Raków CzęstochowaRaków Częstochowa
18:54

GKS Tychy za zapleczu T-Mobile Ekstraklasy !!!

18:53

Prezydent Tychów Andrzej Dziuba wręcza puchar kapitanowi GKS Tychy za wywalczenie awansu. Zapraszamy na pomeczową relację, która pojawi sie na stronie za kilka godzin. Za uwagę dziękuje Mateusz Godyla.

18:51

Wynik w Bytowie sprawił, że na stadionie w Jaworznie trwa feta. Tyszanie po nudnawym meczu przegrywają z Rakowem 0:1 ale mimo to cieszą sie z awansu!

95'

KONIEC !!! GKS Tychy mimo porażki w 1. lidze !!!

95'

Strzał Ferugi, przewrotka Kupczaka ale nadal 0:1.

94'

Jeszcze ataki GKS, bliscy wyrównania ! Rzut rożny.

94'

Szampany w rękach tyskich piłkarzy rezerwowych, za moment wielka feta !

92'

Ostatnia zmiana w Rakowie.

91'

Jeszcze Bizacki próbował strzałem z daleka zaskoczyć rywali ale fatalnie pudłuje.

91'

Sędzia dolicza 3. minuty do drugiej części gry.

89'

Na ostatnie minuty meczu pojawia sie Buczkowski, zmienia Rokosę.

87'

Już tylko 4. minuty dzielą GKS od 1. ligi!

83'

Kolejny z zawodników Rakowa leży na murawie urywając cenne minuty meczu.

80'

Może z ciekawszych informacji podam, że końcowe minuty meczu w dwóch różnych butach kończył będzie Łukasz Kowalczyk ...

78'

W Bytowie Calisia prowadzi już 5:1, a wiec GKS od awansu do 1. ligi dzieli już tylko 12. minut!

77'

Nie można natomiast odmówić ambicji tyskim piłkarzom, którzy starają doprowadzić do wyrównania. Brakuje jednak czystych i klarownych okazji do zdobycia gola.

74'

Dużo przerw w grze spowodowanych faulami, szarpana i nudna gra ...

73'

Strzelec jedynej dziś bramki opuszcza boisko, w jego miejsce Werner.

71'

Ostatnia zmiana w drużynie GKS Tychy. Boisko opuścił Lesik a na boisku pojawił się Mączyński.

71'

Niezwykle ciekawie zapowiadające się spotkanie popsuł wynik w Bytowie. Tamtejsza Bytovia wysoko przegrywa z Calisią co powoduje, że tyszanie mogą pozwolić sobie w tym spotkaniu nawet na porażkę a awans i tak będzie w kieszeni. Niestety odbija się to teraz na poziomie spotkania, który jest bardzo niski.

68'

Faul Lesika tuż przy linii bocznej boiska, do bramki Struskiego ok 30 metrów.

67'

Zmiana także w GKS Tychy, Babiarza zastępuje Wawoczny.

66'

Pierwsza zmiana w Rakowie. na boisku pojawia sie Czerwiński.

65'

Strzał Szczęsnego z 17. metrów ale bez najmniejszym problemów łapię piłkę Kos.

62'

Zmiana napastników w drużynie GKS Tychy, swoją szansę otrzymał Malicki.

61'

Gra nieco się wyrównała. można pokusić się o stwierdzenie, że teraz to Raków bliższy jest podwyższenia prowadzenia niż wyrównanie dla GKS Tychy.

59'

Groźna zabawa Balula, który podawał do swojego bramkarza ale skończyło się pomyślnie dla GKS. Nadal prowadzą goście 1:0.

58'

Babiarz mimo żółtej kartki ostro potraktował rywala ale skończyło sie chyba na ostatnim już upomnieniu. Kolejne przewinienie tyszanina może zakończyć się czerwoną kartką.

57'

Tyszanie nie oszczędzają sie w walce o doprowadzenie remisu. W jednym ze starć ucierpiał Rokosa (na murawie).

54'

A na boisku dużo walki w środku pola i szarża Szczęsnego zakończona czystym wślizgiem obrońcy Rakowa.

53'

Tak prezentują się trybuny w Jaworznie. Kibic już rozpoczęli świętowanie awansu swojego klubu.

51'

Chwila przerwy w grze, na murawie opatrywany Rokosa.

48'

I od samego początku ten sam obraz gry co w jej pierwszej części. GKS Tychy przejmuje inicjatywę, utrzymuje się przy piłce i stara sie zagrozić bramce częstochowian, oddając przy tym fatalne strzały.

46'

W przerwie spotkania jedna zmiana w ekipie gospodarzy. Bizacki zmienia Czuprynę, bez zmian 2. połowę rozpoczynają goście.

46'

Raków Częstochowa zaczyna 2. połowę.

18:00

Piłkarze wybiegają już na murawę po 15. minutowej przerwie. Za chwilę zaczynamy 2. połowę spotkania.

46'

Sędzia zakończył pierwszą połowę spotkania w której o jedno trafienie skuteczniejsi piłkarze Rakowa Częstochowa.

46'

W Bytowie, Bytovia przegrywa juz 1;4 z Calisią Kalisz i ten wynik daje mimo porażki awans tyskiemu zespołowi!!!

45'

Sędzia dolicza 1. minutę do regulaminowego czasu gry.

44'

Nieco ucichł doping na trybunach, kibice przygaszenie bramką zdobytą przez Raków. A na boisku tyszanie szybko ruszyli do odrabiania strat wciąż jednak bezskutecznie.

42'

Gajos wykorzystuje dobre dośrodkowanie swojego kolegi i głową kieruję piłkę do bramki Struskiego.

42'

GOL !!! Raków Częstochowa obejmuje prowadzenie za sprawą Macieja Gajosa

40'

Lesik trafia w głowę piłkarza ustawionego w murze, tyszanie nadal utrzymują się przy piłce.

40'

Rzut wolny dla GKS Tychy z narożnika pola karnego.

38'

Trochę nudy na boisku. GKS Tychy mimo minimalnej przewagi i utrzymywaniu sie przy piłce nie potrafi zagrozić bramce Mateusza Kosa. Tyszanie grają bez pomysłu na konstruowanie swoich akcji.

33'

Gorąco na boisku. Faulowany Lesik sam próbował wymierzyć karę na zawodniku Rakowa, ale w porę powstrzymany przez sędziego.

31'

Rzut rożny tym razem dla gości.

29'

Niebezpieczna gra zawodnika GKS Tychy. Nogą w głowę uderzony jeden z zawodników Rakowa Częstochowa ale na szczęście szybko podniósł sie z murawy - rzut wolny.

27'

W tym momencie możemy napisać tylko tyle, że nie za wiele dzieje się na boisku. Liczymy na jakieś składne i co ważniejsze przemyślane akcje z obu stron.

26'

Maciej Gajos spróbował strzału z blisko 40. metrów ale bez problemu opadającą piłkę łapie Struski.

25'

Pierwsza żółta kartka w dzisiejszym meczu - ukarany Bartłomiej Babiarz.

23'

Duże zamieszanie pod bramką Kosa, ale w końcu wyjaśniają sytuacje obrońcy Rakowa - rzut z autu dla gości.

23'

Kolejny rzut rożny dla GKS Tychy, tym razem z drugiej strony boiska i do piłki zmierza Daniel Feruga.

23'

A na trybunach kibice mobilizują władze odnośnie budowy nowego stadionu ... "Awans już mamy na nowy stadion czekamy"

20'

Dobrze dośrodkowana piłka przez Pawła Lesika, strzał głową Kupczaka ale piłka mija bramkę o jakiś metr.

19'

Damian Czupryna wywalczył dla swojej drużyny rzut rożny.

18'

Dużo ataków GKS przeprowadza prawą stroną boiska gdzie ustawieni są Daniel Feruga wraz z Maciejem Mańką.

16'

Mateusz Kupczak kompletnie bez pomysłu wrzuca piłkę w pole karne Kosa, nie zrozumieli jego intencji koledzy z drużyny.

16'

Faul Arkadiusza Hyry na Sobczaku, rzut wolny w środkowej strefie boiska.

14'

Tyszanie nie potrafią przedrzeć sie w okolice pola karnego rywala, dobrze zorganizowana obrona Rakowa świetnie radzi sobie z atakami rywala.

12'

Kolejny faul tyskiego piłkarza, rzut wolny ale bez upomnienia. Kartki domaga sie natomiast Jerzy Brzęczek.

10'

A na boisku nie ustają ataki tyskiego GKSu, tym razem piłka rozgrywana w linii obronnej gospodarzy.

9'

Dużo nerwów na ławce rezerwowej Rakowa Częstochowa, sztab szkoleniowy nie zgadza sie z decyzjami sędziów. Potrzebna była pomoc sędziego technicznego.

8'

Warto wspomnieć po raz kolejny o fantastycznej atmosferze na trybunach - piłkarskie Święto w Jaworznie trwa.

7'

A po stałym fragmencie piłkę jak najdalej od własnej bramki wyekspediował jeden z obrońców Rakowa Częstochowa.

6'

Damian Czupryna z 16. metrów dobra próba i piłkę na rzut rożny sparował Mateusz Kos !!!

5'

GKS Tychy od pierwszych minut przejmuję inicjatywę i jak najszybciej próbuje wyjść na prowadzenie co zapowiada duże emocje. Tyszanie mimo iż wystarczy im remis grają o pełną pulę.

5'

Dobre dośrodkowanie Daniela Ferugi ze skrzydła ale nieudana próba strzału głową Damiana Szczęsnego.

3'

Twardo i ambitnie Maciej Mańka, wywalczył rzut z autu dla tyskiego zespołu.

2'

Marcin Sobczak próbował oddać strzał w bardzo niewygodnej i trudnej pozycji. Piłka daleko od bramki.

2'

Od pierwszy minut niezwykle głośny doping na stadionie przy ul. Krakowskiej, a na murawie od początku przy piłce GKS Tychy.

1'

Spotkanie rozpoczęli gospodarze.

17:00

Już przy wyjściu na murawę piłkarzy GKS Tychy, kibice zainicjowali "1. Liga 1. Liga GKS!". Nie pozostaje nic innego jak rozpocząć arcyważny mecz dla tyskiej drużyny.

16:59

Sędzia główny Artur Ciecierski z Warszawy wyprowadza obie 11. na płytę główną boiska. Trwa przywitanie piłkarzy i losowanie stron boiska.

16:54

Tyscy kibice za ponad 90. minut być może rozpoczną fetę ciesząc się z awansu swojej drużyny. Zawodnicy udali sie już do szatni, za moment początek spotkania.

16:52

Tak wyglądają trybuny stadionu w Jaworznie.

16:45

Już tylko kwadrans dzieli nas od pierwszego gwizdka, a my z niecierpliwością wyczekujemy tego spotkania. Przypomnę raz jeszcze GKS Tychy potrzebuje jednego punktu, aby po kilkunastu latach gry w niższych ligach wrócić na zaplecze T-Mobile Ekstraklasy!

16:42

Tak do meczu przygotowuje się Bartłomiej Babiarz. W ostatnim spotkaniu rozgrywanym w Jaworznie pomocnik GKS strzelił efektowną bramkę z rzutu wolnego.

16:35

Na stadionie już gromadzą sie kibice. W Tychach od środowej wygranej w Głogowie panowała wielka mobilizacja na dzisiejsze spotkanie i liczyć możemy na dużą liczbę kibiców i fantastyczny doping. Na trybunach już pachnie pierwszą ligą!

16:32

Raków Częstochowa: Mateusz Kos - Bartosz Soczyński, Adam Łysek, Arkadiusz Hyra, Krzysztof Napora, Sławomir Ogłaza, Kamil Witczyk, Maciej Gajos, Łukasz Kowalczyk, Piotr Mastalerz, Jacek Rosa.

16:31

GKS Tychy: Mateusz Struski - Maciej Mańka, Łukasz Kopczyk, Tomasz Balul, Paweł Lesik, Daniel Feruga, Bartłomiej Babiarz, Mateusz Kupczak, Damian Czupryna, Damian Szczęsny, Marcin Sobczak.

16:29

Piłkarze przebywają już na przedmeczowych rozgrzewkach a my prezentujemy składy obu drużyn.

16:28

W tym miejscu można przeczytać zapowiedź dzisiejszego spotkania - Zapowiedź

16:28

Tyszanom do awansu wystarczy dziś remis, ale z pewnością podopieczni Piotra Mandrysza powalczą o pełną pulę. GKS Tychy wciąż zachował szansę na zajęcie pierwszego miejsca w lidze!

16:27

Piękna słoneczna pogoda w Jaworznie. W takiej scenerii przyjdzie piłkarzom zmagać się w meczu 33. kolejki 2. ligi zachodniej. Dziś GKS Tychy podejmuje Raków Częstochowa. Na relację live ze spotkania zaprasza - Mateusz Godyla.