Koniec meczu! Lechia Gdańsk w finale Amber Cup 2012!

16'

Rąbczyk w ostatniej chwili wyłuskał piłkę spod nóg piłkarza Bytovii i koniec akcji.

15'

3 na 1 wyszli z kontrą piłkarze Lechii, ale Gostomski uratował Bytovię przed stratą trzeciego gola.

13'

Dobra okazja dla Bytovii. Pięta dogrywa w pole karne i o mały włos nie padłby gol samobójczy.

12'

GOL! Patryk Brzeski! Lechia coraz bliżej finału.

11'

Indywidualna akcja Adama Szampa na prawym skrzydle, ale pod bramką Drutexu nie było drugiego zawodnika Lechii, który wepchnąłby piłkę do siatki.

9'

GOL! Krystian Rąbczyk trafia do siatki po fantastycznej akcji całego zespołu. Świetnie "klepią" dziś piłkarze z Gdańska.

9'

Zaczynamy drugą odsłonę meczu półfinałowego. Lechia czy Bytovia?

8'

Koniec pierwszej połowy. Po raz pierwszy na tym turnieju do przerwy nie padły gole. Czekamy na niej w drugiej części meczu.

8'

Fantastyczna akcja Lechistów! Piłka wędrowała jak po sznurku i ostatecznie po strzale Łukasza Wiśniewskiego trafiła w słupek!

8'

Bytovia gra ostrym pressingiem - nie pozwala Lechii rozegrać piłki.

8'

Adam Szamp wznowił grę z rzutu z autu i był bliski celu, ale w ostatniej chwili został zablokowany.

7'

Krzysztof Brede huknął z własnej połowy, ale niecelnie.

6'

Trzeba przyznać, że troszkę nudny jest pierwszy półfinałowy mecz. Presja chyba troszkę paraliżuje graczy obu zespołów, ale trudno się dziwić. Stawką jest awans do finału.

4'

Bytowianie w ataku pozycyjnym. Stracili piłkę, po chwili ją odzyskali i mieli świetną szansę na gola, ale Abroziak niedokładnie podał do Piotra Łapigrowskiego.

4'

Paweł Waleszczyk uderzył jak z armaty, ale golkiper z Gdańska dał sobie radę.

3'

Faul pod polem karnym Lechii. Będzie pierwsza dobra okazja na strzał na Drutexu.

1'

Mecze półfinałowe będą jedna rozgrywane 2 razy po 8 minut. Wszystko przez czasowe obsunięcie całego turnieju.

1'

Zaczynamy półfinał!

17:57

W pierwszym półfinale turnieju Amber Cup spotkają się drużyny Lechii z Drutex-Bytovią. Gdańszczanie są zdecydowanym faworytem tego meczu. Wygrali wszystkie grupowe mecze, strzelając 11 golu. Bytowianie zdobyli tylko 4 punkty, ale na pewno nie stoją na straconej pozycji. W ostatnim spotkaniu grupowym dzielnie stawili czoła liderowi ekstraklasy, Śląskowi Wrocław.