Chelsea LondynChelsea Londyn
1 : 0
SunderlandSunderland
93'

Koniec spotkania. Chelsea ze sporymi problemami dowiozła minimalne zwycięstwo nad Sunderlandem.

90'

Trzy minuty doliczone.

89'

Piłka meczowa dla Sunderlandu! Sessegnon znakomicie obsłużył Garndera, który nie trafił w bramkę z ok. 11 metrów!

87'

Tym razem piłkę łapie Cech po strzale z bardzo ostrego kąta. Szczęścia próbował Gardner.

86'

Znakomita próba przelobowania bramkarza w wykonaniu Meirelesa, lecz jeszcze lepiej wybił piłkę nad poprzeczką Mignolet.

85'

Zmiana w Chelsea: zmęczony Mata schodzi z placu gry. W jego miejsce Florent Malouda.

84'

Bronią się nieco dramatycznie gospodarze. Mnóstwo dośrodkowań w pole karne wybijane na ślepo przed siebie.

82'

Czwarty korner dla Sunderlandu wylądował w rękawicach Petra Cecha.

81'

Wickham w miejsce Richardsona.

80'

Po zagraniu od Meirelesa rzut rożny wywalczył Ramires. Dośrodkowanie jednak wprost na głowę jednego z obrońców gości.

77'

Po raz kolejny O'Neill nakazuje swoich podopiecznym wysoki pressing.

76'

Od razu próba strzału z okołu 30 metrów w wykonaniu Essiena. Piłka w bezpiecznej odległości minęła słupek bramki Mignoleta.

74'

Owacje na stojąco dla strzelca jak dotąd jedynej bramki. Za Lamparda wchodzi Essien.

73'

Zupełnie niewidoczny Raul Meireles przypomniał o sobie dostając żółtą kartkę za przerwanie kontrataku Sunderlandu.

72'

Brzydki faul Turnera na Ramiresie. Brazylijczyk zwija się z bólu na murawie.

71'

Craig Gardner zastępuje Vaughana.

70'

W coraz większych opałach gospodarze. Ataki Sunderlandu z minuty na minutę przybierają na sile.

67'

Wydaje się, że sędzia Dowd miał jednak podstawy by podyktować jedenastkę...

66'

Kartonik za próbę wymuszenia rzutu karnego ogląda Torres.

64'

To powinien być wyrównujący gol dla Sunderlandu! Na prawej flance urwał się Larsson, tuż przed bramkarzem odegrał na 6. metr do McCleana, lecz ten nie trafił czysto w piłkę.

62'

Sunderland stara się wrócić do gry. Ostre dośrodkowanie z rzutu wolnego z prawej strony na aut wybił Cole.

59'

Lee Cattermole ukarany żółtą kartką.

58'

Najpierw Torres, a po chwili Bendtner domagali się podyktowania jedenastek dla swoich zespołów.

57'

Ostre dośrodkowanie z lewej strony Cole'a wypluł bramkarza Sunderlandu, ale czekający na dobitkę Ramires nieczysto trafił w piłkę.

55'

Przysnął trochę Oriol Romeu, który zamiast odegrał piłkę do Davida Luiza, posłał ją prosto za linię boczną.

53'

Szansa przed Matą! Potężne uderzenie przeszło centymetry nad bramką!

52'

Spalonego uniknął Fernando Torres, wpadł w pole karne i kropnął w krótki róg. Piłka po rękawicach bramkarza wyszła na rzut rożny.

50'

Martin O'Neill wyraźnie nakazuje swoim zawodnikom wyjście ze swojej połowy i przeniesienie gry na połowę przeciwnika.

48'

Z uderzeniem Sessegnona nie miał problemu Cech.

47'

Ofensywne wejście na połowę przeciwnika w wykonaniu Davida Luiza, ale środkowy obrońca gospodarzy po chwili stracił piłkę.

46'

Michael Turner zastąpił kontuzjowanego Kilgallona.

46'

Chelsea rozpoczęła drugą połowę.

48'

Sędzia Philip Dowd kończy pierwszą połowę spotkania. Do przerwy prowadzi Chelsea 1:0.

45'

3 minuty doliczone do pierwszej połowy.

44'

Póki na Stamford Bridge trwa przerwa w grze, raport z innych boisk. Na Old Trafford 1:0 dla United, a bramkę zdobywa "emeryt" Scholes.

42'

Obrońcy Chelsea grają w "dziadka" z napastnikami Sunderlandu.

39'

Po raz kolejny pech Torresa, ładny strzał z trudnej pozycji, zza pola karnego, minimalnie obok słupka.

37'

Mecz zrobił się wyrównany, nie przeważa zadna ze stron.

35'

Bendtner oddaje strzał z bardzo trudnej pozycji, a piłka minimalnie mija słupek bramki Petra Cecha!

34'

Rzut rożny dla Sunderlandu, ale źle wykonany.

33'

Aktualnie sporo walki w środku pola.

30'

Torres nie ma dzisiaj szczęśliwego dnia. Po raz kolejny zabrakło niewiele. Po dosrodkowaniu Ramiresa, Torres uderzył głową, a piłkę praktycznie z linii wybił obrońca.

28'

Zbyt krótkie podanie Maty do Petra Cecha i o mało co, a Bendtner przejąłby piłkę.

26'

Luiz mocno poturbowany przez obrońcę Sunderlandu rzut wolny dla Chelsea 25 metrów od bramki Sunderlandu.

25'

Strzał Luiza ze znacznej odległości wysoko ponad bramką.

23'

Bardzo aktywny jest dzisiaj Larsson, który raz po raz dośrodkowuje w pole karne Chelsea. Wciąż jednak pojedynku główkowego nie potrafi wygrać Bendtner, w efekcie piłkę wybijają obrońcy.

21'

Ramires wykorzystał zagapienie obrońców, jednak nie zdołał oddać strzału. Piłkę łapie bramkarz.

20'

Akcję Larssona zatrzymuje Cole.

18'

Sunderland wciąż rzadko jest w stanie opuścić własną połowę.

17'

Dwa rzutu rożne dla Chelsea, nie przyniosły żadnych efektów.

16'

Larsson dośrodkowuje na głowę Bendtnera, znakomita interwencja Cecha.

13'

Fenomenalna akcja. Dośrodkowanie z prawej strony, Torres z przewrotki trafił w poprzeczkę, jednak na dobitkę czekał już Lampard i mamy 1:0 dla The Blues!

13'

GOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla Chelsea!

12'

Chelsea okupuje połowę Sunderlandu. Dominacja drużyny z Londynu.

10'

Dośrodkowanie Cole'a z lewej strony, jednak słaby strzał głową Torresa.

9'

Larsson uderza z rzutu wolnego, jednak pewnie broni Cech.

8'

Żółta kartka dla Davida Luiza za faul na Bendtnerze. Rzut wolny dla Sunderlandu.

7'

Próba uspokojenia gry przez Chelsea. Zawodnicy The Blues spokojnie rozgrywają piłkę na swojej połowie.

6'

Sessegnon odbiera piłkę Macie pod polem karnym Sunderlandu.

5'

Dobra próba Sunderlandu. Wrzutka z prawej strony i spokojna interwencja Davida Luiza.

1'

Początek spotkania.

15:50

Witamy w relacji na żywo ze Stamford Bridge, gdzie miejscowa Chelsea zagra z Sunderlandem.