24'

Di Maria zbyt długo składał się do oddania strzału i piłkę wybił mu jeden z obrońców gości.

19'

Benzema podaje do CR7, Portugalczyk mija Coke w polu karnym i nie daje szans do obrony bramkarzowi Sevilli.

19'

Goooollll! Cristiano Ronaldo!

17'

Bez większego zagrożenia podczas tego stałego fragmentu gry.

17'

Dośrodkowanie Ronaldo zablokowane. Rzut rożny dla Królewskich.

14'

Na boisku po starciu z kolegą z drużyny leży Negredo.

11'

Blisko gola! Oezil podaje do Ronaldo, Portugalczyk mija bramkarza, ale był za daleko bramki żeby uderzyć celnie. Piłkę wybił z linii bramkowej jeden z obrońców.

10'

Granero uderza na bramkę, rykoszet i rzut rożny dla Realu.

9'

Alvaro Arbeloa niedokładnie podaje do Benzemy i od bramki rozpocznie Javi Varas.

8'

Cristiano Ronaldo pada w polu karnym, ale nie było faulu na zawodniku Realu.

5'

Reyes podaje piłkę zbyt mocno i od bramki rozpocznie Casillas.

4'

Piłka wpada do bramki Realu, ale przy dośrodkowaniu z rzutu wolnego Negredo faulował Pepe.

2'

Przy piłce piłkarze gości, ale ich akcje nie stanowią zagrożenia dla Ikera Casillasa.

1'

Rozpoczynamy mecz!

11:50

Ławka rezerwowych Sevilli: Campaña, Guarente, Luna, De Mul, Diawara, Alberto, Cuesta

11:49

Ławka rezerwowych Królewskich: Khedira, Kaká, Adán, Coentrão, Albiol, Higuaín, Callejón

11:45

Witam podczas relacji z meczu pomiędzy liderem La Liga Realem Madryt oraz Sevillą, walczącą o miejsce w tabeli premiowane grą w europejskich pucharach.