Koniec spotkania. Wisła Kraków przegrała z Eintrachtem Brunszwik 0:2.

Seria rzutów rożny dla Wisły, bez przełożenia na zagrożenie pod bramką Niemców.

W odpowiedzi z dystansu Bonsu, ale również była to zbyt lekka próba.

86'

Zbyt lekki strzał głową Lameya.

84'

Ciężar rozgrywania piłki wziął na siebie Jirsak. Czech przed chwilę wywalczył rzut rożny, a po chwili dobrze zagrał w kierunku Jaliensa.

82'

Druga już bramka Genkowa w dzisiejszym meczu i... druga nieuznana. W tej sytuacji arbiter dopatrzył się spalonego.

80'

Który to już raz Pareiko na posterunku. Tym razem Estończyk zatrzymał strzał Reichela.

77'

Wiślacy szanują piłkę, a przyczajeni gracze Eintrachtu czekają na okazję do kontrataku.

73'

W ostatniej chwili Lamey wybił piłkę spod nóg napastnika Eintrachtu. Gdyby nie ta interwencja, byłoby 0:3.

69'

Kolejny GOL dla Eintrachtu! Pięknym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Benjamin Fuchs!

67'

Wiślacy długo utrzymywali piłkę na połowie Eintrachtu, do sytuacji doszedł Genkow i wpakował piłkę do bramki! Sędzia nie uznał bramki! Jego zdaniem Bułgar pomagał sobie ręką.

64'

Teraz szczęście próbował Unger - piłka wysoko nad poprzeczką.

63'

Ależ niebezpiecznie! Randy Edwini-Bonsu stanął oko w oko z Pareiką, ale nie trafił w światło bramki!

61'

5 nowych zawodników Eintrachtu wchodzi do gry.

60'

Petković w ostatniej chwili zgarnął piłkę sprzed nosa Genkowa! Było groźnie.

58'

Tomas Jirsak zagrał piłkę wzdłuż bramki Eintrachtu, ale nie zdołał zamknąć akcji Genkow.

55'

Przekombinowali teraz gracze Białej Gwiazdy. Ilew dostał piłkę z prawej strony od Lameya, ale niepotrzebnie starał się jeszcze odgrywać.

53'

Fatalnie uderzył Julius Reinhardt, a miał znakomitą sytuację do podwyższenia prowadzenia.

51'

Zbyt mocne zagranie Ivycy Ilieva do Maora Meliksona. Szkoda, bo zapowiadała się ciekawa akcja wiślaków.

46'

Po przerwie także trzy zmiany w ekipie Eintrachtu.

48'

Dobre zagranie Juniora Diaza do Cwetana Genkowa w polu karnym, ale skończyło się na rzucie rożnym.

46'

Skład Wisły w 2. połowie: Pareiko - Lamey, Jaliens, Uryga, Diaz - Wilk, Jirsak, Boguski, Melikson, Iliev - Genkow.

46'

Tak jak zapowiadał Kazimierz Moskal, 10 nowych graczy z pola rozpoczęło drugą połowę.

46'

Początek drugiej części spotkania.

45'

Koniec pierwszej połowy. Wisła jak na razie przegrywa z Eintrachtem Brunszwik 0:1.

45'

Wiślacy zepchnięci do defensywy. Piłkę wybija do przodu Daniel Brud.

44'

Niebezpieczny strzał Dennisa Kruppke z najwyższym trudem wybija Pareiko! Będzie rzut rożny dla Eintrachtu.

42'

Piłka szuka w polu karnym Kumbeli, który tym razem nie zdołał jej opanować.

40'

Zablokowany w ostatniej chwili Szewczyk.

37'

Uderzenie Daniela Bruda z linii pola karnego przeszła centymetry nad poprzeczką!

35'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Wisły, ale poradzili sobie obrońcy mistrzów Polski.

33'

David Biton starał się odzyskać piłkę w polu karnym Niemców.

30'

Po raz kolejny bramkarz Wisły uprzedził przed polem karnym wychodzącego napastnika Eintrachtu.

27'

Dalekie wyjście z bramki Pareiko zapobiegło bardzo niebezpiecznej sytuacji.

24'

GOL dla Eintrachtu! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego minął się z piłką Chevez i błąd obrońcy Wisły wykorzystał Deniz Dogan.

23'

Piłka w rękawicach Sergeia Pareiki po lekkim strzale Mirko Bolanda.

20'

Zbyt długie podanie do wychodzącego na pozycję Szewczyka.

17'

Sporo niedokładności w grze obu zespołów. Bez sytuacji podbramkowych.

14'

Dośrodkowanie Marko Jovanovicia w pole karne dotarło do Szewczyka, który pomylił się nieznacznie!

12'

Najpierw szybki kontratak wiślaków, zakończony wybiciem na korner. Za kilkanaście sekund tej samej sztuki próbowali Niemcy, jednak zatrzymali się na młodym Michale Szewczyku.

11'

W odpowiedzi uderzenie Gervasio Nuneza, także nie zmierzało w światło bramki.

8'

Tym razem lepsza próba w wykonaniu Dominicka Kumbeli. Mocne uderzenie sprzed pola karnego przeszło obok bramki.

7'

Gracz Eintrachtu prawdopodobnie próbował strzelać, ale piłka wyszła na aut.

5'

Dobra interwencja w destrukcji Osmana Chaveza.

3'

Spokojne pierwsze minuty. Raz jedni, raz drudzy przekraczają przepisy w środku pola.

1'

Zaczynamy.

14:48

Eintracht Brunszwik to aktualnie 8. zespół (na 18) drugiej ligi niemieckiej.

14:45

Poznaliśmy wyjściowe jedenastki obu zespołów.

14:27

Źródło: Wisła Kraków

14:26

Witamy w relacji na żywo z pierwszego zimowego sparingu krakowskiej Wisły. Mistrz Polski zmierzy się dzisiaj z Eintrachtem Brunszwik.