Aston VillaWikimedia
0 : 1
manchester unitedManchester United
20:38

Zespół Alexa Fergusona rozdawał w tym spotkaniu karty i udokumentował to jedną bramką. Dzięki wygranej, Manchester awansował na drugą pozycję w ligowej tabeli, natomiast Aston zanotował spadek o jedną pozycję i aktualnie zajmuje dziewiąte miejsce w Premier League. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Państwu Daniel Wolski. Do napisania!

93'

Koniec meczu! Manchester United pokonuje 1:0 w wyjazdowym starciu Aston Villa.

90'

Mecz z wysokości trybun ogląda około 40. tyś. widzów. Jest to największa frekwencja w tym sezonie na Villa Park

90'

Lee Probert postanowił, że to spotkanie potrwa trzy minuty dłużej

90'

Danny Welbeck na pozycji spalonej

88'

Rooney po kombinacyjnej grze z Carrickiem uderza mocno z jedenastu metrów na bramkę rywala. Guzan wyciąga się jednak ja struna i ratuje swój zespół przed strata drugiej bramki.

20:24

Pięć minut zostało do końca regulaminowego czasu gry i wszystko wskazuje na to, że "Czerwone Diabły" wrócą do domu z kompletem punktów. Gospodarzom wyraźnie brakuje pomysłu na zaatakowanie rywala.

85'

Rooney fauluje Warnocka w polu karnym Villi

84'

Rzut wolny dla gospodarzy. Barry Bannan wrzuca piłkę w pole karne Manchesteru, a tam żaden z jego kolegów nie potrafi jej przechwycić.

82'

Rooney na jeden kontakt zagrał z Welbeckiem, ale ten drugi traci piłkę w polu karnym rywala

80'

Tym samym na dziesięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry, trenerzy obu drużyn wykorzystali już komplet zmian w tym spotkaniu.

79'

Z boiska schodzi bardzo aktywny w szeregach gości Ashley Young, a w jego miejsce Danny Welbeck.

78'

Young podręcznikowo uderza piłkę na bramkę Aston i Guzan nie ma problemów z obroną tego strzału

75'

Seria dwóch rzutów rożnych dla Aston. Nadal jednak kibice gospodarzy czekają na pierwszą bramkę swoich ulubieńców

75'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego dla gospodarzy, żaden z piłkarzy Villi nie potrafił przechwycić futbolówki

74'

Niecelnie z dystansu uderza Young

70'

Aston powinien doprowadzić do wyrównania! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, piłka trafia do Emile Heskey, lecz ten z najbliższej odległości ma problemy z skierowaniem jej do bramki Andersa Lindegaarda

69'

Strzał Agbonlahora zablokowany

67'

Na spalonym Wayne Rooney

65'

Dla Ferdinanda był to 250. ligowy występ w barwach "Czerwonych Diabłów"

64'

Boisko opuszcza również Rio Ferdinand, a w jego miejsce wchodzi Ryan Giggs.

64'

Emile Heskey za Jermaine Jenasa

63'

Mnożą nam się kontuzje w tym spotkaniu. Jarmein niestety zostaje znoszony na noszach z placu gry

63'

Na boisku leży Jarmein Janes

60'

Celnie uderza Gabriel Agbonlahor. Pewnie broni jednak Anders Lindegaard

58'

Druga zmiana w szeregach gospodarzy: Petrov za Herda

57'

Wayne Rooney gubi piłkę w polu karnym rywala

54'

Nani celnie strzela z dystansu, ale piłkę pewnie łapie Brad Guzan

53'

W polu karnym Villi szarżował Wayne Rooney, ale Richard Dunne umiejętnie zabrał futbolówkę ofensorowi "Czerwonych Diabłów".

52'

Strzał Bannana zza pola karnego zablokowany przez defensorów gości

51'

Dośrodkowanie Agbonlahora z lewej strony boiska zablokowane przez obrońców Manchesteru

49'

Niecelnie strzela Wayne Rooney.

48'

Valencia zablokowany przy próbie dośrodkowania.

46'

Rozpoczynamy drugą część tego meczu!

19:30

Przypominamy, że relacje live z tego meczu możecie śledzić też w naszej nowej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]

19:30

Po pierwszej części meczu, to goście schodzą do szatni w lepszych nastrojach. Natomiast na pewno negatywnym aspektem tego spotkania jest to, iż aż dwóch zawodników musiało jeszcze przed przerwą opuścić plac gry z powodu kontuzji. Czekamy na drugą odsłonę tego widowiska z nadzieją, iż zawodnicy obu drużyn będą znacznie częściej trafiali do bramki. Wracamy za chwilę!

45'

Sędzia kończy pierwszą połowę.

45'

W ostatnich minutach doliczonego czasu gry tej części meczu, piłkarze Manchesteru mogli podwyższyć prowadzenie, jednak za każdym razem ataki przyjezdnych z efektem rozbrajali obrońcy gospodarzy

45'

Aż osiem minut dłużej potrwa pierwsza część tego meczu

43'

Young fauluje Huttona pod polem karnym Villi

42'

"Czerwone Diabły" diabły po kombinacyjnej grze tracą piłkę na połowie rywala

41'

Gospodarze wrzucają piłkę w pole karne przyjezdnych, ale Lindegaard skutecznie ją piąstkuje

39'

Jones świetnie zagrywa prostopadłą piłkę do Naniego, ale ten niestety nie doszedł do futbolówki

38'

Given z powodu kontuzji musi opuścić boisko. Jego miejsce zajmie Guzan

37'

Tym razem pomocy lekarzy potrzebuje Given

35'

Świetną piłę za plecy defensorów Villi otrzymał Young, ale w porę do piłki przybiegł Given i zażegnał niebezpieczeństwo

33'

Pomocy lekarzy potrzebuje Darren Bent

32'

Antonio Valencia mocno uderza z dystansu. Piłka minimalnie leci tuż nad poprzeczką! Mogło być 2:0!

31'

Prostopadłe podanie w pole karne gospodarzy otrzymał Nani, ale Collins poradził sobie ze skrzydłowym i wybija piłkę za linię boczną

30'

Phila Jonesa blokuje wybicie piłki Givena, ale ostatecznie futbolówka opuszcza plac gry

27'

Villa wrzuca piłkę z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy, a tam główkować próbuje Dunne, jednak bez efektów

25'

Nani uderza na bramkę rywala, ale pewnie broni Given

25'

Grę wznowił Lindegaard. W dalszej części meczu piłkarze Manchesteru spuścili z tonu i spotkanie nieco nam się wyrównało.

24'

Hutton fauluje Evrę

23'

Przyjezdni od początku spotkania wyraźnie prowadzą grę , co przyniosło "Czerwonym Diabłom" bramkę. Miejmy nadzieję,że nie był to ostatni gol w tym spotkaniu

20'

Nani podaje piłkę z lewej strony murawy w pole karne rywala do Phila Jonesa, a ten bez problemów umieszcza ją w bramce strzeżonej przez Givena!

20'

GOOOOL! Phil Jones

16'

Jones uderza zza pola karnego bardzo niecelnie

14'

Po raz kolejny Nani próbuje zaatakować rywala, jednak znowu górą obrońcy Aston

12'

Nani zatrzymany przez defensorów gospodarzy

12'

Miejmy nadzieję, że nieobecność doświadczonego Hernandeza mimo wszystko nie wpłynie na poziom tego widowiska

11'

Zniesionego na noszach z murawy Javiera Hernandeza zastępuje Antonio Valencia

7'

Źle zaczęło się to spotkanie dla przyjezdnych. Murawę będzie musiał prawdopodobnie opuścić kontuzjowany Hernandez

7'

Pomocy lekarzy potrzebuje Javier Hernandez

5'

Piłka - jak po sznurku - chodzi od nogi do nogi zawodników obu drużyn, w środkowej strefie boiska.

3'

Lewą stroną szarżował Ashley Young, ale bez problemów poradzili sobie z nim obrońcy gospodarzy

2'

Pierwsze ataki obu zespołów nie przynoszą efektów

1'

Zaczynamy!

18:32

Za nami jeszcze minuta ciszy dla Garego Speeda - byłego szkoleniowca m.in. reprezentacji Walii - który 27. listopada odszedł od nas w tragicznych okolicznościach.

18:27

Jedenastki obu zespołów wychodzą już na plac gry. Za chwilę zaczynamy!

18:26

Poznaliśmy już składy obu zespołów, które możecie zobaczyć w panelu po lewej stronie.

18:13

Zawody sędziować będzie 39-letni Lee Probert.

18:10

Aktualnie gospodarze w ligowej tabeli zajmują ósmą pozycję z dorobkiem szesnastu punktów na koncie. Czternaście oczek więcej udało się ugrać aktualnemu mistrzowi Anglii, dzięki czemu Manchester plasuje się na trzecim miejscu.

18:09

Przed nami ostatnie sobotnie spotkanie 14. kolejki Premier League. Na Villa Park miejscowy Aston zmierzy się z Manchesterem United. Czy "Czerwone Diabły" zrehabilitują się kibicom za ostatnią ligową niechlubną porażkę z sąsiednim Manchesterem City? Początek meczu o godzinie 18.30 czasu polskiego.