Inter MediolanInter Mediolan
2 : 1
Olympique MarsyliaOlympique Marsylia
22:45

Koniec spotkania i niemożliwe stało się możliwym. Olympique Marsylia zagra w 1/4 finału Ligi Mistrzów! Radość Francuzów nie ma końca! Niesamowite emocje w końcówce meczu po nudnej drugiej połowie. Żegnam się już z Państwem i zapraszam na kolejne relacje LIVE. Tomasz Kozimala

94'

GOOOOOOOOOL!!! Pazzini! Ale to Marsylia cieszy się z awansu do dalszych rozgrywek, gdyż strzeliła gola na wyjeździe! Ten dramat w końcówce im nie zagroził i podopieczni Didiera Deschampsa grają dalej!

93'

Zszedł z boiska Ayew, a wchodzi golkiper Bracigliano

93'

Cóż za emocje nie ma czasu na nic!!! KARNY dla Interu i czerwona kartka dla Mandandy!!!

92'

Niesamowite! GOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! Wejście smoka Brandao i mamy 1:1!!!

91'

Dobre wyjście z bramki Julio Cesara po ataku marsylczyków. A arbiter spotkania doliczył 3. minuty

90'

Żółty kartonik ujrzał Dejan Stanković

88'

Bayern prowadzi z FC Basel już 7:0!

87'

Słabe uderzenie i pierwsza zmiana w Marsylii: Brandao za Remyego

86'

Teraz znów faul jednego z obrońców Marsylii i do piłki przymierza się Maicon. 20. metrów do bramki Mandandy

84'

Uderzał Maicon z rzutu wolnego! Jednak fantastycznie spod poprzeczki piłkę wyciągnął Mandanda!!!

83'

Drużyna z Francji stara sie przejąć inicjatywę, natomiast Inter nastawił się na grę z kontry.

81'

Milito ładnie uderzył zza pola karnego. Ale prosto w ręce Mandandy!

80'

Teraz Marsylia stawia wszystko na jedną kartę. Ale szkoleniowiec tej drużyny nie decyduje się na razie na żadna zmianę, czyzby szykował siły na dogrywkę?

78'

W dwumeczu mamy 1:1. Chyba dobrze, że gospodarze trafili do bramki, gdyż kibice Interu domagają się goli, co widać po gęstym dymie z odpalonych rac na Giuseppe Meazza!

75'

Po zamieszaniu w polu karnym i obronionym przez Mandandę strzale Pazziniego do piłki dopada Milito i z najbliższej odległości pokonuje golkipera gości!

74'

Mamy GOLA!!!! Diego Milito!!! I straty z Marsylii odrobione!

73'

Doświadczony Cambiasso zmienia Poli'ego

72'

Kartkę w 68 minucie również "zarobił" golkiper Marsylii- Mandanda

70'

Wyrównany mecz. Posiadanie piłki 50:50

70'

Piękna interwencja Julio Cesara po strzale Diawary z rzutu wolnego!! Nie ma gola!

69'

Bayern w tym czasie rozgramia Basel 6:0!

68'

Pazzini zaś w 58. min. zaś zmienił słabego dziś Forlana

67'

Uderza Stanković, ale słaby strzał nad poprzeczką Mandandy

66'

Żółta kartka dla Diawary

63'

Bardzo spadło tempo gry, ale Marsyli dłużej utrzymuje sie przy piłce

58'

Kartka dla Samuela

58'

Wchodzi Obi za Sneijdera

56'

Uderzenie z dystansu Diarry, aż podciął nogi Lucio

55'

Wracamy na San Siro. Marsylia przy piłce wolno konstruuje akcję w środku boiska

54'

Przepraszamy za chwilowe kłopoty techniczne.

49'

Bardzo spokojny początek drugiej części.

45'

Już długa piłka na Valbuenę, jednak na aut piłkę wybił Maicon

46'

Drugą odsłonę zaczęli goście ze Stade Velodrome!

21:40

Po szybkich i dobrych dwóch kwadransach w wykonaniu obu zespołów tempo meczu spadło. Jednak to Inter prowadzi grę i jest zdeterminowany na odrobienie strat. Gdyby nie wspaniałe interwencje Mandandy gospodarze prowadziliby w tym spotkaniu. Jednak goście również mieli parę niezłych sytuacji na zmianę rezultatu. Czekają nas nie małe emocje w drugiej połowie, na którą już teraz serdecznie zapraszam!

46'

Koniec pierwszej połowy!

45'

W innym meczu rewanżowym Bayern Monachium prowadzi już 3:0 z FC Basel!

45'

Kontrę mają gospodarze po błędzie marsylczyków i Forlan piękna główka, jednak obok słupka!

44'

Końcówka pierwszej odsłony spotkania i Inter ma rzut wolny z 25 metrów, po strzale Sneijdera fantastycznie broni Mandanda!

42'

Ładnie Sneijder chciał oszukać obronę gości, jednak ci póki co spisują się bez zarzutu

40'

Teraz Valbuena wpadł w pole karne Interu, ale zamiast strzelać chciał lekko podrzucić piłkę i nic z tej akcji nie wyszło

39'

Dobrze teraz Francuzi wyszli z kontrą, ale Lucio radzi sobie z ofensorami podopiecznych Diediera Deschampsa

36'

Piękne uderzenie zza pola karnego jednego z graczy Marsylii. Obok słupka Cesara jednak!

33'

Forlan na szybkości założył "siatę" N'Koulou, ale czujnie partnerzy z drużyny wybili piłkę w pole

33'

Faulowany Nagatomo pod własna bramką

32'

Maicon ładnie zgrał do Zanettiego i mamy rzut rożny dla drużyny Ranieriego, z którego jednak nic nie wyszło

30'

Już wszystko jest w porządku i goście w jedenastu

29'

Ayew upadł w polu karnym gospodarzy i leży teraz na murawie. Mogło być "wapno" dla Olympique

28'

Sędzia uznał, że nie było faulu na Valbuenie. I Lucio nie dostał nawet upomnienia. Powtórki pokazują, że faul kwalifikował się nawet na kartkę

26'

Stanković, podawał w pole karne Marsylii, ale tam do piłki dopadł Azpilicueta i wybił futbolówkę do przodu

24'

Valbuena podszedł do piłki, ale jego dośrodkowanie było bardzo niecelne

25'

Żółta kartka dla Zanettiego

23'

A tymczasem Bayern Monachium wygrywa z FC Basel 1:0.

21'

Nagatomo wychodził na czysta pozycję, ale przy okazji faulował Azpilicuetę.

19'

Teraz Remi mógł zaskoczyć Julio Cesara, jednak strzelił głową obok bramki!

18'

Bardzo szybkie spotkanie. Zarówno Inter jak i Marsylia próbują rozgrywać piłkę z boku boiska, ale póki co bez bramek

15'

Faul na Milito. Stały fragment gry z prawej strony boiska. Blisko do bramki Mandandy. Dośrodkowuje Sneijder, ale znów świetnie zachowuje się defensywa Olympique

13'

Nagatomo fauluje Amalfitano. Valbuena dośrodkowuje, ale główka futbolówkę na aut wybija obrana Interu

12'

Faul na Milito. I Forlan wrzuca w pole karne Marsylii, piłkę jednak wybijają obrońcy

11'

Znów gospodarze uderzali na bramkę Mandandy, ale golkiper Francuzów popisuje się wspaniałą interwencją!

9'

W odpowiedzi marsylczycy, ale piłkę wrzuconą w pole karne wybija jeden z obrońców Nerazzurrich

8'

Ależ sytuacja Sneijdera!! Po podaniu Forlana w polu karnym nie trafia do bramki, a dobitkę broni Mandanda!

6'

Faul i na boisku leży Remi, ale już wszystko w porządku

5'

Długa piłka do Remiego, ale ten niedokładnie do Valbueny w polu karnym Interu

4'

Faul przy bocznej linii boiska blisko bramki Cesara. Dośrodkowanie i Diawara obok słupka

2'

Ładny strzał Valbueny, ale piłka ląduje w rękach golkipera gospodarzy

1'

Już agresywnie Inter atakuje gości z Francji

1'

Zaczęli gospodarze!

20:43

Jesteśmy juz po hymnie Ligi Mistrzów i za chwile pierwszy gwizdek Portugalskiego sędziego!

20:40

Jeżeli Olympique wygra dzisiejszy mecz, a Bayern Monachium ulegnie szwajcarskiemu FC Basel, to będziemy mieli sensacje, gdyżodpadna dwa futbolowe giganty.

20:39

Inter wygrał ostatnie spotkanie w Serie A z Chievo Werona, natomiast Marsylia uległa AC Ajaccio 0:1 w Ligue 1.

20:35

Jeżeli dziś Włosi odpadną z rozgrywek to wydaje się, że włodarze Interu Mediolan będą chcieli zmienić Ranieriego na innego szkoleniowca. Trener Nerazzurrich będzie zatem koniecznie chciał wyjśc zwycięsko z tego pojedynku i zachować posadę. Nie ułatwi mu tego ambitny Deschamps, który mimo respektu dla drużyny Ranieriego po cichu liczy na awans do dalszych rozgrywek.

20:32

Szkoleniowiec marsylczyków wypowiada się w samych superlatywach o swoim dzisiejszym rywalu. Według Didier'a Deschamps' a to właśnie Włosi są faworytami tego pojedynku: "Mamy nieznaczną zaliczkę z pierwszego meczu, ale faworytem do awansu pozostają piłkarze Interu" - podkreślił Deschamps. - "Nie spodziewam się, że będzie nam łatwo. Nie mamy jednak nic do stracenia i postaramy się awansować dalej".

20:28

Witam Państwa z relacji LIVE rewanżowego spotkania 1/8 finału Ligi Mistrzów. Na San Siro za kilkanaście minut Inter podejmie Olympique Marsylię. Francuzi przyjechali do Mediolanu z zaliczką jednego gola, którego zdołali strzelić w doliczonym czasie gry na Stade Velodrome. Na śledzenie relacji zaprasza Tomasz Kozimala!