Honorowego gola dla Bytovii, strzela tuż przy słupku Waleszczyk.

Przemysław Bella i podopieczni Rafała Góraka wygrywają 3:0.

14'

Bytovia teraz bardzo nieporadna. GKS już wyraźnie dominuje i to pod każdym względem.

12'

Optycznie to drugoligowcy mają przewagę, ale to GKS ma więcej okazji. Przed chwilą szansę na gola zmarnował Chmiel.

10'

Chalibogowski poluje na drugą bramkę. Najpierw huknął w bramkarza, potem minimalnie chybił słupka.

9'

Czas na drugą połowę

8'

Koniec pierwszej połowy

7'

Odpowiedź GKS-u i na 2:0 podwyższa Rakels !

7'

Szarżował Walekszczyk, ale znakomicie paruje Gorczyca.

6'

Gorczyca do Chwalibogowskiego, ten prosto w ręce Gostomskiego.

4'

GOOOOOOOOOLLLL. Tomasz Hołota !!!!

5'

Pięta mógł doprowadzić do remisu, ale świetnie między słupkami spisał się Gorczyca.

3'

Pierwsze minuty pod dyktando Bytovii. Przed chwilą obrońcy Gieksy musieli blokować próbę strzelecką. W odpowiedzi Przemysław Bella próbował zaskoczyć Gostomskiego, ale ten nie dał się zaskoczyć.

1'

Zaczynamy !

19:10

Póki co trwają licytacje :)

19:10

Obie ekipy są już na murawie.

19:07

W drugiej połowie oglądaliśmy już teatr... jednego "Aktora". Dwie bramki tancerza Rafała Maseraka i... szczypiornisty Artura Siódmiaka poprowadziły do zwycięstwa 4:1. A już za moment mecz o trzecie miejsce.

18:55

Tymczasem po pierwszych 10.minutach spotkania Aktorów z Muzykami mamy remis 1:1. Wynik otworzyli Muzycy po trafieniu rapera "Mezo". Wyrównał Przemysław Cypriański.

18:50

Już za kilka chwil będziemy świadkami meczu o trzecie miejsce turnieju Amber Cup. Na przeciw siebie staną ekipy Drutexu -Bytovii Bytów i GKS-u Katowice, czyli dobrzy znajomi z fazy grupowej. Wtedy zwycięstwo 3:2 wymęczyli katowiczanie. Czy ekipa beniaminka drugiej ligi zrehabilituje się za minimalną porażkę ?