SunderlandSunderland
1 : 2
Arsenal LondynArsenal Londyn
95'

Sędzia kończy spotkanie. Arsenal wygrywa po bramkach Ramseya i Henry. Dla gospodarzy bramkę strzelił McClean. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje LIVE.

91'

Z lewego skrzydła w pole karne dośrodkował Andriej Arshavin, a bramkę strzałem głową zdobył Henry. 1:2!

91'

GooooooooooooL! Thierry Henry

90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

90'

Dośrodkowanie z lewego skrzydła, głową uderzał van Persie, ale pewnie piłkę łapie golkiper gospodarzy.

87'

Za Campbella wchodzi Dong-Won.

87'

Na boisku pojawił się Arshavin.

85'

Tym razem dośrodkowania próbował Theo Walcott i piłka znów w rękach bramkarza.

83'

Henry dośrodkowuje z lewego skrzydła i piłkę łapie bramkarz gospodarzy.

82'

Czy Arsenal zdoła jeszcze wygrać to spotkanie? Pozostało niespełna 10 minut.

78'

Po strzelonych bramkach mecz nabrał tępa.

77'

Rosicky ukarany żółtą kartką za faul na Campbellu.

75'

Wejście smoka Aarona Ramseya! Strzałem z przed pola karnego doprowadził do remisu.

75'

Gooooooooool! Aaron Ramsey

71'

Ramsey zastąpił kontuzjowanego Mertesackera.

70'

Per Mertesacker nagle przewrócił się na boisko, do piłki dopadł James McClean i pewnie pokonał Szczęsnego. 1:0

70'

GoooooooooL! James McClean

66'

Na boisku pojawił się Thierry Henry.

65'

Arsenal daje odetchnąć Szczęsnemu rozgrywając powoli swój atak pozycyjny.

64'

Kolejna świetna okazja dla gospodarzy dośrodkowanie z lewego skrzydła piłkę wybijają obrońcy. Dopada do niej Gardner, uderza i z kłopotami broni Szczęsny.

62'

Znakomita okazja dla Sunderlandu. Dośrodkowanie z rzutu rożnego piłkę przed pole karne wybijają obrońcy, tam dopada do niej Gardner. Strzela po ziemi piłka zmierzała tuż przy słupku i końcówkami palców broni Szczęsny.

60'

Akcja Sunderlandu. Prostopadła piłka do Campbella, ten zagrywa w pole karne, lecz tam nie było nikogo z jego zespołu.

57'

Przeważa Arsenal. Akcje rozgrywane są cały czas przed polem karnym.

55'

Rosicky zagrywa do van Persie, ale nie dokładnie.

52'

Bacary Sagna podaje w prost pod nogi Gardnera, ten pędzi z piłką i jest faulowany przez Artete.

50'

Chamberlain próbował obiec obrońcę, ale w tej sytuacji faulował.

48'

Rzut wolny po faulu na van Persiem. Strzał trafia w mur.

46'

Sędzia rozpoczął drugą połowę. Przy piłce Arsenal.

16:49

Statystyki po pierwszej połowie. Strzały(celne): 2(0)-5(1) Faule: 6-3 Rzuty rożne: 4-2 Spalone: 1-1 Posiadanie piłki: 34%-66% Żółte kartki: 2-0 Czerwone kartki: 0-0

18'

46'

Sędzia zakończył pierwszą połowę.

45'

Rzut rożny dla Sunderlandu, ale nic z niego nie wynikło.

45'

Doliczona minuta do pierwszej połowy.

46'

Żółtą kartką ukarany Campbell.

45'

Przed polem karnym faulowany van Persie.

44'

Kibic Czy pan redaktor poda po zakończeniu 1 połowy statystyki meczu?

Podam podstawowe statystyki.

42'

Rzut wolny dla Arsenalu. Dośrodkowanie w pole karne piłkę wybijają obrońcy, przed polem karnym dopada do niej Rosicky, ale jego strzał został zablokowany. Próbował jeszcze Sagna, lecz jego strzał znów zblokowany.

39'

Gospodarze uważają że powinien być rzut karny po zagraniu na Sessegnon, ale sędzia pozostaje niewzruszony.

37'

Zagranie z lewego skrzydła do Robina van Persie ten źle przyjął i odegrał do Bacary Sagna, ale jego zagranie zostało zablokowane.

34'

Obie drużyny grają ospale i nie potrafią stworzyć sobie dogodnych sytuacji bramkowych.

31'

arsenal

na jakiej pozycij gra Alex Song ?

Song gra jako defensywny pomocnik.

27'

Teraz dużo niedokładności w poczynaniu obu zespołów.

23'

Ależ okazja dla Arsenalu. Goście popędzili do kontrataku, prostopadłą piłkę otrzymał Theo Walcott i oddał strzał który minimalnie minął dalszy słupek bramki.

20'

Tym razem to Arsenal rozgrywał dłuższą akcję pod bramką Sunderlandu, ale kolejna strata i piłka po stronie gospodarzy.

18'

Teraz nieporozumienie pomiędzy Koscielnym, a Szczęsnym, ale obronną ręką z tej sytuacji wyszedł Polak.

17'

Na razie Arsenal nie potrafi stworzyć sobie dogodnej sytuacji do zdobycia bramki.

15'

Kontratak Sunderlandu. W zamieszaniu przed polem karnym najlepiej odnalazł się Campbell, lecz jego strzał przeszedł obok bramki.

13'

Po dobrym początku teraz Arsenal zepchnięty do defensywy.

12'

Rzut rożny dla Sunderlandu. Dośrodkowanie na głowę Jamesa McClean, ale ten uderza wysoko ponad bramką.

10'

Chamberlain próbował sztuczek technicznych i piłkę przejęli gospodarze.

9'

Próba długiego podania w stronę Campbella, ale piłkę łapie Szczęsny.

7'

Dobra akcja gospodarzy. Dośrodkowywał ze skrzydła Campbell, ale piłkę dobrze wybijał Koscielny.

3'

Gospodarze zepchnięci do defensywy. W natarciu podopieczni Arsenea Wengera.

16:00

Sędzia rozpoczął spotkanie przy piłce gospodarze.

15:57

Arsenal Londyn w ostatniej kolejce pokonał Blackburn Rovers aż 7:1 (3:1). Czy i tym razem odniosą takie wysokie zwycięstwo?

15:55

Piłkarze już wychodzą na murawę. Za chwilę początek spotkania.

15:52

Arsenal: Fabiański, Gibbs, Coquelin, Ramsey, Arszawin, Benayoun, Henry

15:51

Sunderland: Westwood, Bridge, Meyler, Kyrgiakos, Elmohamady, Wickham, Dong-Won.

15:51

Poznaliśmy już wyjściowe jedenastki. Teraz czas na rezerwowych.

15:49

Witam w relacji Live z meczu Sunderland-Arsenal Londyn. W zespole gości od początku w bramce wystąpi Wojciech Szczęsny.