Valencia CFValencia
0 : 1
Atletico MadrytAtletico Madryt
93'

Koniec spotkania! Atletico ponownie pokonało Valencię i pewnie awansowało do finału Ligi Europejskiej!

90'

3 minuty doliczone.

90'

Indywidualna akcja Salvio, który minął kilku zawodników i uderzył w sam środek. Bez problemu złapał futbolówkę Diego Alves.

88'

Kibice gospodarzy mają już dość i zaczynają opuszczać stadion.

87'

Cofa się po piłkę na własną połowę Falcao, a Atletico już za kilka minut zacznie świętować.

86'

Aduriz zbyt ostro walczył o górną piłkę. Obejrzał jeszcze kartkę.

85'

Doskonały półwolej Tino Costy, do boku sparował Courtois!

84'

Ostatnia zmiana. Koke wchodzi za Diego.

83'

Kompletnie nieudane dośrodkowanie Barragana, który już nie pierwszy raz źle dogrywał piłkę.

82'

Kartonik dla Jordiego Alby.

81'

Jak pokazały powtórki, w polu karnym zagrywał piłkę ręką Tino Costa. Więc suma sumarum arbiter podjął za drugim razem właściwą decyzję.

80'

Niezwykła niekonsekwencja sędziego ze Słowenii, który najpierw podjął decyzję o rzucie karnym, a następnie odwołał ją i zdecydował, że rozpocznie grę Atletico. Niepotrzebnie sprowokował swoim zachowaniem zawodnikiem obu zespołów.

79'

Żółta dla Soldado.

79'

Czerwona kartka dla Tiago za kopnięcie rywala!

78'

Sędzia gwizdnął za zagranie ręką w polu karnym, a na boisku niemal bijatyka! Jaką decyzję podejmie arbiter?

78'

76'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka minęła wszystkich w polu karnym Atletico. Czy gospodarzy stać na zdobycie choćby jednej bramki?

74'

Druga zmiana w Atletico. Eduardo Salvio wchodzi w miejsce Ardy Turana.

73'

Diego wskoczył na plecy Albeldzie, arbiter ze Słowenii odgwizdał faul.

71'

Przekładał futbolówkę Tino Costa, starał się uderzać "z miejsca", z 25 metrów, ale bardzo niedokładnie.

69'

Coraz więcej z gry mają goście, którzy po nawałnicy Valencii w pierwszej połowie, zaczynają dyktować warunku gry.

68'

Tino Costa zmienia Parejo.

66'

Celne uderzenie Falcao i... nie ma gola!

65'

Na trybunach słychać tylko 2,5 tys. fanów z Madrytu.

64'

Raz jeszcze zagrywał na prawą flankę Diego, piłkę otrzymał Turan i uderzył mocno z dość ostrego kąta. Z najwyższym trudem sparował uderzenie golkiper Valencii.

63'

Wyraźnie podłamani gospodarze łatwo tracą piłkę. Chyba nie wierzą podopieczni Emeriego w odwrócenie losów tego dwumeczu.

62'

Wydaje się, że Atletico może być już praktycznie pewne gry w finale.

61'

Niespodzianka na Mestalla! Diego idealnie przerzucił do Adriana, który przyjął piłkę na klatkę i posłał petardę pod poprzeczkę. Bez szans Diego Lopez.

60'

GOOOOLLLLLL!!! 1:0 dla Atletico!!! Adrian Lopez!!!

60'

Pół godziny do końca. Czy Valencia zdoła strzelić dwie bramki?

59'

Uraz Canalesa okazał się poważniejszy. W jego miejsce wchodzi już Jeremy Mathieu.

58'

Trzeci raz w polu karnym przewrócił się Canales. Mamy przerwę w grze, bowiem młody skrzydłowy musi skorzystać z pomocy medycznej.

57'

Aritz Aduriz wchodzi na boisko w miejsce niewidocznego Jonasa.

55'

Jedna z nielicznych akcji gości. Diego starał się odszukać w polu karnym osamotnionego Falcao, ale uprzedził go Rami.

54'

Dla odmiany beznadziejne zagranie Barragana.

53'

Wszystkie piłki przechodzą przez Jordiego Albę i większość z nich zagrywana jest w pole karne właśnie przez lewego obrońcę Valencii. Jak na razie bezapelacyjnie gracza meczu.

51'

Krótkie rozegranie rzutu rożnego przez gospodarzy, dośrodkowanie jednak posłane prosto w ręce golkipera przyjezdnych.

50'

Mnóstwo niedokładności i strat jak na razie na boisku. Trzeba przyznać, że niezbyt ciekawe spotkanie oglądamy dzisiaj na Estadio Mestalla.

49'

Zbyt nerwowo, prosto na aut wykopał piłkę Diego Alves.

47'

Dużo walki w środkowej strefie boiska, dokładnie tak jak na początku pierwszej połowy.

46'

Spotkanie wznowione po przerwie.

46'

Na zmianę zdecydował się Diego Simeone. Gabi wchodzi w miejsce Mario Suareza.

45'

Koniec pierwszej połowy. Jak na razie na Mestalla nie oglądaliśmy goli. Miejmy nadzieję, że zobaczymy je po przerwie.

45'

Zablokowany na linii pola karnego Miranda, który szykował się do strzału.

44'

Atletico zamknięte całym zespołem na własnej połowie.

42'

Mogła być zabójcza kontra Atletico, ale w ostatniej chwili Diego Alves przeciął piłkę zmierzającą pod nogi Falcao.

41'

Alba do Canalesa i broni strzał z ostrego kąta Coutrois!

40'

Miażdżąca przewaga gospodarzy w posiadaniu piłki, z której jak na razie niewiele wynika.

39'

Mądra gra Atletico, które na niewiele pozwala Valencii.

37'

Młody belgijski bramkarz Atletico ogląda żółtą kartkę za celebrowanie wznowienia piłki do gry.

36'

Zbyt długo składał się do uderzenia z 17 metrów Canales.

35'

W ostatniej chwili Godin ściągnął piłkę z głowy Soldado.

34'

Dośrodkowanie Barragana, leciutkie strącenie Soldado i zabrakło centymetrów by piłka zatrzepotała w siatce!

32'

Atletico znakomicie neutralizuje linię ataku Valencii. Nie mogą złapać właściwego rytmu ani Jonas, ani Soldado.

30'

Idealnie wyprowadził piłkę Alba, dograł do Feghouliego, który uderzył bardzo nieprecyzyjnie. Piłka przeszła daleko obok słupka.

28'

Lekka wrzutka Jordiego Alby w kierunku Soldado, raz jeszcze wybita przez obrońców rywala.

26'

Canales przekombinował w polu karnym i niepotrzebnie rozciągnął akcję na lewo. Rośnie przewaga Valencii.

24'

Natychmiastowe uderzenie Soldado sprzed pola karnego. Pewnie Courtois.

23'

Kolejna znakomita okazja Valencii! Soldado na wślizgu uprzedził Mirandę w polu karnym, ale uderzył nad poprzeczką.

22'

Ależ okazja!! Po uderzeniu Feghouliego lekko piłkę trącił Jonas i słupek! Za sekundę dobitka Brazylijczyka prosto z bramkarza!

21'

Dość przypadkowo piłka trafiła do Canalesa w pole karnym, ten błyskawicznie starał się wstrzelić piłkę tuż przed bramkę, ale jeden z obrońców Atletico wybił na korner.

19'

Nic nie wyszło jednak z rzutu rożnego.

18'

Zablokowane dośrodkowanie z prawej strony Antonio Barragana. Wzmaga się doping na Mestalla.

17'

Valencia próbuje narzucić swoje tempo, ale kłopoty zaczynają się pod polem karnym Atletico. Goście ustawieni coraz bardziej defensywnie, starają się jak najdłużej utrzymywać przy piłce.

15'

Kropnął potężnie z 25 metrów Arda Turan, ale nie przymierzył Turek.

13'

Padł w polu karnym Sergio Canales, ale nie ma mowy o przyznaniu rzutu karnego.

12'

Ciężko powiedzieć o przewadze jednego z zespołów. Spotkanie niezwykle wyrównane.

11'

Dobiegł do bardzo mocno zagranej piłki Jordi Alba, wycofał ją do tyłu do Davida Albeldy, który niedokładnie zagrywał w szesnastkę.

9'

Filipe Luis faulowany przez Soldado, który dodatkowo reklamował, że został uderzony w twarz przez lewego obrońcę Atletico.

8'

Thibaut Courtois faulowany w powietrzu przy wysokim dośrodkowaniu ze strony miejscowych.

7'

Anemiczny strzał z dystansu Diego łapie Diego Alves.

6'

Uważna walka i ścisłe krycie z obu stron. Gra toczy się nieustannie w środku pola. Nikt nie jest w stanie jak na razie przedostać się w pole karne rywala.

5'

Faulowany w środku pola szybki Sofiane Feghouli.

3'

Dryblował przy bocznej linii Juanfran, ale poradzili sobie ostatecznie obrońcy Nietoperzy.

2'

Zbyt długie krzyżowe zagranie na prawą stronę do Daniego Parejo.

1'

Rozpoczęli gospodarze!

21:02

Zawodnicy obu zespołów wychodzą na murawę stadionu w Walencji, za chwilę hymn Ligi Europejskiej.

20:42

Ławka rezerwowych Atletico: Salvio, Gabi, Dominguez, Koke, Perea, Asenjo, Pedro Martin.

20:42

Ławka rezerwowych Valencii: Maduro, Aduriz, Guaita, Piatti, Victor Ruiz, Mathieu, Tino Costa.

20:40

W pierwszym meczu zespół z Madrytu pokonał Nietoperze 4:2. Wynik jest niewątpliwie korzystny dla Atletico, ale dwie bramki strzelone przez Valencię na wyjeździe sprawiają, że piłkarze Unaia Emery'ego mają jeszcze realne szanse na awans.

20:39

Witamy w relacji na żywo z rewanżowego meczu półfinałowego Ligi Europejskiej. Na Estadio Mestalla, miejscowa Valencia podejmuje Atletico Madryt.