Koniec meczu! Manchester City rozbija rywali 6:1!

95'

A jednak kolejna bramka! Po podaniu Aguero bramkę zdobywa Adam Johnson!

92'

Kolejna fantastyczna sytuacja Manchesteru. Od połowy boiska z piłką biegł Richards, ale został zablokowany pod bramką przez obrońcę.

90'

Aguero też chciał mieć trzy bramki w meczu, ale po jego uderzeniu piłka odbija się od słupka.

90'

Cudowną bramkę mógł zdobyć Adam Johnson, ale po jego uderzeniu piłka odbiła się tylko od poprzeczki.

85'

Yaya Toure podaje do Adama Johnsona, ale zawodnik Manchesteru nie przyjmuje podania i traci piłkę.

81'

Strzelec trzech goli schodzi z boiska, zamiast niego pojawi się Richards.

80'

Gooollll! Fatalna pomyłka obrońcy, który za słabo podał do bramkarza Norwich. Swojego trzeciego gola w spotkaniu zdobył Carlos Tevez!

77'

Zmiana w Manchesterze City. Zamiast Silvy, na boisku pojawił się Johnson.

75'

Gooollll!!! Kun Aguero zdobywa także drugą bramkę w spotkaniu. Po tym jak minął w polu karnym dwóch obrońców i uderzył znakomicie na bramkę.

72'

Gooolll! Yaya Toure uderza na bramkę, strzał broni bramkarz Norwich, ale przy dobitce Teveza, który wygrał po.jedynek główkowy z obrońcą, zdobywa drugiego gola w meczu

71'

Podanie do Teveza, Argentyńczyk wychodzi jeden na jednego z bramkarzem. Jednak minimalny spalony.

69'

Na boisku zamiast Aarona Wilbrahama, pojawi się Steve Morison.

68'

Blisko wyrównania po uderzeniu Wilbrahama było Norwich, ale strzał zablokowany przez obrońców.

63'

Na boisku pojawi się Yaya Toure, zamiast Samira Nasriego.

62'

Aguero minął trzech obrońców i uderzył na bramkę, ale wprost w Carlosa Teveza.

59'

Żółta kartka dla Ryana Bennetta, po faulu na Tevezie.

58'

Nasri uderza z dystansu, ale strzał zablokowany przez piłkarzy Norwich.

55'

Gra się uspokoiła. Częściej w ataku są piłkarze Norwich.

50'

Gooool! 2:1! Po zamieszaniu w polu karnym na bramkę uderza Surman i zdobywa bramkę kontaktową dla Kanarków!

50'

Na bramkę uderza Holt, ale obok bramki Manchesteru.

46'

A druga to Hoolahan za Johnsona.

46'

W przerwie dwie zmiany w składzie Norwich. Pierwsza to Surman za Pilkingtona.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę!

47'

Sędzia kończy pierwszą połowę. Manchester City prowadzi do przerwy 2:0.

42'

Po chwili żółta kartka dla Nasriego po faulu na piłkarzu Norwich. Sędzia wraca do sytuacji, po przywileju korzyści.

41'

Clichy uderza z dystansu, ale niecelnie.

37'

Uderzenie Aarona Wilbrahama z dystansu, bez problemów broni Joe Hart.

34'

Grant Holt uderza w polu karnym na bramkę, ale jego uderzenie broni bramkarz Manchesteru Joe Hart.

30'

Kolejna okazja City. Ale Aguero próbował uderzać technicznie, i niewykorzystana szansa piłkarza The Citizens.

27'

Gooooollllll Sergio Aguero!!! Wspaniałe uderzenie z dystansu! Można się zastanawiać która bramka ładniejsza!!

26'

Kolejne uderzenie Teveza z dystansu, jednak kolejny raz niecelnie.

23'

Dobre podanie do Kuna Aguero. Piłkarz powinien lobować bramkarza, ale zamiast tego próbował go mijać. Zmarnowana szansa Manchesteru na zdobycie gola.

20'

Kolejna próba Teveza zza pola karnego, ale minimalnie niecelnie.

18'

Goooolllll Carloz Tevez! Wspaniałe uderzenie argentyńskiego zawodnika. Bramkarz był bez szans!!!! The Citizens prowadzą 1:0!

14'

Kolejna świetna okazja Norwich! Dośrodkowanie z rzutu rożnego, jeden z graczy Kanarków blokuje bramkarza, kolejny uderza na bramkę. Było blisko gola, jednak piłkę z linii bramkowej wybił Joleon Lescott.

14'

Po rzucie rożnym Bradley Johnson uderza, ale strzał zablokowany i kolejny korner.

9'

Żółta kartka dla Teveza za symulowanie tego rzutu karnego.

9'

Pierwsza kontrowersja w meczu. Bennett nadepnął w polu karnym Teveza i powinien być rzut karny dla City. Sędzia jest jednak innego zdania.

7'

Carlos Tevez podaje w polu karnym piłkę do Davida Silvy. Było blisko gola, ale zawodnik City uderzył wprost w bramkarza.

6'

Eliot Benet mija obrońce Manchesteru i oddaje strzał. Piłka minimalnie minęła słupek bramki. Było blisko zdobycia gola.

5'

Podanie Zabalety zablokowane, rzut rożny dla City.

3'

Silva podaje do Nasriego, ale piłkarz nie dochodzi do podania. Od bramki rozpocznie bramkarz Kanarków.