SunderlandSunderland
1 : 0
Manchester CityManchester City
94'

Dziękuję za wspólne śledzenie relacji. Sędzia skrzywdził lidera nie odgwizdując pozycji spalonej ale taka jest piłka. City mogło wygrać ale zagrali zbyt nerwowo oraz nieskutecznie. Za uwagę dziękuje Szura Bartłomiej.

93'

Ji będąc na pozycji spalonej wykorzystuje sytuację sam na sam z bramkarzem i niespodzianka w tym spotkaniu stała się faktem!!

93'

Gol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

92'

City grają bardzo nerwowo, czy zdążą ??

90'

180 sekund dolicza arbiter

89'

Ależ mega szczęście gospodarzy!! Poprzeczka ratuje Mignoleta!!!!

87'

Cattermole wraca na murawę

87'

Lee Cattermole padł na murawę - potrzebna przerwa i pomoc lekarska

83'

Ostatnia korekta w składach w tym meczu

81'

Silva do gracza Bośni i Hercegowiny ale Dzeko z 11 metrów bardzo niedokładnie oddaje strzał

81'

Lescott jak dziecko zatrzymał Ji

78'

Druga zmiana w ekipie Sunderlandu

77'

Zamieszanie znów w polu karnym Sunderlandu, obrona gospodarzy jednak jeszcze sobie radzi z Edinem Dzeko

75'

Yaya Toure fauluje Colbacka w walce w polu karnym

72'

Kolejny rzut rożny dla gości. Silva jak na razie zupełnie niewidoczny

70'

20 minut do końca...czy goście wykorzystają prezent od United

67'

Ostatnia zmiana w drużynie gości

66'

za faul na Aguero

66'

Dzeko, rykoszet i piłka w rękach bramkarza Sunderlandu

65'

Stephane Sessegnon zmarnował 100% okazję posyłając piłkę obok słupka w sytuacji sam na sam!!

64'

James McClean dobrze wybija piłkę po wrzutce Dzeko. Z każdą sekundą goście są co raz bardziej nerwowi

62'

Roberto Mancini coraz bardziej nerwowo reaguje na poczynania swoich podopiecznych. Jego zespół atakuje cały czas ale jak na razie bez żadnego efektu

59'

Silva-Dzeko-Aguero i.... nie ma bramki...niewiele brakło

56'

Edin Dzeko mocno i wysoko nad poprzeczką

56'

David Silva na boisku

53'

Wiele niedokładności w tym momencie na murawie. Niedokładne zagranie za niedokładne zagranie...

51'

I od razu było groźnie w polu bramkowym bramki gości ale Hart dobrze piąstkował futbolówkę

50'

Rzut rożny dla gospodarzy. Lepiej zaczęli tą część gospodarze.

48'

Silva zaczyna się powoli rozgrzewać. Zapewne Mancini za jakiś czas wpuści swoją gwiazdę na murawę

47'

Mignolet po raz pierwszy łapie piłkę w drugiej części i po szybkiej kontrze za głęboko James McClean dośrodkowuje piłkę pod bramkę MC.

46'

Zaczęli gospodarze

46'

zmiana w przerwie

45'

Do przerwy 0:0. Zapraszam za 15 minut

45'

Craig Gardner z daleka uderza jednak nie trafia w bramkę

44'

Sessegnon próbował sam przedostać się pod bramkę rywali ale został skutecznie zatrzymany

42'

Proszę!! Po mocnej wrzutce Larssona Hart musiał wykazać się umiejętnościami aby wypiąstkować piłkę. Wyrwali nas piłkarzy tym samym z chwilowego marazmu i nudy.

39'

Kłopoty miał ze złapaniem piłka Mignolet po dośrodkowaniu Johnsona ale dobrze asekurowany przez swoich obrońców naprawił swój błąd.

37'

Zejście z boiska Browna bardzo zaburzyło równowagę w defensywie gospodarzy. Czy doświadczeni napastnik lidera wykorzystają ten fakt jeszcze przed przerwą?

35'

Dzeko po dośrodkowaniu z rzutu rożnego trafia w poprzeczkę!! Czyżby napastnik MC już był coraz bliżej bramki?????

33'

Ależ szansa Dzeko. Po koronkowej akcji całego zespołu, napastnik City przed bramką świetnie zatrzymany przez bramkarza. Chwilę później po akcji aktywnego Johnsona świetnie wybija piłkę obrońca Sunderlandu.

31'

Dzeko strzela z 16 metrów. Piłka po rykoszecie ląduje na rucie rożnym

28'

Gospodarze jakby w ostatnich minutach pewniej poczynali sobie. Stephane Sessegnon tym razem próbował mocno uderzyć na bramkę ale źle trafił w piłkę.

26'

Niestety - kontuzja okazuje się silniejsza

26'

Niespotykany widok w tym spotkaniu. Przez dobre kilka minut gra toczyła się na połowie Manchasteru.

24'

Obrońca Sunderlandu przy tej akcji pokazał w stronę ławki, że potrzebuje zmiany. Byłoby to olbrzymie osłabienie

23'

Wes Brown w bardzo inteligentny sposób blokuje Adama Johnsona

22'

Chwila spokoju na boisku. Oba zespoły skupiają się na grze w środkowej częsci

18'

Po raz pierwszy od dobrych kilku minut akcja na moment przeniosła się na połowę gości, którzy jednak już uporządkowali grę.

16'

Tore w doskonałej sytuacji tylko trącił jednak piłkę zamiast podać lub strzelać mocniej. Kolejna groźna sytuacja pod bramką Sunderlandu

14'

Adam Johnson sprytnie uderza z narożnika pola karnego ale piłka tylko ociera się o górną część poprzeczki i wychodzi na aut bramkowy

13'

i kolejny korner do kolekcji

12'

Pierwszy kontakt z piłką w tym meczu Harta po podaniu od partnera z obrony.

12'

Bardzo jednostronny przebieg ma do tej pory to spotkanie. Tym razem ładnie wrzucał Kolarov ale znów arbiter odgwizduje spalonego

10'

Ładnie próbował Johnson ale obrona gospodarzy wybija na róg

9'

Mamy pierwszy kartonik w tym meczu

8'

Gospodarze zamknięci na własnej połowie. MC ma zdecydowaną przewagę.

6'

Kolarov zagrywa w pole karne do Dzeko ale wcześniej asystent sędziego podnosi chorągiewkę. Mamy spalony

5'

Widać jak bardzo niezwykle mocno zmotywowani przystąpili do tego spotkania podopieczni Manciniego. Poza jedną akcją napastnika wypożyczonego z Arsenalu w barwach gospodarzy to lider jest przez większość czasu przy piłce

3'

Mamy pierwszy rzut rożny dla MC i po kontrze Bendtner stanął sam przed bramką gości ale pogubił się w tej akcji