Koniec spotkania!! Athletic Bilbao w finale LIGI EUROPY!

Athletic bardzo blisko finału, kibice już świętują. Czekamy do końca.

89'

Jest zmiana. Schodzi Muniain, na boisku Ekiza.

88'

GOOOOOOOLLLLL !!! FERNANDO LLORENTE !!!! Gomez świetnie zmylił obrońców gości, mocno podał w pole karne, tam Llorente tylko dołożył noge i 3-1! Dogrywki nie będzie!!

85'

Piłkarze już chyba tylko wyczekują dogrywki, widać zmęczenie, będziemy świadkami wielkich emocji.

83'

Ostatnia zmiana w zespole gości, schodzi Martins a na boisku zobaczymy Carrillo.

80'

Tempo meczu nieco siadło. Athletic próbuje atakować jednak Sporting dobrze się broni.

78'

Atak pozycyjny Bilbao, cała drużyna gości na swojej połowie.

76'

Świetny rajd lewą stroną Llorente, podanie do Muniaina który źle przyjmuje piłke i atak Sportingu!

75'

Kolejna żółta kartka. Ibai Gomez ukarany za próbe wymuszenia jedenastki.

72'

Po zamieszaniu w polu karnym Llorente fauluje Rui Patrício. Wolny szybko rozegrany i będziemy mieli korner dla gości.

70'

Fenomenalna wrzutka Muniaina prosto na głowe Llorente ten jednak uderza prosto w bramkarza gości!

68'

Iturraspe decyduje się na strzał z dystansu jednak zbyt lekko by zaskończyć Patrício.

66'

Tymczasem na boisku zwija się João Pereira po zderzeniu głowami z Llorente, mecz na chwile przerwany.

65'

Athletic się otworzył próbuje stwarzać sobie sytuacje, zaś Sporting czeka na kontre .

63'

Zapowiedziana zmiana, za Pereirnha na boisku Jeffren.

60'

Po błędzie Pereiry piłke odzyskuje Ibai Gomez, jest wrzutka i korner dla gospodarzy. Za chwile na boisku Jeffren.

58'

Żółta kartka dla Carrico.

55'

Insua decyduje się na mocny strzał z dystansu i piłka po rykoszecie odbija się od słupka Bilbao!

54'

Żółty kartonik dla Amorebiety.

52'

Fenomenalne uderzenie Susaety z dystansu i piękna interwencja Patrício! Po rzucie rożnym główkował Javi Martínez i piłka odbija się od słupka!

49'

Przy takim wyniku do rozstrzygnięcia rywalizacji będziemy potrzebowali dogrywki.

47'

Już była szansa dla gospodarzy! Llorente próbował dryblować w polu karnym zamiast strzelać i traci piłke.

46'

Pierwsza zmiana w zespole gości, za Fernandeza na boisku zobaczymy Daniela Carrico.

45'

Zaczynamy drugą połowe na San Mames!

21:53

Koniec I połowy! Zapraszam już po przerwie.

45'

GOOOOLLLLL !!!! Co za odpowiedź !!! Ibai Gomez zdobywa bramke na 2-1 po świetnym podaniu Llorente. 2-1!

43'

GOOOOOLLLLLLLLLL!!!!! 1-1 !!! Ricky van Wolfswinkel! Mocne uderzenie Holendra w prawy róg Iraizoza i na San Mames mamy remis!

40'

Świetny strzał Llorente z woleja jednak fenomenalnie w bramce Rui Patrício! Cudowna interwencja.

38'

Fantastyczna wrzutka w pole karne Iraoli tam już jest Ibai Gomez który nie trafia w piłke!

34'

Mecz się uspokoił, był korner dla Bilbao jednak piłka prosto w rękach Rui Patrício.

31'

Po zamieszaniu w polu karnym korner dla gości z Portugalii. Po wrzutce uderzał z ostego kąta Polga i ...dalej 1-0.

29'

Ibai Gomez uderza głową, piłka w siatce jednak sędzia odgwizduje spalonego.

27'

Sporting próbuje wyrównać stan meczu, jednak ewidentnie brakuje jednego podania które otwtorzyło by droge do bramki Iraizoza.

25'

Ricardo Sa Pinto motywuje swoich piłkarzy, przypomnijmy że jeżeli wynik się nie zmieni Athletic zagra w wielkim finale.

22'

Ładna akcja gości, Diego Capel wrzucał do van Wolfswinkela jednak stoperzy Bilbao wybijają i dalej mamy 1-0 dla gospodarzy.

19'

Sporting rzuca się do odrabiania strat, jednak bez skutecznie. Bardzo szybkie tempo meczu na San Mames.

17'

GOOOOLLLL !!! Susaeta! Muniain wrzuca w pole karne, tam Llorente kapitalnie odgrywa do Susaety a ten mocnym strzałem w prawy róg bramki nie daje szans bramkarzowi!

14'

Lekki uraz van Wolfswinkela, mecz przerwany.

12'

Piękne podanie Amorebiety do Llorente ten się przewraca w polu karnym, nie ma karnego!

10'

Żółta kartka. van Wolfswinkiel ukarany przez Atkinsona za brzydki faul.

7'

Fenomenalna szansa gospodarzy, jednak Lllorente słabo uderza.

6'

Ładny rajd prawą stroną Diego Capela i mamy korner. Po wrzutce w pole karne uderzał Matías Fernández jednak zbyt lekko by zaskoczyć bramkarza gospodarzy.Tymczasem wolny dla Sportingu.

4'

Faulowany Diego Capel, pierwszy rzut wolny dla gości, po małym zamieszaniu piłka ląduje w rękach Iraizoza.

2'

Pierwsza akcja Basków, Muniain szukał w polu karnym Llorente, jednak Sporting na posterunku.

1'

Gospodarze zaczynają!

21:01

Świetna oprawa kibiców na San Mames, zapowiada się kapitalne widowisko! Za chwile zaczynamy!

20:54

Ławka rezerwowych Sportingu:Tiago, Carriço, Onyewu, Evaldo, Suárez, Carrillo, Rubio.

20:52

Ławka rezerwowych Bilbao:Raúl, San José, Ekiza, Pérez, Toquero, López, Gabilondo.

20:51

Pierwsze półfinałowe spotkanie Sporting wygrał u siebie 2:1. Czy Baskowie zdołają odrobić straty w rewanżu? Już za kwadrans początek spotkania na San Mames!

20:15

Witam Państwa serdecznie i zapraszam na relacje live z meczu Athletic Bilbao-Sporting Lizbona, już od 21.05.