Real MadrytReal Madryt
3 : 1
Sporting GijonSporting Gijon
92'

Koniec meczu. Real odnosi pewne zwycięstwo, choć dreszczu emocjo w tym meczu również nie zabrakło. Przewaga nad Barceloną rośnie do 7 punktów, ale Duma Katalonii rozpocznie mecz za chwilę i z pewnością spróbuje znowu zmniejszyć stratę.

90'

Dwie minuty doliczone.

88'

Jeszcze okazja Di Marii, ale jego strzał broni Juan Pablo.

86'

Oba zespoły starają się już dograć mecz do końca, nie forsując zbytnio tempa.

82'

Karim Benzema wykończył akcję Realu pewnym strzałem po długim rogu. Możemy być świadkami kolejnych bramek, bo Real gra już swobodnie i na luzie.

82'

Benzema i 3:1!

80'

Teraz sytuacja Sportingu wydaje się już być beznadziejna. Trudno spodziewać się, że goście będą w stanie wywalczyć teraz choćby jeden punkt. A tymczasem sprzed pola karnego uderzał obok bramki Ronaldo.

79'

Roberto Canella ukarany czerwoną kartką za faul na Di Marii.

74'

Chwalony przez nas Trejo stracił piłkę przed polem karnym, na dośrodkowanie zdecydował się Di Maria, a strzałem głową bramkę zdobył Ronaldo. Teraz Królewscy już nie powinni stracić prowadzenia.

74'

Ronaldo znowu odwraca losy meczu! 2:1 dla Realu!

72'

Bardzo dobrze gra dzisiaj Trejo, który szarżuje lewą stroną. Po akcji Sportingu nikt nie zamknął jednak dośrodkowania.

67'

Rzut rożny dla Realu, ale nic z niego nie wyszło. Piłka przed polem karnym Sportingu, ale obrońcy wypychają atakujących piłkarzy Królewskich.

65'

Real cały czas nie potrafi znaleźć sposobu na defensywę rywali, a czasu coraz mniej.

57'

Andre Castro w miejsce Sangoya.

56'

Żółta kartka dla Pepe, za faul na Trejo.

52'

Od początku drugiej połowy do ataku rzucił się Real, ale na razie bez efektu, choć przewaga Królewskich jest wyraźnie widoczna.

48'

Dośrodkowanie di Marii na strzał głową zamienił Benzema, ale pewnie broni Juan Pablo.

46'

Początek drugiej połowy.

46'

... i Di Maria za niewidocznego Callejona.

46'

Zmiany w przerwie w Realu. Za Sahina wchodzi Benzema...

46'

Koniec pierwszej połowy. Na razie Real remisuje ze Sportingiem 1:1. Królewscy zaczęli grać po stracie bramki i szybko wyrównali. Jeśli utrzymają tempo, w drugiej połowie zobaczymy kolejne bramki.

45'

Minuta doliczona.

44'

Rzut wolny sprzed pola karnego tym razem wykonał Sahin i piłka otarła się o poprzeczkę.

42'

Arbelowa ostro zacentrował z prawej strony, ale obrońcy wybili piłkę.

40'

Wrzutka w pole karne Sportingu Ramosa i o mały włos obrońca nie zdobył bramki samobójczej. Tylko rzut rożny, po którym piłkę złapał bramkarz.

37'

Po głębokiej wrzutce w pole karne zaspali obrońcy i bramkarz Gijon i niepilnowany Higuain głową umieścił piłkę w siatce.

37'

Po błędzie bramkarza Sportingu bramkę wyrównującą zdobył Higuain.

35'

Faul na prawej stronie pola karnego Sportingu. Wrzutka w pole karne, ale znowu wybijają obrońcy.

32'

No i Real w tarapatach. Od razu przyspieszyli Królewscy, co widać po tempie rozgrywania piłki. Sprzed pola karnego uderzał Khedira, ale obok słupka.

30'

Miguel De la Cuevas pewnie wykorzystuje rzut karny!

29'

Rzut karny dla Sportingu po faulu Ramosa!

28'

Higuain umieścił piłkę w siatce, ale sędzia dopatrzył się spalonego. Nie ma bramki.

24'

Huknął z rzutu wolnego z lewej strony pola karnego Ronaldo, ale piłka poszybowała w trybuny.

23'

Minuty upływają, a obraz gry się nie zmienia. Piłkarze Realu utrzymują się przy piłce, ale nie potrafią stworzyć zagrożenia.

20'

Na razie Real poważnie nie zagroził Sportingowi, a najlepszą okazję w meczu mieli goście.

18'

Akcja Realu lewym skrzydłem, ale Marcelo ograny przez obrońcę.

14'

Wrzutka z kornera wybita przez obrońców do przodu, z czego udało się wyjść z kontrą. W świetnej sytuacji, niemal sam na sam z Casillasem znalazł się Trejo, ale uderzył wprost w bramkarza Realu!

13'

Ronaldo wdarł się w pole karne po prostopadłym podaniu, ale źle przyjął piłkę i obrońcy wybili na rzut rożny.

11'

Ronaldo uderzył płasko sprzed pola karnego, ale obok bramki. Bramkarz gości na razie nie musiał interweniować.

9'

Z rzutu wolnego z 30 metrów uderzał Ronaldo, ale prosto w mur.

8'

Gaston Sangoy złapany na spalonym przy jednej z nielicznych prób kontry gości.

7'

Wrzutki w pole karne próbował Sahin, ale również z górną piłką poradzili sobie obrońcy.

6'

Piłkarze Realu próbują przebić się w pole karne Sportingu, ale momentalnie są z niego wypychani.

5'

Gra toczy się głównie w środku pola, Sporting wyczekuje na ruch Realu, który spokojnie buduje akcje.

2'

Spokojny początek spotkania. Goście głęboko cofnięci, Real nie spieszy się z atakami.

1'

Początek spotkania.

19:57

Piłkarze obu zespołów już szykują się do wyjścia na boisko. Za chwilę zaczynamy.

19:56

Na ławce gości natomiast Mate Bilic, Ivan Pichu, Ricardinho, Garcia Perez Ayoze, André Castro, Adrián Colunga i Nacho Cases.