Burkhardt zdobywa jeszcze bramkę na 2:4, ale na więcej nie będzie czasu.

Puma Team atakowała, ale bramkę zdobyła Bytovia. Trzeci raz Walasczyk.

16'

Reiss łądnie uderzył z powietrza, ale dobrą interwencją popisał się Gostomski.

14'

Maciej Gostomski dalekim wyjściem uprzedził Reissa i uratował zespół przed stratą bramki.

12'

Jakub Zejglic wyszedł niemal sam na sam, ale interweniował dobrze Majdan.

11'

Jednak nie wszystko stracone! Burkhardt zdobywa bramkę dla Puma Team!

10'

Kolejna bramka Waleszczyka! Chyba jest już po meczu!

9'

Najpierw zmarnowana 100% sytuacja Bytovii, ale po chwili Paweł Waleszczyk już się nie pomylił i jest 2:0!

9'

Zmiana stron i gramy drugą połowę.

8'

Koniec pierwszej połowy. Na razie prowadzi Bytovia, która w przypadku zwycięstwa zrówna się punktami z Pumą.

8'

Majdan dwukrotnie uratował swój zespół, najpierw w sytuacji sam na sam, chwilę później nawet dwóch na bramkarza!

7'

Reiss piętą odegrał do Włodarczyka jednak ten nie opanował piłki.

6'

Spore strzelce Gostomskiego. Bramkarz Bytovii najpierw odbił piłkę, a później dobitka wylądowała na słupku.

5'

Puma Team ma problemy, by stworzyć sobie okazję.

4'

Ambroziak stracił piłkę w ataku, jednak walczył ambitnie do końca i wrócił po nią do obrony.

3'

Strzał z dystansu jednego z bytowiaków, jednak daleko obok bramki Majdana.

2'

Strzał Żewłakowa jednak obok bramki.

2'

Wojciech Pięta wyprowadza Bytovię na prowadzenie!

1'

Rozpoczęliśmy kolejny mecz.

15:47

Organizatorzy mają kilkunastominutowe opóźnienie w porównaniu z planowanym harmonogramem. U nas wszystkie wyniki relacjonujemy na bieżąco!

15:45

Wiemy już kto z grupy A zagra w półfinałach. Awans zapewniły sobie już Villa Siesta Szczecin i Lechia Gdańsk. W grupie B półfinalistów również możemy poznać już po czwartym spotkaniu. Puma Team musi jednak pokonać Bytovię.

15:43

Na płycie trwa występ słupskich chearlederek, a my czekamy na zawodników i rozpoczęcie spotkania.

15:33

Przed nami bardzo ważne dla układu grupy B Amber Cup spotkanie pomiędzy Puma Team a Drutexem-Bytovią Bytów. Pierwszy z zespołów zwyciężając, może zapewnić sobie awans, natomiast Bytovia zwyciężając lub remisując również przybliży się do awansu, jednak będzie musiała walczyć o niego w ostatnim meczu grupowym, ze Śląskiem Wrocław. Z kolei na wynik tego meczu patrzą również GKS Katowice i właśnie Śląsk. W przypadku zwycięstwa Pumy lub remisu awans zapewni sobie również Gieksa, natomiast tylko w przypadku zwycięstwa Bytovii, minimalne szanse awansu zachowa zespół z Wrocławia.