Arsenal wygrywa mecz i umacnia się na trzecim miejscu w tabeli Premier League.

Sędzia kończy spotkanie. Arsenal wygrywa 3:0.

Fantastyczna bramka po uderzeniu z rzutu wolnego!!!

93'

Goool Arteta !

90'

4 minuty doliczone do drugiej części gry.

89'

Po faulu żółta kartka dla Jamesa Collinsa.

79'

Zmiana w drużynie gości. Schodzi Hutton, wchodzi Lichaj.

83'

Złe dośrodkowanie z rzutu wolnego i kontra Arsenalu, Alex Oxlade-Chamberlain po rajdzie przewraca się w polu karnym, ale czysty odbiór przez Stephena Irelanda.

81'

Rzut wolny dla gości po faulu na Andreasie Weimannie.

81'

Posiadanie piłki : 63% dla Arsenalu.

80'

Piłkarze Arsenalu atakują, ale brak zagrożenia pod bramką gości.

78'

Ostatnia zmiana w Arsenalu. Schodzi Theo Walcott, wchodzi Alex Oxlade-Chamberlain.

76'

Uderza Aaron Ramsey, ale niecelnie.

75'

Robin van Persie zbierał się do uderzenia ,ale piłkę odebrał mu obrońca gości.

70'

Żółta kartka po faulu dla piłkarza gości Stephena Irelanda.

68'

A druga to André Santos za Kierana Gibbsa.

68'

Dwie zmiany w Arsenalu. Pierwsza to Aaron Ramsey za Gervinho

65'

Kolejna zmiana w drużynie gości. Schodzi Emile Heskey, wchodzi Andreas Weimann.

64'

Uderza Tomas Rosicky, ale uderzenie broni bramkarz gości

63'

Na boisku leży Stephen Warnock. Ale już wszystko w porządku z obrońcą gości.

62'

Rosicky zablokowany, rzut rożny dla Kanonierów.

61'

Arsenal nadal atakuje, lecz bez większego zagrożenia.

58'

Marc Albrighton dośrodkowuje, ale piłkę pewnie łapie Wojciech Szczęsny.

56'

Spokojne rozgrywanie akcji przez piłkarzy Arsenalu.

53'

Zmiana w drużynie gości. Schodzi Chris Herd, wchodzi Craig Gardner.

51'

Żółta kartka po faulu na Walcottie dla Stephena Warnocka

51'

Gabriel Agbonlahor dośrodkowuje. Rzut rożny dla gości.

50'

Sagna fauluje Alana Huttona. Rzut wolny z pola bramkowego Aston Villi dla gości.

48'

Rzut rożny dla Arsenalu . Rosicky obok bramki.

46'

Goście rozpoczynają 2 połowę.

50'

Arsenal prowadzi do przerwy 2:0

46'

Na boisku leży kontuzjowany Gervinho.

45'

Pierwsza połowa potrwa dłużej o 3 minuty.

39'

Powinno być 3:0 , jednak uderzenie Robina van Persiego , wybija z bramki Stephen Warnock.

38'

Piłka po główce Robina Van Persiego pewnie wyłapana przez bramkarza gości.

37'

Robin van Persie dostaje piłkę w polu karnym ,ale obrońcy gości odbierają mu piłkę.

31'

Spalony przy rzucie rożnym.

30'

Theo Walcott dośrodkowuje, ale zablokowane podanie.Rzut rożny dla Arsenalu.

28'

Świetne uderzenie Artety, ale jeszcze lepsza parada Shaya Givena!

27'

Alex Song podaje z głębi pola do Theo Walcotta , a angielski piłkarz znakomicie wykańcza akcję i zdobywa bramkę.

25'

Goolll! Theo Walcott!

24'

Rzut rożny dla Arsenalu. Dośrodkowuje Robin van Persie, piłka wybita przez obrońców gości.

23'

Rzut rożny dla Aston Villi bez zagrożenia pod bramką Szczęsnego.

22'

Stephen Irleand podaje do Heskeygo, ale uderzenie zablokowane na rzut rożny.

21'

Dobra akcja Walcotta zablokowana przez obrońcę gości.

19'

Bacary Sagna podaje do Kierana Gibbsa, który urywa się obronie Aston Villi i zdobywa swojego pierwszego gola w sezonie.

16'

Goooollll! Kieran Gibbs!

15'

Stiliyan Petrov otrzymuje żółtą kartkę po faulu na Artecie.

13'

Rzut rożny dla Arsenalu. Po dośrodkowaniu głową uderza Thomas Vermaelen, ale niecelnie.

9'

Walcott dostaje podanie w polu karnym i uderza wprost w bramkarza. Dobija Sagna ale niecelnie.

8'

Kontra Aston Villi zakończona strzałem Gabriela Agbonlahora. Uderzenie jednak niecelne.

6'

Na spalonym Stephen Ireland.

4'

Na boisku opatrywany właśnie Djourou, który został uderzony z łokcia w twarz przez Emila Heskeya.

3'

W składzie Arsenalu przed meczem nastąpiła zmiana w składzie pojawił się Djourou. Zastąpił Laurenta Koscielnego, który musiał nabawić się kontuzji podczas rozgrzewki.

1'

Mecz rozpoczynają piłkarze Arsenalu.

15:55

W pierwszym dzisiejszym spotkaniu Chelsea Londyn zremisowała z Tottenhamem 0:0. Jest to korzystny wynik dla Kanonierów.

15:51

Aktualnie Arsenal Londyn znajduje się na 3 pozycji w lidze, natomiast Aston Villa jest 15.